IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Sierpień 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
testuje
Zmiana konta

Share | 

Miejsce - Kawiarnia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26
AutorWiadomość
Lopunny

Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:49 pm

Wyraźnie usłyszała słowa lugii dalej nasłuchując. Zaniepokoiły ją psy, które mają niebezpiecznie dobry węch. Sytuacja przeraża ją coraz bardziej, gdyż nie wie co się działo ostatnim czasy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:54 pm

Nagle wstałem. Wszedłem po schodach i zacząłem się przyglądać różnym drzwiom. Po chwili już miał wejść do swojego pokoju kiedy... ktoś mu ukradł klucz. Przeszukałem wszystkie kieszenie. Były kolejno: Świeca, długopis, tamten notes, klucze do auta i portfel. Nie było tylko tego głupiego klucza. Wkurzony kopnąłem nogą ścianę przy drzwiach do mojego pokoju i oparłem się o nią, chowając ręce w kieszeni.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lopunny

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:58 pm

W nasłuchiwaniu przeszkodziło jej walnięcie parę metrów dalej, a nawet sprawiło ból w jej głowie. Auć! Skuliła uszy i zakryła je dłońmi. W pokoju pewnie mam jakiś lek przeciwbólowy... Wróciła do pokoju, a Lopunny w nim już nie było. Ciekawe gdzie się wybrała? Może to walnięcie ją spłoszyło?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 10:06 pm

Wkurzony stałem oparty o ścianę. - Szlag. - krzyknąłem do siebie po czym kopnąłem drzwi od swojego pokoju. Byłem tak wnerwiony z powodu że nie mam klucza, że z wnerwienia jeszcze raz kopnąłem coś. Tym razem była to ściana po drugiej stronie ,,korytarza''. Po chwili wkurzony uderzyłem dwa razy głową w (ponownie) drzwi od swojego pokoju. Zrobiłem małe wgniecenie. - Już mi lepiej. - powiedziałem cicho do siebie i znów oparłem się o ścianę.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Wto Lut 25, 2014 1:40 am

Bez słowa weszłam do środka, oraz usiadłam na najbliższym wolnym miejscu. Nie zwracałam zbytniej uwagi na otaczających mnie ludzi, może byłoby inaczej gdyby interesujący... Lecz to tylko szara masa. Jakby nigdy nic bawiłam się dyskretnie pod blatem nożem, którego ostrze już nieraz brudziło się krwią. Taka malutka zabaweczka, a jak wiele szkody robi...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Mar 22, 2014 5:25 pm

Zszedłem na dół by popracować. Po tym jak minął okres wolnego czasu musiałem tu wrócić by zarobić trochę grosza. Ogółem praca nudna, ale innych perspektyw nie ma. Przynajmniej na razie. Zacząłem od zmywania. Umyłem wszystkie kubki, talerze itp. Umyłem ręce i wreszcie znalazłem te cholerne klucze od pokoju. Wróciłem na górę i otworzyłem swój pokój. Okazało się że jest tu dużo kurzu. 
- No dobra. - przeszło mi przez myśl, po czym zacząłem wycierać kurz w pokoju, zostawiając drzwi otwarte.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lopunny

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Pią Kwi 04, 2014 4:44 pm

Wyciągnęła chromowaną kiełbasę, położyła ją na ziemi pod kartonem, który był brzegiem podparty o kijek. Teraz na pewno złapie jakąś Magdę! Oczekuje aż coś wpadnie w pułapkę. Obserwacja nudzi ją wielce i zastanawia się w międzyczasie. Chyba już dawno temu wszyscy się wyprowadzili. Wychodzi ze swojego pokoju i nagle rozgląda się na lewo, jak i prawo. Obie strony korytarza były puste i wymarłe. Hmph... Zapominając o swojej niesfornej pułapce przechodzi na sam koniec lewej strony korytarza gdzie znajdowało się duże okno z niskim parapetem na którym zasiadła. Głęboko zamyślona spoważniała co mało kiedy się zdarza w jej przypadku i obserwuje plaże którą widać bardzo dokładnie. Piasek był gładki, nie było na nim śladów pokemonów ani stup ludzkich.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Pią Kwi 04, 2014 5:52 pm

Po posprzątaniu pokoju wychodzi na korytarz, po czym idzie do kuchni by zająć się robotą.
- Praca, forsę to każdy chce, ale tak to... - przeszło mi przez myśl, gdy szedłem do kuchni. Gdy wszedłem do niej, zacząłem zamiatać, myć naczynia itp. No cóż, parę groszy trzeba zdobyć.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lopunny

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Pią Kwi 04, 2014 8:48 pm

W chwili nieuwagi chromowana kiełbasa znika. NIeee! Skąd ja teraz wytrzasnę nowy chromownik?! Foch! Krzyknęła głośno. Kto mi zabrał kiełbasę?! Przyznać się! Kanganoir pokaż się! Wsiada do torby pokemona. Jedziemy szukać naszej zaginionej przynęty! Tak oto rozpoczyna się poszukiwanie. Zwiedziła cały świat spotkała wiele osób po czym powraca na miejsce gdzie się okazuje, że kiełbasę wyebał głodny weawille. O ty łajzo! Wypluj to natychmiast! Szamota pokemonem do tyłu i do przodu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Pią Kwi 04, 2014 9:00 pm

Akurat odpoczywał na zapleczu po skończonej pracy. Szef dał mi zapłatę, więc wróciłem do swojego pokoju, by wypocząć. Położyłem się w łóżku, zamykając pokój, okna i jeszcze inne zakamarki, którymi można by było przejść. Byłem bezpieczny. Zapaliłem żyrandol, po czym zacząłem czytać jakąś książkę.
- Nie ma to jak lektura na wypoczynek. - przeszło mi przez myśl.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lopunny

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Pią Kwi 04, 2014 9:13 pm

Pokemon zdążył strawić kiełbasę. Wyrwał się i zwiał na strych. A niech cie!!! Zbiega na dół do części kawiarnianej gdzie widzi jakichś ludzi wśród klientów jak i personelu. Nikogo nie zna i zastanawia się co się stało z rzeczywistością gdzie kawiarnia była zazwyczaj pusta i do dyspozycji dla garstki trenerów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Pią Kwi 04, 2014 9:19 pm

Czytał dalej. Książka którą czytał go wciągnęła. W końcu jednak, z racji że niewiele do czytania jej zostało, schowałem ją do półki z książkami, po czym zacząłem oglądać niebo, które było dziś w ciemnościach księżyca 24h na dobę. Eh, te zjawiska astronomiczne. W każdym razie, po dłuższym myśleniu zdecydowałem się wyjść z pokoju. Tak też uczyniłem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Pią Kwi 04, 2014 9:24 pm

Skradam się w cieniu praktycznie opuszczonej już kawiarnii. Tyle się tu kiedyś działo, a teraz.. Kompletna pustka i nic więcej. Przynajmniej w niektórych zakątkach jest na tyle ciemno, że może się schować i kogoś wystraszyć. No i jest mniej ludzi.. Z czego też się cieszę. Nie znosiłam tych tłumów.
Przemykałam się cicho po schodach i korytarzach, w poszukiwaniu jakiejś duszyczki do poznęcania się. Trzeba sobie jakoś czas zająć.
Cóż.. Chyba jednak, aż tak pusto tu nie jest. Część kawiarniana ma się widzę dobrze.. W takim to razie, zawsze można poczekać, aż przypadkowy przechodzień na mnie natrafi. Hyhyhy..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Pią Kwi 04, 2014 9:30 pm

Zacząłem przechodzić po korytarzu i zszedłem po schodach, widząc ten lekki tłum. Zdecydowałem się mimo wszystko pomóc kolegom z pracy i dołączyłem do obsługi.
- Walić wolny dzień, teraz trzeba pomóc kolegom. - przeszło mi przez myśl, gdy podawałem herbatę jednemu z klientów.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Pią Kwi 04, 2014 9:42 pm

Mmm.. Słodziutko. Jakiś klient tej to kawiarni, postanowił.. Przemieścić się w część praktycznie opuszczoną. W końcu w części mieszkalnej zostały jedynie pajęczyny.
Moją ofiarą był jakiś.. Facet. Widać, starszy ode mnie. Elegancik jeden. Pewnie chciał załatwić jakieś interesy. Chyba jednak to mu się nie uda. Wyglądał na zdezorientowanego. Mówił coś do siebie i oglądał się do koła.
- Zgubiłeś się?.. - szepnęłam, a echo tych słów w jego głowie widocznie go wystraszyło. Ciemno jak w czterech literach.. Pajęczyny. A teraz jakiś głos. Na pewno ma galaretkę w gaciach.
Cicho zakradałam się za niego, klepnęłam go w ramie po czym bezszelestnie zmieniłam pozycje. Zaczął kręcić się w kółko. Wyglądał jak pies goniący swój ogon, a za ogon robiłam ja będąca ciągle za jego plecami. W końcu jednak przestał się kręcić i zatrzymał.. Przodem do mnie. Nie opisana była jego mina. Chciało mi się śmiać.
- Ducha pan zobaczył? - spytałam cichutko i uśmiechnęłam się. Zachowywał się jak większość osób. Uważał mnie za jedną z tych zjaw straszących w starej części kawiarni. Postanowił odwrócić się i jak najszybciej stąd pójść. Tak szybko? Inni zwykle o coś pytają, zanim się odwrócą i już nigdy nie ruszą. Cóż.. Wpiłam mu sztylet w plecy i tak to zakończyła się ta zabawa.
Sprzątnąć ciało? Po co. Jak zwykle pomyślą, że to wina jednej z tych zjaw. Choć tak na prawdę to tylko ja.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Pią Kwi 04, 2014 9:49 pm

Dalej pracowałem, pomagając przy podawaniu potraw. Dzięki temu skończyliśmy o 1/5 razy szybciej. Jeszcze tylko załatwić sprawy z rachunkami dla klientów gdy zjedzą i koniec roboty.
- Nie wiedziałem że ci kucharze tak szybko gotują. - przeszło mi przez myśl gdy patrzyłem na klientów, opierając ręce o ladę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lopunny

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sro Kwi 09, 2014 4:38 pm

Wraca do swojego pokoju, właściwie jedynego zadbanego pokoju w budynku. Reszta pokoi wyglądała jak rudera jakiegoś sapera. Gdy jest już w środku zauważa kojec, gdzie znajduje się mały buneary wraz z małą sneasel. Pewnie jesteście bardzo głodne... Z resztą.. Sama bym coś zjadła umieram z głodu. Mam nadzieje, że żadne z was nie odziedziczyło po ojcu apetytu na chromowaną kiełbasę. Zabiera maluchy na rękach do kuchni, a następnie posadziła je na fotelikach dziecięcych wyjętych ze składzika, gdzie je znalazła. Najpierw zagotuje wam mleko, a potem sobie coś zrobię. Jak powiedziała tak się stało, maluchy ssały butelki, a ona przyrządziła sobie kanapki z serem, pomidorem i sałatą. No to smacznego.. Dla mnie samej.. W tej chwili zaczyna jeść swoje kanapki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sro Kwi 09, 2014 6:54 pm

Wrócił zmęczony do swojego pokoju. Dużo się napracowałem, więc co się dziwić?
- Eh, ile zamówień mieli ci klienci. - przeszło mi przez myśl. Wszedłem do pokoju i nie zwróciłem uwagi na kurz będący pod sufitem. Od razu położyłem się do łóżka.
- Sen. - jedyna obecnie moja myśl i najzwyczajniej w świecie zamknąłem drzwi na klucz, po czym poszedłem spać.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   

Powrót do góry Go down

Miejsce - Kawiarnia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 26 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26
 Similar topics
-
» Miejsce treningowe Fether
» Kawiarnia "Latte"