IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
ewolucja azuria cosmo między dagi66 deckardpain pokemony Orania menager konkurs turniej Ostrzeżeń Adopcje loteria pokemona emolga Podróż Mike karta Bank pokemon 2013 zmiany Marmoria liderzy miastami

Share | 

Miasto Prizmania (Celadon City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorWiadomość
dosko4

Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Nie Mar 23, 2014 2:24 pm

-Gible nie dam się tak poniżać naszym przeciwnikom atakuj gniewem smoka ale tak porządnie najlepiej w jaką łapę to będzie miał się ciężej poruszać potem starożytna mac pamiętaj aby zawsze mieć         przeciwnika na oku i gdy on spróbuje cię za atakować od razu zrób unik lub odbij go innym atakiem-. ~ Ciekawe co się teraz wydarzy być może gible zdobędzie przewagę nad axew ~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Nie Mar 23, 2014 3:28 pm

A Axew se użył podwójnego zespołu.
- Straszna twarz! - W czasie gdy Gible strzelał w kolejne kopie smoczym gniewem, Axew obniżył mu porządnie prędkość...
- Slash! - Tym atakiem niestety smok z odległej Unovy zdradził się, bo gdy już miał udeżyć, to dostał gniewem smoka prosto w pyszczek...

Gible 92% + obniżona prędkość (4), zakaz użycia statusówek
Axew 85% + podwyższony atak (2)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Pon Mar 24, 2014 1:43 pm

-Oj teraz nie wiem czy damy rade mamy bardzo trudną sytuacje jesteś spowolniony a przeciwnik ma podwyższony atak nie możemy zrobić zbyt dużo kombinacji ale jakoś powinnyśmy dać rade, gible atakuj ciosem głowy i wyrzuć axew w górę i gdy będzie już w górze dobij go gniewem smoka i popraw starożytną mocą -. ~Ciekawe czy mój plan wypali jest na to mała szansa ale może się uda, głęboko w to wierze ~.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Pon Mar 24, 2014 4:27 pm

Gible chciał uderzyć taranem, jednak Axew wykonał sprawny unik.
- Gniew smoka! - Oba pokemony wystrzeliły ten sam atak, ich smocza siła zderzyła się i oba ataki zniwelowały się wzajemnie, Gible od razu użył starożytnej mocy.
- Podwójny zespół! - Starożytna moc zniszczyła kilka klonów, ale na wasze szczęście trafiła też w Axewa.
- Szybko, slash! - Tym razem to wasz przeciwnik trafił.

Gible 81% + obniżona prędkość (4), zakaz użycia statusówek
Axew 79% + podwyższony atak (2)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Pon Mar 24, 2014 6:26 pm

- Dobrze gible jak na razie jakoś kontrolujemy bitwę ledwo co ale jakoś dajemy radę spróbuj jeszcze raz za atakować go taranem ale w jakąś łapę żeby utrudnić mu chodzenie potem starożytną mocą i dokończ gniewem smoka a gdy to się uda to zwiększymy przewagę nad przeciwnikiem -. ~Ach to będzie ciężka i długa walka ale jakoś wytrzymamy z giblem ~.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Pon Mar 24, 2014 6:41 pm

- Axew, gdy się do ciebie zbliży przywal mu smoczym pazurem! - Gible zaczął szaleńczy bieg w stronę przeciwnika, ale ten odwinął mu z pazura, tak że twój pokemon aż się przewrócił.
- Super, a teraz slash! - Przeciwnik już miał uderzyć, ale Gible sprytnie przetoczył się w bok unikając ataku, a do tego dołożył jeszcze gniew smoka! Nie ma co, wyrównana walka się wywiązała, ciężko przewidzieć wynik...

Gible 69% + obniżona prędkość (4), zakaz użycia statusówek
Axew 71% + podwyższony atak (2)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Wto Mar 25, 2014 1:12 pm

-O nie straciliśmy przewagę trzeba będzie ją jakoś nadrobić i do tego zna pazur smoka który my dopiero się uczymy nie wiem czy damy rade , atakuj gniewem smoka potem taranem powal go na ziemie i dobij starożytną mocą - . ~Oby przeciwnik nie zdobył większej przewagi bo nie wiem czy damy rade ~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Wto Mar 25, 2014 6:54 pm

Axew wykonał unik przed gniewem smoka i chyba sam chciał już wykonać atak, kiedy dostał taranem! Jednak nim twój pokemon zdołał wykonać starożytną moc został uderzony slashem!
- Świetnie Axew, a teraz smoczy pazur! - Na twoje i Gibla szczęście wasz przeciwnik spudłował, ale naprawdę niewiele brakowało!

Gible 60% + obniżona prędkość (4), zakaz użycia statusówek
Axew 64% + podwyższony atak (2)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Wto Mar 25, 2014 7:04 pm

-U niestety gible nasz przeciwnik co kolejną turę zdobywa coraz większą przewagę, atakuj gniewem smoka i wbij go w ziemie potem starożytna moc i dobij ciosem głowy potem jeszcze raz użyj gniewu smoka -. ~ Już nie wiem jakie mam polecenia dawać pokemonowi oby starczyły mi pomysły do końca walk ~.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Wto Mar 25, 2014 8:08 pm

Tym razem to Axew był szybszy, w pięknym stylu przyłożył twemu pokemonowi smoczym pazurem, a ten oddał mu szybko taranem, a także starożytną mocą! Niestety oberwał zaraz po tym slashem. Nie miał jednak zamiaru odpuszczać i użył smoczego gniewu, tak dla odmiany trafił! I to jak, krytycznie! Nie ma co Giblowi zależy na wygranej, ale przeciwnicy łatwo skóry nie sprzedadzą...

Gible 33% + obniżona prędkość (4), zakaz użycia statusówek
Axew 33% + podwyższony atak (2)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Wto Mar 25, 2014 8:29 pm

-Dobrze gible tymi samymi atakami nie wygramy trzeba spróbować czegoś nowego to co trenowaliśmy czyli pazur smoka może jakoś wyjdzie, atakuj pazurem smoka a gdy nie wyjdzie taran i jeszcze raz pazur smoka potem starożytna moc i gniew smoka taka seria powinna przynieść jakieś efekty i znowu mieć przewagę nad axew -. ~ Przyglądam się giblowi i jego pazurom smoka. ~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sro Mar 26, 2014 7:41 pm

Gible spróbował pazura smoka, ale ledwo połaskotał Axewa, na co ten odpowiedział slashem. Twój smok jednak był równie zawzięty i uderzył potężnym, krytycznym taranem! Potężny cios został natychmiast skontrowany gniewem smoka, a następnie pazurem smoka! Gible już ledwo stał, sam zdecydował się na pazur smoka, uderzył, pięknie trafił i... Axew nie padł! Obydwa pokemony trzymały się na arenie ostatkiem sił, spojrzały na siebie i... razem upadły. Może i mogły dalej walczyć, ale chyba uznały że zwycięstwo należy im się tak samo.

Gible 2%
Axew 3%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sro Mar 26, 2014 7:58 pm

-Świetnie się spisałeś gible powrót odpocznij sobie w pokeballu-. Chowam gible do pokeballa, podchodzę do mojej przeciwniczki i jej gratuluje walki. - Gratuluje ci dobrze wytrenowałaś swojego axew widać że jesteś dobrą trenerką pokemon, może jeszcze kiedyś się zmierzymy kiedy nabierzemy więcej doświadczenia i się znowu spotkamy-.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sro Mar 26, 2014 8:01 pm

- Może... w każdym razie twój Gible też nie jest najgorszy, ataków mu może brakuje, ale nadrabia duchem. - Po tych słowach dziewczyna uśmiechnęła się nieznacznie i ruszyła w stronę wejścia do centrum pokemon, każdy kto przyglądał się walce zajął się już swoimi sprawami. Gible chwiejąc się podszedł do ciebie i spojrzał błagalnie, przyda mu się odpoczynek i wizyta w centrum, w tej kwestii nie ma żadnych wątpliwości...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Nie Mar 30, 2014 3:05 pm

-Dobrze gible już cie chowam do pokeballa i zaniosę do centrum pokemon i tam od razu nabierzesz siły-. Chowam gible do pokeballa i idę do centrum pokemon podchodzę do siostry joy i mówię. -dzień dobry mogła byś siostro uleczyć mojego gibla bo po walce dostał trochę obrażeń-. Podaje pokeball gibla siostrze joy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sro Kwi 09, 2014 6:53 pm

W centrum musiałeś odczekać chwilę, najpierw zajęła się ona Axewem twojej niedawnej przeciwniczki z prostego i banalnego powodu, ona była w CP pierwsza. Tak czy inaczej siły twojego Gible dość szybko wróciły do normy, dzięki tej cudownej maszynie która w niewiadomy sposób uzdrawia pokemony w kilka sekund...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Maj 03, 2014 12:56 pm

-Dziękuje siostro Joy za uleczenie mojego gible-. ~Biorę pokeball z giblem wychodzę, wypuszczam gible z balla i mówię ~. -Gible mam dla ciebie prezent za wygraną walkę , oto on masz tu tm flamethrower-. ~daje TM giblowi i mówie~. -Dzięki temu TM'owi będziesz miał broń na lodowe pokemony-.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Pią Maj 09, 2014 9:09 pm

Gible przyjrzał się nieufnie nowemu prezentowi, chwilę przy nim gmerał, oglądał go, aż w końcu przyswoił sobie TM, a to oznaczało że od teraz twój pokemon dysponuje potężnym atakiem jakim był miotacz płomieni. Nie wątpliwie była to świetna broń na lodowe stworki, które przecież były tak dokuczliwymi dla pokemonów z połączeniem typu ziemia i smok, takich właśnie jak twój Gible.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Maj 10, 2014 5:47 pm

-Widzisz gible to jest twoja nowa potęga na lodowe pokemony teraz spokojnie możemy walczyć przeciw lodowym pokemonom, a na dodatek przeciw trawiastym, robaczym i stalowym, teraz chodźmy sobie pod pobliskie drzewo usiądziemy sobie i odpoczniemy bo mnie głowa boli i musze troche odsapnąć.- Idziemy pod drzewo odpocząć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Nie Maj 11, 2014 9:05 am

Pokemon posłusznie podreptał za tobą. Ty przysiadłeś przy drzewie i oparłeś się plecami o pień a Gible... Gible zaczął rzęź niewiniątek. Skoro powiedziałeś że to dobrze działa na robale, to on chciał najwyraźniej sprawdzić czy się aby nie pomyliłeś i zaatakował gromadę Weedle, które żarły trawę niedaleko. Znokautował wszystkich na jeden cios, co nie było niczym trudnym czy zdumiewającym... gorzej że przylecieli rodzice, dużo rodziców, dużo Beedrillów, a każdy Beedrill to trzy żądła, oj będzie bolesna akupunktura...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Nie Maj 11, 2014 12:42 pm

-Gible coś ty zrobił teraz musimy walczyć bo oni nie wybaczają i nie zrozumieją a z nimi nie będzie tak łatwo jak z weedle ale być może damy rade dzięki twojemu miotaczowi płomieni, za atakuj wszystkich miotaczem płomieni do puki wszyscy nie padną-. ~Mam nadzieje że gible da rade pokonać wszystkich beedrilów w razie czego wypuszcze vulpixa do pomocy~.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Today at 12:09 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Prizmania (Celadon City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 14 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14