Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Safrania (Saffron City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 9:26 am

Uno
Udało ci się znaleźć ciche i ustronne miejsce.. W sam raz na odpoczynek..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 10:09 am

Wypuściłem swoje pokemony i kazałem im odpoczywać.. sam położyłem się i rozmyślałem..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 10:11 am

Pokemony bawiły się razem.. A Garde i Gallade siedzieli razem pod jednym z drzew..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 10:18 am

Patrzyłem w niebo, sprawdzając i pytając co jakiś czas pokemony czy wszystko okej..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 10:20 am

Pokemony bawią się doskonale.. Wszystko z nimi dobrze.. Tylko.. Zaczynają się po woli nudzić..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 10:23 am

- To w takim razie może chcecie potrenować.. ? - spytałem. - Czy wolicie walkę ?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 10:40 am

Pokemony chciały by z kimś powalczyć!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 10:43 am

- W takim razie idziemy na arenę walk.. - wycofałem wszystkie i poszedłem do miasta na arenę walk i szukałem rywala..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 10:46 am

Na arenie nie było niestety, żadnego trenera.. A nawet jeśli byli to już zajęci..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 10:49 am

Szukałem cały czas mimo to.. miałem nadzieje na walkę..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 10:51 am

Zobaczyłeś jakiegoś trenera, który dopiero co wszedł na arenę..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 10:52 am

Podszedłem do niego i spytałem o walkę.. 6v6 ?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 11:25 am

Trener zgadza się, ale na walkę 3 vs 3
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 11:30 am

- Dobrze, niech będzie.. Zaczynaj.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 12:29 pm

Trener wystawił do walki Dragonite..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 12:31 pm

- Dragonite huh.. w takim razie idź.. - wypuściłem Frillisha. - Zaatakuj Dark Pulse, potem Hydro Pump.. Pamiętaj o unikach.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 12:43 pm

Dragonite był za szybki dla Frillisha, który nie mógł go trafić ani ominąć jego ataku Outrage... Jednak Dragonite jest teraz oszołomiony!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 12:44 pm

- Frillish atakuj go Hex i Night Shade póki jest oszołomiony..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 12:48 pm

Dragonite z racji oszołomienia nie trafił we Frillisha i zranił samego siebie.. Za to Frillish mógł go spokojnie okładać.. Oszołomienie jednak w końcu minęło i za atakował Smoczym Meteorem.. To boli! Frillish nie zdolny do walki!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 12:50 pm

- Frillish powrót.. dobra robota. - wycofałem ją. Do boju stanął Druddigon.. - Wykończ go Draco Meteorem, gdyby po tym nie padł zaatakuj Dragon Claw..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 12:52 pm

Zapowiadała się zacięta walka.. Ani Dragonite ani Druddingon nie dawali za wygraną.. Jednak Dragonite okazał się słabszy przez osłabienie w walce z Frillishem.. Dragonite nie zdolny do walki! Kolejnym pokemonem jest Blaziken.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 12:54 pm

- Świetna robota Druddigon. Teraz atakuj tego Blazikena swoim Superpower..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 12:57 pm

Blaziken użył Dzielnego Ptaka co bardzo zabolało Druddingona, który nie mógł wykonać przez to swojego ataku.. A na dodatek Blaziken był coraz to szybszy.. Nie ma wątpliwości.. Jego umiejętność to Speed Bust. (czy jakoś tak to było xD)
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 1:00 pm

- Druddigon szybko Dragon Claw, potem znów Superpower.. tym razem udanie zaatakuj.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 1:03 pm

Udało mu się trafić Smoczym Szponem.. A zaraz po tym Blaziken wykonał Zwarcie.. To zabolało Druddingona.. Jednak, żaden nie chce odpuścić..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 26 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Safrania (Saffron City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 26 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Safrania
» Miasto Safrania
» Miasto Safrania
» Miasto Safrania
» Miasto Safrania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry