Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 8:09 pm

To było trudne, co chwilę obijałeś się o nich, lecz oni byli tak pochłonięci walką że nie zwracali na to uwagi. Skradałeś się, ale nie szło ci łatwo. Nagle jakiś Sceptil stanął przed tobą i wziął zamach by wykonać ostrze liścia, lecz został przewrócony przez Krokoroka, twojego Krokoroka! W tej chwili pomyślałeś że świetnie jest mieć takie pokemony które zawsze ci pomogą.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 8:13 pm

Szedłem, czołgałem się, kucałem zbliżając się coraz to bliżej do tego urządzenia, które miało być kontrolerem pokemonów. Gdy doszedłem do niego na pół metra, wypuściłem Typhlosiona..
- Rozwal to urządzenie i spal je swoim Flamethrower.. potem zaatakuj Lava Plume jakbyś nie rozwalił go..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 8:19 pm

Pokemon wykonał polecenie, lecz oba ataki zatrzyamły się na Granchompie!
-Nie tak chyżo!- Krzyknął sam Govani.
-Granchomp bulldoze!- Twój ognisty kompan otrzymał dość silny cios od pokemona który bynajmniej, na słabiaka nie wyglądał.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 8:27 pm

- Typhlosion.. atakuj go Gyro Ball a potem znów Flamethrower.. - wydałem rozkaz.. przydałaby się tu pomoc innych pokemonów.. bo może być ciężko pokonać Garchompa..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 8:29 pm

Tamten bochatersko przyjął na siebie oba ataki, nie mógł robić uników bo wtedy mogła by ucierpieć maszyna. Tymczasem smoczy pokemon uderzył tunelem, a chwilę potem smoczym kłem.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 8:34 pm

- Zaatakuj jeszcze raz Flamethrower i Lava Plume.. - wydałem rozkaz Typhlosionowi i zacząłem myśleć jak rozwalić inaczej ten dziadowski kontroler pokemonów. Musiałbym skorzystać z pomocy Gallade.. tylko on mógł rozwalić je swoim atakiem.. lecz walczy gdzieś tam.. A ja sam nie wiem jak je rozwalić.. Próbowałem podejść do niego i nacisnąć wszystkie guziki tam i może to by pomogło..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 4:10 pm

Jak próbowałeś podejść to omało nie oberwałeś atakiem, to powtażało się za każdym razem. Okazało się że na ścianie siedzi sobie najspokojniej w świecie Wormadam, który nie pozwalał ci podejść. Typhlo tymczasem dzielnie walczył z Granchompem. Nie miałeś pomysłu co robić. Nagle z tłumu pokemonów wybiegł Drapion. Minął twojego pokemona i jego przeciwnika, po czym ugryzł maszynę thunder fang, a potem poprawił ice fang kompletnie ją niszcząc. Govani wygłosił szybki komunikat o wycofaniu się i zespół R, oraz team plazma schowali pokemony i rozpoczeli wsiadanie do śmigłowców na dworze. Zostałeś jedynie ty legendy i Drapion który zniszczył maszynę, ale.. nie było Scrupiego, czyżby ewoluował? (Tak ewoluował ;p za co dać fire fang, thunder fang i ice fang?)
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 4:39 pm

(Leer, Pin Missile i Poison Sting)
- Skorupi to ty... ? Nie mogę uwierzyć że ewoluowałeś i w dodatku mi pomogłeś, bardzo pomogłeś.Jestem z ciebie dumny że rozwaliłeś tą maszynę, sam bym nie dał rady. A reszta pokemonów była zajęta. - rzekłem i podszedłem do niego, po czym pogłaskałem go. Patrzyłem jak zespoły uciekają i czekałem.. sam nie wiem na co.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 4:43 pm

Pokemon uśmiechną się do ciebie i wydał z siebie okrzyk radości podnosząc jeden ze szczypiec w górę, reszta pokemonów poszła w jego ślady. Widać było że wsyscy bardzo się cieszą. Po chwili podeszły do was legendy, a na ich czele szedł Shymin.
-W imieniu wszystkich chciałbym ci podziękować za to że nam pomogłeś i zniszczyłeś te piekielne urządzenie, oraz przepędziłeś tamtych ludzi, dziękujemy również twoim pokemonom za walkę dla naszej ochrony. Będziemy wam dozgonnie wdzięczni. Jak mamy ci dziękować?- Zapytał Shymin.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 4:47 pm

Słysząc jak Shaymin zaczął mówić, podszedłem do niego i rzekłem: - Niema sprawy, miałem za zadanie ochronić was i słowa dotrzymałem. Profesor Oak będzie zadowolony że mi się to udało, a wy jesteście bezpieczni i możecie wracać spokojnie skąd przyszliście.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 4:49 pm

-Tak czy siak chcemy się odwdzięczyć, to pewnie nawet w części nie zastąpi ci trudów, ale tak czy siak proszę.- To żekłwszy pokemon wdzięczność odsunął się, jak i reszta legend i ujrzałeś że w ścianie jest pełno kamieni ewolucyjnych.
-Wybierz sobie jeden z nich,wiemy że są dość cene i potrzebne niektórym pokemonom do ewolucji..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 4:55 pm

- Dobrze, skoro tak zdecydowaliście.. - podszedłem do tej ściany. Bacznie przyglądałem się każdemu z kamieni, lecz po chwili podszedłem do jednego, zwanego Shiny Stone i zabrałem jeden egzemplarz tego kamienia.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 5:04 pm

Schowałeś swój nowy nabytek do plecaka i porzegnałeś się z legendami, one ponownie ci podzikowały, oraz porzegnały się i pomogły ci wyjść z jaskini. Szczęśliwy z powodu wykonanej misji ruszyłeś w kierunku wyjścia z rezerwatu, aż tu nagle... zauważyłeś Tobiasa w stroju zespołu R który przemykał pomiędzy krzakami, widocznie chciał pozostać niezauważony. Nie udało mu się jednak - ty go zauważyłeś.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 5:10 pm

Wypuściłem szybko Drapiona i Krokoroka.. - Drapion i Krokorok unieruchomcie go. Nie może się stąd wydostać, trzeba go zdemaskować. To również jest nasze zadanie.. - rzekłem do pokemonów i czekałem na rozwój sytuacji.. zrobiłem też szybko fotkę mu aparatem w razie czego.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 5:14 pm

Fotka była nie wyraźna, a Tobias chyba cię usłyszał i wypuścił Wartole i Staraptora. Wygląda na to że szykuje się walka, Drapion chcąc za wszelką cenę wykonać twoje polecenie złapał tarasującego mu drgę Staraptora i użył na nim Thunder fang, nie czekając na nim biegł dalej, lecz został powstrzymany hydro pompą przez którą się wywrócił.
-No proszę, znów się spotykamy.- Rzekł Tobias.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 5:23 pm

- Teraz role się odwrócą... Drapion jeszcze raz Thunder Fang na Staraptorze zastosuj.. a ty Krokorok zaatakuj Crunchem Wartortla.. - rzekłem do pokemonów, a sam próbowałem zatrzymać i znieruchomić jakoś Tobiasa.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 5:28 pm

Zaostałeś powalony wodnym pulsem Wartole, jednak w wyniku tego ataku nie zdążył uniknąć chrupania i został złapany za ogon, co bardzo go zabolało, Drapion z kolei nie mógł trafić bo Staraptor latał za wysoko, a gdy w końcu się zniżył to tylko po to by uderzyć powietrznym asem.
Wartole 84%
Staraptor 70%
Drapion 71%
Krokorok 100%
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 5:33 pm

- Drapion i Krokorok zmiana mała.. zaatakujcie oboje Wartortle. Drapion swoim Thunder Fang, zaś Krokorok Crunchem.. - po chwili wypuściłem Gardevoir.. - Idź Gardevoir po gliniarzy i przyprowadź ich tutaj..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 5:37 pm

Ona od razu gdzieś od fruneła, lub od lewitowała- jeśli tak wolisz. Tymczasem oba twoje pokemony uderzyły w Wartole który zdołał potraktować Krokoroka hydro pump, jednak został trafiony thunder fang, Drapion trzymał go, a Staraptor wykorzystał to i uderzył w plecy robaczego pokemona dzielnym ptakiem.
Wartole 66%
Staraptor 70%
Drapion 57%
Krokorok 80%
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 5:39 pm

- Drapion i Krokorok teraz zaatkujcie oboje swoim Crunchem, Drapion ty w Wartortle, zaś Krokorok niech zaatakuj nim Staraptora. - powiedziałem, czekałem aż Gardevoir przyjdzie tutaj z glinami..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 5:47 pm

Twoje oba pokemony trafiły i wykazały się też własną inicjatywą. Rzuciły wrogimi pokemonami tak, że te zderzyły się. Twoja Gerdevoir nie wraca..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 5:49 pm

- Bardzo dobrze... jeszcze raz zaatakujcie oboje Crunchem. - wydałem rozkaz, a sam zerknąłem gdzie podziewa się Gardevoir, przecież policja była całkiem niedaleko i powinni szybko tu dojść..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Lis 14, 2013 6:07 pm

Sytuacja się powtarza, nagle pojawia się Gerdevoir i kilku policjantów, odrazu ujeli Tobiasa i schowali jego pokemony do balli. Chcą żebyś poszedł z nimi i złożył zeznania.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 5:57 pm

Poszedł więc z nimi i opowiedziałem to co wiedziałem o współpracy Team Rocket i Team Plasma.. a także o Tobiasie, który należał do Rocketów..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 5:58 pm

-Nie miałeś prawa być na safari. Tobias wpisał cie na listę osób zakazanych. Po co się tam włamywałeś?- Spytał cię gliniarz, który cię przesłuchiwał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 37 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 37 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry