IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Mike loteria konkurs pokemona dagi66 deckardpain Adopcje pokemon cosmo Orania emolga liderzy Marmoria 2013 turniej Ostrzeżeń Podróż między ewolucja miastami menager pokemony karta azuria zmiany Bank

Share | 

Podróż Między Miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
KanoSakkaku

Female

Liczba postów : 65
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Wto Cze 10, 2014 9:36 pm

(nie zapominaj, że Drewniany Młot rani użytkownika)
A niech by to gęś kopnie. Nie sądziłem, że takie zwykłe drzewko może przysporzyć tyle kłopotów. Jeśli dobrze myślę, ruchy wodne są bardzo efektywne w walce z kamieniem.. Jednak jak widać, umiejętności i wyszkolenie wzięły górę..
- Ssskrelp. Daj ssssobie spokój. Nie wygrasz. - powiedziałem do wodorosta. Sama powinna wiedzieć, że nie da sobie rady z takim przeciwnikiem. Czułem jednak, że nie zechce tego skończyć po dobroci.
Dlatego też, wróciłem ją do Pokeballa. Popatrzyłem na Sudowoodo wężowatym spojrzeniem i nic nie mówiąc opuściłem te "arenę", podążając do miasta. Nie liczyłem, na to, że puści po dobroci.. Ale mogę na to przynajmniej liczyć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Wto Cze 10, 2014 9:44 pm

Skrelp został schowany do balla. Sudowoodo puścił was spokojnie, samemu odchodząc. Szedłeś z pól godziny, aż w końcu widziałeś zarysy miasta. Wtedy z tyłu minął cię jakiś atak dystansowy. Dopiero teraz ujrzałeś tego człowieka z Metagrossem. Miał on... zieloną karnację? To było zaskakujące. W dodatku miał oczy węża.
- Wreszcie cię znalazłem, człowieku. - powiedział, będąc jakieś 35 metrów od ciebie. Jedno jest pewne. On coś do ciebie ma. Metagross szykuje się do wystrzelenia Hyper Beama, a do miasta 100 metrów.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Wto Cze 10, 2014 10:08 pm

Zatrzymałem się nagle, jakby przede mną była jakaś niewidzialna ściana. Atak dystansowy przeleciał obok mojej głowy tworząc podmuch wiatru. Co się własnie stało? To pytanie sobie zadałem stojąc tak przez chwilę. Obejrzałem się, a na twarzy widniała jedna informacja.. "Przegiąłeś"
- Fuzaken na!!! - warknąłem, po czym odwróciłem się na pięcie. Zacząłem iść w jego kierunku, niczym wkurzony Groudon, tyle, że szybciej. O wiele szybciej. W oczach widać było jedynie wściekłe płomienie.
- Myślisz, że jak jesteś zielony i masz Metagrossa, to możesz sobie strzelać do ludzi gdzie popadnie?! - wydarłem się prosto w jego ucho. Mam dość was wszystkich. Chcę świętego spokoju, do cholery jasnej!
- Jezusie cytrusie, co wam wszystkim dzisiaj odwaliło! Żyć nie dajecie! Człowiek w spokoju nie może się uganiać po świecie szukając wskazówek do odzyskania pamięci! - tu wymierzyłem cios prosto w twarz zielonego.
Kano spokojnie...
Ależ jestem spokojny! Nawet nie wiesz jak bardzo spokojny.
- Najpierw jacyś dziwni wężowaci.. - palce między oczy. - Potem skalna lawina.. - kop w krok. - A teraz zielony dziwak! - złapałem za jego głowę i walnąłem nią o swoje kolano, które akurat "przypadkowo" podążało w kierunku jego makówki.
K-Kano. O-ochitsukaaa...
Mówiłem przecież, że jestem spokojny!
Popatrzyłem na Metagrossa.
- A ty nie jesteś święty! - naplułem prosto na te jego metalową gębę. - Myśli, że jak jest pseudo legendą to sobie może ludzi straszyć Hiper Promieniem! - po tych słowach złapałem pierwszą lepszą gałąź i trzasnęłam nią o łeb metalowca, po czym "żyjącym" kawałkiem jaki pozostał mi w ręce, dołożyłem jeszcze wężowatemu.
Ponownie odwróciłem się na pięcie, naciągając na głowę, kaptur, który spadł z wrażenia i ruszyłem do Slateport jak gdyby nigdy nic.
- A tylko się zbliż, to przerobię cie na karmę dla Wailordów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Czw Cze 12, 2014 4:55 pm

Ten zielony od razu upadł. Gdy mu przywaliłeś to... twoja ręka przez niego przeszła? Takie się miało wrażenie. Nagle on... zniknął. Razem z swym groźnym Metagrossem. 
- Nie wiedziałem, że aż tak zareagujesz na groźnego człowieka z hologramu. - usłyszałeś głos wujka. W cieniu drzew widać było jego czarną pelerynę z nim, po czym odszedł, podrzucając lekko jakąś metalową kulkę. Więc nic ci nie groziło. Ale moment. Przecież ktoś cię zaatakował przy wzgórzu. Ale kto? Dopiero teraz zwróciłeś uwagę, że ten co cię zaatakował teraz, miał inną pelerynę. Tu była brązowa, teraz była zielona. Twój wujek się powoli oddalał.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Nie Cze 22, 2014 5:39 pm

Co jest u licha grane.. Mniejsza z tym! Ważne jest jedno, czy on słyszał to co mówiłem? Zgrywałem przed nim, że wszystko pamiętam. Co jeśli teraz usłyszał, że jest inaczej?! Cholera. Licho wie co zrobi. Licho wie co powie! Kuso! Muszę stąd iść i to czym prędzej.
Jak gdyby nigdy nic, nie zwracając uwagi na swojego wujaszka gnałem przed siebie do Slateport. Chciałem znaleźć się tam jak najszybciej. Idąc tak przypomniałem sobie słowa tego całego.. Wallace? Tak miał? Chyba. Mówił coś, że trenerzy zbierają odznaki. Ludzi jacy wychodzili, mieli przy sobie pokemony. Ja też mam jednego. Czy to znaczy, że jestem trenerem? A może kimś innym.. Tego się pewnie od nikogo nie dowiem. Sam pewnie muszę zdecydować. W sumie.. Gdy będziemy na miejscu zapytam się Skrelpa co o tym sądzi. On pewnie będzie lepiej wiedział. Szkoda tylko, że nie mogę go zrozumieć. Ale pewnie jakoś mi to powie.
Szedłem więc przed siebie nie zwracając zbyt uwagi na jakiekolwiek odgłosy, jedynie na przeszkody. Chciałem dostać się do miasta jak najszybciej. I niech mi ktoś w tym jeszcze raz przeszkodzi. Tym razem na pewno rozerwę na kawałki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Nie Cze 22, 2014 6:23 pm

Szedłeś bardzo szybko. Mijałeś różne Dedenne, Pidgeye, Pikachu, Litwicki... zaraz, Litwicki? No jasne, już noc. Dość szybko minął ten dzień. To jest aż nieprawdopodobne. Wydawało się, że minęła ledwo godzinka. Może nawet mniej... chociaż, szedłeś kilometr do tego miasta wolnym tempem. To mogła być ta przyczyna późnej godziny. Ale to nie jest ważne. Byłeś już przed miastem, kiedy drogę zagrodziło ci... dziesięć dużych ciał. Były to... Snorlaxy!!! A przynajmniej tyle ich widziałaś. Tylko skąd one się wzięły? To bardzo dziwne.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Today at 12:11 pm

Powrót do góry Go down

Podróż Między Miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Podróż Castiela Po Europie 2
» Podróż Castiela Po Europie 1