Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Mike i Gówniane Królestwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 1:56 pm

Słońce piekło w oczy, a na niebie nie było ani jednej chmurki.. No chyba, że Altaria lub Swablu gdzieś lecieli to jakaś tam chmurka była.. Ale pokemonowa. Ale wracając do tematu.. Obudziłeś się w jakiś krzakach, twoje Floatzele siedziały obok. Była to jakaś giga łąka, z której nie było widać wyjścia. Na niebie latała cała masa pokemonów latających. Lecz jedne z nich były tutaj zmorą.. Pidgeye i Pidove! Terroryzowały wszystkich i wszystko. Do ciebie podleciał Skarmory wysłany właśnie przez ta ptasią armię.. Wylądował i powiedział - Witaj na terenach Gównianego Królestwa! - powiedział - Co cie tutaj sprowadza wędrowcze? - Gówniane Królestwo.. Nie trzeba było długo myśleć dlaczego tak jest nazywane..
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 2:04 pm

Witajcie przybyłem tutaj złapać pokemony, najchętniej latające. Nie przybyłem tutaj celowo lecz jakoś się tu dostałem, nawet nie wiem jak.
To było nie celowe lecz skoro tutaj jestem może szukasz trenera? lub znasz jakiegoś dzikiego pokemona który chce wyruszyć ze mną w podróż pokemon i szuka trenera? - Tak odpowiedziałem do gadającego/gadającej Skarmory.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 2:16 pm

- Złapać.. Pokemony? - zapytał - To tak w ogóle można? - Skarmory patrzył się na ciebie jak na wariata.. Złapać Pokemony?.. O co ci chodzi? Widocznie, trener nie jest pojęciem tu znanym. Skarmory w dalszym ciągu się na ciebie gapi.. Po jakiś 24h pozbierał się i powiedział - Nie wiem do końca o co ci chodzi. - powiedział - Lecz "Łapanie Pokemonów" może być w brew kodeksu jaki tu panuje.. Królowa Unvezant i Król Pidgeot mogą być nie zadowoleni faktem, że chcesz "łapać" ich niewolników.. - tym czasem na niebie pokazały się pseudo "chmury". Dlaczego pseudo? Nadlatuje horda Altarii nasłana przez Króla i Królową Gównianego Królestwa.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 2:23 pm

Co to... Trener to osoba która trenuje pokemony i o nie dba, wywołałem swoje pokemony z balli...
Schowałem je... Prowadź mnie do przywódców, a ja z nimi pogadam...
A teraz ci pokażę co to jest ball... - Rzucił Froendballa w Altarie/Swablu
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 2:51 pm

Altarie zamknęły cie w jakiejś klatce.. - A teraz do króla i królowej z nim! - powiedzieli.. Skarmory nic nie mówił i leciał razem z hordą chmur.. Słońca dawało ci tak po oczach, że nic nie widziałeś.. Nawet własnego nosa. - Zostaniesz ukarany za próbę kradzieży niewolników - powiedział ktoś kto był za tobą. Jednymi słowem masz przechlapane.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 2:53 pm

(Prowadzą mnie do przywódcy! xD)
Nie próbowałem kraść, chciałem ci pokazać jak działa łapanie pokemonów, lecz jeśli nie mogę to dobrze...
Zaprowadźcie mnie do przywódców, ja z nimi chcę porozmawiać czy nie mogę 1 złapać...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 4:51 pm

(Weź ty pisz przynajmniej 4,5 linijki..)
Klatka nie była za wygodna. Lepiej było by lecieć na mięciutkich Altariach, które tą klatkę niosły. Skarmory leciał obok i co chwile uderzał w klatkę żebyś czuł się w niej jeszcze nie wygodniej. Widać nikt nie chciał, żebyś czół się chodź trochę dobrze.. Gdy coś gadałeś kazali ci się zamknąć.. No cóż.. Musisz przesiedzieć całą drogę z zamkniętym "dziobem" i miotać się na wszelkie strony w tej przeklętej klatce..
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 6:53 pm

(Trzeba było od razu xD )
Ej! Szybciej do tego przywódcy! Krzyknąłem im i próbuję się wydostać...
Po chwili mój Munchlax wyskoczył sam z balla i wyjście z balla pozwoliło mu wyjść z klatki, ja kazałem mu użyć zen hedbautt w tamte pokemony a potem mnie uwolnić a zostanie jagody...
Munchlax wykonał polecenie... (więcej nie miałem pomysłu xD )
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 7:32 pm

Nie wyszło to za bardzo tak jak myślałeś. Munchlax spadł na ziemie i w dodatku został podziobany przez Swablu i uśpiony na drugi dodatek. Zobaczyłeś wielki.. śmierdzący.. gówniany zamek.. Tam właśnie byłeś prowadzony. Nie napiszę.. Śmierdziało jak nie wiadomo gdzie.. Wszystkie pokemony siedziały z zatyczkami na nosach. Jednak ty zatyczki do nosa nie miałeś.. I musisz te wszystkie okropne zapachy wdychać.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 7:39 pm


Munchlax powrót! Widzicie trener dba o pokemony...
Czekam aż doprowadzą mnie do przywódcy i staram się wydostać.... Przy okazji patrzę jakie tu są pokemony i czy są jakieś które chcą mi pomóc w uwolnieniu i zdobyciu pokemona, lub czy jakiś szuka trenera (nie pytam się tylko sprawdzam)...
Pytam się Skarmory'ego: Czy długo jeszcze do ich przywódców?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 7:45 pm

- Milcz! - powiedział ostro.. Zobaczyłeś gównianą salę tronową i gówniany tron.. Siedzieli tam Unfezant i Pidgeot z gównianymi koronami.. Wszystko było gówniane! Nawet szyby. Tylko klatka nie była gówniana - Pani on chciał zabrać twoich niewolników! - powiedział jeden z Altarii - Mówi, że jest jakimś trenerem i trzyma pokemony w jakiś kulkach.. - powiedział Skarmory.. Unfezant i Pidgeot nie byli zadowoleni.. Byli wręcz wściekli.. Koło nich stali Articuno i Lugia.. Bardziej cieszyli się na widok normalnego człowieka niż gównianych władców..
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 7:52 pm

(Lugia to pomagaj mi xD Czy ten Articuno to dziecko Bagona madzik? xD )
Witajcie Pidgeot, Unfezant oraz Lugia i Articuno Nie wiem jak tutaj trafiłem ale chciałem zdobyć przyjaciela dla pokemonów oraz przeżyć przygodę (jakoś taki miałem cel) Przybyłem by je złapać do balli i zdobyć przyjaciół dla siebie i pokemonów, te pokemony źle mnie zrozumiały... Nie mówię że są głupie wręcz przeciwnie, pokemony są dobre, lecz źle zrozumiały me intencje i chcę mieć przyjaciela i nowego kompana do walk i pomocy dla mnie w doskonaleniu swojej strategi i inne rzeczy... Nie będę waszej wysokości zawracał tym głowy ale czy nie możecie mnie wypuścić i pozwolić zdobyć kompana i kolegę oraz wojownika który pomoże mi zdobyć tytuł mistrza?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 8:02 pm

- Milcz! - powiedziała rozwścieczona przerośnięta gołębica - Złapać moich niewolników ci się zachciało? Co?..
- Moich też kochana.. Moich też.. - dodał siedzący obok ptak.. Pidgeot Zasraniec II..
- Mów! Co to za magia, która pozwala ci łapać mych niewolników i to w taki sposób, że uciec nie mogą? - zapytała Unfezant Gówniana I
- Właśnie! Jeśli wytłumaczysz to na tyle dobrze, że cie zrozumiemy pozwolimy ci kogoś "złapać"
- Ale teraz mów! Ale już!
Oby dwa ptaki patrzą się na ciebie złowrogo.. Lugia i Articuno nie mogą mówić.. Zabroniono im..
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 8:30 pm

Dobrze, o to jest pokeball a to friendball O tuż one mają pewne właściwości które po zmęczeniu pokemona pozwalają osobie która z nimi walczy i go rzuca złapać tego pokemona, jest to dziwny sposób ale postaram się wytłumaczyć: Jest tu maszyna która zmniejsza pokemona i wprowadza na stan laseru/promienia na czas przebywania w ballu, cały czas jest taki sam i się nie zmienia, kiedy się wybiera pokemona o tak! znów jest normalny a gdy się go zawraca o tak znowu zmienia stan skupienia ale cały czas jest taki sam... No i jak rozumiecie to?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 8:42 pm

Pokemony nie za bardzo wiedzą o co chodzi.. W przeciwieństwie do Articuno i Lugii.. Proszę cie żebyś jaśniej to wytłumaczył.. Nawet pokemony znajdujące się w sali nie wiedzą za bardzo o co chodzi.. Patrzą sie na ciebie jak na jakiegoś maga.. No cóż.. Przecież to ptasie móżdżki.. Niczego nie pojmą tak łatwo.. A na pewno nie tak niesamowicie, mega hardcorowo skomplikowanego urządzenia zwanym Pokeballem.. A co będzie jak wyjmiesz pokedex?
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 8:46 pm

(Yyyyyy dostanę Mike Mistrz nie gównianej technologi I?)
Teraz dla tych którzy chcą łatwiej: Gdy pokemon jest zmęczony walką dotykam go tym i on trzęsie się i piszczy a potem się okazuje czy jest w mojej drużynie/boxie... Jeżeli ktoś nie wie co to jest box to to jest miejsce gdzie są wszystkie pokemony które nie mają miejsca w drużynie, ponieważ może ich przebywać tylko 6... A więc może by takie tłumaczenie jak działaball? Odpowiedział Mike Mistrz nie gównianej technologi I.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 8:50 pm

Wszyscy gapią się na ciebie jak na jakiegoś dziwaka... Muszą to sobie przyswoić.. A inni proszą ciebie o jeszcze dokładniejsze wytłumaczenie.. Zapowiada się długi dzień tłumaczenia im co to jest to.. A do czego to służy?.. A po co to masz?.. I do czego służą skarpetki? I dlaczego masz włosy zamiast skrzydeł?
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 8:57 pm

Widzę że dobrze się rozumiemy a więc po kolei:
Skarpetki (one je noszą? xD) Nie wiem ale jak będziecie wiedzieć dajcie znać
Włosy zamiast skrzydeł? Nie wiem ale tak bym chciał
Dalszy ciąg pokeball:
Pomaga mi złapać nowych przyjaciół i pomóc im jak oni pomagają mi
Mam to ponieważ jestem trenerem pokemon i chcę pomóc innym pokemonom w doskonaleniu się i zdobyć przyjaciół, tak samo jak oni mi w walkach
A więc rzucasz tym w zmęczonego pokemona i on piszczy i się okazuje czy masz kompan, kolegę i inne synonimy przyjaźni pokemona z człowiekiem
Już rozumiecie?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 9:03 pm

Pokemony chyba coś zaczynają kapować.. Ale same jeszcze nie są pewne.. Proszą o jeszcze więcej informacji.. Pytają też kto lub co to trener.. Pokemony latają dookoła ciebie i pytają.. I pytają.. I pytają.. I czekają.. I czekają.. I czekają.. I znów pytają.. I tak w kółko Macieja..
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 9:16 pm

(Maciej przyjdź i zniszcz kółko!)
Trener pokemon to np. ja, jest to osoba która łapie, trenuje pokemony i się z nimi przyjaźni trener to osoba która wyruszyła w podróż pokemon w nadziejii by spełnić swój cel...
Można zostać znawcą pokemon, hodowcą, koordynatorem i zbieraczem odznak do ligi i wiele innych...

Ja np. zbieram odznaki i jestem koordynatorem mam 5 odznak i o wstążek (ciekawe czemu 0?) Już rozumiecie?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimePią Maj 03, 2013 4:19 pm

Pokemony wreszcie cie zrozumiały.. Wiwat na sali! Wszyscy klaszczą! Rzucają się gównem! Po jakiejś min. nastał spokój
- No dobrze.. Już rozumiemy.. - powiedziała królowa
- Wprowadzić po jednym z naszych mniej cennych PokePtaków!
Wtedy do sali tronowej wniesiono:
mike - Mike i Gówniane Królestwo 519mike - Mike i Gówniane Królestwo 580mike - Mike i Gówniane Królestwo 396mike - Mike i Gówniane Królestwo 441mike - Mike i Gówniane Królestwo 276mike - Mike i Gówniane Królestwo 278mike - Mike i Gówniane Królestwo 163mike - Mike i Gówniane Królestwo 016mike - Mike i Gówniane Królestwo 021
Każdy z nich był w klatce. Zabroniono używać ci tego czerwonego pudełka. Musisz brać na ślepo.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimePią Maj 03, 2013 5:48 pm

Hmmm.... Widzę że będą dobrymi towarzyszami... Każdy jest inny i może mi pomóc i poznać różne ataki... Po baaaaaaaaa(...)rdzo długim namyśle postanowiłem podejść do nich i wykluczyć: Pidove, Ducklett, Hathoot, Pidgey i Spearow... Do głowy przyszło pytanie: Starly, Chatchoot,Tailow czy Wingull? Po dalszej chwili myślałem Chatrchot, Tailow czy Wingull? Na ostateczny koniec myślałem Taillowczy Wingull?... Zdecydowałem że biorę Wingulla... Poprosiłem go o dołączenie do drużyny i przecisnąłem Firendball przez klatkę i czekam na jego reakcję...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimePią Maj 03, 2013 5:55 pm

Wszyscy byli pod wrażeniem, że wybrałeś właśnie jego.. Zobaczyłeś że jakiś Peliper bardzo się cieszył, że go zabrałeś.. Był jakiś taki dziwnie.. Znajomy.. Tym czasem gdy Wingull został przez ciebie złapany mogłeś sprawdzić jaki jest swoim "czerwonym pudełkiem".
- No! Teraz gdy już wybrałeś sobie PokePtaka możesz iść!
- I idź stąd jak najszybciej!
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimePią Maj 03, 2013 5:59 pm

(Lugia pamiętaj że mój stary Wingull (także stary tumosza) zna water pulse i hurraince)
Dziękuje bardzo, Hmmm.... a więc czas sprawdzić jaki on jest... *Mike Mistrz Nie Gównianej Technologi I wyciąga czerwone pudełko i skanuje Friendballa Wingulla nim i słucha co czerwone pudełko mówi o nowym (także swoim 1 z pierwszych pokemonów)
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitimePią Maj 03, 2013 6:07 pm

Rozczarowanie. To nie był twój stary Wingull.. To był synalek twojego Wingulla, który jest teraz Pelipperem.. Zabił by cie o ile by tylko mógł, ale nie chce sobie narobić siary przy królu i królowej. Czerwone Pudełko wszystko ci powiedziało, a ciebie wykopali z królestwa do jakieś klatki i zabrali tam gdzie byłeś.

THE END!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




mike - Mike i Gówniane Królestwo Empty
PisanieTemat: Re: Mike i Gówniane Królestwo   mike - Mike i Gówniane Królestwo I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mike i Gówniane Królestwo
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Shuzo vs. Mike
» Mike Market
» Filipos vs Mike
» Ośrodek Mike'a
» [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry