IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Lipiec 2018
PonWtoSroCzwPiąSobNie
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
The most tagged members
The most tagged keywords
Keywords
Zmiana konta

Share | 

Adopcje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Bankai
Administrator Naczelny

Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

PisanieTemat: Adopcje   Pią Sie 09, 2013 5:18 pm

Tutaj pojawiają się pokemony do adoptowania~

- AKTUALNIE BRAK - 

Podanie na pokemona!
Nick:
Jaki pokemon:
Co oferujesz pokemonowi:
Dlaczego go chcesz:

UWAGA!
Jeśli byłeś ostatnim posiadaczem któregoś z pokemonów z banku forum (np oddałeś zbanowanemu graczu i pokemon tam trafił) wtedy możesz go odzyskać jeśli masz jakiś dowód lub jest ktoś kto potwierdzi że to był twój pok.

Ostatnio zmieniony przez Shuzo dnia Czw Sie 22, 2013 11:36 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://przygodypokemon.forumpl.net
Tchomer

Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

PisanieTemat: Re: Adopcje   Pią Sie 09, 2013 5:24 pm

Nick: Tchomer
Jaki pokemon: Quilava
Co oferujesz pokemonowi:  Co oferuję Quilavie? Przede wszystkim, przyjaźń, ode mnie, jak i od reszty moich pokemonów. Jedzenie, ciepłe spanko. Itp. 
Dlaczego go chcesz:  Po prostu jest mi żal, tej biednej Quilavy, to tak jak... Porzucone zwierzątko, które jest głodne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

PisanieTemat: Re: Adopcje   Pią Sie 09, 2013 5:27 pm

Nick: LugiaFly
Jaki pokemon: Weavile
Co oferujesz pokemonowi: Dobry rozwój. Wyjście na prostą i stanie się jeszcze lepszym niż jest teraz, oraz skoro już jest cyganem, stanie się jeszcze lepszym cyganem o ile będzie to możliwe. Mój Weavile na pewno z chęcią zaoferuje mu pomoc i nauczenie go kilku przydatnych ataków i umiejętności. No, a przede wszystkim przyjaźń i zero negatywnego nastawienia do niego. Jeśli mnie polubi to zależy od niego.
Dlaczego go chcesz: Chcę, żeby ten Cygan Weavile, nie był zakałą forum i nie hańbił innych przedstawicieli tego gatunku. Oraz by stał się jednym z lepszych mrocznych i lodowych pokemonów na forum. I być może by miał lepszą przyszłość wśród cyganów i Weavili. Przecież nie można go zostawić samego w tym świecie nawet jeśli go nienawidzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katerina

Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Adopcje   Pią Sie 09, 2013 6:21 pm

Nick: Katerina
Jaki pokemon: Quilava
Co oferujesz pokemonowi: Ognistemu stworkowi zapewnię, że nigdy nie będzie się nudził - tutaj można być tego wręcz pewnym. Oferuję mu niezliczoną ilość przygód, jestem też przekonana, że zaprzyjaźni się z moimi pokemonami, zwłaszcza z Chimcharem. Quilava będzie mieć także moją miłość i opiekuńczość, którą go otoczę. Logiczne jest także, że nigdy nie będzie głodować. I tutaj dochodzimy do jednej z najważniejszych kwestii - rozwój. Oczywiście nie mam tutaj na myśli tylko rozwój fizyczny, także emocjonalny. W tej chwili Quilava jest nie do końca pewny siebie, chcę mu pokazać, że nie ma się czego bać oraz, że posiada niesamowity potencjał.
Dlaczego go chcesz: Ojć...ciut trudne pytanie. Mam swoją gamę ulubionych pokemonów i do nich właśnie należy Quilava. Ważną sprawą jest też to, że porzucony pokemon = smutny i rozgoryczony pokemon. A tego widoku bym nie zniosła. Może i czasami trudno przychodzą mi kontakty z ludźmi, ale pokemony to jest inna " bajka". Quilava również, tak jak wspomniałam powyżej, posiada niesamowity potencjał. I o to tutaj raczej chodzi, chcę wydobyć z niego jeszcze więcej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Applejacks

Female

Liczba postów : 10125

PisanieTemat: Re: Adopcje   Pią Sie 09, 2013 10:04 pm

Weavile nie trafia do tej adopcji został już dawno oddany pewnemu graczu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bankai
Administrator Naczelny

Male

PisanieTemat: Re: Adopcje   Sob Sie 10, 2013 12:51 am

Tak, bardzo dawno... Weavile dalej jest do adoptowania.

Male

Liczba postów : 11521

PisanieTemat: Re: Adopcje   Sob Sie 10, 2013 12:09 pm

Jeżeli można to oddaję do adopcji Audino, Alomoloma, Simisear, jajko Weedle, Gliscor, jajko Rhyhorna, Togekiss, Golduck, Bagon, Trubbish, Riolu, Deino, Lairon i Herracross.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bankai
Administrator Naczelny

Male

PisanieTemat: Re: Adopcje   Sob Sie 10, 2013 5:02 pm

Oczywiście że przyjmujemy Smile Juz trafiają do banku forum.

Administrator Naczelny

Male

PisanieTemat: Re: Adopcje   Sro Sie 14, 2013 4:20 pm

@Lugia otrzymuje Weavila
@Kate dostaje Quilavę

Female

PisanieTemat: Re: Adopcje   Sro Sie 14, 2013 4:46 pm

Nick: LugiaFly
Jaki pokemon: Karablast czy jak to się pisało
Co oferujesz pokemonowi: Pokemon jest agresywny i lubi walki.. Zna mało ataków.. Przyda mu się dawka treningów, dzięki czemu będzie mógł się wykazać w walkach, które lubi. Przyda się też coś zrobić z jego agresją. Przez to może wyrządzić nie tylko krzywdę innym, ale i sobie. A sam.. Taki porzucony.. Może zejść na złą drogę..
Dlaczego go chcesz: Kontynuując poprzednią część.. Dlatego chcę go przygarnąć by pomóc mu! Żeby nie stał się gorszym pokemonem niż jest! Żeby miał trenera, który mu pomoże i nauczy go wielu przydatnych w życiu rzeczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bankai
Administrator Naczelny

Male

PisanieTemat: Re: Adopcje   Czw Sie 22, 2013 11:31 am

Lugia otrzymuje karalucha, Deino wraca do banku

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Adopcje   Czw Sie 22, 2013 11:40 am

Mój worek na śmiecie!!! Znaczy poproszę trubisha gdzyż on był mój, potem mahdy, a potem poszedł do mike..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bankai
Administrator Naczelny

Male

PisanieTemat: Re: Adopcje   Czw Sie 22, 2013 11:52 am

@ Trubbish w boxie.

Dratini do mnie (http://przygodypokemon.forumpl.net/t189-stragan-shuza), Frillish (http://przygodypokemon.forumpl.net/t323p20-shop-shu) Jak ktoś będzie miał czas to niech przeniesie bo ja sam nie powinienem bo po tak drugiej rozłące na pewno będą jakieś zmiany :P

Female

PisanieTemat: Re: Adopcje   Czw Sie 22, 2013 12:33 pm

Na podstawię tego o tu xD (http://przygodypokemon.forumpl.net/t55p80-wiele-i-wiele) Poproszę o Charka, Treecko, Zebre i Płatek śniegu :3 Niech, że ktoś ich przeniesie bo mi to nie wypada.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

Liczba postów : 11521

PisanieTemat: Re: Adopcje   Pią Sty 10, 2014 3:13 pm

UWAGA! [/b]Jeśli byłeś ostatnim posiadaczem któregoś z pokemonów z banku forum (np oddałeś zbanowanemu graczu i pokemon tam trafił) wtedy możesz go odzyskać jeśli masz jakiś dowód lub jest ktoś kto potwierdzi że to był twój pok.

Z banku forum te poki były moje: Audino, Alomolola, Simsear, jajko Weedle, Gliscor, Golduck, Riolu i Lairon, jeżeli mogę je otrzymać to bardzo bym się cieszył. A to jak zdobyłem te pokemony, jako dowód że były moje:

Pokemon: Audino
Jak zdobyłem: Jak Płciozmienny odchodził to dostałem w prezencie.

Pokemon: Alomolola
Jak zdobyłem: Złowiłem, nie pamiętam gdzie ale pamiętam tylko że złowiłem xD

Pokemon: Simsear
Jak zdobyłem: Złapałem, nie na tym forum ale wtedy kiedy jeszcze byliśmy na forum pokelife. Złapałem jako Pansear, potem ewoluowałem go i kupiłem mu TM warte chyba 350$

Pokemon: Jajko Weedle
Jak zdobyłem: W kasynie Charizard wygrał.

Pokemon: Gliscor
Jak zdobyłem: Wymieniłem się w klubie wymiany pokemonów Seedot za Gligara który potem ewoluował. (Jakby co to wymianie punktów na nagrody jest napisane że wymieniłem pkt na razor fang którym go potem ewoluowałem).

Pokemon: Golduck
Jak zdobyłem: WYmieniłem się z jakimś NPC za Relicantcha.

Pokemon: Riolu
Jak zdobyłem: Też od Płciozmiennego.

Pokemon: Lairon
Jak zdobyłem: Jak Nero odchodził to dostałem.

Jak mogę odzyskać to bardzo proszę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

PisanieTemat: Re: Adopcje   Pią Sty 10, 2014 5:23 pm

Sam zdecydowałeś się je tutaj oddać, a otrzymuje się pokemony z adopcji za darmo jeśli trafiły tu one przez ZBANOWANEGO gracza i przed nim Ty byłeś jego posiadaczem. Wątpię byś miał szanse na ich odzyskanie w ten sposób. Będziesz musiał się starać odzyskać je inaczej, ale nie... zaraz! Przecież mamy lenia jako admina, więc jednak nie.. nie zobaczysz ich nigdy więcej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Adopcje   Pią Sty 10, 2014 6:37 pm

Mike będziesz musiał się w inny sposób o te pokemony postarać. Nie byłeś od początku posiadaczem niektórych z nich. W końcu to Ty zdecydowałeś się je oddać do banku, a to nie jest jakaś tam przechowalnia, że możesz je zabrać w dowolnej chwili. Tak jak jest to powiedziane, możesz je odzyskać w przypadku gdyby to pokemon, który był twój należał do gracza, aktualnie zbanowanego. Wtedy możesz się o niego ubiegać. Ale tak nie jest. Zawsze możesz szukać jakiegoś innego sposobu, lub po prostu liczyć na cud, że w przyszłych Losowaniach i innych takich, uda ci się je dopaść. Może i to to samo co napisał Shuzo, tylko w innej postaci.. Ale nic w tym dziwnego bo moje zdanie na ten temat jest prawieże takie same jak jego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Adopcje   

Powrót do góry Go down

Adopcje
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1