Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:26 pm

Filip

Grotl idealnie trafił potężnym ciosem w Burmy, który następnie spadł omdlały. Zanim jednak zdążyłeś wyciągnąć pokeballa powróciły pozostałe Burmy i zabrały towarzysza w krzaki.

Unort

Wywędrowałeś z młodą towarzyszką w głąb lasu. Dziewczynka ciągle wierzy, że prowadzisz ją do celu.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:29 pm

-No, to był dość silny Burmy... trudno się mówi, Grotle świetnie się spisałeś, a co do Monferno.. może jak się wyśpi, to mu przejdzie... jak się czujesz Grotle?
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:30 pm

Grotl delikatnie skiną głową po czym padł na ziemię by odpocząć. Nie musisz już obawiać się powrotu Burnych... Ale tylko ich. Nie ciekawi cię czemu ta polana jest zamieszkała przez tak dużą liczbę pokemonów? Powinieneś to sprawdzić.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:31 pm

Szliśmy sobie spokojnie cały czas. Ona z tyłu razem z Eevee, ja zaś z przodu. Co jakiś czas ukradkiem patrzyłem na nią i szczególnie Eevee. Miałem nadzieje że idziemy dobrą drogą..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:32 pm

Unort

Dziewczynka szła przy tobie.
-Proszę pana... Nie chciałabym być niegrzeczna, ale czemu pan ciągle patrzy na mojego Eevee? Co jest nie tak?
Zauważyłeś, że dziewczynka była delikatnie przestraszona. Dodatkowo w oddali za drzewami zauważyłeś ruch.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:34 pm

(Mudkip ja to już wiem, to dlatego że jest to jedyna łąka w Kanto na której rosną kwiaty Gracidei i tu mieszkają tylko poki trawiaste)
-Ojeju, ale żeś się zmachał, odpoczynek to dobry pomysł..- schowałem go do balla i wypuściłem mego Dewotta oraz Meowtha.
-Więc, czy chcielibyście dokończyć trening Furry cuter i slash? (już to prawie umieli)
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:36 pm

- Masz wyjątkowego Eevee, niektórzy ludzie będą chcieli go ukraść.. Wiedz to. Dlatego patrzę czy jest z tobą i jest wszystko ok. - zauważyłem tamten ruch. - Kirlia wychodź. - wypuściłem ją i kazałem sprawdzić.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:39 pm

Filip

(Może jednak pospacerujesz, podczas gdy twoje pokemony będą trenować)
Twoje pokemony zaczęły trenować nowe ciosy na najbliższym krzaku. Nie masz nic do roboty, więc możesz odpocząć i zastanowić się co robić dalej.

Unort
-Proszę pana. Kocham mojego Eeveego i wiem, że nie jestem wystarczająco duża żeby zapewnić mu bezpieczeństwo... Chciałabym- w tym momencie powróciła twoaj Kirlia i podniosła alarm. Nadchodzą kłopoty.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:42 pm

(Nie będę odpoczywał kiedy moje poki się męczą)
-Bardzo ładnie moji drodzy. Meowth włuż w to więcej siły, pamiętaj to ma być jedno perfekcyjne cięcie. Dewott, uderzaj szybko, to cięcie furi więc uderzaj z prawdziwą furią!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:44 pm

- Chodź za mnie dziewczynko. Kirlia przygotuj się do ataku ! - czekałem na to co się stanie.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:47 pm

Filip

Twoje pokemony trenowały dalej kiedy ty usiadłeś i zdrzemnąłeś się. [Kolejne odpisy jutro]

Unort

-proszę pana. Oto pokeball mojego Eevee- niech pan się nim zajmie. Będzie pan lepszym opiekunem niż i ja- odgłosy z lasu wskazywały na nadejście burzy! Nie wiesz jeszcze czy to pogoda, czy jakiś elektryczny atak, ale musisz być ostrożny. Czy przyjmiesz prezent od dziewczynki? Czy stoczysz walkę? [odpiszę jutro]
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:51 pm

Śpię i śnie o moich pokemonach w przyszłości i walkach które wygrywam..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:52 pm

- Wiesz, chętnie bym się nim zajął. Ale niech najlepiej sam podejmie decyzje Eevee. Czy chce zostać z tobą czy iść ze mną.. - powiedziałem do niej. - Tymczasem wiejmy stąd.. - dodałem po chwili, wycofałem Kirlię i chciałem stąd uciec..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 8:08 am

Filip

Twój sen wydawał się sielanką jednakże coś cię obudziło. Dookoła ciebie leżały twoje pokemony i wypoczywały. Nad tobą pojawiło się stado Pigeotów i Tailowów lecących w panice. Zerwałeś się na równe nogi i zobaczyłeś, że z kierunku przeciwnego do kierunku lotu pokemonów nadchodzi burza.

Unort

Złapałeś dziewczynką i posadziłeś sobie na ramionach. Ruszyłeś pędem, ale ostrożnie, żeby nic jej nie zrobić. Towarzyszka ciągle trzymała Eevee i była lekko przerażona. W pewnym momencie ujrzałeś wejście do groty. Musiałeś zaryzykować, bo burza zaczęła cię dościgać. Podbiegłeś do jaskini i skryliście się w niej. Panowała w niej cisza i ciemność.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 8:58 am

-Kiedy ja wogóle zasnąłem? O jakie ładne Tailowy, tylko przed czym uciekają..- Spojrzałem w kierunku z którego leciały i zobaczyłem burzowe chmury.
-No raczej tu nie zostaniemy...- Nie chcąc budzić pokemonów poprostu schwałem ich do balli i zacząłem szukać kryjówki idąc w kierunku przeciwnym do tego z którego nadciągała burza.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 9:38 am

Filip

Po drugiej stronie polany byłeś zmuszony przedrzeć się przez krzaki. Jak się okazało pod nimi był wykopany tunel. Postanowiłeś w nim pozostać, chodziarz niepokoiło cię, czy nie zostaniesz w nim zalany. Usłyszałeś kroki z drugiej strony tunelu.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 9:42 am

-Ciekawe, skąd tu ten tunel... ale leje, sam deszcz to nic, ale te błyskawice mogą być groźne. No nic chyba trzeba tu przeczekać..- Usłyszałem kroki.
-Co to?- Pomyślałem i spojrzałem w stronę z której dobiegały kroki. Czekam co się wydarzy.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 9:55 am

Filip

Czekałeś jeszcze chwilę. Usłyszałeś, że na powierzchni zaczęło lać. Na twoje szczęście nie zalewało tunelu- to pewnie dzięki tym krzakom. Odgłos kroków nasilał się. Czy to trener? Czy może agresywny pokemon? A może tylko wydaje ci się, że to kroki?

Przenoszę Filipa do https://przygodypokemon.forumpl.net/t707-tajemniczy-las
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 10:14 am

- Quilava idź.. - wypuściłem ją i kazałem jej żeby uaktywniła ogień na grzbiecie i oświetlił jaskinie.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 10:22 am

Tak jak można się było spodziewać jaskinia była zamieszkała. Z wnętrza jaskini było słychać ryk, a po chwili dało się zobaczyć- Tyranitara.
Twoja przyjaciółka skryła się za tobą ze strachu. Jeżeli nie schowasz Quilavy o nie będziesz cicho to dojdzie do niebezpiecznej walki.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 10:28 am

- Quilava powrót. - wycofałem ją i kazałem być cichutko dziewczynce..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 11:30 am

Siedzieliście tak długi czas. Po kilku godzinach burza ustała, ale wraz z nią dało się słyszeć powarkiwanie tyranitara.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 11:48 am

- Burza minęła więc wychodzimy i idziemy do tej... tam gdzie ty chcesz iść.. xd - powiedziałem i wyszedłem razem z nią z jaskini..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 11:53 am

-Do Wertanii proszę pana. A w sprawie mojego Eevee...- zaczęła z powrotem temat dziewczynka.
Wychodząc z jaskini zauważyłeś na drzewie wiszący plakat. To podejrzane- plakat w środku lasu.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 11:54 am

Podszedłem do plakatu i przeczytałem co tam jest napisane, na pewno to było coś ważnego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 38 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry