IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Podróż ewolucja karta Mike Orania azuria loteria pokemon turniej menager 2013 pokemony deckardpain między konkurs Bank miastami liderzy Marmoria cosmo Ostrzeżeń zmiany dagi66 emolga Adopcje pokemona

Share | 

Lodowa Jaskinia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Lodowa Jaskinia   Pon Wrz 02, 2013 6:31 pm

Zimnooo.. Ciemnooo.. I jeszcze raz zimnoo.. To uroki tej jaskini znajdującej się nie daleko miasta Parmanii. Właśnie z tego miejsca najłatwiej się tu dostać. Jednak podróż po jaskini nie obejdzie się bez latarki i dobrze wyszkolonego pokemona wodnego lub lodowego, oraz ciepłej kurtki. Sam Articuno wybrał sobie to miejsce jako siedzibę w Kanto. Być może da się go tu znaleźć jednak, złapanie go może okazać sie niemożliwe, lub raczej jest niemożliwe. Jednak o Articuno nie ma się co obawiać. Pokemony jakie się tu znajdują kochają mroźne klimaty. Trzeba jednak uważać. Lód szybko topnieje.. I pewne miejsca jaskini mogą być raz na powierzchni.. A raz pod wodą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2

PisanieTemat: Re: Lodowa Jaskinia   Czw Sty 16, 2014 4:38 pm

Wdzę że jest tutaj dużo dróg, zdam się lepiej na instynkt Lodowego pokemona któym Jest Cryogonal Po tych słowach pojawił się lodowy pokemon który wyglądał jak duży płatek śniegu Cryogonal, dawno się nie widzieliśmy, jesteśmy teraz w Lodowej Jaskini i nie wiem gdzie pójść by spotkać Articuno lub jakiegoś innego lodowego pokemona, jak sądzisz którędy pójść?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Lodowa Jaskinia   Czw Sty 16, 2014 4:44 pm

,,Duży płatek śniegu'' którym był Cryogonal, został wypuszczony. Poszedł w jedną z ścieżek i wrócił. Mówi że te ścieżki akurat prowadzą w jeden obszar. Tam jednak już jest tak ciemno że nie widział nawet lodu. Widocznie będziesz musiał poświecić latarką by iść dalej. Nagle Cryogonal powiedział że widział tam też coś małego, co się poruszało w głąb tej jaskini.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Lodowa Jaskinia   Czw Sty 16, 2014 9:02 pm

Dzięki Cryogonal, nie będę cię trzymał w pokeballu ponieważ chcę żebyś mi pomógł, widzę że coś tam jest ale nie wiem co... Pewnie to jakiś lodowy pokemon. Cryogonal skup się i jeżeli to będzie groźny pokemon uderz go/ją ice beam a jeżeli nie groźny to zostaw w spokoju chyba że ci coś każę. Wydałem rozkazy swojemu pokemonowi i zaświeciłem latarką w stronę tego pokemona i przyglądnąłem się temu pokemonowi uważnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Lodowa Jaskinia   Pią Sty 17, 2014 8:30 pm

Latarka oświetliła tego pokemona. Okazuje się nim być... Sealeo. Pokemon od razu ,,pobiegł'' do środkowego korytarza. Dopiero teraz zauważyłeś że jesteś w okręgu z 5 korytarzami. Ten korytarz w który ruszył Sealeo był największy. Po bokach tego korytarzu były już dwa mniejsze. Po bokach koła były jeszcze 2 inne które były tak małe że musiałbyś się czołgać. Gdzie pójdziesz najpierw: Za Sealeo czy może w któryś z tych korytarzy? Trudno określić czy jest jakieś zagrożenie w tych mniejszych, ponieważ nie widzisz co jest w nich z powodu ciemności. Latarka oświetliła obecnie tylko ten największy gdzie widziałeś stalaktyty na suficie, a Sealeo gdzieś wcięło. Stalaktyty sięgają twojej głowy.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Lodowa Jaskinia   Sob Sty 25, 2014 4:07 pm

Postanowiłem iśc za Sealo ponieważ korytarz był największy i pokemon który sięprzestraszy nie pobiegłby gdzie kolwiek tylko do konkretnego miejsca, jako że ten pokemon pewnie tu mieszka to był dobry argument bym poszedł ze swoim Cryogonalem za Sealo, jak pomyślałem tak zrobiłem, poszedłem największym korytarzem święcac w niego latarką.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Lodowa Jaskinia   Sro Sty 29, 2014 12:24 pm

Lodowe stalaktyty na suficie były oświetlane przez latarkę więc udawało ci się przejść bez większych problemów. Po chwili spadłeś do dziury której nie zauważyłeś nawet przez latarkę. Upadłeś. Oświetlenie dało ci widok na miejsce. Było to jakieś lodowe półkole, gdzie było też takie jakby jeziorko, prawdopodobnie stopienia lodu. Były tu też różne lodowe pokemony. Były to różne Spheale, Sealea, Seale, Snorunty, dwa Glalie, Froslass, wiele Snoverów, a w jeziorku pływały sobie dwa Laprasy. Ciekawe skąd tu się wzięły. Żaden pokemon nie zwrócił na ciebie uwagi. Po chwili ten Sealeo którego wcześniej zauważyłeś coś tam powiedział po swoim języku i wszystkie pokemony spojrzały na ciebie przerażone. Twojego Cryogonala nie było jednak widać. Dziura w którą wpadłeś nie była duża więc jest możliwość że został na górze, nie mieszcząc się.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Lodowa Jaskinia   Sob Lut 01, 2014 7:50 pm

Pomyślałem że skoro mój lodowy pokemon się nie przeciśnie a lodowy pokemon mi się ma przydać oraz te pokemony pewnie się mnie boją to wybiorę Shuppeta które mnie i siebie wyniesie psychiką, a potem zawrócę jego oraz Cryogonala. Potem wybiorę się do Indigo Plateu by spróbować swoich sił. Jak pomyślałem tak zrobiłem, wybrałem swojego poke ducha i kaząłem mu wynieść nas psychic, zawróciłem ich, i zacząłem szukać wyjścia z jaskini.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Lodowa Jaskinia   Nie Lut 02, 2014 10:01 pm

Wyjąłeś pokeball Shuppeta i już miałeś go wypuścić, kiedy nagle w twoją rękę z pokeballem trafił Aurora Beam i pokeball uderzył o lodową ścianę. To cud że się nie rozwalił. Pokemony patrzyły na ciebie zdenerwowane. Chyba pomyślały że chcesz je łapać. Nie miałeś czasu nic nawet powiedzieć, ponieważ pokemony wystrzeliły w ciebie swoimi atakami. Straciłeś przytomność.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Obudziłeś się w jakiejś lodowej komnacie. Byłeś prawą nogą zamrożony w podłoże, a twoje pokeballe leżały przy lodowym ,,tronie'' na którym ,,siedział'' Shiny Walrein który akurat spał. Obudził go tamten Sealeo już spokojniejszy. Wokół były inne lodowe pokemony, w tym blisko ciebie twój Cryogonal, który był chyba lekko przerażony tym co się może stać. Shiny Walrein spojrzał na ciebie spokojnie. Coś powiedział po pokemonowemu, ale nie wiesz co. Zauważasz że sala jest podtrzymywana czymś w podobie lodowych kolumn. Inne pokemony lodowe patrzyły na ciebie. Jedne były spokojne, jedne tylko patrzyły przerażone, najmniejsza ich ilość, bo tylko trzy pokemony patrzyły złowrogo, jakby miały cię zaatakować ale były to Spheale i Seale, które bały się Cryogonala i nie chciały się chyba narażać Shiny Walreinowi.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Lodowa Jaskinia   Czw Lut 06, 2014 8:41 pm

Teraz się obudziłem po sylwestrze?... A nie to przecież ta jaskinia, ciekawe czemu tutaj rządzi Shiny Walerin skoro Articuno tutaj mieszka... Szkoda że nie mam przy sobie Meditite bo mi by przetłumaczyłaby to co mówią te pokemony... Coś nogi nie czuję.. o zamrożona... Cryogonal, widzę że że dzięki tobie żyję, przepraszam wielki królu Shiny Walerinie mógłbym zostać uwolniony? I odzyskać pokemony? Bo trochę mi nie wygodnie, jakbym mógłbyć uwolniony to byłbym wdzięczny, jeżeli nie to chociaż chciałbym porozmawiać z moimi pokemonami Pełen bólu głowy powiedziałem to robiąz dobrą minę do złej gry.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Lodowa Jaskinia   Pią Lut 07, 2014 9:23 pm

Gdy wydawało się że to Shiny Walrein rządzi to z jednej z komnat obok rozsunął się tłum lodowych pokemonów i pojawił się Articuno. ,,Król'' Walrein zszedł z tronu, ustępując legendarnemu poke-ptakowi. Pojawiła się też trójka innych Shiny pokemonów: Dewgong, Abomasnow i Glalie. Cztery pokemony, bo jeszcze Shiny Walrein i Articuno stanęły w kole, gadając po pokemonowemu. Trwało to 10 minut. Inne lodowe pokemony patrzyły się na ciebie. Cryogonal patrzył na pięć pokemonów. Nagle wszystkie 5 lodowych pokemonów odeszły z kręgu, ,,stając'' na swoich pozycjach: Dewgong i Glalie po lewej, Walrein i Abomasnow po prawej a Articuno na ,,tronie''. Lodowa legenda wtedy coś powiedziała po pokemonowemu. Cryogonal się wystraszył. Pokazał ci swoimi ruchami coś niezrozumiałego. Po chwili Shiny pokemony coś tam jeszcze dodały i nagle tłum pokemonów was zaatakował. Drugi raz ,,pojawia się'' czarny ekran.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Obudziłeś się w lodowej komnacie bez ,,drzwi''. Nie było za fajnie. Po za tym twoja lewa ręka była przyczepiona do ściany. Cryogonala ani śladu. Nie wiesz w dodatku gdzie możesz się znajdować. Byłeś bez swoich pokeballi a przedmiotów nie było. Jedyne co miałeś na sobie to twoja kurtka.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Lodowa Jaskinia   Today at 11:57 pm

Powrót do góry Go down

Lodowa Jaskinia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jaskinia Chargestone