IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Marmoria pokemony emolga deckardpain Podróż Bank między Mike liderzy pokemona pokemon turniej loteria menager karta zmiany Ostrzeżeń ewolucja konkurs dagi66 miastami cosmo azuria Orania Adopcje 2013

Share | 

Ruiny Alpha

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
dagi66

Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 14, 2014 9:42 pm

-Sugerujesz bym powiedział coś w stylu "sezamie otwórz dziurę w podłodze pod tą lalką"?- Powiedział do głosu z nieba. Niestety nie wyobraził sobie tego, natomiast wyobraził sobie to że ten miecz zmienił się w płyn. Był to czerwony płyn coś jak lawa jednak nie miał on pewności czy to było gorace więc zostaje okresleni czerwony płyn który zaczął ją deformować aż nie zostało nic po lalce. Fajnie tylko że to była wyobraźnia a nie prawdziwe życie, ale hej! Kiedy niby głos z nieba źle doradził? Tak więc skoro doradził wyobrażanie tak więc Matt sobie wyobraził. Teraz sotaje tylko obserwować efekty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 14, 2014 9:58 pm

Chcesz to masz. To nie jest realny świat. To wszystko jest jedynie wymysłem waszych umysłów. Nawet gdybyś chciał, ta lalka mogłaby zmienić się w kwiatek. Co byłoby na pewno bardzo dobrym wyjściem. Jednak ty, zażyczyłeś sobie by miecz zmienił się w czerwoną ciecz.. Tak też się stało. Miecz rozpłynął się. A lalka, wymarzyła sobie kolejną broń. Tym razem łuk, a strzałami.. Stał się płyn, jaki chciałeś by powstał z miecza. Używając swojej wyobraźni tworzyła z niego strzały, jedna po drugiej, i strzelała w ciebie. Mogłeś spokojnie powiedzieć, że ma zeza. Bo rzadko coś w ciebie trafiało. Jednak gdy tak się działo, czułeś przeszywający ból. Trafiła co prawda tylko dwa razy.. A raczej tylko cie drasnęła. Mimo to, ból był przeogromny.
- Nie zdychaj mi tu!! - usłyszałeś głos Gengara.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 14, 2014 10:04 pm

-Próbuję okej? To nie jest takie proste na jakie wygląda! Cokolwiek bym tutaj nie zrobił ona i tak wymyśli coś innego... To jest myśl... usunąc jej myśli! -Pomyslał odpowiadając Gengarowi i wyobraził sobie że Lalka MIała odczepioną głowę, która zaś było przepiłowana na pół a sam korpus lalki był skuty w kaftan dla nie zwrównoważonych psychicznie. Czyli wszystko tak by Lalka nie miała już co zrobić. Jeszcze wymierzył w nią wyobrażony laser który strzelał w momencie gdy się poruszała. Jesli na to Jakkolwiek by ona coś odpowiedziała to już kompletnie nie wiedział co zrobić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sob Lut 15, 2014 9:45 pm

- To tak nie działa!! To, że zrobiłeś coś poprzednio z jej mieczem nie znaczy, że możesz robić coś tak wybujałego! Nawet moja wyobraźnia za tym nie nadąża!!! - wydarł się Gengar, aż zabolały cie uszy. I miał rację. Z lalką nic, a nic się nie stało. Byłoby to w końcu zbyt proste. Nawet to co wymyślała sama lalka nie było doskonałe. Jednym słowem, możesz wymyślać coś co będzie dotyczyć ciebie, ewentualnie rzeczy przeciwnika, ale chyba nie zawsze.. Resztę musisz zrobić sam.
- Tylko mi tu zaraz Mewtwo nie wymyślaj!! - warknął i znów zapadłą cisza. Dziwadło znów zaczęło w ciebie strzelać. Tak samo niecelnie jak poprzednio. Mimo to, tak jak przedtem każde draśnięcie było na prawdę bolesne. Jakby ktoś przypalał cie ogniem. Cóż się dziwić.. W końcu siedzisz w głowie Maksa Charizarda X i Y.
Kukła miała dość tego, że nie robisz niczego pożytecznego. Ruszyła w twoim kierunku, a łuk zamieniła ponownie na miecz, taki sam jak poprzednio.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sob Lut 15, 2014 10:28 pm

-oh wybacz że mi gówno na ten temat powiedziałeś! Tak jak bym 20 razy już nie prosił o informacje panie geniusz! Do kur*y z ta lalką! Dobra... Miecz... W takich sytuacjach wolałbym się zapaśc pod ziemię... Hmm... a gdyby tak... -Powiedział do pokemona i wyobraził sobie oszczep.
-Nie do końca o to mi chodziło ale może i to się stworzyło? -Powiedział i nim rzucił w stronę Lalki. Następnie Wziął sie w bieg. Miał w planach co chwile jeszcze rzucać takim oszczepem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 16, 2014 2:54 pm

Lalka nie była przygotowana na taki obrót sprawy. Oberwała jednym z oszczepów jakie sobie wymyśliłeś, jednak rzucanie nimi i tak nie wychodziło ci najlepiej. Cud, że w ogóle trafiłeś. Całe szczęście wystarczył rzut pierwszego oszczepu. Trafiłeś prosto w "koło napędowe" tego dziwadła pozostawionego przez Gardevoir.
- Wyłaź stąd ale już!! - usłyszałeś głos Gengara.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 16, 2014 3:14 pm

-Ku*wa! Kapitanie "to przeciez oczywiste"! skąd ja mam wiedzieć jak stąd wyjść?! w odwrotny sposób od wejścia? zamknąć oczy i tyle co?! -W końcu krzyknął do Gengara. Jego pomoc była tak pomocna jak pomoc lekarza bez rąk. No ale cóż jak powiedziął tak też zrobił i zamknął paczaje i czekał aż coś się stanie. Nie spodziewał się raczej żadnych cudów no ale warto spróbowac ponieważ z wyobrażaniem sobie zadziałało...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 16, 2014 3:45 pm

- Witamy z powrotem na ziemi.. - mruknął Gengar. - Nie moja wina, że nie dopuszczasz do siebie połowy z tego co mówię! - warknął. Twoje zamknięcie oczu podziałało, choć było to dość dziwne. Opierałeś się o jedną ze ścian jaskini. Zaczął padać śnieg, jednak od razu zmieniał się w deszcz, przez niebieskie płomienie, które coraz bardziej malały. Teraz jednak nie mogłeś dostrzec gdzie jest Maks.
- Z chęcią bym go poszukał.. Ale nie mogę z ciebie wyleźć.. - mruknął duch.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 16, 2014 9:17 pm

-Wiesz, bez ciebie było by ze mną źle. Jeśli chcesz możesz... Nie wiem jak to powiedzieć... "Kotrolować mnie" czy jak to się nazywa. Czekaj.. co masz na myśli przez nie dopuszczasz? W sensie że co? że od tak mogę spowodować że co powiesz nie bedę słyszeć? Dobra mniejsza o to. -Powiedział do Pokemona. Był mu wdzięczny to ze tego dnia dalej nei zginął a ten dzień i tak się juzdłużył masakrycznie. A pomyśleć że wszystko sie zaczęło w Safrani kiedy odbierał Caroline z lotniska.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 16, 2014 9:58 pm

- Z tym nie dopuszczasz.. Chodziło mi o to, że po prostu jesteś obojętny na to co mówię, albo w ogóle nie chcesz mnie słuchać niekiedy. Po prostu.. Mamy zbyt napięte relacje! O! - mruknął Gengar. Skoro pozwoliłeś mu się kontrolować, nie byłeś zbyt zdziwiony tym, że zacząłeś Lewitować.
- Ale ty krzyczysz Maks! Bo ja mogę paplać jedynie w twojej głowie. Ciekawe co by było, gdyby ktoś tak potrafił czytać w naszych myślach.. Niezłe jaja by chyba były! - zaśmiał się Gengar chcąc trochę rozluźnić tę napiętą atmosferę. Krzyki były całkiem nieprzydatne. Ledwo wylewitowaliście z groty, i już zobaczyliście leżącego wśród płomieni Maksa. Był nieprzytomny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 16, 2014 10:04 pm

-No cóż... ja potrafiłęm czytać w myslach maksa. Jesli tak jest z każdym kto jest w podobnym stanie, to możliwe że ktoś taki łątwo by mógł to zrobić. Mniejsza o to! miałem Krzyczeć Maks.- Tak tez zrobił. wział głęboki wdech i krzyknął:
-Maks! -a następnie powiedział do Gengara.
-Przenieś go gdzieś, z dala od tego zatechłej nory z Mega pokemonami i psią paszczą. Trzeba będzie sie nim zająć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 16, 2014 10:14 pm

Gengar użył Psychiki. Nie musieliście się nawet zbliżać by zabrać go z tych płomieni.
- Za szybko to my się stąd nie wydostaniemy. Chyba, że chcesz leźć na piechtę do Johto. - mruknął Gengar. - Na pewno dojdziemy tam przed godziną 06:06:06 dnia 6 czerwca 6666r.
Twój towarzysz na całe życie położył Maksa w jaskini. Na twoje szczęście, nie był Charizardem tylko człowiekiem.
- Nie przesłyszałeś się.. Zabieram cie do Johto! Przynajmniej tam jest mało tych Ludzkich Pokemonów. Maks co prawda jeszcze nie wie o moich planach.. Z resztą.. Jakby miał się o nich dowiedzieć! Masz mu o tym powiedzieć, jak tylko wydobrzeje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 16, 2014 10:21 pm

-Nie sądzę by to był dobry pomysł. W Kanto jest ta cała orgnizacja która tworzy pół ludzi pół pokemony. Czy nie masz ochoty się zemścić? Albo... Nie, to zły pomysł lepiej będzie jeśli zrobimy jak mówisz. dobra do johto zabieramy się jutro z rana. Na dzisiaj mam jużdośc wrażeń. Ten dzień dłuży się jak w jakimś Filmie. Drzemka to dzisiaj moje jedyne marzenie. -Powiedziął do Gengara.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sro Lut 19, 2014 5:10 pm

- Jest czy jej nie ma. Na pewno mają swoje oddziały w innych regionach.. - mruknął Gengar. - Jasne, że chcę się zemścić! Ale z taką ciapą jak ty, nawet muchy nie trafię! - warknął. Niezbyt to pocieszające. Ale co się dziwić, skoro musiał ci ciągle mówić co masz robić, a w najlepszym wypadku tylko naprowadzać na tą dobrą drogę.
- Oczywiście, że lepiej zrobić tak jak ja chcę! W końcu to mój pomysł! A moje pomysły są najlepsze! - powiedział niby milszym tonem. Co wcale nie wyszło.
Maks ciągle był nie przytomny.. Lub raczej spał. Dopiero gdy płomienie zaczęły znikać dostrzegłeś, że na niebie nie było już dawno słońca. Przez to wszystko straciłeś rachubę czasu.
- Dobranoc śpiąca królewno.. Pff.. Jak można o tak super porze spać. - po tych słowach już więcej się nie odzywał. Pozwolił ci w spokoju zasnąć. Jednak gdy już znalazłeś dogodne dla siebie miejsce i pozycję.. Nie mogłeś spać. Ojć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sro Lut 19, 2014 5:35 pm

-No... najwidoczniej nie można... wracając do tematu. No sorry ale gdybyś mi od razu powiedział jaki jest plan a nie coś w stylu, "Masz wejść do jego głowy a jak to mam w dupie czy sobie dasz radę." zrozum, że to nie jest coś co normalnie się robi a tym bardziej bez jakiś większych instrukcji. to tak jak by dać pięciolatkowi komputer do obsługi. Z pewnością mógłbys się spodziewać że to się źle skończy. -Powiedzial do gengara. Odpoczynek to chyba nie był los pisany dla niego, nei teraz najwidoczniej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 21, 2014 10:48 pm

- Starałam się ci pomóc! Ale tak jak mówiłem, nie dopuszczasz do siebie tego co najczęściej mówię. Teraz słyszysz wszystko bo sam ciągle coś do mnie mówisz, prowadzimy.. Dyskusję. A gdy jesteś zajęty, skupiasz się tylko na tym co robisz. Musisz pamiętać, że ja ci zawsze pomogę, więc musisz też wiedzieć, że masz jednym uchem nasłuchiwać co mówię. A wtedy jakoś przeżyjemy.. - mruknął duch. Zimne powietrze wleciało do groty. Jedyną rzeczą, która dawała jakiekolwiek ciepło był ogon Maksa, na którym palił się mały płomień. Zbyt mały by was ogrzać. Jednak przynajmniej trochę ocieplał powietrze.
- Pomóc ci zasnąć?.. - ziewnął Gengar.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 21, 2014 10:58 pm

-Ale o tej protekcji to już sam potwierdziłeś że nie wspomniałeś. Mniejsza. Tak, pomóż mi za... - powiedział lecz przerwał mu ziew i to był bardzo długi ziew.
-Zasnąć. ten dzier ciągnie się jak ser Szwajcarski, dziurawy, ale ciągnie się jak by nie mógł. -Powiedział do pokemona już zmęczonym głosem. (od ciągłego pisania tego odpisu)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 21, 2014 11:07 pm

- Każdy może o czymś zapomnieć! - mruknął niezadowolony z powodu iż mu to dalej wytykasz. Gdyby należał do tych, którzy lubią się mścić, nawet nie pomógł by ci zasnąć. Trochę niepokojące było, że płomień na ogonie Maksa ciągle malał. Można tylko liczyć, że jutro będzie z nim lepiej.
- Dobranoc śpiąca królewno! - usłyszałeś głos w swojej głowie, i.. Nie wiedziałeś co się stało. Usnąłeś jak zabity..

Obudziłeś się następnego ranka. Gengar chyba jeszcze spał, bo nie usłyszałeś, żadnego zgryźliwego komentarza, za to usłyszałeś chrapanie.. Ale nie ze swojej głowy. To Maks. Spał w najlepsze, a płomień na jego ogonie w końcu był normalnej wielkości. Na dworze było już widno, a to co cie uradowało, to to, że było ciepło! A na pewno cieplej niż wczoraj. Kątem oka widziałeś, że przed wejściem leżało kilka zwęglonego drewna. Płomienie twojego Smoczego przyjaciela nie próżnowały. Zaniepokoiło cie jednak to, że usłyszałeś jakiś krzyk. Dobiegał ze szczątków lasu.. Nie był to jednak pokemon..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 21, 2014 11:16 pm

-Biedny Garchomp... pierwsze co zastał po przebudzeniu to zapach śmierdzącej mordy. Ale możliwe że to też nie on. Lepiej to sprawdzę.. -szeptał pod nosem. No, w sumie równie dobrze mogły by to byc te pokeony a wtedy Gengar nie miał by miłego przebudzenia, ale kto próbuje nie błądzi. więc wychylił lebek z jaskini i rozejrzał się. Skierował głowę w stronę z której mniej więcej słyszany był krzyk.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 23, 2014 3:00 pm

Po dłuższych rozmyśleniach byłeś pewien, że to nie był raczej taki normalny krzyk.. Bardziej coś jak donośny pisk, czy coś w tym rodzaju.. Ale mniejsza o odgłosy. Wychyliłeś się z jaskini. Niczego nie widziałeś, jednak po chwili krzaki się poruszyły. Wypadł z nich ten biedny Phantump, który całkiem niedawno był używany przez Gardevoir jako swoją marionetkę, podobnie jak Maks. Nie był on w zbyt dobrym stanie. Gdy tylko uciekł od tej psychicznej damesy, skrył się w lesie gdzie panował pożar. Strach się bać co jest z pokemonami, które były tu od samego początku.
Phantump prze lewitował kawałek w twoją stronę i upadł na ziemię. Był poparzony, ledwo się trzymał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 23, 2014 3:12 pm

-Cholera... Muszę cos szybko wykombinować... Może gdyby wykorzystać Eevee i Frillish... Nie mam nic do stracenia. Eevee! Frillish! -Powiedział i wypuścił te pokmeony z balli.
-Frillish, zneutralizuj poparzenie przy pomocy bardzo słabych bombelków. Eevee, ty masz uleczać zadane obrażenia przez bombelki i poparzenie życzeniem. Dacie rady pomóc?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 23, 2014 3:46 pm

Bardziej przydałby się pokemon znający Leczący Puls i Kojący Dzwon. Wszystko poszłoby wtedy na pewno o wiele, wiele szybciej i sprawniej. Ale i tak twój pomysł nie był zbyt głupi. Phantump to pokemon trawiasty, więc Bąbelki nic mu nie zrobią. Eevee użyła Życzenia, jednak zanim zadziała trzeba chwilkę poczekać. Tak więc Frillish skupił się na zniwelowaniu poparzenia co się mu udało. Phantump czuł się lepiej, a gdy zadziałało Życzenie poczuł się na prawdę dobrze. Był tylko, trochę poobijany.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 23, 2014 5:24 pm

-Jesteś cały? Ta jędza w pokrojonej sukni która jest na niąza duzo przegina. Ale jest dobrze, bo jej uroki nie są trudny do zdjęcia gdy sięwie co robi. Już ja się zajmę tą su*ą. Niech tlyko się zbliży do mnie zobaczy mój gniew. -mówił do pokemona. był to bardziej monolog niz dialog, ale nie spodziewał się rozmowy z zwyczajnym pokemonem.
-szkoda tylko że to był on a nie... Nie przecież ona nie żyje. nie myśl więcej o tym Matt. Zmarli nei wracają od tak. -Pomyslał po chwili. Miał na myśli oczywiście Caroline.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pon Lut 24, 2014 9:26 pm

- Phantu... Phan. - mówił jak na haju.. Widać taka jego natura. Co gorsza.. Zrozumiałeś go! Mówił "Dziękuję ci bardzo". Z początku myślałeś, że się przesłyszałeś jednak to prawda. Słyszałeś co mówił. W sumie co się dziwić.. Jesteś w połowie pokemonem duchem. Więc co w tym dziwnego, że rozumiesz pokemony tego typu?
- Phantu Phan!! - powiedział nagle bardziej ożywiony, ale i zaniepokojony. "Jej uroki wcale nie są tak łatwe do zdjęcia!!". Pewnie wiedział co mówi. W końcu nie wyglądał na kogoś kto miał z nią pierwszy raz do czynienia.
- Phantu, phan! Phan tu pan! - widać chce ci powiedzieć najwięcej ile wie. "Jeśli ktoś jej jest potrzeby tylko do zabawy, jej uroki mogą być na tyle słabe, że byle niedoświadczona osoba je zdejmie! A jeśli ktoś jej jest o wiele bardziej potrzebny, możesz zginąć próbując takowe zdjąć!". Bardzo cenna informacja.
- Co tu się.. Ziewwwwww... Dzieje? - spytał nagle Gengar, który to aktualnie się przeciągał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pon Lut 24, 2014 9:52 pm

-ty to potrafisz pocieszyć człowieka nie powiem... Ale mi to srednio wyglądało na zabawę. Trochę na nią nawrzucałem i się wkurzyła. Tak więc po ucieczce do bezpiecznego miejsca zająłem sie jej urokiem. Udało mi się ta Lalka próbowała nieudolnie atakować, ale trafiała. -Powiedział do Phantuma.
-Co tu się dzieje? takie tam ratowanie dzikiego pokemona i tak dalej. No, Maks spalił cały las, a z nim ucierpiały pokemony dookoła. -odpowiedział Gengarowi a nastepnie spojrzał czy maks dalej śpi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Today at 12:46 pm

Powrót do góry Go down

Ruiny Alpha
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next