IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Orania ewolucja konkurs karta cosmo loteria dagi66 Mike menager Ostrzeżeń miastami Bank Podróż zmiany emolga między pokemon Marmoria azuria 2013 turniej liderzy deckardpain pokemony Adopcje pokemona

Share | 

Trasa Rowerowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Trasa Rowerowa   Sob Sty 11, 2014 6:12 pm

Charizard już w pierwszych sekundach lekko zmarzł, jednak słysząc o ciepłym pokeballu posłusznie użył kilku Flamethrowerów, spalając lód na co najmniej 2,5% drogi. Lód jednak zmienił się w wodę która lekko zalała ci buty, oraz nogi Charizarda który wystraszony podniósł ogon by ogień na nim nie zgasł. Teraz będzie trzeba jechać po wodzie. Charizard spojrzał na ciebie zmarznięty wzrokiem ,,mogę już do balla?''.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2

PisanieTemat: Re: Trasa Rowerowa   Sob Sty 11, 2014 6:18 pm

Tak oto mi chodziło, powrót Po tych słowach zawrócił pokemona i wybrał FLoatzela (samca) i powiedział mu: Użyj focus blast by zmienić lód na ścieżce w odłamki lodu, zób to szybko póki nikt nie jedzie, potem sobie spokojnie odpoczniesz w pokeballu Powiedział to pokemonowi praktycznie zamarzając.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trasa Rowerowa   Sob Sty 11, 2014 6:23 pm

Floatzel gdy został wypuszczony posłuchał cię i użył Focus Blast na ścieżkę. Lód został zmieniony w odłamki. Niektóre większe, niektóre mniejsze, niektóre pomiędzy. W każdym razie Floatzel zmienił lód w odłamki. - Skąd ta woda?! - usłyszałeś krzyknięte pytanie jakieś 10 metrów za tobą, po czym usłyszałeś plusk w wodę. Widocznie jakiś trener jechał właśnie rowerem i upadł do wody.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Trasa Rowerowa   Sob Sty 11, 2014 7:06 pm

Szybko zawróciłem swojego pokemona i zacząłem czym prędzej podążać na rolkach do Parmani ignorując tamtego trenera i strarając szybko dotrzeć do celu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trasa Rowerowa   Sob Sty 11, 2014 7:16 pm

Przejechałeś ,,oczyszczony obszar''. Trochę dalej zauważasz dwóch poobijanych trenerów jadących na rowerach. Jeden był wysoki, o czarnych włosach, brązowych oczach i chudej sylwetce ubrany w czerwoną czapkę, niebieską kurtkę zimową i jeansy. Drugi był niższy, trochę grubszy, w kapturze i oczach zakrytych okularami z ciemnymi szybkami. Zwolnili - Uważaj gdy będziesz przejeżdżać przez ostatnie 700 metrów do Parmanii, bo tam można się nieźle wyłożyć. - mówi do ciebie wyższy i oby dwaj przyspieszyli, mijając cię. Widzisz że zostały ci już 2 kilometry po lodzie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Trasa Rowerowa   Sob Sty 11, 2014 7:32 pm

Mam nadzieję że obejdzie się bez siniaków, muszę teraz przyśpeiszyć żeby dotrzeć do strefy mega poślizgu czyli ostatnie 700m a potem mieć nadzieję że nic sobie nie zrobię - Pomyślałem sobie i przygazowałem na swoich rolkach na możliwie bezpiecznej trasie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trasa Rowerowa   Sob Sty 11, 2014 7:40 pm

Przygazowanie spowodowało że tylko trosinkę grubsze części lodu też się łamały, co dawało następne ułatwienie. Niestety, wtedy także wolniej jechałeś. Po jakiejś godzince było już 800 metrów do Parmanii, więc za 100 metrów będzie strefa mega poślizgu. Nagle jakiś trener cię minął. Przejechałeś następne 98 metrów i ujrzałeś jak ten trener wywalił się na samym wejściu w to miejsce. W każdym razie ujrzałeś bardzo gruby lód. W oddali widzisz już maluteńkie światła miasta. Widzisz że z widoku na Słońce już został tylko swój skrawek. Niedługo będzie noc.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Trasa Rowerowa   Sob Sty 11, 2014 7:46 pm

Ryzyk fizyk, tak czy siak i tak pewnie upadnę a więc co mi grozi?... Powiedziałem sam do siebie po czym Wziąłem niewielki rozbieg i wyleciałem z rolkami na te 100 metów mega poślizgu z nadzieją że to szybko minie i na nikogo nie wjadę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trasa Rowerowa   Sob Sty 11, 2014 7:54 pm

(nic nie mówię ale mega poślizg trwa 700 metrów. Ty tylko jechałeś do tego poślizgu 100 metrów)
Już na pierwszym metrze wywróciłeś się, uderzając z całej pety głową w lód. Poczułeś ostry ból głowy. A to dopiero początek. Tamten trener wstał, przeszedł dwa kroki i znów się wywrócił. - Co to ma być? - zapytał trener wkurzony któremu leciała krew z nosa od tego uderzenia. Nie było dziwne że był wkurzony. Taka sytuacja po prostu wkurzała. Nagle trochę dalej widzisz jakiegoś potężnie poobijanego człowieka który jadąc na bardzo uszkodzonym rowerze powiedział szczęśliwy. - Nareszcie koniec... - ...i się wywalił.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Trasa Rowerowa   Nie Sty 12, 2014 1:57 pm

(Chciałem tylko sprawdzić ile dam radę przejechać)
Wstałem cały obolały i postanowiłem jechać delikatnie oraz lekko, starałem się nie wywrócić i sprawdzałem czy przy tej trasie rowerowej jest dużo drzew ponieważ w mojej głowie tworzył się pomysł jak bezpieczniej dojechać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trasa Rowerowa   Nie Sty 12, 2014 2:01 pm

Niestety, wokół było tylko jezioro. W dodatku z lodem. Nawet jazda delikatna nie ,,zdawała egzaminu'' i wywróciłeś się na plecy. Wstałeś i szedłeś dalej. Po wielu wywróceniach się w końcu doszedłeś do 75 metra. Jeszcze 625 metrów do przejścia. Byłeś tak obolały po tych uderzeniach że normalnie tylko oczy cię nie bolały. Nagle znów się wywaliłeś. Tym razem na łokieć z całej siły. Poczułeś przeszycie bólu a z łokcia poleciało kilka kropelek krwi.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Trasa Rowerowa   Nie Sty 12, 2014 6:32 pm

Tym razem nie tylko upadek ale też rana, ale czego się nie robi dla poznawania świata pokemon... Wstałem z trudem i pokmyślałem po co się tak trudzę skoro Shuppet może mnie przelewitować psychic? Jak pomyślałem tak zrobiłem, wybrałem Shuppeta i powiedziałem mu: Shuppet proszę cie użyj psychic i przelewituj mnie nim do Parmani a sam leć niedaleko żebym cię nie zgubił, bardzo cię proszę
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trasa Rowerowa   Nie Sty 12, 2014 8:43 pm

Shuppet uniósł cię i zaczął prowadzić przez strefę mega poślizgu. Po drodze mijał kilku poobijanych trenerów którzy patrzyli na ciebie z zazdrością. Miałeś bezproblemowy transport. Jakieś 100 metrów przed Parmanią jednak Shuppet z jakiegoś powodu cię puścił. Upadłeś na lód, na szczęście plecami, więc skończyło się tylko ich bólem. Widzisz leżącego Shuppeta i nie wiadomo skąd Starevie. Widocznie się zderzyli.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Trasa Rowerowa   Nie Sty 12, 2014 9:41 pm

SKąd się wzięła ta Starevia? Nie ważne trzeba jej pomóc... Poczołgałem się i użyłem na niej potiona, zawróciłem Shuppeta i postanowiłem kucnąć i na kucanego dojechać rolkami do Parmani i kierować rękoma, był to lepszy pomysł niż niestabilnie jechać na dóch nogach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Trasa Rowerowa   Nie Sty 12, 2014 9:47 pm

Starevia się obudziła, gdy tylko się do niej zbliżyłeś i odleciała na bok. Ty za to ruszyłeś dalej. Kucany ruch okazał się być dobrym ruchem. Już po kilku minutach, minięciu wielu poobijanych trenerów i jednemu poślizgnięciu, na szczęście bez upadku, dojechałeś do Parmanii spokojnym wieczorem. Gdyby nie twój pomysł z Shuppetem i jazda ,,na kucaka'' to właściwie byś chyba dojechał dopiero jutrzejszego ranka, a tak to już przybyłeś. (pisz w Parmanii)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Trasa Rowerowa   Today at 12:48 pm

Powrót do góry Go down

Trasa Rowerowa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3