Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Orania.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:24 am

To pomogło. Buizel staranował cię prawie że jak Pursuitem jednak okazało się za wolne. Po ciosie o mało nie upadłeś w skały.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:25 am

Podeszłem kilka kroków w przód by oddalić się od skał.
-Brawo, zrób tak ponownie, ale tym razem szybciej.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:26 am

Prawie mu wyszło. Brakuje tylko trochę szybkości. Ponownie o mało nie wpadłeś w skały.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:29 am

Tym razem przeszłem kilka kroków więcej niż ostatnio.
-Dawaj, jeszcze szybciej, w końcu się uda.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:30 am

W końcu użył Pursuit. Tym razem uderzyłeś w skały.
BUIZEL UCZY SIĘ PURSUIT!!!!
Mówi że jest gotowy stoczyć starcie z Carvanhą. Chce jednak znaleźć inne miejsce do walki niż morze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:34 am

-Cieszy mnie twój zapał- Powiedziałem podnosząc się lekko obolały ze skał.- Dobrze więc chodźmy do lasu, może tam znajdziemy jakąś sadzawkę i stoczycie bitwę, Seedot wypatruj po drodze pokemonów, a ty Buizel ich nasłuchuj. Powiedziawszy to ruszyłem z Seedotem na rękach i Buizelem u boku w kierunku pobliskiego lasu wypatrując jakiegoś małego jeziorka i oczywiście, pokemonów!
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:35 am

Gdy tylko przeszliście krótki dystans lasu dojrzeliście puste jeziorko. Idealne miejsce do walki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:37 am

-Świetnie wygląda na to że mamy idealne miejsce na wasz sparing.- Wypuciłem Carvanhę prosto do jeziorka.
-Carvanha, Buizel domaga się rewanżu, przyjmujesz wyzwanie?
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:40 am

Przyjmuję. Spojrzeli na siebie rywalizującym wzrokiem. Seedot przyglądał się. Carvanha wskoczył do wody i razem z Buizelem pyta jakie są zasady.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:42 am

-Walczycie oboje na własną rękę, ja nie wydaje komęd żadnemu z was, przegra ten kto pierwszy będzie niezdolny do walki. Zaczynajcie!
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:45 am

Buizel ruszył z szybkim atakiem zderzając się z bitem Carvanhy. Po chwili Carvanha złapał za nogę Buizela i rzucił nim o drzewo. Buizel z bólem wstaje i znów atakuje szybkim atakiem jednak Carvanha chwyta go znów za nogę i tym razem ciska nim o ziemię. Widać że Carvanha potrafi nieźle radzić sobie w walkach w których nie dowodzi trener. Buizel wstaje. Pursuit chce chyba zachować na później.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:47 am

Obserwuję walkę i analizuję ją.
-Buizel za wolno myśli w walkach, powiela przez to błędy, powinien wiedzieć że atak z dystansu będzie tu skuteczniejszy...- pomyślałem.
-Patrz i ucz się Seedot.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:50 am

Seedot ogląda walkę. Buizel atakuje SonicBoomem jednak pudłuje i robi kolejny błąd. Stoi za blisko jeziorka dzięki czemu Carvanha go chwyta Bitem i ciągnąc do siebie nogę przewrócił Buizela. Po chwili rzucił Buizelem na drugą stronę jeziora. Buizel uderza się o drzewo i upada. Wstał ale z lekkim trudem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:52 am

-Poradzisz sobię Buizel...- pomyślałem, choć to może niesprawiedliwe, bo obaj byli mimi pokemonami, to jednak byłem bardziej za Buizelem...
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:55 am

Buizel zaczął strzelać z wodnej broni jednak Carvanha zanurzył się przez co zmusił Buizela i ten wskoczył za nim. Przez chwile nie wiesz co się dzieje, kiedy nagle z zaskoczenia wyskoczył Carvanha i mając Bitem nogę Buizela cisnął nim z powietrza w drzewa. Buizela to zabolało. Teraz leży na plecach i jakby nie może wstać. Carvanha czeka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:56 am

-Stop!- Krzyknąłem i podbiegłem do Buizela.
-Możesz wstać?
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:58 am

On wkurzony wstał z trudem. Tak się wkurzył że użył Pursuita przez który Carvanha walnął w drzewo i wleciał do jeziora. Ten chwycił nogę Buizela Bitem i rzucił w ziemię. Buizel ledwo może wstać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:59 am

Sytuacja wygląda dla Buizela fatalnie, obserwuję walkę dalej i wycofałem się na poprzednią pozycję, popatrzyłem przez chwilę na Seedota, wygląda na zainteresowanego...
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 2:02 am

On nie przestaje patrzeć. Ta walka go zaciekawiła. Buizel nagle znów użył Pursuit i Carvanha poleciał przez całe jezioro i wkurzony zanurkował. Buizel też to zrobił. Walka chwilę tam trwała i Buizel ponownie został rzucony z powietrza. Tym razem jednak o ziemię. Carvanha puścił go i odpłynął trochę. Buizel próbuje wstać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 2:04 am

Obserwuję walkę, szczerzę mówiąc boli mnie nieco że nie mogę pomóc Buizelowi, który zdecydowanie przegrywa, ale, zasady to zasady i trzeba je uszanować.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 2:05 am

Buizel wstał i po chwili pięknie trafił z wodnej broni i skoczył na Carvahne. Teraz walka zaczęła być wręcz i zaczęli się zanurzać coraz bardziej, walcząc. Seedot podchodzi do jeziorka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 2:08 am

Także podchodzę nieco bliżej by cały czas widzieć walkę.
-Muszę przyznać że oboje walczą niezwykle zaciekle..- pomyślałem.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 2:11 am

Buizel przygwoździł Carvahnę ale w końcu Carvahna ugryzł go w rękę i złapał znów za nogę i z powietrza cisnął nim w ziemię. Chwilę później cisnął nim obok a potem w drugi bok. Po chwili Buizel użył wodnej broni i szybko odskoczył.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 2:12 am

-Teraz z koleji walka się wyrównała, sam już nie wiem kto wygra..
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 2:14 am

Buizel zaczął używać Sonic Boomów jednak pudłował. Nagle Carvahna wyskoczył na niego, przewrócił i zaczął go atakować Bite. Buizel próbuje się bronić ale nie daje rady.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Orania. - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 38 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Orania.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 38 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Orania
» Miasto Orania
» Miasto Orania
» Miasto Orania
» Miasto Marmoria

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry