IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
azuria Ostrzeżeń liderzy konkurs loteria pokemon ewolucja zmiany deckardpain 2013 Mike miastami Orania emolga menager cosmo Adopcje Bank Marmoria turniej pokemony Podróż karta pokemona między dagi66

Share | 

Miasto Azuria (Cerulean City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38
AutorWiadomość
Uharri

Female

Liczba postów : 12
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Gru 21, 2013 1:50 pm

Przypatrzyłam się zamarzniętej sadzawce, czy przypadkiem nie ma tam żadnych pokemonów. Otworzyłam jeszcze raz torbę, by zobaczyć, czy mam 100$ które tam rano włożyłam i ze zdziwieniem wyjęłam pokedex. Więc jednak go wzięłam.
- Chodź, pójdziemy zobaczyć, co to za pokemony tam pływały, ok? - mówiąc to popatrzyłam na Poochyenę pytająco.
Ten wykonał lekki ruch łebkiem, tak jakby się zgadzał i przytakiwał. Postawiłam go na ziemi. Cofnęłam się więc do miejsca, w którym w wodzie pływały owe nieznane mi pokemony i otworzyłam pokedex, by czegoś się o nich dowiedzieć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Gru 21, 2013 1:58 pm

Okazało się że te pokemony to;

Pokedex napisał:
Magikarp (jap.コイキング Koiking) Pokémon karp typu woda. Samce mają żółte wąsy a samice białe. Samce są też zazwyczaj większe od samic. Mimo że jest uważany za najsłabszego istniejącego Pokémona, jest siedem Pokémonów słabszych od niego i jeden równy, pod względem średniej podstawowych statystyk.
Feebas (jap. Hinbass), pokemon ryba trzeciej generacji. Feebasy ewolułują na dwa sposoby, przez piękno i przez prim scale.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Uharri

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Gru 21, 2013 2:10 pm

- O, Magikarp. To chyba ten który ewoluuje w tego wielkiego węża morskiego... - mruknęłam do siebie. - Skoro Magikarp nie jest najsłabszy, to ciekawe które z pokemonów są gorsze... Fajnie by było wiedzieć. - mówiłam do siebie. Popatrzyłam na Poochyenę, który zaczął kopać w śniegu. Niech kopie. Popatrzyłam jeszcze przez chwilę na pływające w wodzie ryby. Nagle Poochyena przyniósł mi jakiś błyszczący przedmiot, który miał w pyszczku. To była chyba moneta.
- Co to? - wzięłam przedmiot od niego i zaczęłam się mu przyglądać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Gru 21, 2013 2:19 pm

Było to jedynie wieczko od puszki i to zardzewiałe z jednej strony. Poochyena dalej zaczął przyglądać się poke rybą. Te pływały spokojnie i zdawały się was niezauważać... W rzece dostrzegłaś nieoczekiwanie jeszcze jednego pokemona, nie przypominał on tych ryb o nieobecnym spojrzeniu, choć był też niewątpliwie poke rybką. Wyglądał on mianowicie tak

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Uharri

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Gru 21, 2013 7:36 pm

Odłożyłam wieczko od puszki stamtąd, skąd wziął go Poochyena i popatrzyłam na poke-rybę która się przed chwilą pojawiła. Miała naprawdę ładne kolory. Wyjęłam pokedex aby zobaczyć co to za pokemon, jak się nazywa i czy w związku z tym, że nie ma tego samego nieobecnego wzroku nie jets może bardziej agresywna od pozostałych.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Gru 21, 2013 7:41 pm

Pokedex napisał:

Carvanha poke pirania spotykana najczęściej w rejonie Hoenn. Caravanhy są pokemonami wodno mrocznymi i ewolułują w Sharpedo, przeważnie grasują w kilku, lub kilkunasto osobowych ławicach. Caravanhy są bardzo agresywne i mają niesamowicie ostre zęby.
Zakomunikowało urządzenie mechanicznym głosem. Poochyena przyglądał się tej rybie, ale nie zbliżał się do niej.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Uharri

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Gru 21, 2013 8:22 pm

Zastanawiałam się chwilę nad tym, co przed chwila usłyszałam od mechanicznego głosu z pokedexu i zamknęłam jego klapkę chowając urządzenie do tylnej kieszeni spodni.
- Chodź Poochyena, bo jeszcze się tobie coś stanie, podobno Carvanchy są agresywne. - powiedziałam i wzięłam pokemona na ręce.
Chciałam iść do którejś z sali pokemon, by zobaczyć jak walczą doświadczeni trenerzy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Gru 21, 2013 8:23 pm

Poochyena nie dał się zabrać, on też jest, a w każdym razie jego gatunek, agresywny. Twój mroczny pupilek powoli podchodził do brzegu, a im bliżej brzegu, tym bliżej tej Piranii.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Uharri

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Gru 21, 2013 8:51 pm

- No nie! Tak się nie bawimy! - złapałam pokemona, jednak nie udało mi się go podnieść, jedynie lekko odsunęłam go od brzegu. - Bo ta pirania jeszcze ci coś zrobi!
Nie wiedziałam czemu pokemon tak nagle przestał się mnie słuchać. Przecież do tej pory zawsze był posłusznym wilkiem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Gru 21, 2013 8:54 pm

Wygląda na to że siadłaś mu na ambicję. Twój pokemon zaczął jeszcze szybciej zbliżać się do brzegu, już widocznie z zamiarem ataku.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Uharri

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Gru 21, 2013 9:01 pm

- Nie! Nie rób tego, bo jeszcze sobie coś zrobisz! - chciałam z całej siły odciągnąć pokemona od brzegu i powstrzymać go od zaatakowania poke-ryby.
A może jednak trzeba pozwolić mu zaatakować? Lepsze to, niż gdyby miał się nigdy nie nauczyć walczyć. Zaczęłam się zastanawiać co robić dalej i z coraz większym trudem utrzymując pokemona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Gru 21, 2013 9:05 pm

Kiedy ty się zamyśliłaś, twój pokemon się wyrwał i... wpadł do wody. Od razu został trafiony gryzieniem, na szczęscie tylko w ogon. Okazuje się że macie dużo więcej szczęścia, bo woda przy brzegu jest na tyle płytka że twojemu pokemonowi sięga idealnie do szyji.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Uharri

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Gru 21, 2013 9:08 pm

- Przecież mówiłam, że tak będzie! - zdenerwowałam się i szybko wyciągnęłam pokemona z lodowatej wody, żeby nic mu się już więcej nie stało.
Przyjrzałam się krytycznie ogonowi pokemona.
- Nic ci się więcej nie stało?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Gru 21, 2013 9:17 pm

Pokemon nie zdążył nic zrobić, bo musiał uniknąć ataku rage, wyprowadzonego przez Caravanhę. Poochyena zawył walecznie i nauczył się przy okazji howl, a w chwilę po tym udeżył piranię akcją, widocznie uznał że skoro nie chcesz mu pomóc komendami to nie będzie się prosił.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Uharri

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Pon Gru 23, 2013 1:47 am

Nie zdążyłam zareagować, kiedy Poochyena zaatakował, więc czekałam na to, co zrobi mój pokemon.
- Brawo, nowy atak! - ucieszyłam się widząc jak używa Howl.
Po chwili jednak mina mi zrzedła. Chciałam ratować mojego pokemona, jednak bałam się, że Carvancha zaatakuje mnie. Czekałam więc lekko przestraszona na koniec walki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Pon Gru 23, 2013 12:55 pm

Poohyena unikał teraz tylko kolejnych lodowych kłów wyprowadzanych przez Carvanhę i sam nie miał czasu atakować. Na szczęście bynajmniej nie obrywał.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Pon Sty 06, 2014 5:51 pm

Ja;
Chwilę stałem z Adą przed CP, Bouffalant był w ballu, a myśmy stali...
-Dobra, jak mają nas zgarnąć to stojąc tak się tylko bardziej rzucamy w oczy- powiedziałem w końcu i pociągnąłem dziewczynę za rękę do środka, gdy weszliśmy nie skierowałem się do siostry Joy, moje pokemony i tak nie wymagały leczenia. Podszedłem do maszyny służącej do wymian i do BOX-u dałem Hanckrowa, a zamiast niego do siebie przyzwałem Vaporeona.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

Liczba postów : 417

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Pią Sty 24, 2014 3:05 pm

W środku nie było tłoku. Raczej mało kto łazi w mroźne zimowe poranki po mieście, więc przywitał was jedynie cieplutki uśmiech na twarzy siostry Joy. Ada posłusznie ruszyła za tobą i cicho przyglądała się jak kolejno przemieszczasz pokemony z boxu do drużyny, i na odwrót. Wyglądała na bardziej zdenerwowaną niż zwykle, choć ze wszystkich sił próbowała to ukryć.
- To co teraz zamierzasz robić? - Powiedziała cicho po chwili, jakby się bała czegoś niewidocznego. Ciągle czuła na sobie czyjś wzrok i nie dawało jej spokoju. Chwyciła mocno twoją rękę, poczułeś jej pulsującą krew w tętnicach, ciepło przemieszane z niepokojem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Pią Sty 24, 2014 3:14 pm

Spojrzałem na Adę, była naprawdę zdenerwowana.
- Nie mam pewności... - powiedziałem cicho, po czym dodałem jeszcze dwa słowa: - wyjdźmy stąd. - Szybko opuściliśmy budynek i znaleźliśmy się na zewnątrz.
- Jeśli się uda, to polecimy na wyspę cynoberu... czy jakoś tak, chcę tam zdobyć odznakę, potem szybko do kolejnego miasta, walka z Giovanim, jeśli będę miał te dwie odznaki to możemy uciekać do Johto, a tam gliny nie powinny nas dorwać. - Wyszeptałem do jej ucha przytulając ją, po chwili cofnąłem się pół kroku i wypuściłem moją sowę.
- Noctlow, sądzisz że dasz radę przenieść mnie i Adę na taką jedną wyspę? - Zapytałem powarznie pokemona.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Sty 25, 2014 12:12 pm

- Dobrze... - Westchnęła z lekką ulgą, po czym znowu smętniała. - Ale martwi mnie, że to coś o wiele groźniejszego...

Noctowl obejrzała kolejno jedno i drugie skrzydełko, oceniając swoje możliwości. Być może jedną osobę dała by radę unieść, ale dwie... Bez Fly zresztą za dużo nie zrobi za dużo nie zrobi. Z przykrością powiadomiła cię o tym fakcie cichym pisknięciem i pochyliła łebek, wbijając wzrok w ziemię. Twoja towarzyszka pogłaskała spokojnie sówkę po główce.
- Spokojnie malutka... Twój trener nie będzie ci to miał za złe. - Uśmiechnęła się troskliwie, jednocześnie puszczając ci oczko, żebyś tylko potwierdził te słowa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Sty 25, 2014 1:00 pm

- No cóż, trudno malutka. - Uśmiechnąłem się do pokemona, który i tak pomagał mi już tyle razy, że ten jeden raz kiedy coś było ponad jego siły musiał nadejść.
- Więc... pomysł z wyprawą na Cynober odpada... na razie. - Powiedziałem cicho, sam do siebie. Chwilę myślałem, czy plan B ma szansę się powieść, aż w końcu zdecydowałem. - Idziemy do Wertani i mamy nadzieję że moje poki pokonają Giovaniego... i że Dewott i Grotle szybko ewolułują. - Powiedziałem do Ady. Nie chowałem Noctlow do balla, pewnie dalej nie lubiła tego sposobu podróżowania.
- Noctlow leć nad nami na pewnej wyskosci, jakbyś zauważyła policję to nas ostrzegaj. - Poleciłem sowie i ruszyłem w kierunku połódniowo - zachodnim, mniej więcej tam była Wertania, siedziba Giovaniego który byl też tamtejszym liderem, ale wpierw trzeba było minąć z boku Marmorię, oraz przejść przez Wertański las, na szczęście były tam tylko słabe Catepire, Weedle i Wrumple, nic co mogło nam zaszkodzić.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Sty 25, 2014 2:40 pm

- Tylko się pospieszmy i stąd szybko wyjedźmy. - Odchrząknęła drgając jednocześnie całym ciałem. - Te pustki i dziwne przeczucia mnie kiedyś dobiją...
Dziewczyna szczerze lubiła z tobą podróżować, obserwować martwą naturę, czuć wiatr we włosach. Uwielbiała dotyk powietrza, pieszczącego jej policzki, nawet we mroźne poranki takie jak ten. Czuła się wolna, odprężała się i szczerze nie mogła się doczekać ucieczki od tego miejsca. Natomiast twoja Notlow zbiła się w powietrze, obserwując czujnym okiem całą okolicę. Miasto powoli budziło się do życia, a pierwsi jego mieszkańcy zaczęli wychodzić na zewnątrz. Na szczęście wciąż nie było pośród nich policji...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Sty 25, 2014 2:56 pm

- Masz racje, im szybciej tym lepiej. - Powiedziałem wypuszczając Bouffalanta.
- Hej stary, zabierz nas szybko do Wertani. - Powiedziałem wsiadając na pokemona i wyciągnąłem rękę do Ady.
- Tak będzie dużo szybciej. - Powiedziałem z uśmiechem. Pomyśleć że ten pokemon kiedyś miał połamane wszystkie cztery nogi, a teraz był szybki jak wiatr i zawsze sprawny... to naprawdę duże szczęście trafić na tak lojalnego i oddanego pokemona, a ja miałem dużo szczęścia bo miałem nawet kilka takich pokemonów...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Youyoumu

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sob Sty 25, 2014 7:06 pm

Dziewczyna ochoczo wsiadła razem z tobą na grzbiet Bouffalanta. Pokemon posłusznie ruszył na przód, wkraczając na ścieżkę udeptaną przez dzikie pokemony, prowadzące mniej-więcej w kierunku Wertani. Ada oplątała swe ręce wokół twojego tułowia, a następnie oparła się o twoje plecy. Przynajmniej na chwilę przestała się, być może, niepotrzebnie zamartwiać. Po niedługiej chwili niewyraźny obraz miasta zniknął całkowicie, a wy przemierzaliście otwarte przestrzenie co jakiś czas przepasane niewielkimi gaikami.

~Przechodzimy PMM nyan~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Today at 8:03 am

Powrót do góry Go down

Miasto Azuria (Cerulean City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 38 z 38Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38