IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
dagi66 Mike Orania Podróż między Bank konkurs cosmo pokemon 2013 karta pokemony Adopcje Ostrzeżeń liderzy emolga zmiany pokemona ewolucja Marmoria loteria menager azuria miastami turniej deckardpain

Share | 

Ruiny Alpha

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
dagi66

Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sro Lut 05, 2014 11:05 pm

-Bo inaczej po Holendersku mówię prawdę panie... Mniejsza o to czym jesteś... Kufa czym on jest? Niby smok ale... Kufa o czym ja myślę krok przed smiercią a ja zastanawiam się nad drzewem rodzinnym tego który chce mnie zamordować... Gorzej jesli to zrobi. Jeszcze 24h nie minęły cały czas mogą przez smierć mnie zmienicw Demona, a wtedy nie bedzie zabawnie... Spokojnie.. On tego nie zrobi bo Charizard na górze śpi... Chyba.. możliwe równierz że ruszył swój stary tyłek i poleciał na siłkę. To nie było by dobre. -Myślał. No cóż myśli co prawda mila roztrzepane bo patrzył w oczy swojemu przyszłemu oprawcy, Ale ważne że był w stanie w ogóle myslećw takiej sytułacji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Czw Lut 06, 2014 12:46 am

- A ty co? Święta krowa, że tak siedzisz i myślisz, że nie słyszę twoich zasranych myśli? - mruknął Garchomp i kopnął cie, na tyle mocno, że wpadłeś na środek Pentagramu. Kopniak bolał.. Nie ma co. Każdy był zajęty czym innym. Tylko Houndoom wpatrywał się w ciebie, jak w potrawkę z kurczaka. Ślina sama ciekła mu z pyska. Gdyby nie Gardevoir, która sprowadziła go na ziemię uderzeniem z liścia prosto w ten jego zaśliniony pysk.. Dalej by marzył o zatopieniu kłów w tobie.
Usłyszałeś jakiś hałas. Przybył, pan śpioch.
- Przepraszam za spóźnienie.. - powiedział zachrypłym głosem. Przybrał formę X. Dla przypomnienia.. Czarnego, masywnego smoka z niebieskimi znaczeniami.
- Tak w ogóle.. Czego wy znowu chcecie? - spytał nagle. Otoczył go jakiś blask. Nie wyglądał już jak pokemon. Wyglądał jak człowiek. Mężczyzna ubrany w czarną skórzaną kurtkę u spodu trochę poszarpaną. Ciągle miał swój ogon, skrzydła i rogi. Na prawym ramieniu miał bandaż. Włosy sięgały za ucho, oczywiście w kolorze czarnym.
- Dobra? Co tu się dzieje i co wy od niego chcecie? To tylko, człowiek.. Niczego nie pojmie. - co on przez to sugerował?
Po chwili wszyscy ukryli się w płomieniach. Tylko Gardevoir tu została. Ją także pochłonął blask. Mimo, że nie dawno twoja ukochana została zamordowana.. Serce i tak o mało nie wyskoczyło ci z piersi.
Była to piękna kobieta ubrana w czarną suknię, taką samą jak pokemon, którym była. Czarne pantofelki, czarne rękawiczki sięgające za łokieć. Miała przenikliwe pomarańczowe oczy. I włosy kolory błękitu przykrywające całe plecy.
- Może najpierw niech ten tutaj.. Powie, co mamy z nim zrobić.. - mruknęła już nie tak miłym głosem, a spojrzenie zawiesiła na tobie.
- No? Co mamy z tobą zrobić?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Czw Lut 06, 2014 3:06 pm

-Wypóścić mnie, zostawić, cokolwiek byle z dala od tego miejsca. -Powiedział. Nawet go już nie zaskoczyło to że otaczajągo goci. NIe, to już było. Ten motyw zaczyna być nudny. Niech się jeszcze okaże że zawsze są nie szczęśliwi, Mama ich nie kochała itp. Poważnie, Nuda. Wazne dla niego było tylko przeżyć, reszta już nie było dla niego ważna. Chociaż... trochę go po chwili zaciekawiło, czemu te pokemony wyglądają, trochę jak ludzie. No ale cóż to musiały być pokemony! No bo w końcu ten Charizard go tutaj zaciągnął.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Czw Lut 06, 2014 10:30 pm

- Z dala od tego miejsca mówisz? - usłyszałeś głos Garchompa. Wyłonił się z płomieni już jako człowiek ubrany w kurtkę z gadziej skóry z ćwiekami. Fryzura bez większego ułożenia w kolorze granatowym. Dżinsowe spodnie. Chyba najbardziej przypominał człowieka od nich. No.. Przypominałby gdyby nie ogon, pokemona jakiego reprezentował. W dłoni trzymał kosę.
- Ty stara jędzo.. Mogę go wysłać na tamten świat? Proszęę.. - zasyczał.
- Odmawiam! - powiedział stanowczo Charizard. - Jeśli chcecie mu coś zrobić, to musicie najpierw zrobić to mnie! - jak miło, że miałeś swojego anio.. Ducha, stróża.
- Ty i tak wiesz najlepiej gadzie, że powinien zostać zgładzony. Zwykły człowiek nie ma tu wstępu. - i kolejny wylazł z ognia.. Był.. Była to Houndoom. No proszę. A przez cały czas zachowywała się jak facet! Fuu!!
Z głowy wystawały jej te diabelne rogi. Przenikliwe spojrzenie. Krótka bluzka, na ramiączkach. Na nadgarstkach obręcze takie same jak na łapach Houndooma. Krótkie czarne spodenki. Glany. I wystający ogon..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Czw Lut 06, 2014 10:40 pm

-Powinien zostać zgładzony... Bo? Nie żebym coś do tego miał ale czy przypadkiem latające drzewo mnie tutaj nie prowadziło? No chyba że mi się tylko zdawało, Ale jeśli zaganiacie ludzi po to żeby ich zabić, to wiedzcie że się w końcu na tym pośliźniecie. Ponadto, wcześniej powiedzieliście że jak będzie pan "Gad" jak to okresliłaś to mnei puścicie wolno. Coś jeszcze? -Miał dosyć siedzenia w zastraszeniu. zabiją go, niech będzie tym demonem. Może to nie jest aż tak złe? Z resztą i tak wywiązał się ze swojej umowy. Jest Charizard? Jest! no to tyle! Jego częśc zakończona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Czw Lut 06, 2014 11:57 pm

- Phantump.. Miał.. Przyprowadzić, Chari.. Zarda. - powiedział Banette. Chyba jako jedyny z nich zachował swój wygląd pokemona. Gadał na prawdę zabawnie. Nie mogłeś się wręcz powstrzymać od śmiechu.
- Oni nie dotrzymują słowa.. W przeciwieństwie do mnie.. - mruknął Charizard. - Weź już wstań z tej ziemi. Leżysz jak jakaś pokraka. - tak. To był jego charakterek w wersji X. Chyba ja i ty zgodzimy się z tym, że charakter wersji Y jest o wiele wiele milszy.
- Charizardzie! Coś ty taki w gorącej wodzie kompany? - wymówiła aż zbyt miłym głosem, Houndoom i zbliżyła się do niego. Wręcz przymilała się do tej dwuformowej gadziny.
- Phantumpa.. Trzeba.. Też uka.. Rać. - zarechotała marionetka. Garchomp nic nie mówił. Widać, chciał tylko kogoś zarżnąć i tyle.
Nie wiesz jak.. Nie wiesz kiedy.. Ale zjawił się przy tobie, Phantump. Charizard zobaczył to. Mimo, że był człowiekiem zachował swoje zdolności. Użył zasłony dymnej.
- Teraz!! - krzyknął. Phantump pociągnął cie. Musicie uciekać, zanim kapną się o co chodzi!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 07, 2014 4:56 pm

Dlaczego on musi mieć zwariowane życie? Cóż, on tego na pewno nie wie ale i tak musi uciekać przed pokemonami ludźmi. Co z tego że przez tego phantumpa Ma problemy, on go teraz ratuje a oni jednak go zahipnotyzowali by przyprowadził Charizarda. Zawsze to się trochę pokrywa. i teraz mu przeszło coś przez głowę. Jeśli tamte pustaki potrafią mu czytać w myślach... to czy ten Charizard również... Nie! przecież w trakcie lotu by jakoś zareagował na te myśli o Bahamie. Cóż zostało robić poza uciekaniem? Biegł ile miał sił w nogach a tamte ciołki nawet się nie spostrzegły z początku co się wyrabia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 07, 2014 5:37 pm

Phantupm prowadził cie przez ten labirynt, ciemny jak diabli. Mimo wszystko i tak o coś co chwilę uderzałeś. To było na prawdę wnerwiające. Słyszałeś za sobą stukot łap.
- Nie będzie mi przekąska uciekać! - ryknęła Houndoom. Wróciła do swojej formy pokemona. Jest źle. Dogania cie! Wręcz czułeś oddech tego piekielnego psa. Zajeżdżał zgniłymi jajami.. Urg..
- Pośpiesz się!! Matt!! - usłyszałeś głos swojej Misdreavus. Widać nie wpadła w ich łapy. To dobrze. Strzeliła Cienistą Kulą prosto w pysk Houndoom, która po prostu zjadła ten atak!
- Nie uciekniesz! Nie uciekniesz! - powtarzała. Wypadłeś z jaskini jak z procy, zaraz za tobą wypadł Charizard, nie wiedziałeś skąd się tu wziął. Trzasnął ogonem na tyle mocno w skały, że wejście zawaliło się.
- To ich powstrzyma.. Ale nie wiem na jak długo.. - mruknął. Misdreavus podleciała do ciebie i krzyknęła prosto w twoją twarz
- Nie zostawiaj mnie tak więcej!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 07, 2014 5:52 pm

-Kompletnie o tobie zapomniałem. Myslałem ze siedzisz u mnie w Pokeballu. Jesteś cała? -zapytał z zmartwionym głosem.
-Charizard, czego oni od ciebie chcieli? na początku grozili mi że mnie zabiją jesli ciebie na górze nie bedzie. Ale mniejsza o to, trzeba wiać! Tamta Houndoom śmierdzi jak by miesiąc stamtąd nie wychodziła. -Powiedział. dalej go ciekawiło czemu oni są ludźmi ale, to musi zejść na drugi plan, teraz trzeba wiać!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 07, 2014 6:03 pm

- Już sam nie wiem czego oni chcą! - ryknął. - Nasz piątka to połączenie ludzi i pokemonów.. Ale do tego pewnie sam doszedłeś. - mruknął. Widać, nie cieszył się z tego powodu. Pewnie nigdy nie chciał być taką hybrydą..
- Nie wylezą stamtąd. Nie potrafią. Oni są tam uwięzieni.. Licho wie jak długo. Ale nie mają prawa wyjść. Już my o to zadbaliśmy.. - dodał po krótkiej chwili.
- Nie dam im cie zabić, bo wiem jak to się skończy, obserwowałem was przez cały czas więc wiem, że jeśli zginiesz będziesz demonem. Ale chyba nie to jest naszym największym problemem.. - popatrzył na ciebie przenikliwym spojrzeniem. To co zrobił potem trochę cie.. Wystraszyło. Chwycił cie za ramiona i przygniótł do ściany, uważnie się w ciebie wpatrując. Jego czerwone, gadzie oczy, niezbyt pasowały do jego przystojnej twarzy.
- Wiedziałem! - krzyknął, puszczając cie.
- Kiedy to się stało? Hm? Gadaj! Jak cie z nim połączyli?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 07, 2014 6:10 pm

-Oczywiście.. wszystkie mega pokemony muszą mieć nagle okres i rzucać sie na ciebie bez powodu... Bo może! Eh, mam nadzieje że ma jakieś wytłumaczenie... Chyba coś do mnie mówi... Lepiej bym go słuchał. - Pomyślał.
-Czekaj no moment! Niby z kim? I właściwie to co niby zrobili? No i kim są oni?! najpierw mi wyjasniaj a potem oskarżaj... własciwie o co? - Powiedział wkurzonym głosem próbując mu się wyrwać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 07, 2014 9:19 pm

- Z Gengarem! - oznajmił nagle. Nie przesłyszałeś się. On powiedział "Z Gengarem!"
- Jak to się stało? Kiedy? Jak cie z nim połączyli? Tylko mi nie gadaj, że nic o tym nie wiesz. Przecież słyszałeś moje myśli. I to na pewno nie przypadkowo, przecież musiałeś o tym wiedzieć skoro skorzystałeś z tej umiejętności! - szkoda tylko, że mówiłeś czystą prawdę. Po chwili jednak uspokoił się.. Chyba jednak po twoich słowach, zrozumiał, że na prawdę nic nie rozumiesz.
- W twoich, jak i moich żyłach płynie krew pokemona. W twoim przypadku to Gengar.. Na prawdę nie wiesz kiedy ci to zrobili? Przecież to niedorzeczne!
Misdreavus popatrzyła na was..
- Co wy odwalacie? - powiedziała nagle. W takim momencie, chciało ci się z tego śmiać jak diabli, ale nie wypadało.. Podleciała do ciebie i popatrzyła ci w oczy, tak jak Charizard przed chwilą.
- Ja tam niczego nie widzę.. - na dodatek robiła przy tym takie miny, że znów chciało ci się śmiać!
Powrót do góry Go down
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 07, 2014 9:32 pm

-Nie mam nawet zielonego pojęcia o czym ty mówisz! Raczje bym wiedział gdybym był pół pokemonem. Ty przecież mnie obserwowałeś więc wiesz że to nie mogło się stać między naszymi spotkaniami, a wcześniej byś chyba to zauważył. I w ogóle po czym to wnioskujesz? Jeśli ci chodzi o te Bahamy, to czy ty przypadkiem nie mówiłes szeptem i ja to przez przypadek usłyszałem? To akurat prawdopodobne. -Tłumaczył się. Może to że był pokemonem było by prawdą? NIe możliwe! przecież by to zauważył... Chyba... Ciągle wątpił w to że jest pokemonem ale to już zaczynało być podejrzane, w końcu nie przypomina w żadnym calu Gengara, a oni jednak przypominali w jakimśstopniu te pokemony.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 07, 2014 10:19 pm

- Dobra.. To może od początku.. Jest taka organizacja.. Nie pamiętam ich nazwy. Z resztą.. Kto by chciał pamiętać.. Minęło w końcu tyle czasu.. - zaczął chodzić nerwowo w te i wewte. - Zajmowali się różnego rodzaju eksperymentami. Już w czasach starożytnych. Teraz zdaje się wam, że w tamtych czasach nie było żadnych wielkich odkryć. Ale byli ludzie, którzy posiadali sprzęt i umiejętności lepsze od tych, które mają dzisiejsi ludzie. - starał się mówić spokojnie. Jednak.. Nie wychodziło mu to ani trochę. Misdreavus, przysiadła ci na ramieniu.
- Ta organizacja.. Istnieje do dziś.. Zajmowali się wszelkiego rodzaju mutacjami.. A ich nowym celem.. Jest stworzenie doskonałego połączenia pokemona z człowiekiem. Zwykle po skończonym eksperymencie zniekształcali pamięć ich "obiektu badań". Jednak nasza piątka.. Ja, Gardevoir, Houndoom, Banette i Garchomp wszystko pamiętamy. Widać udało im się zmienić twoją pamięć. - popatrzył na ciebie nerwowo. Ledwo początek, a ty już masz dość. Czemu to ciebie zawsze spotyka to co najgorsze?
- Pierwszy raz na oczy widziałem cie wtedy w jaskini. Starałem się zachowywać jak na Charizarda przystało, żeby nie rzucać się w oczy. Nikt normalny nie był w stanie zobaczyć ducha Danuśki. Nikt! Tylko pokemony. A rozmawiać, jedynie duchy. Czyli ty! Już wtedy wiedziałem, że coś z tobą jest nie tak.. Musieli was zmutować i zmienić twoje wspomnienia. - nie wiem jak tobie. Ale mi się to nie podoba.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 07, 2014 10:28 pm

-No dobra powiedzmy że wierzę. Ale wy przypominaliście pokemony którymi byliście. Ja nie. To że słyszałem Danuske niczego nie potwierdza, Bo raczej nie wiele osób jest na tyle głupich by wchodzić do jaskini w kórej słychać głos małej dziewczynki która chce bawić się w chowanego. - Tłumaczył się. Mimo że już go przekonywało to że on niby ma być tym Gengarem, To czemu tamte pokemony nie zauważyły? To się nie trzyma kupy. Chyba że ten Charizard opiera się tylko na tym co już z nim przeszedł, wtedy to by miało sens.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 07, 2014 10:47 pm

- Wygląd, pokemona ma się dopiero po pierwszej przemianie. Ty tego jeszcze nie próbowałeś prawda? - mruknął. Stuknął się w czoło.. - No tak.. Przecież, ty o tym słyszysz po raz pierwszy... - odwrócił się do ciebie plecami. Wyglądał dość dziwnie z tymi skrzydłami i wystającym ogonem.. Który chcesz czy nie chcesz, miał fajczący się na niebiesko koniuszek. Dobrze, że przynajmniej z ust nie wystawał mu ten płomień.. Odwrócił się do ciebie ponownie. Płomieni co prawda nie miał prawdziwych.. Ale tatuaże to już całkiem inna sprawa.
- Choć by nie wiem co. Masz się nigdy nie zmieniać. Jeśli zrobisz to raz, już na zawsze będziesz hybrydą. - usłyszałeś, jak coś tłukło w kamienie zasłaniające wejście.
- Tak w ogóle.. Jeśli kiedykolwiek będziesz coś ode mnie chciał, nie zwracaj się do mnie Charizard.. Tylko Maks. To moje prawdziwe imię.. - dodał po chwili i zmienił się w Charka X, a potem zmienił wersje literowe na Y.
- Wskakuj.. Zaraz pewnie wylezą ich poddani. - dopiero teraz to zauważyłeś.. Nie było Phantumpa! Chcesz ruszyć bez niego? Przecież mimo wszystko chciał ci pomóc..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 07, 2014 10:51 pm

Gdy zobaczył że Phantumpa nie ma pierwsze co mu przeszło przez myśl to słowa:
-Jeśli coś kochasz... daj mu wolnośc... A jesli ci to obojętne to miej to w dupie. Na Bahamy! - Pomyślał a następnie wskoczył na pokemona.
-Erm a właściwie to, czy oni cie jakoś zmusili do przemiany ch... Maks? Wyglądasz na kogoś rozsądnego, No przynajmniej na tyle by sięnie przemieniać. I jeszcze jedno pytanie. Ten Kumpel Tyranitar o którym mówiłeś wcześniej. On też jest hybrydą? - Musiał w końcu zadać kilka pytań, które go od chwili dręczyły.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 07, 2014 11:04 pm

- Tyranitar.. Tak.. Był człowiekiem.. Nazywał się.. Nie.. Nazywała się Amber.. - mruknął bez życia.. Ajć.. Chyba nie chciał poruszać tego tematu. Zapewne, nawet bardzo bardzo nie chciał.
- Zmusili mnie do tego. Nigdy nie robią tego z woli "obiektu badań". - chwilę po tym zamachnął się skrzydłami. I na tym jego chęć do rozmowy się skończyła. Zapytał cie tylko o jedno "Gdzie chcesz lecieć?", a potem zamilkł. Chwilę po tym gdy unieśliście się ponad ziemię, kamienie nie wytrzymały. Jaskinia znów była otwarta, a na światło dzienne wybiegła Houndoom.
- Jak.. Przecież mieli tam zostać na wieki! - usłyszałeś w swojej głowie głos Maksa. Był zły, wręcz wściekły.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 07, 2014 11:09 pm

-Ta houndoom pewnie użyła Smog. Albo nie, nie potrzebuje używać ataku. Watpię by te kamienie byly twarde, to w końcu ruiny stoją tutaj wieki. Czekaj rzucę w nich Lagging Tailem bo mi zawadza... - Powiedział donośnym głosem który równocześnie miał być propozycją. Char... znaczy się Maks, Miał spore problemy przez niego. No cóż, można się było spodziewać kolejnego póścigu. Na ich szczęście oni nei mieli latającego pokemona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 07, 2014 11:22 pm

- Pieprzeni uciekinierzy!! - usłyszałeś donośne ryknięcie Houndoom. Kantem oka zobaczyłeś, że z jaskini wybiegli pozostali. Garchomp, postanowił zmienić się w zwykłego Garchompa, nie jego Mega Ewolucję.
- Sukinsyn!! Jak to zrobił?! - usłyszałeś głos Maksa w głowie. Był wnerwiony. Osobnik, który chciał cie poćwiartować wzleciał w powietrze. Tak to prawda. Garchomp potrafi latać, szybko jak odrzutowiec. Jeśli uciekniecie, będzie to cud. Gardevoir nie miała zamiaru was atakować, tak samo jak Banette. Przyglądali się tylko.
Spółka Gad i Śmierdzący Oddech postanowili was jednak atakować. Garchomp ruszył w waszym kierunku używając Smoczego Pędu, a Houndoom strzeliła w was.. Feniksami? Tak.. Feniksami. Nie byłoby to nic dziwnego, gdyby nie to, że potrafiła nimi kierować!!
- Trzymaj się!! - i cały świat zaczął ci majdać przed oczami. Maks wykonywał wszelkiego rodzaju, manewry, żeby ich uniknąć.. Jednak.. Po chwili poczułeś, że coś było nie tak. Oberwał Kamiennym Ostrzem. Jak wiadomo Charizard Y to pokemon Ognisto Latający. Kamienne ciosy są dla niego jak poćwiartowanie. Zaczęliście gwałtownie spadać. Uderzyliście w ziemię z mocnym walnięciem, a ciebie wyrzuciło z pleców Maksa daleko przed niego..
- U-Uciekaj.. - usłyszałeś jedyne jego słowa. Garchomp wylądował centralnie przed tobą i użył swojej możliwości Mega Ewolucji.
- Groarr!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 07, 2014 11:29 pm

-Nie Maks. Nie zostawię cie! Ty mi uratowałeś tyłek ja uratuję ci. I co z tego że mnie zjedzą? Mówiono mi że jestem ciężko strawny. Zwiedzę ciało cuchnącej mordy... Może kupie jakieś pocztówki z półmóżdżka! W Każdym razie Maks, Nie zostawię cie. -Powiedział do Pokemona. MIał nadzieję że da rady pomóc jakoś Maksowi, wdzięcznośc mu się należała.
-Dawaj żniwiarzu! Beze mnie będzie o jednego mutanta w tą czy w tamtą.. Ale masz zostawić Maksa w spokoju!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 07, 2014 11:50 pm

- Ktoś tu stara się strugać bohatera..
- M-Matt.. Nie! Wiej! - były to ostatnie słowa, które usłyszałeś. A raczej, które chciałeś usłyszeć. Nie wiedziałeś co się z tobą wstało. Ale atak Garchompa po prostu przez ciebie przeszedł.. Jak przez hologram. Można się było spodziewać, że tym ruchem było Slash.. Cios normalny.. No tak. Przecież jesteś pół duchem. W jednym momencie nie wiedziałeś co robisz. Czułeś się dziwnie, jakby coś cie opętało. Robiłeś wszystko instynktownie. Garchomp nagle usnął, padł przed tobą prosto na ziemię, a potem zaczął się szamotać jakby miał koszmar. Czy możliwe było, że korzystałeś z ruchów jakie znał Gengar?
- Niee!! Zwalcz to! Nie możesz mu pozwolić cie kontrolować! - usłyszałeś przenikliwy ryk w swojej głowie. Głos był tak zniekształcony. Nagle film ci się urwał.. Nie wiedziałeś gdzie jesteś. Wszędzie było czarno. Pustka. Niebieska plamka. Więcej niebieskich plamek. Ogniki. Przed tobą znajdował się Gengar.
- Czego pragniesz? - spytał szyderczym głosem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Pią Lut 07, 2014 11:59 pm

-Nie leży to w twoim interesie. W ogóle gdzie ja do cholery jestem?! Czekaj... Ty jesteś Gengar. No tak i pewnie teraz się bawisz moim ciałem! Teraz będę latać z ogonem i rogami. Dzięki! bez ciebie bym się nei obszedł! Dobra powiedz co siedzieje. -Powiedział w końcu zrezygnowanym głosem. Nie do końca chciał z nim rozmawiać ale nie miał już co ze sobą zrobić w tym miejscu. A było uciekać i zostawić Maksa... No nie to nie w jego stylu Maks tyle dla niego zrobił!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sob Lut 08, 2014 3:47 pm

- Aleś ty opryskliwy.. Ja ci tu ratuję skórę przed pociachaniem na kawałeczki, a ty mi się tak odwdzięczasz! - prychnął. W każdym razie, i tak nikt nie wie co on tam wyrabia. Ale puki co, żyjecie. To jest pewne.
- Co się dzieje pytasz? Wiesz.. Ja już od długiego czas sam nie wiem co się dzieje. A tak propo tego gdzie jesteś.. Można by powiedzieć, że w twojej głowię, trochę umeblowanej przeze mnie. Wiesz.. Tak trochę tu świeciło pustkami. - zaśmiał się cicho. Co miał na myśli mówiąc "świeciło pustkami"? Leciał w twoim kierunku. Na chwilę znikł. Pojawił się za tobą.
- Ej? Ty serio nie chcesz się zmienić we mnie? W Gengara? Wiesz jak by super było! Mógł byś używać moich ruchów.. Latać.. Całkiem niezły odlot. - powiedział kładąc swoje łapy, na twoich ramionach. Przeszedł cie dreszcz. Był zimny jak trup.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Sob Lut 08, 2014 3:59 pm

-Szczerze? Nie za bardzo. Z tego co wiem nie mógł bym więcej być sobą. Co z tego że miałbym ataki? Musiałbym siedzieć w dziczy, a to mnie za bardzo nie przekonuje. Wolę być tym kim jestem. -Tłumaczył się. Na prawdę mu się nie chciało zostać Gengarem. Zostanie pokemonem na zawsze to ostatnia rzecz jaką by pragnął. W końcu nigdy by już nie mógł by się pokazać na mieście bez jakiegoś pytania.
-I co miałeś na myśli przez "Pustkę w głowie" Przecież tu nie jest aż tak pusto! To znaczy się nie było!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ruiny Alpha   Today at 12:15 pm

Powrót do góry Go down

Ruiny Alpha
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next