IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
między ewolucja pokemony Orania deckardpain liderzy Mike Marmoria zmiany turniej pokemon Podróż loteria konkurs miastami Ostrzeżeń azuria emolga karta dagi66 2013 Bank cosmo Adopcje pokemona menager

Share | 

Łowisko

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Łowisko   Pią Lis 15, 2013 6:17 pm

Twój pokemon wzleciał w górę i rozpoczął ładowanie słonecznego promienia kiedy nagle dostał bąbelkowym promieniem. Zaczołeś mieć wątpliwości czy twój wybór był słuszny.
Prinplup 100%
Charlizard 85%

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2

PisanieTemat: Re: Łowisko   Pią Lis 15, 2013 6:19 pm

(był specjalny)
Charizard skoro jesteś na dobrej odległości by zrobić rozpęd to użyj aerial ace i unikaj jego ataków a potem solarbeam!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Łowisko   Pią Lis 15, 2013 6:27 pm

Pokemon trafił powietrzynym atakiem i przewrócił przeciwnika, dzięki temu mógł spokojnie uderzyć słonecznym promieniem. Prinplup niezdolny do walki!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Łowisko   Pią Lis 15, 2013 6:29 pm

Rzuciłem z najlepszą jak umiałem precyzją tym pokemonem w niezdolnego do walki Prinplupa. Podziękowałem Charizardowi i spytałem się Floatzeli, Shuppeta, Togekkissa i Charizarda czy możemy wędrować dalej?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Łowisko   Pią Lis 15, 2013 6:36 pm

Pokeball zapikał dwa razy i.. pokemon zwiał! No cóż, nie zawsze się udaje, nawet ze specjalnymi ballami. Pokemony twierdzą ze tak.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Łowisko   Pią Lis 15, 2013 6:40 pm

Dobra, a teraz do jakiego miejsca chcecie się udać może Keikou City? Podobna jest tam wiele sal gdzie są liderzy za których pokonanie dostaje się nagrody i można potrenować i staćsię bliżej ewolucji... Co wy na to?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Łowisko   Pią Lis 15, 2013 6:43 pm

Pokemony się zgodziły. Wyruszyliście przy wyjściu zatrzymał cię jednak strażnik.
-Jak tam brania?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Łowisko   Pią Lis 15, 2013 6:45 pm

Pokemon uciekł a teraz wyruszam do Keikou City, do widzenia Zawróciłem pokemony, założyłem rolki i wyruszyłem do Keikou City.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Łowisko   Pią Lis 15, 2013 6:48 pm

PMM

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

PisanieTemat: Re: Łowisko   Sob Lut 01, 2014 1:10 am

Robię przerwę w łowieniu. Wypuszczam wszystkie pokemony z Pokeball'i żeby zobaczyć czy nic im nie dolega, oraz żeby poznać się z nowymi przyjaciółmi. Głównie zależy mi teraz na zaufaniu mojego startera - Fennekin'a. - Może popracujemy nad naszymi relacjami? Spokojnie. Możesz mi zaufać. Może chcesz się zmierzyć z Tyrouge'm i Timburr'em? - Czekam na reakcję pokemona. A co jeśli pomyśli że chcę go zmusić do walki?! - Po tej myśli spanikowałem, lecz dalej czekam na jego reakcję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Łowisko   Sob Lut 01, 2014 2:07 am

Usłyszałeś delikatny szum powietrze, nim zdążyłeś wyciągnąć pokemony oraz w ogóle odwrócić się, aby sprawdzić co to jest, oberwałeś czymś ciężkim w głowę. Ból, który został spowodowany uderzeniem, rozniósł się po całym ciele. Nogi ugięły się, a ty z łoskotem upadłeś na ziemię i zapadłeś w sen.

-----------------------------------------------------

Obudziłeś się w białej sali. Leżałeś na wąskim łóżku. Do twoich rąk były przyczepione różnorakie igły, a na klatce piersiowej poczułeś przyklejone plastry. Spostrzegłeś się także, że twoja głowa jest owinięta bandażem. Rażą cię białe ściany, oczy musisz jeszcze przez moment mrużyć, aby cokolwiek dostrzec. Obok ciebie leży dziewczyna, choć, jedyne co widzisz, to czarne włosy, które opadają na białą pierzynę. Do twych uszu dociera dźwięk maszyny, która odtwarza bicie twego serca.
- Pacjent z szesnastki się obudził! Wołajcie lekarza! - krzyczała, prawdopodobnie pielęgniarka. Drzwi do twojej sali rozsunęły się. Kątem oka dostrzegłeś leżące obok ciebie pokeballe oraz plecak.
- Witamy. - uśmiechnęła się do ciebie kobieta w niebieskim kombinezonie, sprawiała wrażenie miłej. Wyglądała na około 30-stu lat. Choć, na jej twarz widniało jeszcze trochę jasnych piegów, a rude włosy i zielone oczy wręcz od razu poprawiły ci humor. Mimo wszystko czułeś, że głowa ci wręcz pulsuje. Odczuwałeś także potężny ból lewej nogi, która, jak się okazało, została włożona w gips
- Dzisiaj minął dokładny miesiąc, od kiedy tu jesteś. Na szczęście się obudziłeś...doktor zaraz przyjdzie. - rzekła pielęgniarka i wyszła. W oddali widzisz sylwetkę zbliżającego się lekarza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

PisanieTemat: Re: Łowisko   Sob Lut 01, 2014 2:16 am

- Co się tak właściwie stało? Gdzie ja jestem? - Mówiąc sam do siebie, próbuję sięgnąć po Plecak i Pokeball'e. Próbując podnieść któryś z przedmiotów wpatruję się w drzwi przez które będzie wchodził lekarz. Przez cały czas nieco się śmieję z "marchewkowych" włosów pielęgniarki. A co jeśli im też coś się stało? - Ta myśl mnie sparaliżowała. Przestałem się śmiać. Jednak dalej patrzyłem w drzwi. Im bliżej Pokeball'i była moja ręka, tym bardziej się bałem o moich podopiecznych. Po jakimś czasie spróbowałem wstać...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

Liczba postów : 417

PisanieTemat: Re: Łowisko   Sob Lut 01, 2014 2:28 pm

- Proszę się nie forsować. - Rzekła widząc, że chcesz wstać. Kobieta zaczęła czesać dłonią swoje rude włosy po czym znów otwarła usta:
- To jest szpital i proszę mi uwierzyć... Gdy cię tu przywieźli sprawa wyglądała znacznie gorzej. - Jej twarz z każdym kolejnym słowem poważniała.
- Znaleźli cię na wpół martwego w pobliżu łowiska. Rozległa rana na głowie, złamanie nogi... I zapadłeś w śpiączkę. Musiałeś oberwać czymś naprawdę ciężkim w głowę, przy okazji łamiąc jeszcze nogę. - Zerwała nagle kontakt wzrokowy z tobą, wędrując oczyma za twoją ręką aby potem wreszcie skupić go na torbie.
- A więc to twoje? Co ja gadam... Na pewno jest twoje. - Tym razem delikatnie podniosła kąciki ust. - Plecak leżał obok ciebie. Oczywiście musieliśmy go przeszukać. Twoje pokemony przebadała siostra Joy ze pobliskiego centrum pokemon. Szczęśliwie są całe i zdrowe.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

PisanieTemat: Re: Łowisko   Sob Lut 01, 2014 2:40 pm

- Wie może pani kto mi sto zrobił? Nic nie pamiętam. Kiedy będę mógł stąd wyjść? Bardzo mi się śpieszy. - Nigdy nie byłem w takiej sytuacji... Co teraz mam zrobić? Zbuntować się przeciwko lekarzom i uciec? Może poczekać aż wyzdrowieję? - Mogę się sobą sam zająć... Kiedy będę mógł wyjść? - Po jakimś czasie sprawdzam która godzina. Dalej próbuję wstać, ponieważ wierzę że nic mi się przez to nie stanie. Nie lubię kiedy ktoś patrzy na mnie z góry. - Proszę pozwolić mi wstać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Łowisko   Sob Lut 01, 2014 2:49 pm

Kobieta bezradnie pokręciła głową.
- Niestety nie znam szczegółów, a o wypuszczeniu zadecyduje doktor. Nie sądzę, jednak żeby się na to szybko zgodził... - Oczyma kolejno wędrowała po twoim ciele, zatrzymując się co jakiś czas na większych ranach czy obrażeniach. Jednak musiała oderwać wzrok od ciebie gdy jedna z pielęgniarek do niej podbiegła mówiąc:
- Doktor już idzie.
Drzwi się powoli rozchyliły, a w nich ujrzałeś czterdziestko-letniego, czarnowłosego mężczyznę o dobrze zaznaczonych rysach twarzy. Jednak widoczne były już pierwsze oznaki starzenia: posiwiałe pojedyncze włosy, delikatne zmarszczki, starzejąca się skóra. Doktor spojrzał na ciebie z zadowoleniem. Nie był pewien czy z tego wyjdziesz, ale jak widać proces leczenia odniósł skutki.
- Dzień dobry, czuje się pan dobrze? - Zapytał pochylając się nad tobą i oceniając powoli gojące się rany.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

PisanieTemat: Re: Łowisko   Nie Lut 02, 2014 2:20 am

- Eh... Tak dobrze. Proszę mi powiedzieć co się stało, oraz czy mnie wypuścicie! Ale już! Mam w ***** twoje zakazy. - Po co ja byłem na tym łowisku... I znowu zmarnowany czas, który mógłbym poświęcić na trening... - Próbuję znowu wstać. Rozglądam się w okół siebie i szukam różnych, ciekawych przedmiotów. Staram się nie zwracać uwagi na innych pacjentów, oraz lekarzy. Oglądając otoczenie, cały czas uważnie słucham co opowiada lekarz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Łowisko   Nie Lut 09, 2014 4:14 am

- Heh? - Mruknąwszy uśmiechnął się tajemniczo. Nie minęła nawet chwila, a poczułeś ukłucie. Ujrzałeś cieniutką igłę strzykawki przebijającą twą skórę, a w niej chlupotał przeźroczysty płyn. Zaraz, zaraz, co on ci wstrzykuje? I to z znienacka. Być może dostałbyś odpowiedź, gdybyś tylko zaraz potem nie poczuł sennie. Obraz przed oczami zaczął się zamazywać, a otaczający cię medycy przemieniają się w niewyraźne maszkary, a po paru chwilach odczułeś ciężkość powiek. Nie mogłeś z tym walczyć, zapadłeś w głęboki sen.

Obudziłeś się w ciemnym pomieszczeniu i słyszałeś tylko dyskusję za drzwi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nero4

Male

PisanieTemat: Re: Łowisko   Nie Lut 09, 2014 2:47 pm

Szybko sprawdziłem czy mam wszystko przy sobie. Po chwili podszedłem po cichu do drzwi. Próbuję coś podsłuchać. Ciekawe o czym rozmawiają... Ten pseudo doktorek zaraz może zarobić guza... Po wymyślaniu nowych sposobów na załatwienie lekarza, stwierdziłem że to nie ma sensu. Cały czas stoję przy drzwiach i próbuję coś usłyszeć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Łowisko   Sob Lut 15, 2014 9:11 pm

Ktoś, albo może coś złapało cię za rękę. W tych przeklętych ciemnościach nie widziałeś kto to, ale to była na szczęście lub nieszczęście ludzka ręka. Chwilkę potem do pokoiku wpadły niewyraźne strumyki światła przemykające się przez powoli otwierające się drzwi. Do sali weszła czarnowłosa kobieta, wraz z jakimś drągalem. Tuż obok ciebie stała, podobna do starszej kobiety dziewczyna w twoim wieku. Różniła się od niej tylko znacznie jaśniejszą, niemal śnieżnobiała skórą, wyblakłymi złotymi oczami i pustym, oraz nieco przerażającym wyrazie twarzy. Dodatkowo ubrana była w czarne odzienie. Po chwili dostrzegłeś na jej czapce znaczek zespołu R, podobny jeszcze widniał na koszulce tajemniczej kobiety.
- Oho, ktoś się przedwcześnie wybudził~. - Usłyszałeś znajomy głos doktora, wchodzącego tuż za kobietą.
- Jesteś pewien, że to ten chłopak? - Zapytała go.
- Tak. Odwaliłem swoją robotę, teraz zapłata...
- Poczekaj chwilę, do póki nie mam pewności.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Łowisko   Today at 12:48 pm

Powrót do góry Go down

Łowisko
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8