IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
menager ewolucja pokemony emolga Ostrzeżeń między azuria Bank Orania pokemon karta cosmo dagi66 loteria konkurs 2013 Podróż Adopcje zmiany turniej deckardpain miastami liderzy Mike Marmoria pokemona

Share | 

Miasto Azuria (Cerulean City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sro Paź 02, 2013 6:28 pm

Schowałem również Deerlinga do balla po czym odeszłem do CP. Dałem siostrze Joy balle moich pokemonów i poprosiłem o wyleczenie, gdy już to zrobiła powiedziałem do niej.
-Dziękuje, a jak tam Pidgey którego tu przyniosłem niedawno?
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sro Paź 02, 2013 6:30 pm

- Właśnie przed chwilą wyzdrowiał. - Mówi i poszła po niego. Po chwili przyszedła z nim i położyła go na stole (czy jak to się nazywało). Pidgey patrzył na ciebie. Nagle dała ci pokeballe z Deerlingiem i Seedotem.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sro Paź 02, 2013 6:32 pm

-Cześć Pidgey, pamiętasz mnie?- Zagadnąłem przyjźnie pokemona.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sro Paź 02, 2013 6:47 pm

On jest ci wdzięczny za pomoc z tym skrzydłem jednak na razie lataniem woli nie ryzykować. Nie mógł cię więc zapomnieć.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 4:00 pm

-Może chciałbyś dołączyć do mojej drużyny?
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 4:28 pm

Chce i czeka na pokeballa patrząc na ciebie z miłym wzrokiem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 4:32 pm

Dotknąłem Pidgeya ballem.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 4:36 pm

ŁAPIESZ PIDGEYA.
(zaraz dodam do kp)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 4:37 pm

Ucieszyłem się niezmiernie.
-Mam Pidgeya!- Wykrzyknąłem w myślach. Wyszedłem na zewnątrz, a potem na przedmieścia gdzie wypuściłem Seedota i Deerlinga.
-Hej kochani, co powiecie na trening?
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 4:41 pm

Oni się pytają czego mają się uczyć. Byli tym ciekawi.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 4:44 pm

-Deerling, chciałbym byś opanował w końcu kulę energi. W walce już zaczeło ci wychodzić, spróbuj teraz. Teraz nie będzi ci już nic przeszkadzać. Seedot co do ciebie to ruch syntezy ci się przyda. Jesteś rośliną w pewnym stopniu i musisz to wykorzystać. Zamień energię słoneczną na swoją siłę, spróbuj się dzięki słońcu uleczyć.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 4:46 pm

Seedot próbuje jednak mu nie wychodzi. Deerling po chwili myślenie stwierdził że nawet nie wiedział jak on to zrobił że mu się kwiat zaświecił.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 4:49 pm

-Deerling, musisz poprostu się skupić i uwierzyć w siebie, w to że ta kula jest możliwa do stworzenia. Seedot, słuchaj, ustaw się tak żeby padało na ciebie jak najwięcej słońca i postaraj się wchłonąć jego energie, twoje komórki powinny odbębnić resztę.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 4:52 pm

Seedot dalej próbował z niezłym wysiłkiem że aż się spocił. Po chwili na chwilę przestał by odpocząć. Deerling to samo... próbował z wysiłkiem aż na jego twarzy pojawiły się dwie krople potu. Na chwilę przestaje by też odpocząć.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 4:57 pm

*po chwili odpoczynku*
-Deerling, paiętasz już ci tłumaczyłem, musisz wyobrazić sobie energię płynącą przez całe twoje ciało, pamiętaj, narazie nie musisz się śpieszyć.. Seedot, ty sobie spokojnie stój i spróbuj wchłonąć masę promieni słonecznych, musisz uwierzyć w to że się od nich leczysz..
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 4:59 pm

Seedot próbował i próbował i próbował aż się znudził i spytał z wkurzeniem na co mu to. Deerling próbował robić wszystko co tylko mógł ale nic z tego. Spytał czy może nauczyć się czegoś łatwiejszego.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 5:06 pm

-Seedot, chcesz wiedzieć na co? To ci powiem, pamiętasz ostatnią walkę? Jakbyś znał syntezę to wyleczyłbyś się i nie przegrał tak szybko. Przy używaniu bide, tak czy siak tracisz zdrowie, znając syntezę mógłbyś się co jakiś czas leczyć, a aż do ewolucji nie nauczysz się innych ataków zadających obrażenia prócz bide. No może.. explozje, ale po jej użyiu i tak padniesz więc możesz dzięki niej co najwyżej zremisować.. rozumiesz już? Deerling, dobrze ty masz dla odmiany wilką game ataków do nauki. Co powiesz na podwójne kopnięcie? Bardzo przydatny atak..
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 5:08 pm

Seedot więc zaczął się brać do pracy. Po chwili męczarni chwilę odpocząć. Twierdzi że trochę mu to powinno zająć. Deerling zaciekawiony nazwą pyta co ma robić.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 5:11 pm

-Dobra Seedot ty chwilkę odpocznij.. Deerling, słuchaj widzisz te drzewo?- Wskazałem mu solidny dąb.- Ustaw się do niego tyłem i kopnij po razie każdym z tylnych kopyt jak najmocniej.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 5:15 pm

Deerling wyskoczył jak najbliżej i odwracając się kopnął je dwoma nogami naraz. Deerling stanął nogami i lekko się zachwiał. Stwierdził że go lekko bolą. Seedot znów spróbował. Chwilę potem powiedział że poczuł lekkie uleczenie. Jednak syntezą nazwać tego nie mógł.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 5:22 pm

-Bardzo dobrze Seedot, próbuj dalej, a w końcu ci się uda. Skup się i na spokojnie wchłaniaj słońce.. Deerling, mam pomysł, zamiast na siłę postaw na szybkość, zamiast uderzać z całej siły, uderz kopytami jak najszybciej. Sam ten wyskok wyszedł ci dość dobrze i kopnięcia też były świetne więc nie jest źle, ale przed kolejnymi próbami odpocznij chwilkę, lepiej się nie przetrenowywać i poczekać chwilę dłużej niż mieć uraz w kopytku.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 5:40 pm

Deerling uderzył szybko. Tym razem jednak zbyt niska moc. Seedot dalej próbował i poczuł silniejsze ładowanie jednak na synteze to było za mało.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 5:42 pm

-Odpocznij sobie chwilkę Deerling.. Seedot, świetnie, sam widzisz że za każdym razem wychodzi ci coraz lepiej próbuj dalej, aż w końcu wyjdzie.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 5:47 pm

Seedot znów spróbował i prawie się nauczył. Trzeba jednak poćwiczyć szybkość ataku gdyż zajęła mu ona całą minutę. Deerling wkurzony uderzył na szybkość jednak za słabo.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Czw Paź 03, 2013 5:50 pm

-Dobrze Deerling, spróbuj teraz włożyć w to troche więcej siły niż wcześniej , ale nie zwalniaj ataku. Seedot postaraj się to zrobić raz jeszcze, ale szybciej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Today at 12:43 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Azuria (Cerulean City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 36 z 38Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Next