IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
deckardpain Orania Ostrzeżeń Podróż cosmo ewolucja loteria pokemony między emolga Marmoria karta pokemona azuria Adopcje turniej menager Bank 2013 zmiany dagi66 Mike konkurs pokemon liderzy miastami

Share | 

Miasto Azuria (Cerulean City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Next
AutorWiadomość
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Wto Paź 01, 2013 5:20 pm

On się zgubił. Był w dodatku smutny z jakiegoś powodu. Deerling patrzył na niego z zdziwionym wzrokiem.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Wto Paź 01, 2013 5:22 pm

-Choć zaprowadze cie na łąkę Seedotów (daleko mam xD)- wziołemgo na ręce i ruszyłem na te łąke.- A czemu jesteś taki markotny?
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Wto Paź 01, 2013 5:24 pm

Bo go nie lubi nikt oprócz Shiny Shiftry. Gdy tylko wszedłeś na łąkę od razu Seedoty i Nuzleafy patrzyły na niego wkurzonym wzrokiem. Widać, ma się czym smucić.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Wto Paź 01, 2013 5:26 pm

-A może chciałbyś do mnie dołączyć, jak oczywiście zgodzi się shiny Shrifty..- powiedziałem ignorując nienawistene spojrzenia.
-Nie wiem jak Deerling, ale ja już cie polubiłem..
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Wto Paź 01, 2013 5:29 pm

Deerling też go polubił. Shiny Shiftry gdy tylko usłyszał słowa że musiałbyś mieć jego zgodę od razu pokazał ci glową że możesz go wziąć. Nie można mu się było dziwić, tak było by dla niego lepiej. Seedot gdy spojrzał na wzrok innych odskoczył do krzaków i się tam schował. Seedoty i Nuzleafy wróciły do zabawy.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Wto Paź 01, 2013 5:32 pm

Podeszłem do krzaków gdzie schował się Seedot i wyciągnąłem go na skraj tak bym go zasłaniał swoim ciałem od przodu, a z boku by zasłaniały go liście i gałązki.
-To jak, shiny Shrifty się zgodził, a ty chcesz dołączyć do mojej drużyny?
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Wto Paź 01, 2013 5:34 pm

On chciałby wszystko byle być poza zasięgiem wzroku innych. Deerling patrzył na ciebie szczęśliwie. Miał chyba nadzieje że Seedot dołączy. Widocznie bardzo się polubili.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Wto Paź 01, 2013 5:35 pm

-W takim razie..- leciutko dotknąłem ballem jego głowy.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Wto Paź 01, 2013 5:37 pm

On gdy tylko ujrzał balla od razu go dotknął nim ty go.
MASZ SEEDOTA!!!!
(już dodaje do kp)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Wto Paź 01, 2013 5:38 pm

Ucieszyłem się nie zmiernie i aż podskoczyłem z radości. W końcu złapałem pierwszego pokemona! No, nie licząc oczywiście Deerlinga.. pożegnałem się z królem shiny Shriftym i odeszłem w kierunku CP z Deerlingiem u boku i Seedotem w ballu.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Wto Paź 01, 2013 5:45 pm

Doszedłeś do CP. Było tu kilku ludzi. Było też dwóch trenerów którzy byli braćmi bliźniakami. Mieli farbowane zielone włosy i czarne okulary zakrywające oczy. Mieli też zielone kurtki oraz jeansy. Spojrzeli na ciebie.
- Witamy. Czy mógłby pan z nami stoczyć podwójną walkę pokemonów? - spytali miłym tonem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Wto Paź 01, 2013 5:46 pm

-Hmm... zgadzam się- odpowiedziałem po krótkim momencie namysłu. - Ale za chwileczkę bo teraz chce jeszcze wyleczyć moje pokemony.
Po tych słowach dałem moje poki do wyleczenia.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Wto Paź 01, 2013 5:48 pm

- Zgoda. Czekamy przed CP. - powiedzieli głosem miłym i wyszli czekać na ciebie. Siostra Joy po krótkiej chwili wyleczyła Deerlinga. Seedota nie musiała gdyż był pełny energii i nie miał żadnych obrażeń.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Wto Paź 01, 2013 5:50 pm

Podziękowałem siostrze odebrałem moje pokemony i wyszedłem przed CP gdzie odrazu zobaczyłem bliźniaków. Podeszłem do nich.
-Dobrze, już możemy walczyć.- Oświadczyłem.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Wto Paź 01, 2013 5:53 pm

-Ok. - powiedzieli. Jeden z nich wymienił okulary na brązowe. Po chwili ten w czarnych wypuścił swojego Bulbasaura. Drugi za to wypuścił Oddisha.
- Możemy zaczynać. - stwierdzili i stanęli kilka kroków od swoich pokemonów. Dwóch trenerów podeszło by popatrzeć na walkę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Wto Paź 01, 2013 5:57 pm

Wypuściłem (napięcie, czy wybiore Deerlinga i Seedota, czy może.. Seedota i Deerlinga..) Deerlinga i Seedota z ich balli.
-Dobrze kochani, zaczynamy! Deerling growl, a zaraz po tym kamuflaż i atakuj ich jak popadnie tackle! Seedot ty growhl (tak sie pisało?) i harden, a potem ładuj bide przyjmując na siebie wszystkie ataki fizyczne, innych unikaj. Jak poczujesz że już dość energi nagromadziłeś uderz w tego z rywali który będzie bliżej!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Wto Paź 01, 2013 6:05 pm

Deerling zaczął ich atakować po growlu i kamuflażu jednak nie wszystkie tackle trafiały i oni atakowali Seedota Absorbem i Leech seedem co utrudniało sprawę bo on miał tylko przyjmować fizyczne. Po unikach oberwał absorbem oddisha.

Seedot - 94%
Deerling - 100%

Bulbasaur - 75%
Oddish - 79%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sro Paź 02, 2013 5:29 pm

-Ma chory pomysł! Seedot ładuj bide! Deerling zaatakuj Seedota kilka razy tackle, a potem kamuflaż i przejdź do atakowania przeciwników! Seedot ty jak się naładujesz uderz w jednego z przeciwników najmoniej jak możesz!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sro Paź 02, 2013 5:37 pm

Bliźniacy nagle wpadli na dziwny pomysł i tonem jakby byli strategami powiedzieli.
- Trujące odymienie. - wskazali na Seedota który był ładowany przez Deerlinga który go uderzał.
Bulbasaur i Oddish wyskoczyli najwyżej i najbliżej. Użyli Poisonpowderów. Twoje pokemony otoczył duży dym trucizny którego ciężko było ominąć. Po chwili chmura zniknęła a twoje pokemony były zatrute. Seedot walnął Oddisha więc Bulbasaur użył vine whip i biorąc Deerlinga rzucił go w Seedota.

Deerling - 78% + zatrucie
Seedot - 36% + zatrucie

Oddish - 25%
Bulbasaur - 75%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sro Paź 02, 2013 5:40 pm

-Seedot harden, a potem unikaj ataków, a jak zaatakują atakiem fizycznym to ładuj bide! Deerling, dasz rade kamuflaż growl i seria akcji w Oddisha!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sro Paź 02, 2013 5:44 pm

Seedot użył Harden. Deerling zaatakował Oddisha. Bulbasaur ponownie użył vine whip i rzucił Deerlingiem obok Seedota. Po chwili zaczęli atakować. Bulbasaur Leech seed. Oddish Absorbem. Seedot unika ataków. Twoje pokemony obrywają od trucizny.

Deerling - 60% + zatrucie.
Seedot - 36% + zatrucie.

Bulbasaur - 75%
Oddish - 18%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sro Paź 02, 2013 5:49 pm

Seedot teraz! Od zderzenia z Deerlingiem powinnieneś już w miarę naładować te bide! Wal w tego kogo masz bliżej! Deerling ty uderz w Oddisha akcją ile wlezie, ale wpierw się zakamufluj!
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sro Paź 02, 2013 5:57 pm

Niestety Seedot oberwał tylko od trucizny. (przeczytaj uważnie: Deerling tym razem upadł obok Seedota) Nagle Bulbasaur użył tackle i odrzucił Seedota vine whipem. Teraz był gotowy. Seedot zażarżował na Bulbasaura i trafił... Nagle Bulbasaur użył naraz tackle i vine whip. Zaszkodziło to Seedotowi który, padł niezdolny do walki. W międzyczasie Deerling próbował zaatakować Oddisha jednak Oddish skakał.
- Czas to zakończyć. - powiedział bliźniak w czarnych okularach i po chwili powiedzieli:
- Roślinny atak. - Bulbasaur i Oddish stanęli obok siebie. Szykowali się na atak. Deerling z zmęczenia musiał wyłączyć kamuflaż. Po chwili zraniła go trucizna.

Deerling - 57% + zatrucie.
Seedot - niezdolny do walki.

Bulbasaur - 69%.
Oddish - 15% + lekko zmęczony.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sro Paź 02, 2013 6:01 pm

-Deerling, skup się! Musisz teraz użyć kuli energi! Skup całą siłę w jednym punkcie i wystrzel te kule! Dasz rade! To jedyne co cie może teraz uratować!- W między czasie schowałem Seedota.
Powrót do góry Go down
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Sro Paź 02, 2013 6:21 pm

Deerling próbował się skupić. Widać było małe światełko na kwiecie. Jednak zanim zdążył w ogóle coś zrobić to Bulbasaur i Oddish użyl wszystkich swoich ataków trawiastych. Bulbasaur Leech seed i Vine whip a Oddish Absorb i stun spore. Była to duża siła. Deerling został sparaliżowany od Stun spore i odleciał od reszty ataków z dużą siłą. W dodatku oberwał od trucizny i...
DEERLING NIEZDLONY DO WALKI.
Trenerzy którzy oglądali walkę zaczęli się śmiać.
- Ale słaby trener. - mówili.
- A wy to nie przegrywaliście? - zapytał ten w brązowych okularach. Trenerzy przestali się śmiać i odeszli.
- Był to emocjonujący pojedynek. - stwierdzili i odeszli chowając swoje pokemony.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Azuria (Cerulean City)   Today at 12:43 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Azuria (Cerulean City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 35 z 38Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Next