IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Kwiecień 2018
PonWtoSroCzwPiąSobNie
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
testuje
Zmiana konta

Share | 

Mafia - morderca jest wśród nas

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Mafia - morderca jest wśród nas   Pią Sie 23, 2013 10:07 pm

Witajcie koledzy i koleżanki z świata pokemon. Proponuję wam przeniesienie się z świata fantasy do kryminału, gdzie stawicie razem jako grupa czoła zdrajcom. Akcja dzieje się w XVIII wieku (ahh maniak steampunku). Małe miasteczko, w którym największą atrakcją jest sala kinowa. Jest również standardowo miejsce do posiedzenia przy kielonie tudzież piwku - karczma. Będzie się tam przelewało wiele łez, krwi, potu, alkoholu, kłamstw oraz yyy może spermy (xD pięterko wolne). Gra dzieli się na dzień i noc. W dzień snujecie podejrzenia, kłamiecie, próbujecie dociec prawdy, a w nocy śpicie lub udajecie się na randki. Innymi słowy, pora wieczorna jest nie związana z grą. W naszym miasteczku są również dobrzy ludzie, nie tylko sami mafiozo z kałachem w ręku. Barman może was uratować i powiedzieć, że spędziliście caaaaaalutką noc w karczmie pijąc... nie, nie herbatkę. Agent co noc przesłuchuje jednego z graczy, lecz gdy odkryje mafiozę, nie może powiedzieć w prost innym, że nim jest dany gracz. Musi przekonać lud własnymi siłami, więc nie bądźcie głupi. Ochroniarz jest typowym kartoflem, który obroni was przed każdym, może również chronić siebie. Lecz zło rośnie w siłę. W zależności ilu będzie graczy pojawią się członkowie mafii, będą zabijać was jak muchy co noc! Uważajcie więc! Sami również macie prawo zabić jednego człowieka z waszego otoczenia, tylko nie popełnijcie błędu!

Techniczne:
Pogrubioną czcionką piszemy podejrzenia w dzień, każdy gracz niezależnie od roli może na kogoś głosować. Jeżeli zmienimy zdanie w poprzednim poście usuwamy pogrubienie, a przy następnym podejrzeniu pogrubiamy ponownie czcionkę. Ułatwi mi to podliczanie.

Dzień trwa między 10:00, a 21:00, w tym czasie głosujecie i dążycie do wygranej. Noc zaczyna się o 21:01, a kończy o 9:59 (muszę się wyspać xD). Wieczorem gracie na własną rękę, wymyślacie historie swoich postaci, rozmawiacie o życiu z innymi itd. Podczas nocy nie można głosować! Pory rozpoczynają się około podanych wyżej godzin, gdy pojawi się post z opisem śmierci i notką: "Jest dzień/noc" rozpoczyna się dana pora dnia.

Role "specjalne" zostaną rozesłane na pw, proszę ich nie podawać nikomu!!! Jedynym wyjątkiem są członkowie mafii (jeżeli będzie więcej niż jednego).
Agent - może sprawdzić jaką rolę ma dany gracz, raz na jedną noc. Musi wysłać do mnie stosowne pw.
Ochroniarz - może ochronić daną osobę (lub siebie) podczas nocy. Również musi wysłać do mnie pw z nickiem.
Barman - może zapewnić alibi jednemu z gracz (oprócz siebie). Również musi wysłać pw z nickiem.
Mafiozo - co noc zabija jedną osobę, gdy wszyscy mafiozo zostaną zdemaskowani grę wygrywają ludzie, gdy ludzi nie będzie tylu by zdemaskować mafię, wygrywa ciemna strona mocy!!!
Mieszkaniec - zwykły mieszkaniec, co dzień głosuje na jednego gracza. Osoba, na którą zagłosuje większość odpada z rozgrywki. Oni jako jedyni nie są powiadomieni na pw o ich roli.

A teraz nagroda, pozwolę sobie dodać zwycięzcom nagrodę niespodziewajkę. Jeżeli wygra mafia, nagrodę dostaną osoby z tejże grupy, lecz tylko te które przeżyły. Gdy wygrają mieszkańcy nagroda powędruje do przetrwałych z owej grupy. Przewidziane wyróżnienia dla osób szczególnie błyszczących z pośród tłumu (za genialną strategię tudzież posty).

A teraz czas na zapisy!
Imię postaci:
Nazwisko:
Powód, czemu chcesz grać?:

Datę starty podam gdy zapisze się troszkę osób.

Lista graczy:
Karmov Freaks (dagi) - zabity przez ludność, barman
Katherine Salvatore (Katerina)
Filip Foxyr (Filipos44)
Jakobsen Myrzeikow (kuba03065)
Lunia Lunar (LugiaFly)
Ozzi Rex (OzziRex) - zabity przez mafię, zwykły mieszkaniec
Shazuu Dziewogrzmot (Shuzo)
Un Attyla (Unorthodox)

Ostatnio zmieniony przez Dr. Emolga dnia Sob Sie 31, 2013 10:52 am, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
dagi66

Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Pią Sie 23, 2013 10:17 pm

uu z tego co widzę historia lubi się powtarzać
any way zapisuje sie

Imię postaci: karmov
Nazwisko: freaks
Charakter: karmove jest mało agresywnym człowiekiem który z pewnością nie da się wrobić w cudzą wine po tej osobie można się spodziewać że będzie brnąć tak długo aż nie skończy źle lub zło będzie pokonane
Powód, czemu chcesz grać?: a czemu nie? jest zabawa to pomyślałem raz kozie śmierć poza tym zapowiada się ciekawie i to na pewno przyniesie mi stare wspomnienia kiedy nie wiedziałem jak się edytuje post ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Pią Sie 23, 2013 10:22 pm

Imię postaci: Katherine <3
Nazwisko: Salvatore
Charakter: Przy rodzinie miła, grzeczna dziewczynka tatusia. Jednak gdy zapada zmrok lub dziewczyna po prostu wychodzi do swoich przyjaciół zamienia się w małego diabła. [ brak weny ]
Powód, czemu chcesz grać?: Bo mi się nudzi ^.^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Pią Sie 23, 2013 10:22 pm

To klasycznie..
Imię: Filip
Nazwisko Foxyr
Wiek 41 lat
Charakter: Zamknięty w sobie, nie lubi mowic dużo o sobie, cholern** dużo mysli nad sprawami nad ktorymi nikt nie mysli, wiecie jak filozof jakis..
Czemu chce grac? Lubie kryminał, pobabrzemy się w mafi.. może byc ciekawie ;p

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Pią Sie 23, 2013 10:30 pm

Imię: Jakobsen
Nazwisko: Myrzeikow
Charakter: Jak to rosjanin lubi pić piwko i taki tam alkochol. A tak na serio: Jest miły, przyjacielski, jeśli jednak jest zagrożony to staje się niemiłym kolesiem.
Czemu chcesz grać: Nudno a jakoś se pomyślałem ,,a zapiszę się'' i oto jestem.
PS. Emolga powiedziałeś bym się zapisał i proszę.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Nie Sie 25, 2013 9:37 pm

Cała czwórka up przyjęta! Jeżeli więcej osób się nie zgłosi mafia zostanie zawieszona...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Nie Sie 25, 2013 9:59 pm

Imię postaci: Lunia
Nazwisko: Lunar
Charakter: Zamknięta w sobie dziewczyna, lubiąca wyzwania. Nigdy nie wiadomo co zrobi i o czym myśli. Często najpierw coś zrobi, a potem dopiero pomyśli. Nie lubi towarzystwa innych ludzi.
Powód, czemu chcesz grać?: A czemu nie? Nudy są to się zagra w coś. No i Emolga mnie namówił.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OzziRex

Male

Liczba postów : 298

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Pon Sie 26, 2013 9:50 am

Imię postaci:Ozzi
Nazwisko:Rex
Charakter:Pełny energii zawsze chętny do pomocy. Nie lubi być sam
Powód, czemu chcesz grać?: Często gram w mafie z kumplami na dworze Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Pon Sie 26, 2013 10:01 am

Jest już szóstka! Zapisywać się! Wołać braci, siostry, dzieci, dorosłych!!!
Powrót do góry Go down
OzziRex

Male

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Pon Sie 26, 2013 10:40 am

moi kumple mogą zagrać
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Sro Sie 28, 2013 6:09 pm

Imię postaci: Shuzo
Nazwisko: Dziewogrzmot
Charakter:Shuzowy
Powód, czemu chcesz grać?:  nie chcę

@Ozzi, to ich zapraszaj :P
@Ja, akcept xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Sro Sie 28, 2013 6:27 pm

Imię: Un
Nazwisko: Attyla
Charakter: Zwykły staruszek niedowidzący na lewe oko. Jest bardzo uprzejmy i kulturalny, jednakże gdy widzi jedzenie zaczyna żreć jak świnia. Paćka sobie całą twarz, a następnie udaje, że kulturalnie wyciera się serwetką.
Powód: Będziesz grał i tyle!!! Bo ja tak każę!

@Ja akcept znów
Mamy już ósemkę!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Czw Sie 29, 2013 7:08 pm

Startujemy z ósemką. Role rozdane, osoby które nie otrzymały PW to zwykli mieszkańcy. Za mniej więcej godzinę pojawi się post rozpoczynający rozgrywkę. Prosiłbym o pisanie nie za krótkich, czytelnych i nie chaotycznych postów. Rozgrywka potrwa ok. 3-4 dni (im więcej graczy tym lepiej, no nic ew. powtórzymy to za jakiś czas w innej formie może Rabbit Doubt?). Uwaga dziś nikt nie ginie! Macie czas na zapoznanie się z rozgrywką i poprowadzenie własnej historii!

-----------------------------------------------------------------------------

Dzień jak co dzień, dr. Emolga wracał właśnie z pracy do domu. Wieczór był chłodny i mężczyzna musiał założyć płaszcz. Szedł pustą ulicą gdzie co chwile mrugała jakaś lampa i robiło się mrocznie. Był tak zamyślony dzisiejszym przypadkiem, że skręcił w lewo zamiast prawo i zabłądził w ciemnym zaułku. Słyszał rozmowę, nie było widać ilu osób. Po chwili jednak słychać było krzyk, kobiety, a następnie strzał i odgłos uciekającego przez kałuże człowieka. Lekarz podbiegł do rannej, sprawdził puls. Dziewczyna była martwa. Profesjonalnie oddany strzał w serce. Dwa cale poniżej lewego sutka. Kilka sekund i było po niej. Krwotok był tak silny, że ciało aż lekko drgało podczas wypłynięć potężnych fal krwi. Doktor klęczał w czerwonej kałuży, która w ciemnościach nabierała barwy wymiotów pijaka. Najszybciej jak mógł zawołał policję. Pomimo pustek panujących o tych godzinach zebrał się spory tłum gapiów.
- Ale jak to?!
- Kto to mógł zrobić?!
- Co się stało?!
- O co chodzi?!

Te pytania maszerowały z jednego końca tłumu na drugi. Ciało po rozmowie z lekarzem zabrano, do kostnicy. Młoda Elisabeth Ethelnalen, umarła w wieku 21 lat. Osierociła 2 letnią córeczkę...
Powrót do góry Go down
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Czw Sie 29, 2013 7:57 pm

do karczmy wszedł młody mężczyzna ubrany w czarną marynarkę i spodnie (ogólnie wygląd z avka ^^) usiadł przy jednym ze stolików na środku sali i rozglądał się za dalszymi rozwojami wydarzeń lecz po chwili podszedł do lady zamówił piwo i wrócił do tego stolika czekając aż ktokolwiek wejdzie do karczmy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Czw Sie 29, 2013 8:04 pm

Wszedł do karczmy pewien mężczyzna. Był ubrany w białą kurtkę z kapturem jednak od razu zdjął kaptur. W końcu usiadł przy jednym z stolików przy ścianie. Rozejrzał się i po chwili podszedł do lady
- Poproszę wino, ewentualnie piwo. - mówię bardzo spokojnie. Po chwili siadam znów przy stoliku przy którym wcześniej siedziałem.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Czw Sie 29, 2013 8:21 pm

Pewna dziewczyna przyszła do karczmy.. Miała na sobie czarną bluzę z kapturem, ciemne dżinsy.. Nie było zbytnio widać jej twarzy przez kaptur, którego nie zdjęła ani na chwilę.. Podeszła do lady i poprosiła o piwo.. Gdy już otrzymała swój trunek usiadła w koncie karczmy i wyjęła mały zeszyt.. W, którym zaczęła coś bazgrolić..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Czw Sie 29, 2013 8:34 pm

Ulicą szedł wysoki mężczyzna w czarnej skurzanej kurtce, dżinsach oraz kapeluszu na głowie. W ustach trzymał cygaro ktore już dopalał, głowę miał pochyloną i nie było widac twarzy. Gdy mijał karczmę zatrzymał się.
-A czemu nie zajrzec- pomyslał i wszedł do karczmy zamowił piwo i odebrawszy trunek usiadł przy jednym z wolnych stolikow.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

Liczba postów : 1415

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Czw Sie 29, 2013 8:35 pm

Nie mam chatu...help.
---------------------
Otworzyłam drzwi na oścież i postawiłam pierwszą nogę przez prób, w międzyczasie wypinając pierś do przodu. Ubrana w brązowe, długie kozaczki z czterema paskami. Swoje ciemne, lekko falowane włosy miała rozpuszczone i opadające wokół jej szyi Na dzisiejszą okazję założyłam ciemnobrązowy komplet. Spodenki sięgające za kolanka i przylegająca do ciała skórzana koszulka. Nie przejmowałam się tym, że dziewczyny powinny być w sukienkach. To nie dotyczyło mnie. A zresztą...moje niebieskie oczy odbijał się od mojego ubioru. Z dumą ruszyłam do barmana i wzięłam w swoje ręce trunek. Potem podchodzę do mężczyzny ubranego w garnitur ( Dagi) i siadam przy nim do stolika zamaszyście mrugając oczętami.'
- Witaj wędrowcze...czy my się czasem nie znamy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Czw Sie 29, 2013 8:39 pm

hmm...
nie tego jestem pewien osrtatnio z nikim sięnie widziałem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Czw Sie 29, 2013 8:42 pm

Siedzi i po chwili zaczął pić zamówiony alkohol. Dość szybko wypił. Zaczął rozmyślać nad własnymi sprawami i po chwili odniósł szklankę w której miał zamówiony alkohol i po chwili wrócił do stolika. Po chwili znów zaczął rozmyślać.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Czw Sie 29, 2013 8:43 pm

A ja jestem en pe cami xD
@Kate spróbuj wejść w linka: http://przygodypokemon.forumpl.net/chatbox/

-------------------------------

Młody pracownik rozdał wszystkie zamówienia w kilka sekund. Był bardzo doświadczony, a tak młody. Jak to możliwe? Nieważne, deszcz lunął za oknami budynku.
- To sobie poczekacie... - rzekł z ironicznym tonem - Co podać? - uśmiechnął się szyderczo do gości, więcej godzin spędzonych w budynku, więcej zarobionych pieniędzy.
Zniknął w odmętach kuchni i w całym budynku rozległ się krzyk kastrowanego chłopca oraz tłuczonego szkła. Wybiegł do sali gdzie byli goście, wskoczył nas stół i zaczął piszczeć.
- MYSZ! SZCZUR! POTWÓR LUDOJAD! UCIEKAJMY! - przerażenie w jego oczach co sekundę narastało, a gdy zwierzę przebiegło przed stołem mężczyzna zemdlał.
Powrót do góry Go down
dagi66

Male

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Czw Sie 29, 2013 8:45 pm

wziął zwierzaka na ręce i wyrzucił go poza karczmę
żyj w pokoju małe stworzenie!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Czw Sie 29, 2013 8:47 pm

Dziewczyna patrzyła na te całe przedstawienie z pogardą.. Bać się tak słodkiej myszy? Żałosne... Przeszło jej przez myśl.. Siedziała więc dalej, nie zwracając na niego uwagę i rysowała w swoim zeszycie.. Krople deszczu były muzyką dla jej uszu.. To też siedzenie tutaj sprawiało jej przyjemność.. Piwa w kuflu ubywało.. A ona siedziała dalej i rysowała.. Od czasu do czasu zerkała na osoby, których było co raz to więcej lub mniej.. Zdjęła w końcu kaptur ukazując długie.. Ciemno kasztanowe włosy.. A jej czerwienią mieniące się oczy utknęły w jednym punkcie.. Gdy dziewczyna nie wiedziała co mogła by dodać do swojego arcydzieła..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OzziRex

Male

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Czw Sie 29, 2013 8:50 pm

Wbiegł do karczmy.
- Co to za krzyki znowu kogoś zabito? ... uff to tylko szczur.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   Czw Sie 29, 2013 8:50 pm

Już miał wstać i wyrzucić stąd szczura jednak zauważył że młody mężczyzna (Dagi) zrobił to szybciej więc mężczyzna znów nałożył se kaptur i wrócił do własnych myśli.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Mafia - morderca jest wśród nas   

Powrót do góry Go down

Mafia - morderca jest wśród nas
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 8Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Czas - jest darem