Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 7:58 pm

-Dobra Yanmega możesz odpocząć, a i jeszcze masz muffiny tak jak obiecałam. - powiedziała. - Sneaselll.... Teraz ciebie pomęczymy.. Pachirisu pomożesz? - Pachirisu zgodziła się - Dobra w takim razie Sneasle Faint Attak! Przypomne ci.. Biegnij w stronę Pachirisu zmyl ją po czym uderz od tyłu!
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 8:01 pm

Sneasel dalej nie umiał trafić... Znowu uderzył głową w drzewo... Może próbuje robić to za szybko...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 8:03 pm

-Sneasel.. Skup się na swoim celu.. Po tym jak go zmylisz i będziesz szykował się do ataku zwolnij i dopiero za atakuj. - powiedziała. - To powinno pomóc - pomyślała
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 8:04 pm

Sneasel prawie trafił lecz Pachirisu bała się udeżenia i uniknęła go.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 8:06 pm

-No nic Sneasel.. Odpoczniemy i potrenujemy znowu - po tych słowach usiadła pod drzewem i zasneła...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 8:08 pm

Wrócił się i udał w kierunku miasta Azuria.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 8:12 pm

Lugia
Obudziłaś się bo zrobiło się zimniej...

Un
Szybko przeszedłeś 1 połowę drogi...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 8:19 pm

Dalej szedłem drogą w kierunku Azurii.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 8:20 pm

Un
Widziałeś już mury Azurii lecz zasłabłeś...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 8:24 pm

- Nie no znów.. - upadł nieprzytomny.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 8:26 pm

Pokemony pomogły ci dojść do CP w Azurii... Nawet Seedot i Finneon...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 8:42 pm

Lugia przeciągnęła się - Ziewww... Dobra Sneasel.. Czas na trening.. - ziewnęła ostatni raz - Dobra! Pachirisu.. Spokojnie nie musisz się bać Sneasela. Nie uderzy mocno. - powiedziała czule i pogłaskała ją po głowie - Dobra! Sneasel! Faint Attack! Wiesz co robić!
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 8:53 pm

Może kogoś znajdziemy na wymiane
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 8:55 pm

Sneasel zaatakował a Pachirisu znowu uniknęła ataku... Dalej się boi...
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 8:55 pm

szukam dalej
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 8:56 pm

Nikogo nie znalazłaś...
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 8:56 pm

snivy musimy kogoś znaleść
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 8:59 pm

(Biegnie w stronę Prizmani) Oddish rozumiem ze ci zimno tobie Budew ale przestancie mi pokazywać abym wrociła do Oranii Powrot!
(Mysli) Co roslinne pokemony mogą wiedzieć o pogodzie nic mi nie będzie....
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 9:03 pm

-Pachirisu... - mówiła miłym głosem - Nie musisz się go bać. Sneasel jest najmilszym pokemonem jakiego możesz spotkać. Nigdy nie atakuje pokemona swojej trenerki bez powodu. Nie wyrządzi ci żadnej krzywdy - po tych słowach Pachirisu chyba przestała się bać - Dobrze... Sneasel Faint Attack!
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 9:06 pm

Lopunny
Dogoniłem cię i nalegałem żebyś została... Przeprosiłem cię za swoje zachowanie.

Lugia
Pachirisu dalej unikała może po prostu bała się ataku a nie Sneasela...
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 9:07 pm

Przez cały czas miałam wrażenie ze dzikie pokemony są ode mnie ważniejsze i dlatego uciekłam.
(Łzawi jednak słabo to widać przez brzydką pogode) Sad
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 9:09 pm

-I co ja mam z tobą zrobić.. Nie musisz się bać ani Sneasela, ani tego ataku. - powiedział. Yanmega podleciał do Pachirisu i powiedział jej coś. Chyba chciał jej wyjaśnić, że nie ma się czego bać. - Tak więc Pachirisu? Możemy tranować z tobą dalej? Czy mam do tego wziąć Yanmege?
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 9:11 pm

Lopunny
Zacząłem cię przepraszać... I nalegać żebyś na mnie poczekała... Spytałem czy możemy podróżować razem...

Lugia
Pachirisu się bała i pomachała głową że nie chce trenować...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 9:14 pm

-Ok.. Yanmega przejmujesz role Pachirisu. - powiedziała - Sneasle! Faint Attack! Wiem, że ci się uda!
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Mar 03, 2013 9:14 pm

Zobaczymy... Nie podrózuje sama muszę zapytać innych. Brr... Ale zimna pogoda.... Wrocimy do Oranii pod rękę :3?
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 39 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry