Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:29 pm

-Turtwig powiedz że żyjesz absorb Wrumple wracajcie
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:32 pm

Łza spłynęła po jej poliku.. - Dobra.. Trzeba pomóc reszcie! - jak powiedziała tak zrobiła..

-------

Dagi
Pokemony na koniec pokazały ci języki..

Mike
Nic.. Dalej nic..

Filip
Turtwig nie czół się na siłach.. Sam wrócił do swojego pokeballa.. Po chwili coś wzięło cie na grzbiet.. Była to Scolipid.. Była bardzo szybka i uciekliście od Gigalith'a..
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:33 pm

Szukamy dalej zaraz coś znajdziemy i złapiemy...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:34 pm

-dzięki Scolipid nie wiem jak ci dziękować
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:34 pm

warto próbować
wchodzi do miasta
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:35 pm

Yanmega nie przyniosla nic. Z tego wzlgedu ze zbudowala w tym czasie. Supernukkleoatomowopotentationowoelastycznynukleoterzyzer. Ktory ozywil martwe pokemony i usunal wszelkie rany nawet i tych chorych. Maszyna kiedy zrobila swoje expolodowala. To co cudowne niestety nie dziala wiecznie.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:39 pm

- Nie mam nic przy sobie czym mógłbym uleczyć tego pokemona... Mogę iść do jakiegoś pobliskiego CP?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:41 pm

- Yanmega.. - pogłaskała go po tej jego mądrej głowie - Jak ja się ciesze, że mam tak mądrego pokemona jak ty.. Co ja bym bez ciebie zrobiła.. Eheee... Ehee... Jak ja nie znoszę dymu.. - popatrzyła na te wszystkie pokemony.. Po chwili powiedziała - No niech ja was przytulę! (xD)

---------

Dagi
Piszesz w Lavandi

Mike
Nic..

Filip
Ty pomogłeś jej.. Więc ona tobie.. Prowadzi cie gdzieś.. O dziwo.. Jagody były w większości na jakieś dolegliwości.. Zobaczyłeś dym.. Scolipid też to zobaczyła.. Zaczęła biec jak oszalała.. A ty dalej na niej siedzisz..


Ostatnio zmieniony przez LugiaFly dnia Sob Mar 30, 2013 6:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:43 pm

Szukam dalej Floatzel pomorz szukać Floatzel zaczął szukać...
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:43 pm

Lugia
Pokemony pobiegly jednak do Yanmegi. I jego tulą. Happiny płakała ze szczęścia.

Nero
Onix i Steelix nie miały wyboru. Pozwalają ci na to. Wyprowadzają cię ze Spindą z Tunelu.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:44 pm

Zaczynam szukać CP w PMM.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:44 pm

Scolipede co się dzieje czy twoje potomstwo jest hore ?


Ostatnio zmieniony przez Filipos44 dnia Sob Mar 30, 2013 6:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Patryk



Male

Liczba postów : 201
Szacunek na dzielni : 0
Age : 23

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:46 pm

gdzie ja do cholery jestem...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:50 pm

- Tak.. Najpierw ten co pomógł najbardziej.. - powiedziała.. Sama rozpłakała się ze szczęścia..

----------

Mike
Pokemony skamieliny nie były za ufne.. Więc nic dziwnego, że trudno było je znaleźć.. Na twoim ramieniu siedzi Archen..

Filip
Scolipid biegnie jak opętana.. Zobaczyłeś grupkę pokemonów tulących Yanmege.. Jakąś trenerkę i Heppini.. Scolipid się uspokoiła..

Patryk
Bo ja wiem? Mroczny las.. xD
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:51 pm

Archen czy chciałbyś do mnie dołączyć?
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:51 pm

Nero
Chwilowo nie ma CP nigdzie.

Lugia
Happiny jest z siebie dumna ze je tu zebrala byscie mogli jej pomoc. Wyciągneła Oval stone. Po chwili zaczyna błyszczeć....
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:53 pm

-Cześć mówię do trenerki Scolipede czy to dla tych pokemonów były jagody? zwracam się z kolei do Scolipede
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:54 pm

Idę do najbliższego miasta.
Powrót do góry Go down
Patryk



Male

Liczba postów : 201
Szacunek na dzielni : 0
Age : 23

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:54 pm

[a gdzie jest kawiarnia z rozmów bo nie ogarniam]A to co było głos z nieba XD -biegne przed siebie-Głosie z nieba wiesz może gdzie jest wyjcie albo pokemony XD
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:58 pm

- Heppini... - nie zwróciła uwagi na trenera..

-----------

Filip
Scolipid zgodziła się.. Zobaczyłeś błyszczącą Heppini.. Trenerka nie zwróciła na ciebie uwagi..

Mike
Archen nie chce trenera.. Przynajmniej jak na razie.. Woli ci pomóc w szukaniu.. Ale będzie ciężko..

Patryk
Nie wiem! Szukaj xD (kawiarni nie ma w przygodach :3 bo to miejsce spotkań.. możesz tam iść w każdej chwili)
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 6:59 pm

Nero
Potknąłeś się o funfament CP xD.

Lugia
Happiny ewoluowala w Chansey.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 7:00 pm

Dobrze szukajmy pewnie znasz te tereny...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 7:01 pm

Podchodzę do trenerki i lekko klepie w ramie i mówię:
-cześć jestem Filip. Te wszystkie pokemony są twoje?
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 7:03 pm

Pytam się siostry czy może wyleczyć Spinde.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 7:07 pm

- Gratuluje! - powiedziała z uśmiechem na twarzy.. Zobaczyła trenera.. - Cześć.. Jestem Lugia.. Nieee.. Wszystkie nie są moje.. - powiedziała - Ja tylko im pomogłam.. A raczej mój Yanmega.. Geniusz.. Istny geniusz z niego.. - popatrzyła na Yanmege którego tulą pokemony...

----------

Mike
Archen o dziwno też nikogo nie znalazł..

Filip
Gadasz ze mną xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content




miastami - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 38 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry