IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
deckardpain pokemona Bank turniej między liderzy loteria emolga karta pokemony Podróż Ostrzeżeń Adopcje pokemon Mike Orania ewolucja cosmo menager konkurs Marmoria dagi66 zmiany azuria 2013 miastami

Share | 

Ruiny Alpha

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sob Lut 08, 2014 6:24 pm

- A nic nic.. - mruknął. Dziwnie się czułeś. Wszystko co widziałeś wyglądało jak obraz w telewizorze, który źle odbiera sygnał. Gengar zaczął powoli znikać, ogniki gasły. Ostatnie co od niego usłyszałeś to "Ja się nie poddam".
Wróciłeś do rzeczywistości. Maks, boleśnie wykręcił ci ręce do tyłu, sam ledwo trzymał się na nogach. Cała czwórka.. W sumie trójka bo nigdzie nie widziałeś, Gardevoir. Miotała się, po ziemi w odruchach spowodowanych przez koszmary..
- Gengar czy Matt? Odpowiedz! - poczułeś bolesne ukucie. Maks nie mówił spokojnie.. Był lekko zdenerwowany. Chyba nieźle narozrabiałeś.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sob Lut 08, 2014 6:31 pm

-O cholera... co tu się działo? Ten Gengar chyba tak łatwo nie odpóści puki nie postawi na swoim... -Pomyślał.
-To drugie. Właściwie to.. Czemu mnie tak trzymasz? Wyjaśnij mi prosze to co się działo? -Powiedział jak by nigdy nic. Nie miał bladego pojęcia co się działo ale chyba się juz domyslał co zrobił Gengar po przykrywką Matta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 09, 2014 3:27 pm

- Gengar postanowił się zabawić w siejącego koszmary Darkraia... - powiedział puszczając cie. Był zdenerwowany, słyszałeś to.
W końcu mogłeś rozprostować ręce. Co prawda byłeś już przyzwyczajony do takiego traktowania.. Więc plus dla ciebie. Odwróciłeś się.. Maks wyglądał co najmniej jak po oberwaniu odłamkami od pocisku odłamkowo-burzącego z jakiegoś czołgu. Jednym słowem - zasługa Kamiennego Ostrza.
- Musimy się zbierać.. Pewnie zaraz się obudzą.. - mruknął i odwrócił się do ciebie tyłem.. Oczywiście przybrał formę Charizarda Y, i już wiedziałeś o co chodzi. Jednak czy to dobry pomysł? Przecież ledwo trzymał się na nogach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 09, 2014 3:37 pm

-Wiesz może to nie jest najlepszy pomysł Maks. Ty ledwo stoisz a ja już nie mówię o locie. Może latwiej by było ich do czegoś przywiązać i uciec? Na niebie łatwiej by nas zobaczyli więc może nawet jak się obudzą to bedzie im cięzej nas znaleść. -Powiedział i popatrzył na niego wzrokiem "Nie jesteś niezniszczalny"
-Puki ledwo co stoisz nie możesz sięprzemęczać bo jeszcze w trakcie lotu zasłabniesz i spadniemy. -Powiedział.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 09, 2014 4:22 pm

- Nic mi nie będzie.. - mruknął. I pewnie byś w to uwierzył gdyby nie to, że płomień na ogonie tego gatunku pokemona może świadczyć o jego energii, a w tym wypadku był on zastraszająco mały. Jak to mówią słowa Pokedexu "..Jeśli płomień na ogonie Charmandera zniknie, może umrzeć..", a tyczy się to wszystkich przedstawicieli tego gatunku.
- Wsiadasz czy nie?! - spytał zdenerwowanym i uniesionym głosem. Wesoła gromadka dokoła zaczynała wkraczać chyba w najgorsze etapy koszmarów bo miotają się jak poparzeni ogniem piekielnym. Tylko Gardevoir tu nie było. Co źle wróży.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 09, 2014 4:30 pm

-Maks jesli ogień na twoim ogonie zgasnie zginiesz! a to powoli gaśnie! NIe możesz lecieć musisz odpocząć! jeśli polecimy to to na pewno zgaśnie. puki oni jeszcze śpią wiejmy ale na piechtę! - w końcu powiedział. Miał dość tego ze ciągle Maks go nie słuchał, mimo że mu tłumaczył jak to się skończy a to jest oczywiste jak to sie skończy. Puki te potwory śpią oni musza uciekać bo jest szansa że smierdzący ryj ich wytropi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 09, 2014 5:12 pm

- A jeśli nie polecimy to na pewno zginiemy! - ryknął odwracając się do ciebie. O mało nie oberwałeś jego ogonem. Wyglądał na wkurzonego. Coś tu jednak nie grało.. Przecież w wersji Y jest milusim i potulnym smokiem, a w wersji X groźną bestią, która rozszarpie na strzępy nie patrząc nawet kogo.
- Masz zamiar, skończyć rozerwany na kawałeczki? Czy wolisz ratować swój zasrany tyłek i spieprzać stąd zanim te mendy się obudzą?! - jego kły mignęły ci przed oczami. Miał dziwny wzrok.. Jak nie on.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 09, 2014 5:23 pm

-Nie dzięki. Wolę zginąc niż lecieć na zahipnotyzowanym przez Gardevoir. Tak zauważyelm to Maks. Jestem na tyle spostrzegawczy. by zauważyć że nagle zmieniłes kolor oczu i zachowanie. Phantom też miał takie oczy drugi raz się na to nie nabiorę -W końcu się domyślił że maks jest jakiś dziwny, a że tylko Gardevoir nie goniła ich to było to oczywiste że tak jak wczesniej phantuma zahipnotyzowała Maksa. A to wredna su... Wredna hybryda!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 09, 2014 5:31 pm

- Mmm.. Innym zajęłoby to pewnie o wiele więcej czasu. - usłyszałeś głos tej przebrzydłej Psychicznej Wróżki. Obróciłeś głowę. Siedziała na drzewie w sukni takiej samej jaką posiada zwykła Gardevoir. Zeskoczyła na ziemię i podążała w twoim kierunku.
- Spostrzegawczy.. Ale i słodziutki.. - położyła dłoń na twoim ramieniu, po czym zaszła cie od tyłu przesuwając swoją dłoń w kierunku drugiego ramienia. Zatrzymała się za tobą i szepnęła do ucha
- Może zechcesz się do nas przyłączyć.. Kociaczku.. - Maks, został pochłonięty przez błękitny płomień. Stał przed tobą w swojej Ludzkiej formie Charizarda X. Teraz lepiej było widać, że wyglądał jak zahipnotyzowany.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 09, 2014 5:38 pm

-Jaja sobie robisz? Jeszcze sekundę temu chcieliście mnie zabić! jesli myślisz jędzo że jestem na tyle głupi by teraz nagle się z wami zaprzyjaxnić to się mylisz tak grubo jak wyglądasz w sukni w mega ewo! Poza tym prędzej bym się powiesił niż bym siedział w tej zamkniętej ruderze z śmierdzącą mordą! -W końcu wyrzucił z siebie. Ciekawiła go reakcja aktorki z pieknej i bestii... Grała oczywiście tytułową postać! Czyli bestię. Poza ty te jej zaloty i tak by nie zadziałały, NIe miałczasu się jeszcze pozbierać po tym z Caroline.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 09, 2014 5:46 pm

- Mmm.. Nie odpowiadam za ich czyny. Ja ich tylko.. Wykorzystuję.. Odwalają za mnie brudną robotę.. A to, że chcą się od czasu do czasu rozerwać to nie moja wina.. - powiedziała, i dłonią lekko musnęła twój policzek po czym udała się w kierunku Maksa..
- No cóż.. Skoro nie chcesz, się do nas przyłączyć.. A mówiąc nas.. Mam na myśli mnie, Bisharp i Absola.. Zostaje mi tylko jedno do zrobienia.. Maks.. - w tym momencie, pocałowała go. - Zajmij się tym całkowicie nieprzydatnym osobnikiem z rzędu hybryd. - odwróciła się do ciebie i posłała ci całusa mówiąc - Ciao! - i znikła.. Po prostu rozpłynęła się w powietrzu.
Maks ruszył w twoim kierunku, gotowy na wszelkiego rodzaju rzeź.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 09, 2014 5:54 pm

-Ta su*a jest dobra tylko gdy czegoś chce... Gengar?! Słyszysz mnie?! Odwołuję co mówiłem ratuj! Nawet kosztem tej zamiany! I jesli możesz przy okazji dorwij tamtą ku*wę! Nie odpuszczę jej i ch*j! -Krzyknął w głowie. No cóż jesli Gengar nei pomorze co jest możliwe to musi wiać. Puki musi czekać aż Gengar zareaguje lepiej żeby się wycofał od Maksa który teraz raczej poluje by go zabić. Ah ta je*nięta fauna w Kanto!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 09, 2014 7:20 pm

- Teraz chcesz mojej pomocy, a poprzednio nawet, żeś się nie zapytał czy mi się w tobie podoba? Też coś! - usłyszałeś głos Gengara w głowie.. Z jego tonu mogłeś wywnioskować tylko jedno "Piep** się!" co w tym momencie jest jedną z najgorszych wiadomości.
- Czas wysłać ducha tam gdzie dawno powinien być.. - syknął Maks i popatrzył głęboko w twoje brązowe oczy. We własnych miał istne szaleństwo zmieszane z niepoczytalnością. Wywijał swoim ogonem jak biczem, a płomień na koniuszku znacznie się zwiększył.
Ucieczka nie jest fair! On cie uratował przed policją i pragnął uratować cie przed tą całą zgrają, a ty chcesz uciec? Zaczęło cie gryźć własne sumienie, gdy zacząłeś stawiać kroki odwrotu.
- Tchórz! Tchórz! Tchórz! - wyśmiewał cie w twojej głowie Gengar.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 09, 2014 7:31 pm

-Dla twojej wiadomości Gengar żyjemy tym samym ciałem. Jesli zginiemy nie będzie zabawnie. Poza tym nadal nie minęło 24 godzin od tego A dobrze wiesz czym to się skończy. Nie uciekam! gram na zwłokę aż oprzytomnieje! Co prawda nie wiem jak długo dam radę z tym wzlekać ale na pewno go nie zostawię. On bedzie za mnąpodążać tak daleko aż Gardevoir straci zasięg lub skończy jej się moc. Kiedyś to chyba musi nastąpić! -Mówił do Gengara. Miał Szczerą nadzieje że w końcu maks wróci do siebie, ale to nie było prawdopodobne. Robił małe kroki wstecz każdy miał odpowiadać atakowi
-Maks! Wiem ze jesteś silniejszy od tamtej wiedźmy i dasz radę się sprzeciwstawić! Pokonaj ją! Normalnie pewnie ratowałbym swój tyłek, Ale Ty mi uratowałeś tyłek przed policją to ja moge przynajmniej ci pomóc z tą idiotką! -Próbował jakoś pomóc maksowi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 09, 2014 7:45 pm

- Tyle, że ja jestem duchem! Mnie już nic nie zabije! - zaśmiał się Gengar. Co prawda to prawda.. Już dawno był duchem, i już dawno nic mu nie może zaszkodzić..
- A jedynie jak zginiesz będziesz niezłym wybrykiem natury.. Lepsze to, niż być taki sam jak cała reszta! - on cie chyba nie zbyt lubił.. Ale na razie musisz go znosić przez.. Pierdyliard czasu. Na twoje nieszczęście, Gardevoir była mistrzynią w swoim fachu, i nawet jeśli nie będzie jej w promieniu stu kilometrów, on dalej będzie zahipnotyzowany.
Maks skoczył w twoim kierunku, w między czasie wracając do postaci Charizarda X. Wyglądał jak szalony smok.. Zaraz. On w tym momencie był szalonym smokiem.
- Nadal tego chcesz?... - spytał znudzonym głosem Gengar.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Nie Lut 09, 2014 7:53 pm

-Jeśli myślisz że tym mnie zniechęcisz to siemylisz... Albo i nie. Ale i tak nie zostawię Maksa w tej sytułacji On potrzebuje pomocy, tak jak ja kiedyś on mi pomógł więc i ja to zrobię. Nie wiem jak, ale w końcu musi to się skończyć. -odpowiedział do pokemona. Prawda nie do końca mu sie chciało to robić a zwłaszcza że zmienił się w mega pokemona a nie jak wczesniej zwykły pół człowiek ale trudno musi sobie z tym jakos dać radę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sro Lut 12, 2014 7:23 pm

- Eh.. Dobra. Pomogę ci. - mruknął Gengar. - Pokemony psychiczne, mroczne i duchy posiadają jako takie umiejętności paranormalne. A co za tym idzie, możesz wykorzystać swój marny potencjał psychiczny do odhipnotyzowania go. - brzmi całkiem ciekawe. Ale czy dasz sobie radę?
Maks skoczył w twoim kierunku, cudem udało ci się niknąć bliskiego spotkania z jego szczękami. Mimo to i tak oberwałeś jego ogonem. Nie było to zbyt miłe, ale lepsze to niż zostać od razu poszarpanym.
- Skup się na dotarciu do jego myśli! Postaraj się wniknąć w nie i usunąć to co zostawiła tam Gardevoir! Nie wiem co.. Ale i tak to coś staraj się usunąć!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sro Lut 12, 2014 7:34 pm

-Łatwo powiedzieć! A może jeszcze jakieś wskazówki jak wniknąć w jego myśli? Wiesz, wniknięcie to połowa sukcesu, znalezienie czegoś co zostawiła Gardevoir będzie łątwiejsze... Chyba... w każdym razie! Trzeba działać szybko bo będzie źle! -Mówił w myślach. No cóż raczej nie da sobie rady długo, skoro już dostaje po twarzy. Zastanowiło go w tym momencie jedno... Co sięstanie jeśli na przykład Maks podpali go? Jasne że Matt umrze ale... czy Gengar będzie miał wtedy władzę nad popiołem? Czy moze raczej to co zostanie z tego sie ze scali w jakiś sposób.... Dobra! koniec rozmyślania! czas działać. Pierwsze co zrobił po uderzeniu to odskoczył na bok i zacząl biec. chcial początkowo wskoczyć jeszcze na drzewo ale przypomniał sobie dwie rzeczy... Charizard jest większy od drzewa i równie dobrze mógł by to drzewo spalić.. musiał więc uciekac przez las.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sro Lut 12, 2014 9:06 pm

Uciekanie przez las też nie jest dobrym pomysłem. Przecież palący się las jest jeszcze większą pułapką dla ciebie niż palące się drzewo, z którego można zeskoczyć i wiać dalej gdzie pieprz rośnie. No, ale.. Twój wybór!
- Panie tchórzu!! Spróbuj dostać się do jego myśli, a nie! Tylko mi tu nie zapominaj, że nie jesteś normalnym człowiekiem! - burknął twój niechciany towarzysz, na wieki. Jednak ty go nie słuchałeś i biegłeś w las dalej. Po chwili okazało się to najgłupszym pomysłem świata. Maks nie dość, że podpalił las, to dodatkowo ty, wpadłeś w pułapkę z kamieni i drzew. Przed tobą rozciągała się jakaś niewielka jaskinia, w sam raz do ukrycia się przed deszczem, a dokoła, drzewa zaczynały się palić i walić na ziemię. Tym samym wpędzając cie do jaskini, z której nie było ucieczki. Ani nie mogłeś biec głębiej, ani uciec z niej.
- I masz ci! Było mnie słuchać i od razu próbować! W razie czego użył bym protekcji, i nic by ci nie zrobił! Ale nie! Oczywiście, ty musisz robić co chcesz, a nie to co radzi ci o wiele mądrzejszy kompan półgłówku! - prychnął Gengar. Z daleka słyszałeś donośny ryk, smoka pogrążonego w furii.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sro Lut 12, 2014 9:13 pm

-Protekcji? teraz mi o tym mówisz panie wszystko zaplanowane? Ale dobra! teraz jest okazja! w tej jaskini nawet jesli zmieni sie w człowieczą wersję to nie ma jak tu się zamienić w charizarda! więc tutaj będzie mi łatwiej wejść mu w mysli... Jakkolwiek się to robi. -Był na prawdę zamknięty w tej jaskini i był prawie że pewien że Charizard wie gdzie się ukrywa. No i co z tego? jak dalej nie wie jak to zrobić bo ktoś ma takie humory i nie chce mu powiedzieć tylko od tak próbować. No więc wychylił on delikatnie głowe z jaskini, używając jedną ze ścian jako "tarczę" i postanowił wpatrywać się w jego duszę. Nie wiedział jak to zrobić ale jakoś musiał próbować.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 14, 2014 5:13 pm

- To ja ci o tym nie mówiłem? Ojć.. Mój błąd. - powiedział, jakby tak jeszcze w ogóle tego żałował, to mógłbyś się cieszyć. Charizard wcale nie jest takim wielkim pokemonem. A jak wiadomo, to pokemon zamieszkujący górskie tereny, a w takowe wliczają się też jaskini. W końcu muszą mieć gdzie spać.
Spokój został szybko zakłócony. Do jaskini wpadł, Maks. Rozwścieczony. Niebieskie płomienie były wszędzie. Pełzły w twoim kierunku jak węże, a ich rozgrzane jęzory pragnęły poznać smak twojego ciała, które zaraz zmieniłoby się w popiół. Oczywiście, najpierw przeszedłbyś nieziemskie katusze. Jak w końcu wiadomo, niebieski ogień jest najgorętszym ogniem. Jednak ten plan chyba nie wypali. Zostałeś otoczony tarczą Protekcji.
Wpatrywanie w duszę wcale nie było durnym pomysłem. Wreszcie jakiś postęp, i wreszcie zrobiłeś coś mądrego. Gengar będzie z ciebie dumny! Na pewno!
Sam nie wiedziałeś jak to zrobiłeś, jednak udało ci się zajrzeć w jego duszę, a po chwili w sam umysł. Wszystko wyglądało normalnie.. Chociaż ty nie wiedziałeś, jak wygląda normalny umysł, a jak nie normalny.. W końcu robisz to pierwszy raz. Teraz tylko trzeba znaleźć to coś, co pozostawiła Gardevoir wprawiając go w stan hipnozy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 14, 2014 5:34 pm

-Dobra.. Coś co mogła by zostawić Gardevoir.... Zobaczmy co mamy w tej porytej główce... Ulubione jedzenie.... ulubiony rodzaj muzyki... ulubione strony XXX... ulubiony sport... CHWILA! ulubiony rodzaj muzyki?! On jakiś chory jest! Mniejsza.. Skup się! przeszukanie wszystkiego zajmie wieki więc trzeba szukać najmniej i najbardziej oczywiste tematy. Gengar? Słyszysz mnie stąd? Masz może jakiś pomysł? -zapytał. Cóż nie spodziewał się zbyt dużej pomocy ale powoli musiał jakoś się przynajmniej ruszyć. Więc spróbował zrobić krok w przód.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 14, 2014 6:59 pm

- Tak jestem... Ale zajęty!! - warknął. - Szukaj szmacianej lalki! To klucz do złamania hipnozy! Masz ją.. - i tu przerwał. Widać był zbyt zajęty. W takim razie będziesz musiał sam wykombinować co z nią zrobić.
Nie minęła mała chwila, gdy dojrzałeś szmacianą lalkę, całkowicie nie pasującą do niczego. Zwykła szmaciana lalka.. To wydaje się być zbyt proste. Zrobiłeś kilka kroków w jej kierunku.. Przeczucie nie okazało się prawdą. Lalka szybko zwiększyła się, i wyglądała jak jakiś mutant czy licho wie co. Jednak niczego nie robiła. Jakby czekała na twój ruch.. Więc co ty zrobisz? Przytulisz, dasz walentynkę czy zabijesz? No chyba nie w tak piękny dziej jak Walentynki!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 14, 2014 7:11 pm

-Nie mam ani nic do walenia tynków ani kartki wiec to odpada... zabić też nie mam czym. A nie łatwiej by było się tego w jakiś sposób zmniejszyć? Albo co innego! Jesli to poryta główka Maska w której trzyma ulubiony rodzaj muzyki -zgroza- to może jak by dać jej balonik z helem to odleci? Akurat jeden mam w plecaku... O ile w ogóle mam plecak w tym świecie! Oczywiście że nie! Bo było by za latwo... okej więc może Maks ma jakies wspomnienia walentynek w których dawał komuś kartkę. No własnie! Tamta dziewczyna co była Tyranitarem! wystarczy znaleśc wspomnienie z nią 14 lutego! -Rozmyślał. Na razie nie chciał nawet tykać tej lalki szukał tylko jakiejś kartki. Nie wiedział po co ale coś mu mówiło że to będzie dobry pomysł.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 14, 2014 8:56 pm

Nic. Nic. Nic. Pustka. Zero. Nie możesz podróżować po jego wspomnieniach. Nie możesz nawet się do nich zbliżyć. Lalka robiła dokładnie to samo co ty. Nie ma co. To było wkurzające! Jednak w końcu skończyła bawić się w mima. Wykonała jakiś ruch, a w jej dłoni pojawił się miecz, o dość dziwnym, zakrzywionym ostrzu. Wyglądał trochę tak jakby ktoś wygryzł kawałek i w połowie długości pozostawił półkole. Lalka.. Albo mutant.. Licho wie czym to teraz jest. Ruszyło w twoim kierunku, wymachując mieczem przed twoją głową. Lepiej coś wymyśl, inaczej skróci cie o głowę, a tym samym wywali z umysłu Maksa, a nie wiadomo czy uda ci się drugi raz tu wejść. Rusz wyobraźnią! Skoro ono wzięło miecz znikąd to pewnie i ty możesz!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Today at 12:03 am

Powrót do góry Go down

Ruiny Alpha
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next