Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Safrania (Saffron City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
AutorWiadomość
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeWto Sie 13, 2013 11:28 am

No dobra to za kare idziesz do boxu Wymieniamja i larvitara ( samca ) za Krokodyla I shuppeta
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeWto Sie 13, 2013 11:30 am

(sama sobie wymienisz czy ja mam?)
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeWto Sie 13, 2013 11:34 am

(ty)
Ide na arene
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 3:44 pm

Wycofuje Krokoroka do pokeballa, wyciągam laptoPC i wymieniam Flaaffy'ego na Kirlię, po czym wychodzę z miasta.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeSob Sie 17, 2013 11:03 pm

Przychodzę do miasta, obok mnie idzie moj Monferno.
-Twierdzisz że ktos..- wolałem nie mowic lub cos, gdzyż brzmi to chorrorystycznie, a atmosfera i tak była grobowa- tu jest..- wyjołem pokedex v5s i zeskanowałem okolicę mając nadzieję że dowiem się jaki to pokemon, jesli był to pokemon, za mmą podąrza. Byc może zobacze innego interesującego stworka na małym monitorze, nie obawiałem się raczej mrocznych pokemonow, walczące ataki monferno nie pozodtawiały im wiele do gadania. Poke-duchy też nie były mi straszne, wszakże chrupanie mego grotle byłoby by bardzo skuteczne w starciu z takim stworkiem.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 12:58 pm

Gdy wyjąłeś swój pokedex, i zacząłeś skanować, okazało się, że w pobliżu nie ma żadnego pokemona.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 1:03 pm

...NIE MA!? JAK TO NIE MA?! JAK MOŻE NIE BYĆ TU ŻANYCH POKEMONÓW!? ŻADNYCH?! ANI DERLINGÓW, MAGIKARPI, FEEBASÓW, CATEPIRE, WRUMPLE, WEEDLE, SEWADLLE, SPEROW, PIDGEYÓW?! NIC?! TO NIE MOŻLIWE! Głosie z nieba, co to ma być?!
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 1:11 pm

*Głupku ! Jesteś w centrum miasta! Idź lepiej do jakiegoś lasu czy coś ! I SIĘ TAK NIE DRZYJ ! * - Głos z nieba, Monferno przyznał mu rację.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 1:13 pm

Dobra, lepiej potrenuje z murkowem i pochym.. poszłem do CP i wymieniłem vapo na murkow mareep na poochyene
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 1:17 pm

Pokemony wymienione!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 1:20 pm

Wypuściłem murkowa,
Hej, chciałbym z tobą potrenować nowe ataki, będziesz walczył w sali psychicznej, zaczniemy od faint attack, mylący atak, musisz udać że atakujesz i zaatakować z zupełnie innej strony tam gdzie przeciwnik się niespodziewa
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 1:22 pm

Pokemon nie wie jak to zrobić. Zniknąć? Wylecieć do góry? Wylądować?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 1:24 pm

Hmm.. udaj że atakujesz od dołu w ostatniej chwili mocno w górę, pikujesz za plecy przeciwnika i atakujesz, tym razem na serio.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 1:27 pm

Pokemon nie ma w co uderzyć.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 1:30 pm

wal... we mnie wal!
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 1:33 pm

Pokemon przypadkowo uderzył  Ci w... Wiesz chyba co.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 1:35 pm

au! c.. całkiem nieźle.. wykorzystanie słabego punktu przeciwnika to klucz do sukcesu.. (opanował to? XD)
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 1:38 pm

(Nie miał lecieć do góry.)
Pokemon spróbował jeszcze raz uderzył Ci w głowe, ale w tym w ogóle siły nie było..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 1:39 pm

Wymyśl jak zaatakować tak abym się tego nie spodziwał, atakuj i zmień zamiar w ostatniej chwili, zwyczajnie mnie zmyl i dopiero po tym zaatakuj
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 1:46 pm

Pokemonowi teraz to dużo lepiej wyszło, ale to nie do końca był ten atak, musi spróbować jeszcze raz.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 1:48 pm

Spróbuj ponownie, zrób tak abym nie wiedział z której strony padnie atak (on nigdy nie ppódłuje)
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 1:49 pm

(Przecież cały czas trafia.)
Pokemon opanował Faint Atack!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 1:56 pm

Brawo, przetrenujemy jeszcze jeden atak.. mean look, zły wygląd, musisz skumulować mrok i uwięzić przeciwnika w tym, aby nie mógł uciec tak to wygląda
Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 433574-mean_look_superMiasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcRUi0Q5nLUeWFbc0bLMjDPLDGDp2QlubGIEKL8vO0raAHf4_j26
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 2:23 pm

pokemon jest trochę zmęczony.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitimeNie Sie 18, 2013 2:30 pm

Dobrzę.. odpocznij sobię..- wypuściłem poochyene- słuchaj poochy, dziś potrenujemy atak piaskiem który zmniejsza celność przeciwnika, poprostu... sypnij mi piachem w twarz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 7 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Safrania (Saffron City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Safrania
» Miasto Safrania
» Miasto Safrania
» Miasto Safrania
» Miasto Safrania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry