Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 O dagim i Catrpie złodzieju.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

O dagim i Catrpie złodzieju. Empty
PisanieTemat: O dagim i Catrpie złodzieju.   O dagim i Catrpie złodzieju. I_icon_minitimeNie Mar 17, 2013 4:42 pm


Był sobie dagi, po powrocie z maczu piczu stanął z Dewottem na herbatkę.
Kiedy herbata była prawie gotowa to zniknęła, kiedy Dewott to zauważył chciał zabić dagiego ostrą muszlą, Caterpie uratował życie dagiego a miał dać mu wszystkie pieniądze ale one znikły był mu dłużny, w nocy kiedy Dewott był zły na Dagiego to przyszedł do niego Caterpie dał mu herbatę za to że okradnie dagiego i mu da wszystkie jego rzeczy, Dewott wziął Caterpie na ręce i stanowczo powiedizał: Dew, Dewott, co oznaczało jasne ze tak i uściskał Caterpie.
W nocy dagi usłyszał że ktoś się zbliża do jego namiotu wyskoczył a niego Dewott i coś mu się wylało.
Okazało się że to nie jego, po zmianie majtek wyskoczył na niego właściwy Dewott.
Kiedy oni się bili okazało się że Caterpie ich okradł lecz zostawił jajko Gothity i pokeballe lecz zniknęło mu wszystko inne, i został w majtkach w których jego Dewott go przestraszył, lecz to inna historia zapraszamy do historii o ''Dagim królu Grimerów,Muków, Trubishów i Garbodorów''.
Powrót do góry Go down
bartek1209

bartek1209


Liczba postów : 677
Szacunek na dzielni : 0

O dagim i Catrpie złodzieju. Empty
PisanieTemat: Re: O dagim i Catrpie złodzieju.   O dagim i Catrpie złodzieju. I_icon_minitimeNie Mar 17, 2013 4:44 pm

Pomysl i Opis spoko ale troche nie logiczne moja siostra (polonistka) dala by ci w leb :P
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

O dagim i Catrpie złodzieju. Empty
PisanieTemat: Re: O dagim i Catrpie złodzieju.   O dagim i Catrpie złodzieju. I_icon_minitimeNie Mar 17, 2013 4:59 pm

za każdym razem jak wpychacie w coś moje imie pytajcie się mnie czy mi to pasuje mam zły humor nawet nie wiecie jak bardzo a wy to jeszcze pograszacie dzięki eh a zapowiadał siętaki piękny dzień
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

O dagim i Catrpie złodzieju. Empty
PisanieTemat: Re: O dagim i Catrpie złodzieju.   O dagim i Catrpie złodzieju. I_icon_minitimeNie Mar 17, 2013 5:01 pm

Shuzo mi kazal mam szansę na okres próbny dzięki temu.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

O dagim i Catrpie złodzieju. Empty
PisanieTemat: Re: O dagim i Catrpie złodzieju.   O dagim i Catrpie złodzieju. I_icon_minitimeNie Mar 17, 2013 5:02 pm

aha czyli takie buty eh wiecie co ażmi słów brak serio dajcie se siana i zaczepiajcie mnie ale serio nie teraz
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

O dagim i Catrpie złodzieju. Empty
PisanieTemat: Re: O dagim i Catrpie złodzieju.   O dagim i Catrpie złodzieju. I_icon_minitimePon Mar 18, 2013 8:53 pm

W niedziele nowe historie.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

O dagim i Catrpie złodzieju. Empty
PisanieTemat: Re: O dagim i Catrpie złodzieju.   O dagim i Catrpie złodzieju. I_icon_minitimePon Mar 18, 2013 9:08 pm

o matko
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

O dagim i Catrpie złodzieju. Empty
PisanieTemat: Re: O dagim i Catrpie złodzieju.   O dagim i Catrpie złodzieju. I_icon_minitimePon Mar 18, 2013 9:10 pm

Napisać coś o twojej matce? Very Happy
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

O dagim i Catrpie złodzieju. Empty
PisanieTemat: Re: O dagim i Catrpie złodzieju.   O dagim i Catrpie złodzieju. I_icon_minitimePon Mar 18, 2013 9:17 pm

napisać coś o seri złych pomysłów?
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

O dagim i Catrpie złodzieju. Empty
PisanieTemat: Re: O dagim i Catrpie złodzieju.   O dagim i Catrpie złodzieju. I_icon_minitimePon Mar 18, 2013 9:19 pm

Nom ale moje są dobre, może dzięki tym artykułom zostanę dziennikarzem.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

O dagim i Catrpie złodzieju. Empty
PisanieTemat: Re: O dagim i Catrpie złodzieju.   O dagim i Catrpie złodzieju. I_icon_minitimePon Mar 18, 2013 9:23 pm

ech to będą długie historie plotkarskie -.-
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

O dagim i Catrpie złodzieju. Empty
PisanieTemat: Re: O dagim i Catrpie złodzieju.   O dagim i Catrpie złodzieju. I_icon_minitimePon Mar 18, 2013 9:25 pm

Dagi będę tam dawał linki do swoich prac.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

O dagim i Catrpie złodzieju. Empty
PisanieTemat: Re: O dagim i Catrpie złodzieju.   O dagim i Catrpie złodzieju. I_icon_minitimePon Mar 18, 2013 9:31 pm

o mój boże jakoś to musze przeżyć
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

O dagim i Catrpie złodzieju. Empty
PisanieTemat: Re: O dagim i Catrpie złodzieju.   O dagim i Catrpie złodzieju. I_icon_minitimePon Mar 18, 2013 9:34 pm

Do każdego będzie osobny temat a kiedyś w 1 temat i dam linki do wsystkiego i rozdziały zrobię a link do tego dam do ogłoszeń przeżyjesz?
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

O dagim i Catrpie złodzieju. Empty
PisanieTemat: Re: O dagim i Catrpie złodzieju.   O dagim i Catrpie złodzieju. I_icon_minitimePon Mar 18, 2013 11:52 pm

Czekam na więcej, tylko pisz bardziej logicznie wszystko bardziej opisuj i ogólnie pisz dłużej.
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

O dagim i Catrpie złodzieju. Empty
PisanieTemat: Re: O dagim i Catrpie złodzieju.   O dagim i Catrpie złodzieju. I_icon_minitimeWto Mar 19, 2013 12:44 pm

Postaram się.

Jednak już nie piszę...
Powrót do góry Go down
Sponsored content




O dagim i Catrpie złodzieju. Empty
PisanieTemat: Re: O dagim i Catrpie złodzieju.   O dagim i Catrpie złodzieju. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
O dagim i Catrpie złodzieju.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Historyjki o dagim

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość-
Skocz do:  
strzałka do góry