IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Marmoria emolga między pokemona 2013 Adopcje Ostrzeżeń zmiany pokemony dagi66 deckardpain Bank konkurs loteria Orania Podróż turniej Mike azuria ewolucja liderzy karta miastami cosmo pokemon menager

Share | 

Ruiny Alpha

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Wto Lut 25, 2014 10:22 pm

- Phan phan tu! - fuknął duch. "Ja cie nie pocieszam, ja cie ostrzegam!" powinieneś się cieszyć, że na tej planecie jest jeszcze ktoś, komu na tobie w jakimś tam stopniu zależy. Phantump nie miał już zamiaru dłużej opowiadać i przekazywać ci wszelkie informacje na temat Gardevoir. Mimo wszystko był padnięty.. Chciał odpocząć..
- Jeśli chcesz ratować pokemony, to ratuj wszystkie. Nie tylko jednego ducha, który cie w to wszystko wplątał. - mruknął Gengar. - Lepiej sprawdź czy się ten palnik obudził. - dodał po chwili, wręcz czułeś jak odwracał się w kierunku wejścia od jaskini.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sob Mar 01, 2014 9:34 pm

-Co ja jestem czerwony Moher? Czy jak jej tam było... Wiesz ta bajka która niszczyła psychikę dzieciom o dziewczynie w czerwonym berecie co łąziła po lesie do swojej babci za która przebrał się wilk i ją zjadł... Mniejsza! bedą po drodze, bede ratowac. Nie mam całego dnia by szukać palącej się małej rattaty w środku lasu, nie bądź niepoważny! Przypominam że Śmierdząca morda i Garchomp byli w lesie uśpieni. Trzeba wiać puki jeszcze nie znaleźli naszego tropu. -Odpowiedział Gengarowi a nastepnie popatrzył czy "Palnik" dalej śpi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pon Mar 03, 2014 9:28 pm

- Zaraz.. A to nie był przypadkiem Czerwony Kapturek? Całe dzieciństwo żyłem w kłamstwie.. - Gengar zdawał się siedzieć teraz w kącie i szlochać nad swoim zmarnowanym dzieciństwem. Nagle jednak poderwał się na równe nogi i powiedział:
- Dobra już mi przeszło. A propo Houndoom i Garchompa.. Wolą siedzieć w tamtej jaskini, niż wyłazić na światło dzienne. Chyba jako jedyni nie chcą się pokazywać w takim stanie od kupy czasu. Więc oni nam nie grożą. - dodał twój towarzysz na wieki wieków. Udałeś się w kierunku jaskini. Usłyszałeś ziewnięcie.. I pewnie gdyby nie to, że był człowiekiem poleciałyby i płomienie. Pan Palni.. To znaczy Maks, obudził się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pon Mar 03, 2014 9:37 pm

-cześc pa... panie Maks -powiedział z przerwą.
-Wybrnąłem! -pomyślał a następmnie mówił dalej.
-Jaka jest ostatnia rzecz jaką pamiętasz? bo wygląda na to że gardevoir tobą zawładnęła. Na szczęście Gengar był ze mnąi powiedział mi co robić... a własnie, spaliłeś las. -Powiedział Maksowi. No, a teraz trzeba tylko by on nie miał amnezji
-Psia morda i garchomp może i nie są zagrożeniem, Ale kto wie, przecież tych mutantów może byc tam multum! i ciągle gardevoir może być wolna. Im szybciej stąd uciekniemy tym lepiej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pon Mar 03, 2014 10:11 pm

- Pamiętam wszystko.. Przepraszam.. - mruknął niezbyt zadowolonym głosem, usiadł. Cóż.. Spalenie lasu, chęć zabicia cie.. Nic w tym miłego.
- Dzięki, że mi pomogliście.. Gdyby nie to, pewnie bym nie tylko zrobił coś wam, ale i innym wokoło, jak i samemu sobie. Jestem twoim dłużnikiem. - oznajmił, po czym wstał z ziemi. Udał się w kierunku wyjścia, chcąc zobaczyć co pozostało po tym.. Pięknym lesie. A jak wiadomo, lasów coraz mniej.
- Jak miło, że dziękuje.. A propo mutantów, w okolicy nie ma żadnych. Teraz ci durni naukowcy starają się trzymać swoich "podopiecznych" w specjalnym miejscach. Żeby nie straszyli ludzi. Ale nadejdzie dzień sądu gdy to odwdzięczymy się pięknym za na dobre! Czy jakoś tak to było.. - Maks zdawał się nie być zadowolonym z tego co zrobił. Mały Phantump przypałętał się do ciebie. Widać mimo wszystko bał się twojego towarzysza z ognia i najwyraźniej.. Cie polubił.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pon Mar 03, 2014 10:17 pm

-Wiesz, I tak nie miałbym jak uciec, prędzej czy później jesli gengar by mi nie pomógł spaliłbys mnie. To była bardziej obrona niż pomoc. A poza tym... nie mam bladego pojęcia gdzie są te ruiny na mapie więc zabłądziłbym, i kolejny motyw pomocy ci. Muszę chyba miec bardziej prometejską postawę, Puki co widzę tlyko same sposoby ratunku samego siebie. -Powiedział do Maksa.
-uśmiechnij patrzały, tyle dobre że zgubiliśmy te dziwaki. Słuchaj, musimy porozglądać się po lesie i pomóc okolicznym pokemonom.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Czw Mar 06, 2014 3:05 pm

- Jeśli pokemony mnie zobaczą na pewno zwieją. - oznajmił Maks i wrócił do jaskini. - Wolę się nie wychylać. Dość szkód narobiłem. Jeśli chcesz pomóc pokemonom, zajmij się tym sam. Phantump na pewno ci pomoże. - po tych słowach usłyszałeś głos Phantumpa.
- Phan tu phan! - wręcz gotował się do roboty. "Wiem gdzie jest kilka pokemonów!" i zaraz wyleciał z jaskini.
- Idź za nim.. Niech ten palnik lepiej tu zostanie. Przynajmniej znów niczego nie spali. Chyba.. Że kamień da się sfajczyć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Czw Mar 06, 2014 3:38 pm

-Wiesz... w jaskiniach często są zbiorowiska gazu... Mniejsza z tym. -Powiedział do Gengara i zerwał się do biegu za Phantumem.
-Czuję się jak na szkoleniu lekarza! -Krzyknął.
-Albo wiesz co? czekaj moment, przegrupuję jeszcze pokemony! -Powiedział po chwili. Wystawil eevee Frliish i Deerling.
-Słuchajcie, W tym lesie jest dużo rannych i poparzonych pokemonów, Eevee i frillish, gdy zobaczycie jakies pokemony to najpierw frillish użyje bombelków, bardzo słabych, a potem eevee uleczy go wishem. rozumiecie? Dreeling ty będziesz z nami, używała tylko aromaterapthy, nastepnie ja im dam sitrus barry. Biegiem!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Mar 16, 2014 10:25 pm

- Czekaj.. W jaskiniach mogą być zbiorowiska gazu? No proszę.. Skoro tak.. Może lepiej tam zostać co? Jeszcze nam jedyny dach nad głową w tych zapyziałych ruinach wysadzi. - mruknął Gengar. Ale widząc, że jednak wolisz pomóc pokemonom postanowił oszczędzić sobie dalsze komentarze o palnikach i wybuchach i w ogóle, i w ogóle.
- Phantu! - "Pośpiesz się!" zawołał Phantump. Twoje pokemony doskonale zrozumiały polecenia. Po drodze przez las, wasza ekipa ratunkowa zajęła się już pokaźnym stadkiem pokemonów.. Mianowicie stadkiem Deerlingów i Sawsbucków, które dość mocno ucierpiały w pożarze.
- Phan! Tu! Phantup! - poganiał cie Phantump. Co on taki w gorącej wodzie kąpany?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Mar 16, 2014 10:41 pm

-Zostać? Po co? żebyśmy też zostali wysadzeni? Palnik przeżyje mały atak ognia... z każdego miejsca na raz. W każdym razie, Smokowi raczej nic nie zrobi jeśli posiedzi w ogniu, a czy mi.... no, mam odmienne zdanie na ten temat. Poza tym, palnik narobił sporych szkód w lesie, tak więc ktoś musi wypić naważonego piwa -Mruknął, a nastepnie krzyknął:
-Już idę już idę.... Przecież się nie pali! Moment.... Ku*wa! Pali się!! -i w tym momencie wzbił się do biegu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Mar 23, 2014 3:47 pm

Palić może i się nie paliło. Ale za to widziałeś przyczynę zaniepokojenia Phantumpa.
- Gdzie on jest!? - usłyszałeś donośny ryk.. Odgłos walących się drzew. Krzyk uciekających pokemonów.
- Gadać, gdzie podziała się ta zdematerializowana hybryda! - bez wątpienia tyczy się to ducha. A jeśli tyczy się to ducha.. Tyczy się to ciebie. Masz mały problem. Może i nie była to.. "Śmierdząca Morda", ale za to Smocza Kosa. Garchomp. Stado wycieńczonych Stantlerów przebiegło obok ciebie. W oddali zobaczyłeś przewracającego się małego Reniferka.. Upadł. Upadł i to prosto przed Garchompem.
- Gdzie on jest! - ryknął, i w szale odciął głowę malucha. Przez chwilę widziałeś jak kopał kopytkami o ziemię, aż w końcu zamarł w bezruchu.
Smok odwrócił głowę w twoim kierunku. Zobaczył cie.
- Tu jesteś padalcu! - ryknął, i zaczął biec w twoim kierunku, po drodze powalając wszelką przeszkadzającą mu roślinność. Był jak rozpędzony Rhyhorn. Nic go nie zatrzyma, nawet Zamieć Śnieżna będąca bardzo efektywnym na niego ruchem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Mar 23, 2014 9:52 pm

-Dla ciebie pan pada... ja Pier*ole!-Powiedział patrząc w górę.
-A człowiek chciał tlyko pomóc...- Powiedział pod nosem a następnie zwrócił sie do gengara
-Musimy coś zrobić! Szybko, bo raczej nie poczeka z obiadem. Gdybyś byl abrą, to byś mnie teleportował w ch*j wie gdzie.... Umiesz tak? -Powiedział w głowie do gengara, a tym czasem, co zrobić? Nie ma szans na ucieczkę... Jedyne co pozostało, to liczyć na pomoc gengara. ewentualnie wiać do Maksa, lecz i to miało małą szanse na przejście!
-mam pomysł! W plecaku, mam gengarlite, i Mega ring. Może by zadziałało? -Krzyknął do gengara i zaczął szperać w plecaku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pon Mar 24, 2014 4:38 pm

- Teraz chcesz eksperymentować z Mega Ewolucją, jak ja nawet nie wiem jak to działa na hybrydy!! Wiej bo nas staranuje!! - krzyknął Gengar na tyle głośno, że aż zabolały cie uszy.
- Tak stój tam stój! Łatwiej cie rozpierwiastkuje! - warknął pędzący na was Garchomp. Wtedy zobaczyłeś jak Phantump zaczął okładać tego smoka ruchem o nazwie Siła Widma (Phantom Force). Garchomp miał dość tego ciągle znikającego celu, zatrzymał się z wielkim trudem.. Przy okazji rypnął i powalił drzewo.. Zaczął wymachiwać kosami, a sprytny duszek co chwilę mu uciekał.
- Wiej puki ten mały się z nim droczy!! - warknął Gengar. - Chcę pozostać w jednym kawałku!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pon Mar 24, 2014 5:46 pm

-Prawa natury... Jeden ginie,drugi pokonuje. Ten malec jest w wygranych, oczywiście! -Powiedział pod nosem, po czym zacząl brać nogi za pas. Cóż, jedyne miejsce które mu przyszło na myśl, to jaskinia w której pewnie leżał Maks, z depresją. Z pewnością to drzewo uratowało mu własnie skóre... tuż po tym, jak te skóre mu naraził na wszystkie mega pokemony na raz, a po tym znowu on mu pomógł... Jak na razie to on przegrywa 2:1!
-Jesli koregoś dnia uciekniemy z tej wyspy Dla chorych na dżume... czekaj, chyba pomyliłem bajki... Naciśnij góre dół lewo góra X Praw... Kurczę ciągle gubię watek! jak uciekniemy z tej szalonej wyspy, to napiszę książkę z dedykacją dla tych których tak bardzo nienawidzę... Zgincie a potem do piekła dziady śmierdzące i nieudaczniki, bo ja przeżyłem a wy dalej gnicie! Oczywiście, jesli się uda. -Powiedział, a raczje pomyslał do gengara.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sob Mar 29, 2014 9:22 pm

- Uspokój się i patrz przed siebie! - warknął Gengar. Jednak trochę za późno. Przywaliłeś głową o wystającą gałąź i upadłeś na ziemię. Usłyszałeś kroki, jeszcze bardziej zdenerwowanego smoka.
- Nie mam zamiaru dłużej się ukrywać.. Czas się.. Zabawić! - warknął, w tym momencie zobaczyłeś jego głowę nad sobą. Nie widziałeś nawet śladu po Phantumpie. Czyżby.. Nie. Na pewno nie.
Garchomp zamachnął się i już chciał pozbawić cie swojej głowy, gdy nagle Gengar, automatycznie kazał ci.. Usiąść. Tym samym ostrze trafiło w ziemię. Korzystając z okazji zerwałeś się do ponownego biegu.
- Nie uciekaj tchórzu! I tak cie dorwę i poćwiartuję, a na koniec zjem! - wrzasnął, i zaczął biec za tobą. Doganiał cie.
- Zrób coś! Jesteś w połowie pokemonem duchem! Czyli jednym z trzech typów jakie mogą płatać figle używając siły umysłu!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sob Mar 29, 2014 9:57 pm

-A jakiś geniusz rano powiedział że jego godność mu nie pozwoli wyjśc na powietrze. I gdyby nie fakt że to ty powiedziałeś gengar, powiedziałbym niech go piorun trzaśnie!" -Powiedział do Gengara, a następnie Kontynuował.
-Czyli że co? mam sobie pomyśleć że to drzewo upada, czy jak? Atakiem go jakimś? Nienawidzę nie wiedzieć... całkowicie wszystkie o tym co muszę teraz zrobić! -Powiedział, a raczej pomyślał do Gengara. następnie wyobraził sobie że drzewo przygniotło za nim drogę, tak że Garchomp nie miał jak przebiec. Nie wiedział wtedy jak to niby ma działać, i nie patrzył za siebie czy to działa. Po prostu brnął do przodu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Wto Kwi 08, 2014 7:19 pm

Niestety to nie zadziałało. Żadne drzewo się nie przewróciło. Widać przydadzą ci się małe korki z używania sił nadnaturalnych.
Byłeś przygotowany na zderzenie z Garchompem. Już widziałeś swoją śmierć. Już widziałeś jak rozszarpywał cie na strzępy.. I.. Przebiegł przez ciebie. Gwałtownie zatrzymał się jednak i tak rąbnął łbem o drzewo na które miałeś zostać nadziany.
- Czy ja muszę robić wszystko za ciebie! Toż to najprostsza z umiejętności ducha! - warknął.
- A teraz puki on widzi gwiazdki przed oczami uciekaj!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sro Kwi 09, 2014 1:11 pm

-Dla ciebie to proste bo jesteś cholernym duchem! Porozmawiamy o tym gdy będę cie uczył jak ukraść zegarek emerytowi z nadwagą i amputowaną ręką! -Odrzekł i znowu zawrócił bieg i biegł ile tylko dał rade w drugą stronę.
-A mówili że mam kiepskie buty do zawracania biegu! -Warknął pod nosem.
-Musimy się ukryć w jaskini! Być może nie zmieści się jesli wcisnę się najgłębiej jak mogę! -Powiedzial do Gengara. Następnie się zagłowił gdzie była ta jaskinia?
-Słuchaj... Jest opcja, ale to tylko opcja, że zapomniałem gdzie była ta jaskinia! -Poinformował go. Już wiedzial że czeka go dwugodzinne kazanie o tym jakim on też jest debilem i blah blah blah. Ale w końcu wczesniej nie słyszał co on mówi więc może będzie mógł zignorować to kazanie jeszcze raz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Wto Kwi 29, 2014 9:09 pm

- Po prostu biegnij przed siebie! - warknął Gengar.
- A już myślałem, że to tylko ja mam tak słabą orientację w terenie... - mruknął pod nosem. Nie było to wcale pocieszające jednak z twoim szczęściem.. Znaleźliście jaskinię. Głupi to je jednak ma.
Nie widzisz Garchompa. Może po tym rąbnięciu jest na tyle oszołomiony, że zgubił twój ślad? Jednak z obawy, że może was jednak znaleźć ukryłeś się w jaskini.
- Wyszedłeś na chwilę z jaskini i już, hałasujesz... - mruknął Maks, robiący jajecznicę na płomieniu swojego ogona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Wto Kwi 29, 2014 9:32 pm

-cssss! Garchomp mnie prawie złapał kiedy ty sobie spałeś zastanawiając się nad sensem życia bo prawdopodobnie skazałeś na śmierć tysiące niewinnych stworzonek. -Powiedział do niego ściczonym głosem. Serce mu jeszcze biło ze zmęczenia. To był "mały" spacerek na pobudkę.
-Wiedz, że jeśli będzie więcej takich zdarzeń to musze przejśc przed tym szkolenie, jak korzystać z tych twoich cholernych mocy. Cały czas nie będziesz mnie targać za rączkę. -Powiedział do Gengara. Spodziewał się od niego odpowiedzi twierdzącej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sob Maj 03, 2014 4:59 pm

- Wcale nie zastanawiałem się nad sensem życia! - warknął Maks prawie wywalając jajecznice na ziemię.
- Nie widzisz, że obiad gotuję? Jakbym się nad sobą użalał nie gotował bym go. - dodał i obrażony odwrócił się do ciebie plecami.
Tym czasem Garchompa brak.. A Gengar starał się jakoś wywinąć od robienia za nauczyciela młodego ducha..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sob Maj 03, 2014 5:13 pm

-nie myśl sobie, że przez to że siedzisz nagle cicho jak myszka się wywiniesz od nauczania. Skończe z toba później. -Powiedział do gengara a następnie zwrócił się do Maksa.
-Jednak musze stwierdzić że masz porąbanych znajomych. Ten głupi Garchomp dalej próbował mnie złapać. I pewnie gdyby nie Gengar, nie było by mnie tu. I tak własnie narodziło sie moje pytanie. Kiedy uciekamy z tej szalonej wyspy? -Powiedział do Maksa, a następnie siadł sobie na kamieniu na którym wcześniej spał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Maj 09, 2014 5:32 pm

- Już rzucam patelnię i lecę.. - prychnął Maks odwracając się do ciebie i rzucając patelnię w stronę wejścia. Nie zapominajmy, że były na niej pyszne jajka, nie wiem jakiemu pokemonowi to zabrał, ale mniejsza.. No, a patelnia była.. No.. Bardzo gorąca. W każdym razie, Garchomp was znalazł. Był w swojej zwykłej formie, dlatego bez szwanku wszedł do środka. Powitanie jakie go spotkało było bardzo miłe. Ekspresowe śniadanko, z podaniem do ust raz. Tyle, że zamiast w ustach wylądowało na jego twarzy, a ten zaczął skakać przez kontakt z gorącą patelnią. Gdy ta spadła, zamiast oczu miał dwa jajka, i kilka guzów na głowie.
- Chodź rzesz.. - mruknął twój aktualny kompan, i ciągnąwszy cie za rękę, wyprowadził z jaskini, gdzie Garchomp skakał jak szalony i poparzony.
Maks przybrał formę Charizarda Y i powiedział tylko jedno "Proszę o zajęcie miejsc... Zaraz startujemy."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Maj 09, 2014 5:41 pm

-to nie samolot! A jesli jest to gdzie moje orzeszki które były na bilecie?! Gdzie stiu... Jedź rzesz puki on nic nie widzi! -Powiedział do charizarda szeptem scenicznym.
-Byle by opuścić ta wyspę. Przypomnij mi Gengar, że jeśli następnym razem Maks mi da taką propozycję, to żebym za nic nie przyjął. -Powiedział do Gengara, po czym wspiął się na charizarda i złapał się jego grzbietu.
-wio baśka wio! -Krzyknął
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Maj 09, 2014 5:44 pm

Maks poderwał się do lotu i w kilka chwil byliście już poza "radarem" Garchompa.
- Chcesz lecieć do konkretnego miejsca, czy jest ci to obojętne? - spytał pilot "samolotu".
A Gengar jak się nie ozywał tak się nie odzywał. Babskiego focha ma czy co? W każdym razie, licho wie, czemu nic nie mówi.
- Dobra. - odpowiedział w końcu. - Matko jaki tu bałagan!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Today at 12:12 pm

Powrót do góry Go down

Ruiny Alpha
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next