IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Sierpień 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Zmiana konta

Share | 

Morze Feebasa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Katerina

Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Pią Sie 16, 2013 8:54 pm

Tchomer:
Wartorle stał z rozłożonymi łapkami i czekał, aż podejmiesz decyzję. Włączyłeś swoją mapkę i po chwili ujrzałeś...nic. Tutejsze okolice nie są jeszcze zbadane.

Filip:
Okazało się, że byłeś nie przytomny przez 5 minut i po chwili straciłeś łączność przez krótkofalówkę. Ujrzałeś przejście do jaskini, wchodzisz?

Emolga:

Najpierw popłynąłeś do przodu, jednak po chwili zmieniłeś decyzję i po kilkunastu sekundach okazało się, że znalazłeś niebieską perłę!
-Awww jakie to słodkie! Daj na to zbliżenie! Można ją sprze - usłyszałek z krótkofalówki, która nagle się wyłączyła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Pią Sie 16, 2013 8:59 pm

spojrzałem w ciemny otwor wejscia jaskini oswietlony rozproszonym przez wodę swiatłem latarki, kto wie co mnie tam czeka, sprawdziłem jeszcze szybko mapę, ciekawe może wylądowqłm na "białej plamie" rozejrzałem się dookoła z nadzieją na dojrzenie vaporeona, jesli go nie zobacze płynę do jaskini. Jesli jednak dane mi będzie go ujrzec, przywołam do siebie i popłyniemy razem, chyba że on mi doniesie o czyms ciekawszym..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Pią Sie 16, 2013 9:00 pm

- Myśli... Myśli... Myśli... I jeszcze raz myśli... nie może się zdecydować gdzie iść... Popatrzył na Weartortle. - Tak jak wcześniej myślałem, tak też chyba zrobię.. - Pomyślał... I tak zrobił poszedł tunelem w lewo, niepewnie, ale poszedł.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Pią Sie 16, 2013 9:19 pm

Emolga:

Po podniesieniu perły ziemia zatrzęsła się i coś wciągnęło cię w dół. Obudziłeś się w jaskini.

Tchomer:

Usłyszałech huk i tumany kurzu zaczęły wypełniać jaskinię. Przed twoimi nogami leżał...Emolga! Poziom wody znowu się obniżył.

FiliP:

Nigdzie nie widzisz swojego pokemona, a na mapie to miejsce nie jest zaznaczone. Wszedłeś do jaskini i po dokładnych oględzinach zauważyłeś, że poziomd wody się obniża, a wewnątrz jest...telewizor?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Pią Sie 16, 2013 9:22 pm

Podnosi Emolgę... - Ciekawe co mu się stało... - Pomyślał... I Porozglądał się.. - Skąd ty się tu wziąłeś? - Zapytał, lecz nie otrzymał odpowiedzi... - Ehh... Nie ma sensu marnować tu czasu, lepiej szukać tej łuski.. - Pomyślał i poszedł dalej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Pią Sie 16, 2013 9:24 pm

zobaczywszy telewizor zrobiłem taką mine O.O a w głowie miałem jedno wielkie pytanie -co do chole*y?!- podeszłem pliżej i nieufnie w kierunku telewizora, jakbym byl saperem a owe urządzenie miną, omiotałem jaskinię swiatłem latarki i przyjżałem się jej uwarznie szukając łuski, mego poka bądz.. pilota!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Pią Sie 16, 2013 9:36 pm

Filipos:

Zza telewizora wyskoczył Vaporeon i spojrzał na ciebie pogardliwie, po chwili zobaczyłeś armię wodnych pokemonów, która atakuję cię Tackle...dla ciebie to the end. Na szpitalnej szafce zobaczyłeś 5$ oraz liścik " A dodatkowo charakter Vaporeona się zmienił Wink".

Tchomer:

Dalej uparcie szedłeś w lewo, doszłeś do zawalonego przejścia. Odsuwasz kamienie czy zawracasz?

Emolga:

Podniosłeś się i ruszyłeś w przeciwną stronę niż twój przeciwnik. Dochodzisz do rozdroża. Idziesz prosto czy w prawo?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Pią Sie 16, 2013 9:45 pm

Zabrałem moje balle i odszedłem z tej przeklętej plaży

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Pią Sie 16, 2013 9:46 pm

Cholera... Że tak powiem... - Powiedział - Weartortle, musisz mi pomóc.. Musimy to jakoś rozkopać, coś tak czuję, że tam gdzieś jest ta łuska. Tak za tymi kamieniami... Koniecznie musimy to rozkopać nie wytrzymie! - Powiedział - Weartortle Hydro Pompa ! Rozwal te kamienie!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Pią Sie 16, 2013 9:57 pm

Tchomer
Powoli odsuwasz kamienie, jednak jak to się okazało to jest po prostu ślepa uliczka. Musisz zawrócić.

Emolga:

Twój pokemon cały czas był przy tobie, widocznie przestraszył się tego miejsca i nie chce być sam. Dochodzisz do jakiegoś totemu, a na nim jest karteczka " Ostatnia próba przed tobą człeku, podejmiesz się logicznemu spojrzeniu na świat?" Pod nim jest przycisk " Yes" i " No". Twoja krótkofalówka się włączyła i usłyszałeś.
" Matulo boska! 3 miliony ludzi nas ogląda! Będziemy bogaci, a te dzieci nic nie będą wiedzieć"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Pią Sie 16, 2013 10:01 pm

Niech to piorun trzaśnie, musimy zawrócić... - Powiedział Weartortlowi i schował go do balla. Ball schował do kieszeni... Specjalnej kieszeni, na Pokeball Pokemona.. Zawraca i gdy już jest przy skrzyżowaniu idzie w prawo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Pią Sie 16, 2013 10:16 pm

Tchomer: Widzisz jak Emolga wychodzi ze skafandra i naciska jakiś przycisk, jego pokemon nerwowo lata koło jego głowy. Po chwili do tunelu zaczyna napływać woda.

Emolga:

Po swoim wystąpieniu i zdjęciu skafandra uspokajasz oddech i wsłuchujesz się w muzykę przyrody, słyszysz także jakieś kroki z tyłu oraz latającą koło twojej głowy Emolgę. Po chwili czujesz, że wody przybywa...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Pią Sie 16, 2013 10:21 pm

Hmm... Co on robi? - Zdziwił się Tchomer. Przygląda się z taką miną : ^.O. Po chwili nie wytrzymuję i podchodzi do Emolgi, i Dr. Emolgi.. Zadając pytanie: Co robisz? Co tu się dzieje?!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Pią Sie 16, 2013 10:30 pm

Po ubraniu skafandra przez Emolgę do waszych uszu dobiegł głos organizatora.
- Brawo, brawo chłopcy. Połączyliście siły, a o to w tym chodziło. Gratulacje! Smocza łuska jest wasza!. - nagle spod waszych nóg wyrósł kamień, na którym położone były dwie smocze łuski oraz 10$ oraz po jednym WaterBallu z dopiskiem " Dobry do łapania wodnych stworków, produkcja FOP"!. Kombinezony zaczęły wami prowadzić i po chwili znaleźliście się na powierzchni, gdzie czekała na was skrzynia z waszymi pokemonami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Pią Sie 16, 2013 10:33 pm

Nareszcie ! - Podskoczył z radości. Przypomniał sobie o Eevee.. - O kurcze, przecież Eevee, chciał wyjść z Pokeballa! - Biegnie do skrzyni i wypuszcza Eevee z Balla następnie bierze wszystkie swoje rzeczy i te z tego eventu i czeka na reakcje Eevee.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Pią Sie 16, 2013 10:42 pm

( Nie)

Tchomer:

Eevee radośnie podskoczyła na twoje ręcę tuląc się do nich.

Emolga:

Zdawało ci się, że usłyszałeś jeszcze raz ciche " gratuluję". Jednak mógł to być jeszcze ten szum, który trochę się zwiększył. Zobaczyłeś tylko jedną możliwą drogę, która prowadzi przez las.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Pią Sie 16, 2013 10:43 pm

Wychodzi z miasta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Pią Sie 16, 2013 10:57 pm

Wchodzisz na dróżkę, jest to zwykła, ziemna dróżka, na której nie ma jakiś większych przeszkód. Dodatkowo księżyc oświetlał ci drogę. ( PMM)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   

Powrót do góry Go down

Morze Feebasa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2