IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Wrzesień 2018
PonWtoSroCzwPiąSobNie
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
The most tagged members
The most tagged keywords
Keywords
Zmiana konta

Share | 

Miejsce - Las

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Sob Lip 06, 2013 5:56 pm

- Shinx.. Wyładowanie.. A potem znów Spark..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Narkan

Liczba postów : 219
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Sob Lip 06, 2013 6:09 pm

Dewott zdołał uniknąć ataki Shnixa, nawet zdołał zaatakować wodną bronią, pokemon był pewny siebie i zaatakował jeszcze muszlą lecz elektryczny pokemon unikał tego ataku i przypuścił atak iskrą. Pokemon Filipa został sparaliżowany.

Snix 64%
Dewott 36% sparaliżowany

Ostatnio zmieniony przez Narkan dnia Sob Lip 06, 2013 6:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Sob Lip 06, 2013 6:12 pm

- Shinx.. Wykończ go Wyładowaniem.. A jeśli będzie chciał dalej walczyć Thunder Fang..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Sob Lip 06, 2013 6:16 pm

dewott strzelaj water gun nie daj mu dojść do ataku! dasz rade osłab go jak możesz!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Narkan

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Sob Lip 06, 2013 6:23 pm

Dewot przez paraliż nie był w stanie w ogóle się ruszyć, więc Shnix zaatakował dwa razy wyładowaniem oraz Thunder Fang.

Snix 64%
Dewott GAME OVER

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Sob Lip 06, 2013 6:30 pm

chowam dewotta pokaż się darumaka!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Sob Lip 06, 2013 6:51 pm

- Shinx! Wyładowanie! Potem Spark! Thunder Fang i rzuć nim do góry! I ponownie Wyładowanie!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Sob Lip 06, 2013 6:58 pm

uniknij wyładowania i iskry! gdy ruszy na ciebie z thunder fang inciniatre a potem walec!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Narkan

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Nie Lip 07, 2013 2:42 pm

Darumaka uniknął wyładowania ale potem oberwał od sparka. Shniftry próbując użyć thunder fang użył incinerate oraz walca które trafiły przeciwnika.
Snix 51%
Darumaka 90%
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Nie Lip 07, 2013 4:27 pm

- Shinx! Zacznij biegać dookoła niego i używaj wyładowania!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Nie Lip 07, 2013 10:18 pm

przed siebie incinerate on sam w nie wbiegnie a gdy już trafisz niemiłosiernie katuj go taka iloscią walcow ile się da!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Narkan

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Pon Lip 08, 2013 9:28 pm

Dzięki temu że Shnix biegał Darumaka nie mógł trafić go żadnym atakiem lecz to działo w drugą strone przez walec Darumaki, Shnix nie mógł trafić wyładowaniem

Snix 51%
Darumaka 90%
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Pon Lip 08, 2013 10:52 pm

(on biegał dookoła darumaki ja mu kazałem atakowac wprost przed siebie logicznym nastepstwem jest przerwanie obwodu koła co za tym idzie shinix obrywa darumaka może spokojnie wykonac walec...)
incineatre (mam nadzieje że dobrze) a potem walec uważaj na jego ataki i badz cujny wrazie czego unikaj atakow robiac walec w bok

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Wto Lip 09, 2013 3:00 pm

- Shinx! Ugryź go i to porządnie Bite! A potem Discharge Fang!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Pon Sty 27, 2014 4:42 pm

Przybyła na umówione miejsce walki. Było dość chłodno.. W końcu to zima. Co prawda, miało robić się coraz to cieplej, a ona wcale tego nie odczuwała. Ubrana tak jak zwykle.. Czy to lato czy zima.. Wskoczyła na jedno z drzew, z którego liście znikły już bardzo dawno. Wypatrywała swojego przeciwnika, ciekawa czy aby nie stchórzył. W końcu na świecie wszystko jest możliwe. Tak więc obserwowała uważnie okolicę, jak to zwykle.. Z Weavilem u boku. Nic dziwnego, w końcu Pokeball to ostatnia rzecz jakiej nienawidzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pendragon

Male

Liczba postów : 69

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Pon Sty 27, 2014 4:47 pm

Wbiegłem do lasu rozglądając się dookoła , w końcu zauważyłem Lugie siedzącą na drzewie . Podbiegłem i przywitałem się . Cześć Lugia to walczymy ? - zapytałem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Pon Sty 27, 2014 4:50 pm

- Już myślałam, że nie przyjdziesz. - mruknęła zeskakując z drzewa. Rozprostowała kości i rzuciła wyzywające spojrzenie swojemu przeciwnikowi.
- Ależ oczywiście. - oznajmiła. - Gabite. Zajmiesz się jego pierwszym pokemonem. - powiedziała wypuszczając swojego Ziemnego Smoka, który od razu zaczął rozglądać się za jakimiś technologicznymi sprzętami.
- Dostaniesz jakąś elektronikę do zjedzenia po walce. - oznajmiła głaskając go po głowie. Może i miał szorstką skórę, ale dla niej była bardzo miła w dotyku.
- A ty? Kogo wybierasz do walki z nim?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pendragon

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Pon Sty 27, 2014 4:59 pm

Mhmm - zastanowiłem i po chwili wybrałem Gallade . Liczę na Ciebie Gallade - powiedziałem . Więc do boju ! - krzyknąłem po chwili i wypuściłem pokemona z pokeballa . Więc Lugia niech wygra najlepszy - powiedziałem . Połamania nóg życzę jak mówi przysłowie Wink
Do boju !!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Pon Sty 27, 2014 4:59 pm

Gdy wszyscy uczestnicy walki zebrali się w pełni zdeterminowani i gotowi do walki zza krzaków wyłonił się sędzia. Miał mnóstwo liści wplątanych we włosy, patyków też tam nie brakowało, a jego ubrania były całe w ziemi. Od razu było można zauważyć, że przebył kawał drogi i raczej nic mu nie sprzyjało w dojściu tutaj.
- Umm, witajcie. Spóźniłem się? - Zapytał się i nie chcąc przedłużać zbędnych gadek, wyciągnął swoją sędziowską czapkę i zawiesił na szyi swój ulubiony gwizdek.
- Miejsce walki nie jest najwyższych lotów, więc będziemy musieli zadowolić się tym co mamy. Pamiętajcie, by zwracać uwagę na teren i nigdy nie tracić czujności. - Poradził sędzia i ta rada jak najbardziej mogła okazać się wartościowa podczas walki. Wszędzie tutaj było mnóstwo sosen na które przez nieuwagę można wpaść, ale mogą też przydać się do chowania się przed atakami przeciwnika. Nie brakowało tutaj też spróchniałych, ledwie trzymających się drzew jak i tych które już dawno upadły. Podłoże też nie było zbyt ciekawe. Przez to, że często spada śniegi  roztapia się, powstają pod nim dosłownie kałuże jak i gęste błotka w których mniejsze jak i większe pokemony mogą utknąć. 
Sędzia gwizdnął pierwszy raz i z jego ust padły słowa zaczynające walkę.
- Wybierzcie pokemona i rozpoczynajcie walkę. Pamiętajcie jednak, że możecie w całej walce wycofać pokemona przed znokautowaniem jedynie raz. Oczywiście nie jest ważne to gdy pokonacie pokemona przeciwnika, wtedy również możecie zmienić pokemona. - Mężczyzna chwycił gwizdek wyczekując aż wybierzecie pokemony do walki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pendragon

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Pon Sty 27, 2014 5:06 pm

- Więc do boju Gallade - krzyknąłem z zapałem . Na początek poślizgaj się na lodzie wokół Gabite - powiedział.
Gdy Gabite będzie zorientowany uderz Psychic - oznajmiłem pokemonowi .
Na pewno Ci się uda ! Wierzę w Ciebie - krzyknął z radością .

Ostatnio zmieniony przez Pendragon dnia Pon Sty 27, 2014 5:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Pon Sty 27, 2014 5:08 pm

- Gabite. Burza Piaskowa. - rozkazała. Umiejętność jaką posiadał Gabite.. A mianowicie Sand Veil, będzie dość przydatną. W końcu.. Kto by nie chciał pokemona, który unika lepiej ataków, dzięki umiejętności?
- Potem, zaatakuj Smoczym Gniewem i użyj Tunelu. Staraj się przeczekać tam jego ataki. Gdy wyskoczysz z ziemi postaraj się uderzyć Smoczym Pędem. Jeśli ci nie wyjdzie użyj Smoczego Szponu. Na koniec Sand-Attack, prosto w oczy. - dodała pozostałe komendy, spokojnym głosem.
- Po każdym wyprowadzonym ciosie chowaj się pod ziemią.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Pon Sty 27, 2014 5:23 pm

Sędzia nieco zagapiony dopiero zauważył, że pokemony były już wybrane zanim powiedział, by trenerzy to zrobili.
- Okropnie szybka ta młodzież. - Powiedział i obserwował pojedynek.

Gallade jako pierwszy wykonał ruch i ruszył w stronę przeciwnika z poślizgiem na lodzie. Chciał dzięki temu nieco zdezorientować Gabite, by móc następnie łatwiej go trafić, lecz przeciwnik był raczej przygotowany na takie posuniecie ze strony trenera Gallade i trenerka wydała polecenie swojemu towarzyszowi, by wytworzył burzę piaskową. Było to genialne posunięcie. Co chwilę Gallade otrzymywał obrażenia i miał coraz większe problemy, by skupić się na ślizganiu na lodzie, który nie był zbyt twardy przez co dosłownie chwilkę przed tym, gdy atak z jego strony miał być wprowadzony jedna noga wpadła w błoto, a poskutkowało to tym, że Gallade upadł na brzuch i doleciał w ten sposób tóż pod nogi Gabite'a, który właśnie celował w niego Dragon Ragem. Gallade nie mając czasu na reakcję dostał jednym Dragon Ragem i nim się zorientował nadchodził na niego kolejny atak - Dig. Niezauważony Gabite zakopał się pod ziemię i tak samo z zaskoczenia wyskoczył za Galladem i ponownie zadał obrażenia, jednak Gallade dalej wyglądał na nietkniętego, ale możliwe, że były to pozory, które chce stworzyć psychiczno-walczący pokemon, by zdominować nad przeciwnikiem. Następne ataki smoka już nie trafiały w Gallade, który zwyczajnie wczuł się w walkę, lecz nie można powiedzieć, że nie miał problemów z unikami w szczególności, że był ciągle uderzany po ciele przez Sandstorm.

Gallade - 77% hp + ogromna determinacja do walki.
Gabite - 100% hp
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Pon Sty 27, 2014 5:31 pm

- Gabite. Użyj Ataku Piaskiem i postaraj się zmniejszyć jego celność, najbardziej jak możesz. - jeśli uda się ją bardzo, a to bardzo zmniejszyć wtedy, Gabite będzie naprawdę łatwo unikał ataków. A tego chyba wszyscy chcemy.
- Potem atakuj Smoczym Gniewem i schowaj się pod ziemią używając Tunelu. Przesiedź tam przez chwilę, by zbudować małe napięcie.. A następnie wyskocz centralnie pod Gallade i użyj Smoczego Pędu, po czym Take Down. Po tym wszystkim skryj się ponownie pod ziemią i czekaj odpowiedniego momentu, do uderzenia. - oznajmiła. Ataki z zaskoczenia, są jednym z lepszych strategii.
- Pamiętaj co dostaniesz, po walce, jeśli dobrze się spiszesz. - tu wyciągnęła z kieszeni jeden z cudów technologi.. Zepsuty, bo zepsuty.. Ale, ważne, że Gabite i tak go zeżre. Mianowicie chodzi o nowiuśki, a przynajmniej niedawno nowy, wygrzebany z zagraconego pokoju Lugii tablet. - To tylko mała część nagrody. - po tych słowach schowała go ponownie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pendragon

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Pon Sty 27, 2014 5:35 pm

Gallade świetnie Ci idzie - krzyknąłem z determinacją. Uważaj na potężne ruchy Gabite - krzyknąłem . Bądź czujny - dodał . Wejdź na drzewo i z tamtąd , wyczekuj na Gabite - rzekłem. Gdy Gabite tylko się pokarze, użyj   Confuse Ray, a następnie   Magical Leaf - znowu krzyknąłem. Dodatkowo, gdy będzie chciał Cię trafić jakimś atakiem używaj Teleport, żeby teleportować się po drzewach - dodał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   Pon Sty 27, 2014 5:53 pm

Gallade nie był w stanie uniknąć pierwszego ataku piaskiem wykonanego przez Gabite, gdyż byli bardzo blisko siebie i musiałby mieć na prawdę szybki czas reakcji, by to uniknąć. Na szczęście jego samego jak i jego trenera udało mu się uniknąć następnych ataków piaskiem poprzez teleport dokładnie na jedno z upadłych drzew. Było ono tak spruchniałe, że miejsce w którym stał Gallade dosłownie się rozpadło i Gallade znów wylądował na ziemi lecz nieco dalej od przeciwnika dzięki czemu miał większą pewność, że ten nie dosięgnie go atakiem, który obniża jego celność. Gabite, by odciągnąć od siebie uwagę przeciwnika zaatakował go smoczym gniewem, który Gallade z łatwością uniknął dzięki teleportacji na kolejne drzewo, które znajdowało się za Gabitem, który właśnie zakopał się pod ziemię. Nie mogąc dorwać Gallade, który był bardzo wysoko na drzewie, postanowił nie wykonywać żadnego ruchu. Tak samo zrobił Gallade, lecz z tą różnicą, że otrzymywał obrażenia od burzy piaskowej.
Gdyby nie jego bardzo dobrze rozwinięte zmysły, to mógłby nawet oberwać wcześniejszym smoczym gniewem, a przez to wpadłby prosto w sidła wroga, który zapewne miał już przyszykowaną strategię. Ale cóż tu się dzieje...? Do dziury w której znajduje się Gabite nagle zaczęła się wlewać okropnie zimna woda, która była pod lodem. Musiała przebić się przez najróżniejsze błota i przypadkowe tamy z małych patyków... Widać, że wkopał się w nieodpowiednie miejsce. Tunel nie jest zbyt szeroki, więc jeśli Gabite nie umie za dobrze pływać to może źle się to dla niego skończyć.

Gallade - 74% hp, celność zmniejszona o I poziom oraz ogromna determinacja,
Gabite - 100% hp, lekkie zmęczenie wywołane wyprowadzaniem bardzo szybko dużej ilości ataków.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miejsce - Las   

Powrót do góry Go down

Miejsce - Las
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 11 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Miejsce treningowe Fether
» Miejsce treningowe Castiela