Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Wymyśl i narysuj pokemona. :D

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  Empty
PisanieTemat: Wymyśl i narysuj pokemona. :D    pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  I_icon_minitimeWto Lip 23, 2013 10:55 am

W tej zabawie, nie opisujemy, lecz rysujemy wymyślone pokemony. Następna osoba, która będzie dodawała rysunek pokemona, dodatkowo ocenia rysunek wyżej w skali od 1 do 6. Ja zacznę.



pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  Cae8
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  Empty
PisanieTemat: Re: Wymyśl i narysuj pokemona. :D    pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  I_icon_minitimeSro Lip 24, 2013 10:48 pm

Bez gadania dlaczego.. Wędruje ocena 4 ;3
A to takie moje bazgroły xD
pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  Eron___the_new_pokemon__by_lugiafly-d6edg6r
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  Empty
PisanieTemat: Re: Wymyśl i narysuj pokemona. :D    pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  I_icon_minitimeCzw Lip 25, 2013 10:02 am

Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  Empty
PisanieTemat: Re: Wymyśl i narysuj pokemona. :D    pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  I_icon_minitimeCzw Lip 25, 2013 7:27 pm

Filip D: kopara mi opadła ! Jest piękny ! Ale trochę się go da poprawić. 5 ! :3

Waleo troszkę brzydszy.. :[ pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  8b8l
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  Empty
PisanieTemat: Re: Wymyśl i narysuj pokemona. :D    pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  I_icon_minitimePią Lip 26, 2013 10:44 am

3 wodny lew jakoś do mnie nie przemawia :/
a oto ewo sixsarta...
http://scr.hu/1148/cybq7
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 23

pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  Empty
PisanieTemat: Re: Wymyśl i narysuj pokemona. :D    pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  I_icon_minitimePią Lip 26, 2013 12:06 pm

Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  Empty
PisanieTemat: Re: Wymyśl i narysuj pokemona. :D    pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  I_icon_minitimePią Lip 26, 2013 12:09 pm

ładny ptak z trzema oczami... bardzo ciekawe sam bym nie wmyślił rysunek słaby no ale cóż moje dużo lepsze nie są a zresztą strzelam że to twój pierwszy na zachęte 5
a oto ostatnie ewo dam dam dam... http://scr.hu/1148/wgr5t
Powrót do góry Go down
Lavi

Lavi


Liczba postów : 24
Szacunek na dzielni : 0

pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  Empty
PisanieTemat: Re: Wymyśl i narysuj pokemona. :D    pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  I_icon_minitimePią Lip 26, 2013 2:53 pm

A ja nie będę tak łaskawy jak inni. Nawet jeśli sam nie jestem mistrzem w rysowaniu stworzeń przypominających zwierzęta to z każdą formą ten smok wygląda coraz gorzej i przykro mi, ale mam wyższe oczekiwania i nie mogę dać wysokiej noty, daje tylko 1+ i liczę się, że przez to mogę Ci się narazić, jednak nie mogę dać szczerej dwójki.

Dobra nie będzie dziwił mnie teraz hejt. Przed państwem mój "Lifeeon", pokemon duch ewoluuje z eevee poprzez wymianę w nocy kiedy drugi wymieniany to pokemon duch (moja kreatywność)
pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  67e
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  Empty
PisanieTemat: Re: Wymyśl i narysuj pokemona. :D    pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  I_icon_minitimePią Lip 26, 2013 3:47 pm

Całkiem niezły pomysł na nową Eeveeewolucje. Takiego to i ja bym nawet chciała zdobyć. Wędruje ocena 6 ;3

A to taki kolejny mój pokemonek -
pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  Hiko___the_new_pokemon__by_lugiafly-d6eb9r1
Powrót do góry Go down
Sponsored content




pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  Empty
PisanieTemat: Re: Wymyśl i narysuj pokemona. :D    pokemona - Wymyśl i narysuj pokemona. :D  I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wymyśl i narysuj pokemona. :D
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Gry i Zabawy-
Skocz do:  
strzałka do góry