IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
pokemona pokemony Podróż cosmo menager 2013 loteria Mike między konkurs deckardpain liderzy karta Orania pokemon Ostrzeżeń turniej Marmoria dagi66 zmiany ewolucja Bank miastami emolga azuria Adopcje

Share | 

Góry

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 6:29 pm

Spróbowałem się podnieść i rozejrzeć, jednak więzy skutecznie uniemożliwiły mi te czynność.
-Halo! Jest tu kto?!- Krzynąłem w głąb sali. Widziałem pratkycznie jedynie kilka mebli i sufit, nie wiedziałem gdzie jestem i nie byłem pewien co się stało, a na dodatek... co z moimi pokemonami?!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 6:37 pm

Gdy rozmyślałeś o swoich pokemonach dojrzałeś jakieś pudełeczko. To tam musieli je trzymać! Jednak wydzieranie się nic nie dało. A gdy w końcu przekręciłeś się na drugi bok by spróbować poluźnić więzy zobaczyłeś, że nie leżysz sam w tym łóżku. Była tu jakaś kobieta! Miała piękną.. Lekko opaloną twarz. Ciemno brązowe włosy opadały z gracją na pościel. Pytanie jednak brzmiało.. Co ona tu robi i czemu ty koło niej leżysz związany?!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Wto Lis 26, 2013 6:05 pm

-Kurwarszawaniehoduje... dziwnie się zaczyna robić, ale z drugiej strony to przecież może ona mi powie o co chodzi, ale z trzciej strony to naprawdę podejrane, ale z czwartej strony to może być jedyna szansa, ale z piątej to co się ze mną działo kiedy byłem nie przytomny... z szóstej strony to może się dowiem jak ją zapytam, więc...
-Dzieńdobry...- zacząłem nieśmiało.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Sob Lis 30, 2013 6:51 pm

Widać spała kamiennym snem. Nie miała zamiaru się obudzić. Jednak po chwili na jej twarzy dostrzegłeś oznaki tego, że się budzi. Otworzyła swoje na wpół przytomne.. Bursztynowe oczy.. Wyglądały zupełnie jak oczy kota. Popatrzyła na ciebie i po chwili uśmiechnęła się..
- Witaj "Śpiąca Królewno" - oznajmiła.
- Na reszcie się obudziłeś słodziaku.. - zaczęła z innej "beczki". Widać była tobą zauroczona. Zbliżyła twoją twarz do twojej i dała ci słodkiego całusa.. Przez chwilę poczułeś się tak jak byś miał zaraz odlecieć do siódmego nieba.. Nie przeszkadzało ci nawet to.. Że jesteś całkiem bez ubrań. Dopiero teraz dostrzegłeś, że leżały na jakimś krześle.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Sob Lis 30, 2013 7:12 pm

-Głosie z nieba zlituj się nademnął, przecie ja zabijałem na drugim końcie...- przeleciało mi prze myśl.
-Em.. co ja tu robie? Jak się tu znalazłem i właściwie to, gdzie ja u licha jestem?- Zapytałem starając się powstrzymać od krzyku.
-A tak z innej beczki to... gdzie moje ubrania? I czemu ja jestem związany?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Sob Lis 30, 2013 7:15 pm

- Och.. Te sznury? - powiedziała jak by nie wiedziała o co chodzi..
- Po prostu z nimi była większa zabawa.. - uśmiechnęła się do ciebie. Widać, za żadne skarby nie chciała powiedzieć jak się tu znalazłeś.. Widocznie chciała by pozostało to tajemnicą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Gru 01, 2013 12:25 pm

-O kej...- miałem ochotę stąd zwiać, ale lepiej żeby ta psycholka o tym nie wiedziała, zresztą...
-A może byś już mnie rozwiązała?- Zapytałem jak gdyby to była normalna sytuacja.
-Skoro nie chce powiedzieć jak się tu znalazłem- pomyślałem- to ja chyba już nie chce wiedzieć... Zaraz, gdzie moje pokemony... oby im nic się nie stało i oby ona się nimi nie zajeła... głosie z nieba oszczędź te biedne nie winne stworzenia!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Czw Gru 05, 2013 4:58 pm

Dziewczyna zaśmiała się cicho pod nosem. Jej bystre bursztynowe oczy ciągle wpatrywały się w ciebie. Tak jak by pilnowały byś nie uciekł. Wstała z łóżka. Długie, ciemnobrązowe włosy sięgały jej mniej więcej do połowy pleców. Na sobie miała krótkie, czarne spodenki, trzymane przez skórzany pasek o ciemnobrązowej barwie oraz krótką, także czarną, bluzkę na ramiączkach z fioletową, pękniętą gwiazdą. Odwróciła się do ciebie i powiedziała
- Odwiążę cie. Ale musisz przysiąc, że nie uciekniesz.. - mówiąc to na twarz miała uśmieszek.. Złowrogi uśmieszek..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Czw Gru 05, 2013 5:02 pm

Chwilę w mojej głowie toczyła się walka jaką odpowiedź dać dziewczynie.
-Dobrze, przysięgam że nie ucieknę- powiedziałem szczerze.
-A wiesz może gdzie są moje pokemony?- Zapytałem niby od niechcenia, jednak odpowiedź na to pytanie była dla mnie, oczywiście bardzo ważną sprawą!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Czw Gru 05, 2013 5:05 pm

- Twoje pokemony są bezpieczne. - powiedziała po czym zniknęła w jednym z korytarzy. Gdy wróciła w ręce trzymała jakiś nóż. Zaczęła iść w twoim kierunku. W twojej głowie zaczęły tworzyć się dziwne przeczucia.. A jednym z nich było to, że dziewczyna może chcieć cie zabić. No ale.. Gdyby chciała to zrobić.. Pewnie już byś nie żył. Jednym zgrabnym pociągnięciem przecięła sznury. Od razu poczułeś ulgę. Zanim coś kolwiek powiedziałeś wskazała na krzesło
- Tam są twoje ubrania..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Czw Gru 05, 2013 5:10 pm

-Dzięki- odpowiedziałem już nieco pewniej, choć, gdy po chwili przypominiałem sobie jak dobrze używa noża mój chumor powrócił do stnu sprzed rozwiązania. Szybko ubrałem się w swoje ubrania i sprawdziłem dokładnie plecak, czy aby niczego nie brakuje.
-Muszę zapamiętać by nie mdleć w górach, już lepiej zemdleć w lesie, w mieście w CP... ale nie w górach, przecież tu się roi od żarłocznych Gible, złowieszczych Snaseli i... takich popier******** dziewczyn... choć nie, Gible był fajny.- Pomyślałem ubierając się, a potem przeglądając zawartość wiernego plecaka.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Czw Gru 05, 2013 6:22 pm

W plecaku niczego nie brakowało. Wszystko było na swoim miejscu. Jedyną rzeczą jakiej nie miałeś był tylko pas z pokeballami. Widać dziewczyna nie chciała byś ich używał. A może po prostu bała się, że będzie ci wtedy łatwiej uciec. Nagle cisza twoich przemyśleń została zakłócona jej słodkim.. Lecz z nutką grozy.. Głosem.
- Jak ci na imię? - patrzyła na ciebie zadając ci to pytanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Czw Gru 05, 2013 6:30 pm

-Jestem Morten, a ty jak się nazywasz?- Zapytałem zapinając plecak i zakładając na plecy. Chwilę myślałem po czym w końcu zwyciężył jeden plan działania.
-Gdzie moje pokemony?- Spytałem głosem nie cierpiącym sprzeciwu. Nie było powiedziane że chce stąd uciec... od razu, ale pokemony chciałem odzyskać tu, i teraz.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Czw Gru 05, 2013 7:02 pm

- Ja nazywam się Yomi. - odpowiedziała. W jej oku pojawił się jakoś dziwny błysk.
- Twoje pokemony są bezpieczne. A dostaniesz je gdy na to zasłużysz. - wtedy na jej twarzy pojawił się także dziwny uśmieszek. Odwróciła się na pięcie i poszła do jednego z korytarzy. Mogłeś spokojnie odsapnąć z dala od jej przenikającego dusze na wylot spojrzenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Pią Gru 06, 2013 11:50 am

-Jak na nie zasłużysz?! Co to niby znaczy?! Ja tu zwariuje...- wykrzyczałem w myślach i aż się sam zdziwiłem że chciałbym, aby już wróciła i mogła mi na te pytanie odpowiedzieć. Jakoś nie potrafiłem jej uwierzyć na słowo w to że moje pokemony są bezpieczne.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Pią Gru 06, 2013 5:25 pm

Yomi widać była czymś zajęta bo długo nie wracała. Siedziałeś więc w tym pokoju nie wiedząc co robić. Było tu dość chłodno.. Z jednego z korytarzy słychać było kapanie wody.. Z drugiego kompletna cisza.. A jeszcze z innego słyszałeś odgłosy przyrody. Z chęcią byś się z tond wyrwał.. No ale tak bez pokemonów? Nie ma bata! Gdy w twoich myślach trwała ostra dyskusja z samym sobą dziewczyna zjawiła się w pokoju. Tym razem włosy miała upięte w dwie kity. Bursztynowe oczy znów śledziły twój każdy ruch.
- Jesteś może głodny? - spytała słodkim głosem i podeszła do ciebie. Teraz zauważyłeś, że była od ciebie odrobinę wyższa.. Więc pewnie i starsza. Tak na oko.. Jakieś dwa lata starsza od ciebie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Sob Gru 07, 2013 6:36 pm

-Co znaczyło że dostanę pokemony jak na nie zasłużę?- Spytałem kompletnie ignorując pytanie o to czy ja jestem głodny. Chciałem odzyskać pokemony, a potem się wymyśli co dalej.
Powrót do góry Go down
Katerina

Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Góry   Sob Gru 21, 2013 11:59 pm

- Ojeju. Z tobą nie ma żadnej zabawy! - krzyknęła i delikatnie pchnęła cię na łóżko. Dała ci kanapkę do ręki i nakazała jeść.
- Potrzebuję zdrowej krwi, a nie byle jakiej. W końcu jesteś mieszańcem. To, że cię znalazłam złotko jest niesamowite. Dzięki tej krwi...będę niepokonana! A ty będziesz moim mężem! - z jej twarzy nie schodził uśmiech. Nim się zorientowałeś byłeś przywiązany, a Yomi najwyraźniej się to spodobało. Stała teraz przed tobą i tańczyła taniec brzucha, wywijając się wokół ciebie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Gru 22, 2013 12:05 am

-Jakim mieszańcem!? Jakiej krwi?! Jakim mężem?! I dlaczego ja znów dałem się związać?! Powiedzcie że to tylko koszmar i teraz leżę w jaskini i śpię sobie po ataku tych fruszek... w ogólę dlaczemu ona tu tańczy?! Ja zwariuję i to bynajmniej nie ze szczęszcia!- Myślałem siedząc tak.
-Może mnie rozwiążesz i też się poruszam trochę? Jak mnie będziesz cały czas związywać to mi w końcu krew w żyłach skrzepnie...- powiedziałem w końcu.
Powrót do góry Go down
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Gru 22, 2013 12:15 am

- Och! O to się nie martw! - rzekła i zeskoczyła na ziemię. Przyprowadziła ze sobą, znaną ci jedynie ze szpitala, maszynę do pobierania krwi.
- Poczujesz małe ukłucie - szepnęła i wbiła ci igłę w przedramię. Po chwili do woreczka zaczęła wpływać twoja krew.
- Potrzebujesz wyjaśnień...to ja ci je dam. Po pierwsze, nie jestem zdziczała, po prostu od dawna nie widziałam mieszańca. Żyję setki lat, a was jest dwóch na wiek. Po drugie w twoje następne urodziny musisz przejść inicjację. Jestem ciekawa co wybierzesz. Twoi przodkowie jakoś nie mogli się zdecydować między wampirami, a wilkołakami, a byli tacy piękni...- tutaj przegryzła wargi i na moment odpłynęła we wspomnieniach. - A! Po trzecie musisz zdecydować się, po czyjej stronie będziesz walczyć...no i po czwarte. Jestem ciekawa czy twój brat będzie z tobą, czy przeciwko tobie. - w międzyczasie zmieniła ustawienia i twoja krew w tej chwili wypełniałą 1/3 woreczka...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Gru 22, 2013 12:19 am

-Czekaj... jakim mieszańcem... tej krwi to mi za dużo nie wypompuj, rozumiem że jest ci do czegoś potrzban, ale mi tak jakby jest potrzebana do życia. Wracając, o co chodzi z tymi wilkołakami i wampirami i... jaki brat? Ja nie mam... nie znam mojego brata...- powiedziałem, z początku mój głos był zdecydowany, energiczny, a pod koniec... pod koniec już nie byłem tak pewien tego co mówię.
Powrót do góry Go down
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Gru 22, 2013 12:28 am

- Najwyżej umrzesz. Co mi tam za różnica. - zaśmiała się przeraźliwie i połaskotała cię po stopach. Czułeś, że jakaś część ciebie chce odpłynąć, ubytek krwi już dawał o sobie znak. W głowie pojawiła się mgła. Trzeźwość umysłu wróciła po nagłym oblaniu wodą. Stałeś się cały mokry i, na pewno nie wygrałbyś zawodów mokrego podkoszulka.
- Brat. Zawsze jest was dwóch. Pewnie rozdzielili was, kiedy byliście jeszcze dziećmi...jak przykro. Na razie jesteś jednym z dwóch ludzi, którzy mogą zdecydować, kim chcą być. Wampirem, czy wilkołakiem? To zależy od ciebie...to ty staniesz na czele swej armii.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Gru 22, 2013 12:33 am

-Super... czekaj jakiej armi?!- Wykrzyknąłem, skoro ocknąłem się do końca.
-Słuchaj na co ci tyle mojej krwi? Gdzie mój brat?
-Rodzinkę zawsze warto poznać..- pomyślałem.
-I czy możesz mnie w końcu rozwiązać i oddać mi pokemony? Lepiej bym się czuł jakbym je miał przy sobie...
Powrót do góry Go down
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Gru 22, 2013 12:39 am

- Nie zadawaj pytań. Za chwilę pewnie ktoś tu wskoczy i mój czas, w którym mogę cię mieć tylko dla siebie minie. Muszę go jak najlepiej wykorzystać, zabierając twoją krew, więc z łaski swojej oszczędzaj energię. - mruknęła, co jakiś czas polewając cię wodą, byś nie odszedł w siną dal. Po kilkudziesięciu minutach odłączyła cię od aparatury i mruknęła coś "że nadchodzą". Zniknęła, na koniec rzuciła ci jeszcze pokeballe. Jednak, że byłeś związany i wyczerpany nie mogłeś ich złapać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Gru 22, 2013 12:44 am

-Weź się w garść, trzeba wziąść balle!- Myślałem próbując złapać któryś z pokeballi stopami i wypuścić pokemona, przedewszystkim jednak starałem się nie zemdleć... albo gorzej.
-Jeju, czym ja sobie zasłużyłem żeby spotykać jakieś powalone fanki zmierzchu w jaskiniach, którym się zdaje że moja krew je unieśmiertelni... zaraz, a jak jej się nie wydaje?! Tym bardziej trza się śpieszyć!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Góry   Today at 12:15 pm

Powrót do góry Go down

Góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next