IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
cosmo karta Ostrzeżeń turniej emolga Orania ewolucja Mike Adopcje pokemon menager pokemona między liderzy miastami Marmoria zmiany dagi66 deckardpain azuria loteria 2013 konkurs pokemony Bank Podróż

Share | 

Miasto Prizmania (Celadon City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Nie Lut 02, 2014 12:41 pm

Jak powiedziałeś, tak zrobił. Shuckle włożył w to jeszcze więcej energii, poturlał się kilka metrów z nieco większą prędkością niż poprzednio. Atakiem nie można było tego nazwać, gdyż te toczącą się skorupę nawet Catepire zatrzymał by bez trudu, ale widać było postępy. Widać też było determinację jaka malowała się na twarzy pokemona.
Powrót do góry Go down
dosko4

Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Nie Lut 02, 2014 12:45 pm

-Świetnie shuckle jestem z ciebie taki dumny że mnie aż duma rozpiera postaraj się jeszcze raz tylko jeszcze więcej energii spróbuj ją wykrzesać spod swojej skorupy a na pewno pójdzie dużo lepiej twoja determinacja też pomaga więc oby tak dalej.- Teraz z wesołym wyrazem twarzy mogę przyglądać się treningowi shuckle.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Nie Lut 02, 2014 12:51 pm

Shuckle postanowił dodać coś od siebie. Tym razem oprócz zamachu głową odepchnął się od ziemi dwiema tylnymi łapkami. Poturlał się dużo szybciej niż poprzednio i sporo dalej, był to już niemal gotowy walec, jednak wciąż było to za słabe. Pokemon robak jednak nie zamierzał się poddawać i próbował dalej, czyż to nie piękna postawa?
Powrót do góry Go down
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Nie Lut 02, 2014 12:55 pm

-Shuckle świetnie że dodałeś coś od siebie i dobrze ci wyszło widać ze jesteś bardzo inteligentnym pokemonem tak więc spróbuj jeszcze raz powtórzyć tylko bardziej łapkami się odepchnij i jeszcze lepiej pójdzie-.Przyglądam się mojemu inteligentnemu pokemonowi
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Nie Lut 02, 2014 1:04 pm

Bez zbędnego pisania, wyszło niemal idealnie! Idealnie to nie było, ale cóż, rzadko zdarzają się ideały, nie zmienia to faktu że twój pokemon w końcu opanował atak. Był tak szczęśliwy z tego powodu że użył go kilka razy i z całej siły, gdy w końcu zatrzymał się na jego pyszczku rysowała się radość, ale i zmęczenie. Nic dziwnego, ten trening to nie była bułka z masłem.
Powrót do góry Go down
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Wto Lut 04, 2014 12:36 pm

-Świetnie shuckle gratuluje ci opanowania nowego ataku teraz pora na odpoczynek powrót do swojego pokeballa, i idę do centrum pokemon z zadowoloną twarzą przebadać moje pokemony aby znowu były wypoczęte i gotowe do walki-. Jestem zadowolony pomyślałem i rozglądam się za centrum pokemon
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Wto Lut 04, 2014 5:18 pm

Stałeś tuż obok budynku, więc daleko iść nie musiałeś. Wkroczyłeś do środka, było tam dwóch trenerów, a raczej dwie trenerki. Rozmawiały między sobą popijając jakiś parujący, więc zapewne gorący napój z kubków. Siostra Joy właśnie zajmowała się czyimiś pokemonami, prawdopodobnie te stworki należały właśnie do tych dziewczyn, ale to tylko przypuszczenia.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Wto Lut 04, 2014 5:37 pm

Ale tu ciepło i fajnie przynajmniej mi i moim pokemonom będzie ciepło ,z chęcią bym się napił tego ciepłego napoju pomyślałem . - Podchodzę do siostry joy i proszę ją o zajęcie się moimi pokemonami, wręczam jej moje pokemony do przebadania i pytam się gdzie mogę kupić ciepły napój do rozgrzania się . - (To na początku to moje myśli dlatego nie ma myślnika ale później jest myślnik)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sro Lut 05, 2014 5:11 pm

(Myślnikiem zaczynaj i kończ to co mówisz, w sprawach ogólnych masz poradnik jak pisać dobre posty, nie musisz dawać myślnika przy czynnościach, kiedy tak robisz to wygląda tak jakbyś zamiast podejść do Joy powiedział tylko że to robisz, nie uważasz że to dziwne?)

Siostra zajęła się twoimi pokemonami, wszystkie szybko zostały przywrócone do pełni sił.
- Tam stoi automat z napojami. - Powiedziała wskazując róg sali. Rzeczywiście, obok sprzętu PC do wymiany pokemonów stał błyszczący nowością automat, było na nim kilka pozycji do wyboru i rzecz jasna dziura w którą należało wrzucić monety, w końcu nic za darmo.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Wto Mar 11, 2014 6:47 pm

Podchodzę do maszyny wymieniające pokemony, wymieniam kirilie z drużyny na gible z boxu, wychodzę z centrum pokemon wypuszczam gible i pytam czy chciał by się nauczyć nowego ataku. -Gible chcesz się nauczyć nowego ataku o nazwie Dragon Claw przyda ci się więcej ataków aby wykonać więcej kombinacji i mieć czym zaatakować przeciwnika to jak zgadzasz się- ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sro Mar 12, 2014 7:41 pm

Gible wyskoczył z pokeballa i rozejrzał się dookoła, było naprawdę ciepło. Twojemu smokowi się to widocznie podobało, na pytanie o naukę ataku od razu przytakną, nie potrzebne mu było nawet uzasadnienie. Stanął przed tobą w bojowej pozycji i oczekiwał na instrukcje dotyczące tego jak ma wykonać ów dragon claw.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sro Mar 12, 2014 8:03 pm

-Świetnie gible no to zaczynamy naukę, musisz zebrać w swoich pazurach swoją smoczą energie a w tedy twoje pazury zaczną świecić na niebiesko i gdy twoje pazury już będą pełne tej smoczej energii to za atakuj nimi-.Przyglądam się gible czy mu wychodzi nauka
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Pią Mar 21, 2014 5:54 pm

"Mhm, mhm, mhm... zaraz co?!" Można powiedzieć, że Gible powiedział dokładnie to, oczywiście nie powiedział tego w naszym języku, ale jego mimika twarzy była tak wymowna... a przy tym tak zabawna, że nie miałeś wątpliwości co sądzi o tym ataku. Mimo tego, iż najwyraźniej sądził że to bardzo trudne, spróbował i... wyszło to słabo, drapną powietrze normalną łapką, nie było w tym widać zbyt wiele mocy.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Mar 22, 2014 12:03 pm

-Gible jak tobie ten atak sie nie podoba to moge cię innego ataku nauczyć takiego jak : Take Down, Sand Tomb lub Slash wybór należy do ciebie wybierz sobie odpowiedni atak do swojego doświadczenia ja ci nie będę przeszkadzał a jak chcesz dokończyć dragon claw to proszę bardzo , tak jak mówiłem wybór należy do ciebie- . ~ Czekam na reakcje gible. (A się rozpisałem)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Mar 22, 2014 2:35 pm

//możesz pisać i dwadzieścia linijek, im ich więcej tym weselej//
Gible pokręcił przecząco główką i na znak że nie wybrzydza zaczął jeszcze szybciej drapać powietrze. Przypominało to jednak bardziej atak o nazwie drapanie, czy ew. cięcie furii, ale na pewno nie smoczy pazur! No trudno, najwyraźniej czaka was sporo trenowania, ale przecież praktycznie nigdy nie udaje się opanować ataku w pierwszych próbach, a trening jest właśnie po to by spokojnie przyswajać sobie tajniki tego, czy innego posunięcia.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Mar 22, 2014 4:12 pm

-Dobrze się zdecydowałeś dokończyć naukę dragon claw, najpierw spróbuj się skupić na swojej smoczej energii i na swojej łapie tak żeby twoja cała smocza energia znalazła się w twojej łapie aż będzie świecić i po tym momencie za atakuj swoją łapką tak mocna jak umiesz-.~ Przyglądam się giblowi czy robi postępy~.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Mar 22, 2014 5:08 pm

Gible wyciągnął przed siebie łapkę i przyglądał się jej z miną młodego Jedi, który właśnie uczy się przenosić przedmioty siłą woli. W końcu po pięciu minutach nudnego oczekiwania po jego pazurkach przeszedł delikatny blask, jakby przepalona jarzeniówka rozpalała się po raz ostatni. Po chwili jednak ten blask znikł, a zrezygnowany Gible opuścił łapkę w dół i spojrzał na nią z wyraźnym wyrzutem, jakby to była jej wina że mu nie wychodzi.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Mar 22, 2014 5:15 pm

-Gible nie przejmuj się nigdy nie wyjdzie za pierwszym razem trzeba popróbować jak mówią "trening czyni mistrza" spróbuj jeszcze raz przekierować swoją smoczą energie w swoją łapę nie musi od razu świecić ale gdy już poczujesz że jest pełna tej energii od razu atakuj , i to nie jest wina łapy tylko trudnego ataku-. ~ Ciekawe czy gible kapuje jak ma próbować żeby atak pokazywał jakieś rezultaty~.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Mar 22, 2014 5:39 pm

Na to ostatnie pytanie mógłby odpowiedzieć tylko sam Gible, a przecież nie zrozumiesz jego mowy. Smok próbował ponownie, znów nastało długie i nudne oczekiwanie. W końcu pokemona poczuł że to już, albo się zwyczajnie znudził takim czekaniem, bo znów drapną powietrze, tym razem nie były to chaotyczne drapnięcia obiema łapkami, jak przy ciosach furii, ale coś bliżej slasha. Zauważyłeś że podczas tej próby jego łapka emitowała delikatny, fioletowy poblask.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Mar 22, 2014 5:52 pm

- Świetne gible już widziałem w twojej łapie fioletowy blask moim zdaniem wychodzi ci coraz lepiej jeszcze parę razy popróbujesz i będzie lepiej , włóż w to więcej serca, siły i emocji a na pewno będziemy blisko porządnego dragon claw i na pewno nie jeden pokemon pozazdrości ci tego ataku-. ~zadowolony z gibla dalej przyglądam się mu uśmiechnięty~.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Mar 22, 2014 6:49 pm

Gibe po raz kolejny spróbował, znów trwało to dość długo, ale w końcu drapnął powietrze lekko pobłyskującą łapką. W tym momencie... pojawił się Axew. Nawet nie zauważyłeś kiedy się do was zbliżył, po prostu podbiegł o Gible i coś do niego krzyknął, Gible na to przybrał pozycję bojową, zanosiło się na bójkę...
- Axew, co ty znowu robisz? - Krzyknęła dziewczyna podbiegając do was.
- Sorry za niego, ciągle tylko szuka okazji do walki... - zwróciła się do ciebie, próbując usprawiedliwić zachowanie swojego pokemona.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Nie Mar 23, 2014 2:19 am

- Aha, cześć piękna spoko to może stoczymy walke naszych obu pokemonów skoro twój tak rwie się do walki to troche po walce emocje mu spadną, to jak zgadzasz się ? ja gible i twój axew zgadzamy się w 100 % teraz czekamy tylko na twoją decyzje -. ~Czekam na decyzje dziewczyny ~.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Nie Mar 23, 2014 1:31 pm

- Skoro tak stawiasz sprawę, jasne. - Powiedziała dziewczyna, a na jej twarzy wymalował się chytry uśmieszek, jakby od początku wiedziała, że właśnie tak się to skończy. Nim się obejrzałeś ona stała już w pewnej odległości od ciebie, a przed nią jej Axew w bojowej pozie. Gible także przygotował się już do walki. Dookoła zgromadzili się ludzie, którzy niczym wieśniacy w starożytnym Rzymie, byli żądni zaciętej walki.
- Kpina, a potem straszna twarz! - Te dwa ataki spowodowały kolejno zablokowanie możliwości jakichkolwiek ataków statusowych, a także obniżenie prędkości twojego pokemona.

Gible 100% + obniżona prędkość (1), zakaz użycia statusówek
Axew 100%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Nie Mar 23, 2014 2:12 pm

-Skoro się zgadzasz i tak bojowo ustawiłaś się do walki no to jedziemy, gible na początku użyj secret power po tym ataku gdy będziesz blisko sypnij mu piaskiem w oczy żeby słabo widział i potem atakuj Headbutt mimo że jesteś troszeczkę spowolniony to i tak powinieneś dać rade pamiętaj że wierze w ciebie i nie zapomnij o unikach -. ~ciekawe co się teraz stanie ~.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Nie Mar 23, 2014 2:17 pm

Wasz przeciwnik bez problemu uniknął starożytnej mocy, do tego Gible nie znał ataku piaskiem, a nawet jakby znał, kpina nie pozwoliła by na użycie go. Następnie uderzył taranem, tym razem trafił perfekcyjnie, jednak szybko oberwał gniewem smoka! Ostatni atak był naprawdę mocno odczuwalny, a to z racji tego że smoki, są podatne na smocze ataki.
- Taniec mieczy! - Kolejny atak podwyższył drastycznie atak smoka z Unovy.

Gible 92% + obniżona prędkość (1), zakaz użycia statusówek
Axew 93% + podwyższony atak (2)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Today at 12:11 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Prizmania (Celadon City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 13 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next