IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
ewolucja Ostrzeżeń Podróż menager turniej Adopcje cosmo azuria Marmoria pokemon konkurs emolga pokemona 2013 deckardpain dagi66 miastami Orania liderzy loteria zmiany pokemony Mike karta między Bank

Share | 

Miasto Prizmania (Celadon City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
AutorWiadomość
dosko4

Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Nie Sty 19, 2014 5:36 pm

Dobrze wjimsicotto atakuj dalej energy ball a ty heatmor gdy będzie okazja atakuj inferno
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Wto Sty 21, 2014 5:32 pm

Walka przerodziła się w zawziętą wymianę ciosów i choć Glaveler był sam na przeciw dwu, walczył niezwykle zacięcie. Przyjmował na siebie sporą ilość ataków, ale sam wiele razy uderzał i to uderzał celnie. Heatmor w końcu padł.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Wto Sty 21, 2014 5:40 pm

O nie heatmor powrót . Whimsicotto użyj Leech seed potem Giga Drain i Razor Leaf połączone z energy ball .Dziwie się że glaveler jeszcze nie padł kiedyś nie był aż tak potężny ale słaby też nie ,Mam nadzieje że whimsicotto da rade go pokonać
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Wto Sty 21, 2014 6:10 pm

Skalny stwór ani myślał się poddać, atakował jak oszalały i nie dawał szans przeciwnikowi na wyprowadzenie ataku! Trawiasty pokemon nie wiedział co ma robić, był nieźle poodbijany, właściwie był na progu swojej wytrzymałości i w końcu przekroczył ten próg. Na kilka sekund przed tym zdążył wystrzelić kulę energii i tylko dzięki temu razem z nim padł również przeciwnik.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Wto Sty 21, 2014 6:56 pm

Przywracam oba pokemony do pokeballi i biegne do centrum pokemon
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sro Sty 22, 2014 5:56 pm

Dosko; [błagam, pisz trochę dłuższe posty]
Centrum pokemon było bardzo blisko, więc dotarcie do niego nie zajęło ci nawet minuty. Siostra Joy wyleczyła twoje pokemony i oddała ci ich pokeballe z nimi samymi w środku. Teraz mogłeś powrócić do treningu, o ile oczywiście twój pokemon nadal ma na niego ochotę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sro Sty 22, 2014 6:22 pm

dziękuje siostro joy . podchodzę do maszyny wymieniającej pokemony i wymieniam mojego Gravelear z drużyny na  Shuckle  z boxu, wymieniam mojego heatmora z drużyny na Kirlia z boxu.Czekam na wymianę pokemonów
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sro Sty 22, 2014 7:54 pm

Twoje pokemony sprawnie zamieniły się miejscami i teraz twój skład wyglądał następująco; Whimiscott, Gayardos, Vulpix, Pichu, Kirilia, Shuckle. Dwa z tych pokemonów nie tyle dawno nie odwiedzały twojego głównego składu, co nie robiły tego nigdy, więc nie byłeś pewien czego możesz się po nich spodziewać i jak zareagują na twój widok.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Pon Sty 27, 2014 6:22 pm

Wypuszczam moje nowe pokemony i oznajmiam im że jestem ich nowym trenerem i pomogę im stać się silniejszym oczywiście jak mi na to pozwolą .Jak powiedziałem     tak będę robił pomyślałem.   Chowam kirilie do pokeballa i pytam się  Shuckle czy chce się nauczyć nowego ataku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Pon Sty 27, 2014 6:27 pm

Pokemon podczas twojej kilku dziesięcio sekundowej przemowy patrzył na ciebie beznamiętnym i idealnie obojętnym wzrokiem. Gdy w końcu skończyłeś i przeszedłeś do konkretów, czyli do treningów to ten gorliwie, a jednak bez emocji przytaknął co miało zapewne oznaczać zgodę. Ciekawe jak będzie wyglądał z tym młodym pokemonem...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sro Sty 29, 2014 6:37 pm

Dobrze naucze cie ataku o nazwie rollout musisz schować się w swojej muszli i i się turlać tak jak na tym obrazku
i za atakuj tym atakiem Whimsicott jego to bardzo nie zaboli po słowach powiedzianych shuckle wypuszczam whimsicotto i mu szybko mówie że ucze shuckle rollout
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Czw Sty 30, 2014 5:27 pm

Trawiasty pokemon spojrzał na ciebie, jakby nie wiedział o co chodzi. Prawdopodobnie jednak nie widział po prostu co ma trening tego skalno - robaczego żółwia, do jego jestestwa. Shuckle tymczasem schował się cały do skorupy i... i nic więcej przez dłuższy czas się nie wydarzyło. W końcu jednak... skorupa zaczęła się nieznacznie kiwać, raz w przód, a raz w tył. Cały czas stała w miejscu.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Czw Sty 30, 2014 7:39 pm

Dobrze whimsicotto powrót , Shuckle spróbuj przeważyć ciężarem w skorupie tak aby ona się kręciła do przodu a jak ci nie wyjdzie to ją troche rozbujaj a na pewno nabierze rozpędu. Przyglądam się shuckle czy mu wychodzi nauka rollout
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Lut 01, 2014 11:38 am

Twój pokemon czekał chwilę na nowe wskazówki, ale ich nie otrzymał. Zawiedziony uznał że musi liczyć na siebie, skoro jego trener tylko stoi jak głup i się na niego gapi. Ponownie spróbował wykonać atak, ale, jak się można było spodziewać, nic z tego nie wyszło. Shuckle zrobił dokładnie to co poprzednio, a więc stał w miejscu, schowany w skorupie i tylko lekko drgał, trochę przypominało to pokeball, który próbuje utrzymać jeszcze nie złapanego pokemona, w takich sytuacjach te urządzenia drgały w identyczny sposób.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Lut 01, 2014 12:35 pm

-Dobrze whimsicotto powrót , Shuckle spróbuj przeważyć ciężarem w skorupie tak aby ona się kręciła do przodu a jak ci nie wyjdzie to ją troche rozbujaj a na pewno nabierze rozpędu. Przyglądam się shuckle czy mu wychodzi nauka rollout, mam nadzieję że te skazówki mu pomogą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Lut 01, 2014 1:29 pm

Twój pokemon wysłuchał wszystkiego co mu powiedziałeś, łącznie z tym że mu się przyglądasz i masz nadzieję iż skazówki będą pomocne. Chwile zastanawiał się, po czym schował cały do skorupy i spróbował rozbujać. Skorupa chwilę bujała się w miejscu, aż w końcu przetoczyła się pół metra w tempie ślimaka przed poranną kawą i zatrzymała się. To z pewnością nie był udany walec...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Lut 01, 2014 4:24 pm

-shuckle spróbuj się turlać to nic trudnego nawet ja umiem się turlać co prawda nie umiem trak szybko jak walec ale zawsze coś, spróbuj wyskoczyć gdy jeszcze nie jesteś w muszli i gdy będziesz w powietrzu rozkręć się do przodu potem od razu schowaj się w muszli przy spadaniu kręć się dalej.Przyglądam się pokemonowi czy zaczyna kumać o co chodzi i czy mu wychodzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Lut 01, 2014 4:30 pm

Twój pokemon nie kumał o co chodzi, bo... jakby to powiedzieć, widziałeś kiedyś skaczącego żółwia? No może i niektóre skaczą, ale na tyle nisko, że by to w niczym nie pomogło, a zresztą ten twój tak czy inaczej nie potrafił skakać. Próbował i chyba naprawdę chciał się tego nauczyć, ale nie wychodziło mu najlepiej. Ciągle, albo nie turlał się w cale, albo tak wolno że muchy by tym nie skrzywdził...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Lut 01, 2014 4:37 pm

-Shuckle mam pomysł schowaj się w muszli ja ciebie popchnę letko tak żebyś troche szybciej się turlał i zobaczysz jak się powinieneś turlać i zaczniesz samemu przyśpieszać i wtedy może opanujesz walec.Oglądam czy shuckle udaje się rozpędzać
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Lut 01, 2014 5:12 pm

//widzę postępy w pisaniu, które niezwykle mnie cieszą, ale wypowiedź również kończ myślnikiem ;p//
Shuckle poturlał się z twoją pomocą sporo szybciej, ale jak tylko przestałeś go toczyć jego prędkość rozpoczęła gwałtowny spadek. On nie potrafił się bardziej rozpędzić, w każdym razie, jeszcze tego nie umiał. Zapewne kiedyś się nauczy, ale z tego co da się zauważyć już teraz sporo nauki przed nim. Z drugiej strony, jakby wszystko przychodziło łatwo życie było by nudne...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Lut 01, 2014 5:30 pm

-shuckle gdy będziesz już próbował ruszyć w muszli to wychyl głowę i zamachnij są do przodu i wtedy powinno cie to troche rozpędzić ale gdy dzięki głowie się już troche rozpędzisz pamiętaj żeby ja od razu schować przed walnięciem głową i ziemie i próbuj turlać się dalej- . Przyglądam się shuckle czy mu wychodzi (Tak mam robić z myślnikiem na końcu?)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Lut 01, 2014 5:36 pm

//Dokładnie tak ^^ widzisz, to wcale nie takie trudne, coraz lepsze posty ci wychodzą!//
Shuckle spróbował zastosować się do tej rady, poturlał się nieco dalej, ale wciąż było to strasznie wolne. Nauka nowych rzeczy była dla niego trudna, w końcu nie dawno wykluł się z jajka, był na razie bardzo młodym pokemonem bez żadnego doświadczenia w czym kol wiek, a więc i w treningach, lecz czy można go za to winić? Oczywiście, nie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Lut 01, 2014 5:47 pm

-Świetnie shuckle jak na twój pierwszy trening świetnie ci wychodzi oby tak dalej a na pewno niedługo się nauczysz rollout spróbuj jeszcze raz powtórzyć a na pewno wyjdzie lepiej wystarczy że włożysz w to więcej energii-.Patrze czy shuckle lepiej wychodzi rollout
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Sob Lut 01, 2014 9:13 pm

No więc twój pokemon zamachnął się głową wprawiając ciało w ruch obrotowy. Ciało rusza pod wpływem czynnika zewnętrznego napędzanego siłą odśrodkową, wystająca część chowa się wewnątrz ciała, jednak pierwsza zasada dynamiki obowiązuje, na ciało przestały działać siły i te zaczęło poruszać się ruchem jednostajnym prosto liniowym, niestety, za wolno. Tłumacząc na ludzki, wyszło jak poprzednio, ale troszkę szybciej.
Powrót do góry Go down
dosko4

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Nie Lut 02, 2014 12:33 pm

-Dobrze shuckle coraz lepiej ci wychodzi spróbuj jeszcze raz tylko włóż w to więcej serca i energii a na pewno pójdzie jeszcze lepiej, im bardziej chcesz się nauczyć ataku tym bardziej ci wychodzi wierze w ciebie i w to że ci się uda-.Teraz przyglądam się czy mojemu shuckle wychodzi ten atak
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Prizmania (Celadon City)   Today at 12:10 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Prizmania (Celadon City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 12 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next