IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Czerwiec 2018
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
The most tagged members
The most tagged keywords
Keywords
Zmiana konta

Share | 

Miejsce - Kawiarnia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next
AutorWiadomość
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Wto Gru 31, 2013 11:29 pm

Auto ociera się o ścianę kawiarnii po czym uderza w drzewo. Auto jest zniszczone z przodu. Nagle grube gałęzie spadły i przygniotły trochę dach.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lopunny

Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:03 pm

Siedzi w ciemnej kawiarni przy jednym ze stolików na fotelu mogącym pomieścić 3 osoby. Rozgląda się za kimś, gdyż nie przepada za ciemnością.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:05 pm

Pojawia się ze świeczką w ręce za plecami Caro, świeczka niby przypadkiem ustawiona jest tak że światło oświetla jego twarz od dołu nadając jej z lekka mroczny wyraz.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lopunny

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:08 pm

Przestraszyła się nagłego najścia i przywidział jej się kościotrup. Pisnęła z przerażenia całkiem głośno, ale po chwili zorientowała się z kim ma do czynienia. Chcesz mnie zabić czy co D:?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:09 pm

-Nie skąd, po co miałbym to robić? I tak kiedyś zginiesz, ja nie muszę ci w tym pomagać- odpowiedział przeraźliwie jednostajnym i spokojnym tonem, na jego twarzy widniał klasyczny poker face.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:11 pm

Wychodzę z wozu po czym wchodzę do kawiarnii jakby nigdy nic. Miałem brązowy płaszcz z kapturem który zakrywał całą moją twarz cieniem. Usiadłem sobie przy stoliku w kącie który mieścił dwie osoby, po czym siedziałem w bezruchu nie zwracając uwagi nawet na najmniejszy hałas.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lopunny

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:12 pm

Hymph... W tym całym zgiełku dopiero zauważyła, że dalej ma przy sobie Małą sneasel i małego buneary, którzy spali twardo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:13 pm

Jak zwykle zajęła swoje miejsce przy stoliku w koncie, gdzie praktycznie nie dochodziło światło. Kaptur na głowie i słabe oświetlenie powodowały, że słabo widać było jej twarz. Ona jednak widziała wszystko doskonale i o mało nie padła ze śmiechu widząc wystraszoną Caro. To co dla innych było straszne dla niej było śmieszne.. Co było chyba normalne u niej.
- Lepiej jej tak nie strasz bo zejdzie na zawał i znów będzie na mnie, że ktoś nie żyje. - zaśmiała się do osoby która rzekomo była kościotrupem, w którym od razu rozpoznała Filipa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:16 pm

- Trudno, gliny i tak nie dają mi spokoju...- odparł do Lugi drugi Filip który pojawił się tuż przed nią. Teleportacja była lepszym sposobem na rozmowę niż krzyczenie przez całą salę.
-A ty co tak zaniemówiłaś?- Zapytał Caro ten pierwszy, który trzymał świecę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:18 pm

Siedział dalej w całkowitym bezruchu, nie reagując nawet na głos nowej osoby w kawiarnii. Chociaż może tylko udaje? W każdym razie takie wrażenie można było odnieść patrząc na niego.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lopunny

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:20 pm

Przerażasz mnie trochę mając taką trupią twarz... Boję się kości oraz krwi.. Nie mogę znieść takiego widoku oraz dźwięku łamanych kości. Po chwili zawraca zamyślony wzrok ku szybie za którą panował zmrok i padał deszcz. Zaczęła wspominać wszystkie chwile jakie przeżyła w tej kawiarni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:21 pm

-Mówisz tak, jakbyś dziś zobaczyła że jestem blady, a to niemożliwe bo jestem blady od urodzenia- powiedziałem nie zmieniając tonu.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:21 pm

- Nie tylko tobie gliny nie dają spokoju. - odpowiedziała. Może i nie było tego zbyt widać, ale na jej twarzy jak zwykle malował się ten szatański uśmieszek. W końcu jednak zdjęła z głowy kaptur. Błękitne paczałki uważnie obserwowały każdą osobę na jaką natrafiły, do czasu gdy nie była już uważana za wartą śledzenia.
- Udało ci się ostatnio skrócić czyjeś życie? - spytała Filipa, opierając łokcie o stół, a na dłoniach swoją brodę. Uważnie na niego patrzyła. Może i nie dało się z niej niczego wyczytać. Ale potrafi czytać w myślach. W końcu jest Anioło-Demonem. Choć nie lubi korzystać z wielu swoich umiejętności.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:23 pm

W końcu wykonał jakiś ruch. Z dużej kieszeni wyjął jakiś notes. Z drugiej takiej kieszeni wyjął... świecę, po czym zapalił ją. Z jeszcze innej, już mniejszej wyjął długopis i zaczął coś pisać.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lopunny

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:26 pm

W dalszym ciągu jest zamyślona... W pewnych momentach się uśmiecha, a w pewnych smutnieje. Wydaje dźwięki: Mmm..., Uhm^^, Hmm...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:27 pm

-Ostatnio to tylko bachora Jenny skasowałem... dziwny był jakiś. Od tamtej pory gliniarze cały czas się czepiają i nawet nie można spokojnie potrenować...- odpowiedział Filip rozmawiający z Lugią.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lopunny

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:29 pm

Zamyślenie szybko minęło, gdy jej królicze ucho usłyszało rozmowę Lugii i Filipa. Ciarki przeszły jej po ciele. Uniosła się w górę machając uszkami najciszej jak umiała i oddaliła się niezauważenie na górę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:30 pm

- Pff.. Słabo. Ja tam rozpierwiastkowałam Króla Demonów, Shuza. - pochwaliła się. Bachor? Serio? No, ale lepsze to niż być ciągle na głodzie mordercy. Dla osób nie wtajemniczonych.. Tak jak osoba uzależniona od palenia musi zapalić. Tak osoba uzależniona od zabijania, musi kogoś zabić, nie patrząc nawet kogo.
- Ale, żeby dziecko policjantki? Masz jaja.. Gliny ci nigdy nie odpuszczą. - zaśmiała się.
- Umiesz w ogóle coś innego prócz robienia pierdyliarda swoich kopii? - spytała, a jej wzrok przypominał wręcz wzrok węża.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:31 pm

- Policja to policja, jej nie ogarniesz. - mówię do Filiposa lekko sarkastycznym tonem jednak w rzeczywistości powiedziałem to z powagą. Nie przestaję pisać w tym notesie na którym widać było napis ,,Rok 2014''.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:34 pm

-Nie bardzo, ale samo robienie własnych kopi i teleportacja bywają przydatne... a choćby by gliną zwiać.- Powiedział, Lugia miała sporo racji, morderca musiał zabić, a Filipa za mordercę można było uznać choćby i z tego powodu że zabił w życiu coś koło 17 osób... dla niego istniał już tylko jeden rodzaj litości- litość dla pokemona. Ludzi mógł za to zabijać z zimną krwią i bez mrugnięcia okiem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:37 pm

Pisałem coś w tym notesie jeszcze przez chwilę, po czym odgłosy pisania ucichły. Schowałem długopis i notes, ale zostawiłem świecę. Świeca oświetliła moją twarz, na której były rany. Jedne większe, jedne małe, jedne nawet nie widoczne.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lopunny

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:39 pm

Położyła maluchy w łóżeczku, aby spały. Dostrzegła Lopunny, która wyglądała za okno podobnie jak jej trenerka wcześniej. Pewnie też wspominasz... Choć tyle nas różni, to jesteśmy takie podobne jak na człowieka i pokemona... Nie chcąc jej przerywać kieruje się na przedpokój górnego piętra unosi uszy, które energicznie stoją i wyraźnie słyszy o czym ludzie na dole rozmawiają.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:41 pm

Wstałem, po czym poszedłem na piętro, do swojego pokoju. Wziąłem pewną ukrytą rzecz w szafce. Po chwili było słychać odgłosy schodzenia po schodach. Widać było na mojej twarzy kamienną maskę. Wróciłem do swojego koncika, usiadłem po czym zgasiłem świecę i schowałem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:43 pm

- Co racja to racja. - powiedziała przymykając oczy. Gliny.. Ile ona by dała, żeby wyginęli. Świat od razu zrobiłby się piękniejszy! Nie trzeba by było się z nimi użerać.. I zaoszczędziło by się tyle czasu, że starczyłoby na pozabijanie jeszcze kilku osób. Gorzej jak do obrony używali pokemonów.. Im przecież nie była w stanie nic zrobić. To niewinne stworzenia, które muszą wykonywać ich rozkazy.
- Gliny, stanowczo nie powinny używać pokemonów.. Zgadzasz się ze mną? - spytała. Choć już znała odpowiedź. Filip był bardziej podobny do niej, niż mu się mogło zdawać. Różniło ich tylko pochodzenie i w pewnym stopniu zachowanie. Za to "hobby" mieli prawie, że identyczne. W okolicy zjawili się Houndoom z Mightyeną. Podobieczni Lugii. Od razu pobiegli w jej kierunku.
- Co? Nie mogliście chwilę wytrzymać beze mnie? Przecież mówiłam wam, że zaraz wrócę. - oznajmiła. Pokemony od razu usiadły obok niej i nieufnie patrzyły na Filipa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Sob Sty 11, 2014 9:46 pm

Siedziałem tak jak wcześniej: Bezruchu, pozornie nie reagując na żadne dźwięki. Różnicą było jednak że moja głowa była spuszczona w dół. Ręce opadły luźno. Gdyby stano w pobliżu mnie, to by usłyszano chrapanie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   

Powrót do góry Go down

Miejsce - Kawiarnia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 25 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next
 Similar topics
-
» Miejsce treningowe Fether
» Kawiarnia "Latte"