IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
turniej ewolucja menager cosmo azuria 2013 emolga zmiany Podróż Mike deckardpain między pokemony Bank miastami Marmoria dagi66 konkurs Ostrzeżeń Orania loteria karta pokemona Adopcje pokemon liderzy

Share | 

Góry

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Góry   Sob Lis 23, 2013 11:37 pm

Nie udało ci się znaleźć wyjścia z jaskini. Wiedziałeś jednak, że zostało ci jeszcze parę dróg do sprawdzenia. Więc.. Może to nie głupi pomysł poszukać tu czegoś jeszcze?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Sob Lis 23, 2013 11:40 pm

-Buizel, gdzie według ciebie znajdziemy jakiegoś pokemona, poza tamtą dwójką, oczywiście.- Spytałem pokemona. Wiedziałem że mogę ufać jego słuchowi.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Sob Lis 23, 2013 11:46 pm

Buizel kazał ci zamilknąć inaczej nie uda mu się sprawdzić. Echo kapiącej wody zagłuszało wszystko co mógł usłyszeć twój podopieczny. Więc będziesz musiał szukać na własną rękę. Buizel jednak mimo to słuchał dalej.. Z myślą, że może coś usłyszy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Sob Lis 23, 2013 11:47 pm

-Ene due like fuck, zaraz mi wypiorą mózg... więc tędy- stwierdziłem w myślach i ruszyłem jednym z korytarzy, rzecz jasna, nie tym którym szłem poprzednio. Mój Buizel oczywiście ruszył za mną.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Sob Lis 23, 2013 11:52 pm

Jak na razie.. Twoim oczom nie ukazywało się nic prócz neonowych kamieni. Buizel szedł nasłuchując. Nagle zatrzymał cie. Słyszał coś po drugiej stronie ściany znajdującej się po lewej stronie. To coś dalej się zbliża.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Sob Lis 23, 2013 11:55 pm

-Hmm... zaczekajmy tu i poczekajmy.- Powiedziałem do pokemona i oparłem się o ścianę. Po chwili jednak stanąłem znów w odstępie pół metra od prawej ściany. Wpatrywałem się w skalny mur po lewej stronie korytarza i... czekałem.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Sob Lis 23, 2013 11:57 pm

Nagle w ścianie zrobił się otwór.. A w twoją głowę.. Wgryzł się Gible! Tak! Gible! Złapał i nie chciał puścić! Widać myślał, że jesteś czymś do zjedzenia. Buizel próbował go oderwać od ciebie, ale nie udało mu się to. W końcu jednak sam puścił orientując się, że nie jesteś jedzeniem. Wskoczył do swojej dziury i patrzył na ciebie z otworzonym pyskiem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 12:00 am

-Jesteś głodny? Czekaj, może znajdę coś dla ciebie- powiedziałem i zacząłem szperać w plecaku, po chwili znalazłem karmę dla pokemonów i rzuciłem smokowi.
-Proszę, jedz.- Powiedziałem uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 12:05 am

Gdy Gible zobaczył karmę w twojej ręce, zanim zdążyłeś mu ją rzucić to on rzucił się na twoją rękę z puszką karmy i zaczął wgryzać się w nią wgryzać. Usiłując zjeść to co było w puszce. Buizel znów próbował go zdjąć i nic z tego nie wychodziło.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 12:07 am

-Widzę że uwielbiasz jeść, albo od dawna nie jadłeś. Może chciałbyś dołączyć do mnie i moich pokemonów? Jakbyś miał trenera to nigdy nie brakowało by ci jedzenia...- zachęciłem pokemona. Dobrze wiedziałem że Gible to potężne smocze pokemony, a podtyp ziemny daje im dodatkowe możliwości. Pozatym, ten stworek był wyjątkowo sympatycznym osobnikiem.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 12:43 am

- Geba? - powiedział przekręcając głowę.. A raczej całe swoje ciało, które było giga głową rekina. Widać nie rozumiał tego co mówisz, i nie miał bladego pojęcia.. Co mówisz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 12:44 am

-Być może Buizel ci to wytłumaczy... Buizel, spróbuj mu wyjaśnić że jak dołączy do naszej drużyny będzie miał zawsze jedzonka pod dostatkiem- powiedziałem do mojej pokemonowej wydry.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 12:47 am

Gible popatrzył na Buizela tak samo jak na ciebie. Widać nie rozumie tego i nie za bardzo go to też obchodzi. Bo po krótkiej chwili znikł głęboko pod ziemią.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 12:49 am

Zmartwiłem się sytuacją, zrobiło mi się po prostu przykro i sam nie byłem pewnie czemu. Powoli ruszyłem dalej, a Buizel bez szelestnie podążył za mną.
-Słyszysz coś jeszcze?- Zapytałem niespodziewanie.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 12:47 pm

Bulizel warknął na ciebie gdy przerwałeś te idealną ciszę. Już słyszał, że coś się zbliża.. A ty musiałeś mu w tym przeszkodzić. Teraz, biedak nie może nic usłyszeć. Bo to co było blisko uciekło.. Lub się zamknęło..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 12:52 pm

Chciałem przeprosić Buizela, lecz zamiast tego tylko spojrzałem na niego przypraszającym wzrokiem. Wędrowałem dalej po ciemnym tunelu, ze sklepienia tu i tam kapała woda, było zimno, a ja byłem już z lekka zniechęcony do dalszych poszukiwań. Lecz z drugiej strony nie chciałem wychodzić z gór bez nowego pokemona, tak więc szukałem po cichu jakiegoś ciekawego stworka.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 12:58 pm

Na twojej drodze znów pokazały się te Neonowe Kamienie. Zdawały się być wszędzie w tej jaskini. Nagle jednak zobaczyłeś, że było ich coraz to więcej, aż w końcu ujrzałeś wielką komnatę wyłożoną tylko tymi kamieniami. Na środku znajdował się gigantyczny błyszczący kamień, wyglądał jak wzięty z kosmosu. Dookoła niego leżały jego mniejsze odłamki, i ku twojemu zdziwieniu.. Tańczyły tam Clefairy i Clefable, no i nie można zapomnieć o małych Cleffach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 1:06 pm

-Kiedyś o czymś takim czytałem- pomyślałem sobie.- To pewnie jest księżycowy kamień który spadł z kosmosu, dzięki niemu część tych pokemonów ewolułuje, a część już chyba tego doświadczyła. Ale... raczej nie interesują mnie Ceelfy, chociaż, taki kamień może się kiedyś przydać, może pozwolą mi zabrać choć jeden okruch.
Ruszyłem ostrożnie w stronę tańczących pokemonów, nie chciałem ich wystraszyć, a z drugiej strony bałem się ich reakcji. Zebrałem się w końcu na odwagę i...
-Witajcie- powiedziałem trochę nieśmiało.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 4:11 pm

Pokemony kompletnie nie zwracały na ciebie uwagi, która była całkowicie skupiona na tańcu. Widać były w nim bardzo zapatrzone.. Czy jak by to można było ująć. Kamienie księżycowe były w całej jaskini.. A skoro musiałeś się tu dostać, a by się tu dostać musiałeś mieć kilof.. To to oznacza, że możesz mieć masę kamieni księżycowych!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 4:19 pm

-Chciwy nie jestem- pomyślałem- wystarczy jeden...- Podeszłem do miejsca gdzie weszłem i delikatnie, aczkolwiek zdecydowanie zacząłem wykuwać jednego kamienia księżycowego przeciętnego rozmiaru.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 4:39 pm

Tak więc uderzałeś kilofem o ten duży kamień księżycowy.. Jednak szybko zorientowałeś się, że nie łatwo będzie go wykopać. Oj nie.. Był twardy jak obsydian! Może lepiej wrócić i zabrać jeden z tamtych?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 4:41 pm

-Też na to wpadłem głosie z nieba, ale ja wiem że coś knujesz i wiem że i tak tam pójdę więc nie będę przeciągał i...- podeszłem tam gdzie leżały te kamienie i podniosłem jeden z nich bardzo niepewnie się teraz czułem.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 6:08 pm

Pokemony tańczyły dalej nie zwracając na ciebie uwagi.. Do czasu.. Gdy zabierałeś kamień jeden z pokemonów potknął się o ciebie i całe kółko się posypało! Pokemony patrzą na ciebie nie zadowolone i machają łapkami, które zaczęły się świecić.. To oznacza jedno.. Lepiej wiać!! Używają Metronomu! Nie wiadomo co wymyślą!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 6:12 pm

-Wiedziałem że mnie w jakies bagno władujesz głosie z nieba!- Krzyknąłem zabierając kamień i zrywając się do ucieczki. Pognałem tam skąd przylazłem czym prędzej, a Buizel... nie nie za mną, biegł przedemną.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Góry   Nie Lis 24, 2013 6:23 pm

(kamień dodany)
Uciekałeś niezwykle szybko.. A kątem oka widziałeś jak pokemony użyły.. Ruchów jakie mogą umieć tylko legendy! Mianowicie Psystrike, Dark Void, Roar Of Time, Spacial Rend, Shadow Force, Bolt Strike, Fusion Bolt, Fusion Flare, Blue Flare, Glaciate, Ice Burn, Freeze Shock, Sacred Fire i Aeroblast! A teraz to wszystko przyporządkuj i policz ile było wnerwionych wróżek.. O mało nie zostałeś trafiony Niebieskim Płomieniem.. Jednak po chwili poczułeś się senny i otoczyła cie czarna aura.. Dark Void trafiło..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Obudziłeś się związany w komnacie z Księżycowego Kamienia. Było to całkiem inne miejsce, niż to gdzie usnąłeś. Na początku nie widziałeś wyraźnie, co się tu znajduje.. Po chwili jednak odzyskałeś ostrość widzenia i ujrzałeś kamienne meble. Mimo, że wszystko wyglądało na surowe było tu przytulnie. Teraz dopiero zorientowałeś się, że leżysz w łóżku. Bardzo wygodnym łóżku. Pytanie tylko.. Czyje to łóżko?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Góry   Today at 8:02 am

Powrót do góry Go down

Góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next