Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Tajemniczy las

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Tajemniczy las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy las   Tajemniczy las - Page 2 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:15 pm

-A to ciekawe..- pomyślałem. Powoli zdjąłem plecak i położyłem na ziemi po czym błyskawicznie otworzyłem, jakby to coś w środku chciało uciec już byłem gotowy do złapnia tego czegoś w ręce.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Tajemniczy las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy las   Tajemniczy las - Page 2 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:18 pm

Zaraz po otworzeniu próbował uciec z niego pokemon. Udało ci się go złapać- to była Gothita... Zjadła całe jedzenie jakie mógłbyś zjeść ty, ale nie dobrała się jeszcze do karmy dla pokemonów...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Tajemniczy las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy las   Tajemniczy las - Page 2 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:19 pm

-Dewott! Orientuj się!- żuciłem Gothite pod jego nogi- Cięcie furi a zaraz potem ostra muszla!
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Tajemniczy las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy las   Tajemniczy las - Page 2 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:22 pm

Zanim Gothita doleciała do Dewotta coś przeleciało i... Pokemon znikł. To było podejrzane. Ale nie mogłeś nic zrobić. Musisz rozbić tu obóz.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Tajemniczy las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy las   Tajemniczy las - Page 2 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:26 pm

-Chyba musicie podzielić się ze mną karmą..- rzekłem do pokemonów wypuszczając je i nasypując im do misek karmy.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Tajemniczy las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy las   Tajemniczy las - Page 2 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:27 pm

Pokemony oddały ci część swojego jedzenia. Nie był to szczyt okropności. Karma dla Dewott'a nawet przypominała kurczaka... nawet. Gdy wszystkie pokemony się najadły ułożyłeś się spać.

(teraz przygoda we śnie)
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Tajemniczy las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy las   Tajemniczy las - Page 2 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:29 pm

(już się boje)
Spałem, a śniło mi się że walczę w sali pokemonów ziemnych z Govanim.. on właśnie ybrał ryhona, a ja grotle.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Tajemniczy las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy las   Tajemniczy las - Page 2 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:33 pm

Twój sen był bardzo długi
[kolejny odpis jutro]
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Tajemniczy las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy las   Tajemniczy las - Page 2 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 8:14 pm

Zostałem obudzony spiewaniem Hoothoot..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Tajemniczy las - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemniczy las   Tajemniczy las - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Tajemniczy las
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry