IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
liderzy ewolucja Ostrzeżeń między deckardpain turniej emolga karta dagi66 Bank miastami zmiany pokemon menager Adopcje cosmo Podróż loteria pokemony pokemona konkurs azuria 2013 Mike Orania Marmoria

Share | 

Podróż Między Miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
KanoSakkaku

Female

Liczba postów : 65
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Podróż Między Miastami   Pią Cze 06, 2014 9:02 pm

Miejsce, w którym toczą się wszelkie przygody nie związane z miastami i specjalnymi lokacjami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Pią Cze 06, 2014 9:09 pm

- Eh.. Tak.. To mój Ssskrelp. - powiedziałem, po czym skinięciem ręki oznajmiłem maluchowi by ze mną poszedł. Z dala od morza i wody. Do najbliższego miasta. Tak.. To będzie najlepsze wyjście.
- Dzięki.. Że mi pomogłeś.. Tam w tej wodzie. - podziękowałem mu mówiąc jak najmilszym tonem. Który jakby nie patrzeć był dość sztuczny.. Nie potrafię mówił miło! O! Więc niech się nie denerwuje.. I cieszy, że podziękowałem. Normalnie tego nie robię. No ale, pewnie nie dziękowałbym gdybym umiał pływać.. No ale.. Co tam.
Byle do przodu i byle do najbliższego miasta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Sob Cze 07, 2014 11:41 am

Niestety, zapomniałeś o czymś ważnym. Całkowicie nie wiesz, gdzie może być miasto. Skrelp rozglądał się w tym samym celu. Bez skutku. Byłeś w lesie. Z dwa przewrócone drzewa. Reszta stała zwyczajnie. Po za tym widziałeś tylko jakąś drogę, ale została ona zablokowana przez jedno z dwóch przewróconych drzew. Nie będzie łatwo. W dodatku sytuację utrudniał mocny deszcz. Aż dziwne, iż tamten chłopak był tak ubrany. Zobaczyłeś błysk, kiedy nagle potężny odgłos walnął w kolejne drzewo. Czyli wiesz, jak upadły te drzewa. Skrelp się schował za twoją nogą.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Sob Cze 07, 2014 2:57 pm

- Ktos tu sssie boi.. - powiedzialem z figlarnym usmiechem na twarzy. Kto by pomyslal, ze ten maluch bedzie sie bal burzy,
To prawda, nie wiedzialem gdzie jestem, ani gzie mam isc. Mimo to ruszylem scezka na, ktorej byly te drzewe barykady. Wcale nie sa jakas trudna przeszkoda. Schowalem Skrelpa do czerwonej kulki, po czym dalej kontynuoalem marsz. Z laqtwoia przepelzlem nad powalonymi pniami i udalem sie dalej wzdluz niej.
MOkry juz bylem wiec deszcz bardziej juz mnie nie zmoczy, jedyne co zrobilem to nalozylem na glowe kaptor ktory spadlw trakcie wodnych meczari, i szlem dalej przd siebie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Sob Cze 07, 2014 11:06 pm

(Lugia, nie te konto xD)
Przeszedłeś przez drzewa. Jednak nie był tak łatwo. Okazuje się, iż była tabliczka: ,,2 kilometry do Slate Port City''. Ciekawe było, jak się tu dostałeś tak szybko? Na mapie było widać, gdzie leży to miasto i nie było ono za blisko. Chociaż... te dwa kilometry to nie dużo. Następny grzmot. Skrelp nagle coś pokazuje. Okazuje się, że przed tobą był... Dedenne. Co tu robił pokemon z Kalos?

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Nie Cze 08, 2014 10:11 pm

(łoj tam xD na tym byłam z tableta pisząc, a "Stateport" pisze się razem)
- Mysz? Na co mi mysz? Chyba jedynie jako przekąska.. - zarechotałem pod nosem. Po kiego grzyba mi mysz? Czy tam chomik.. Mniejsza z tym co to jest! Ważne, że do niczego się nie nadaje.. Jedyne co mógłbym z tym zrobić to zjeść.. W sumie.. I tak jestem głodny. Przekąska godna węża.. Zaraz. Ja pomyślałem węża? Ja to chciałem zjeść? Co mi odbija..
Jesteś wężem.
Odezwało się to co miało siedzieć cicho. Nie jestem wężem! Jestem człowiekiem! Chyba.. Tak sądzę.. Sam nie wiem..
Jednak to co we mnie drzemało, wzięło we mnie górę. Zacząłem skradać się, niczym ten gad. Cicho, bezszelestnie. Z resztą i tak padało, więc był hałas. A gdy znalazłem się wystarczająco blisko, pochwyciłem ofiarę..
Co ja wyrabiam! W porę się powstrzymałem. Nie będę żreć chomika! Nie jestem jakimś gadem pokrytym łuską, który zeżre wszystko co jest od niego mniejsze!
- Sssskrelp. - oznajmiłem wypuszczając go. - Poćwicz nieco, walkę. Nie wiem co tam znasz, więc będę wdzięczy jeśli zademonstrujesz. - wodorost był teraz jedynym co było w stanie zatrzymać moje dziwne zachowanie. Chciałem by pokemon zajął się Dedenne, tak bym ja nie mógł go zjeść. Kurcze! Czemu ja to chcę zrobić?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Nie Cze 08, 2014 10:45 pm

Skrelp wystrzelił Water Guna w Dedenne, ale ten uciekł i woda trafiła w ciebie. Skrelp chciał się chyba śmiać, ale zachował resztki swoich myśli. Nagle wystraszył się.
- Witaj. - usłyszałeś. Odwróciłeś się i zobaczyłeś... tak, wężowego. - Widzę, że ten wąż w tobie zmienia ci zmysły. - dodał. Skrelp strzelił w jego twarz, odpychając go lekko. Ale on jest już chyba sam. Z tyłu nie było widać jego kolegów.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Nie Cze 08, 2014 10:55 pm

Odskoczyłem jak najdalej od niego. Co on sobie myślał! Pojawiać się tak za człowiekiem i straszyć!
- O czym ty do diaska mówisz?.. - syknąłem, patrząc prosto w jego oczy tym wężowatym spojrzeniem jakim raczyłem patrzyć na swoich wrogów..
- Nie wiem sssskąd znam twoją twarz.. Ale daj mi sssspokój, kimkolwiek.. Jesteś... - warknąłem, a ostatnie słowo niemal zginęło za zębami. Nie miałem zamiaru nawet przez, krótką chwilę pozostawać z tym dziwnym typkiem. Jednak ucieczka niczego nie da.. Już się o tym przekonałem.
Czemu od niego uciekasz?
Nie ufam mu! I tyle! Kim ty do diaska jesteś, tak w ogóle? Czemu siedzisz mi w głowie i ciągle mącisz w myślach! Niech by was wszystkich szlag trafił.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Nie Cze 08, 2014 11:06 pm

- To ty wujka nie poznajesz? - zapytał cię ten człowiek... zaraz, wujka??? Po chwili zdjął kaptur. Od razu ujrzałeś kozią bródkę i szramę przy prawym oku. Co do reszty, miał kruczoczarne włosy, cerę idealnie tą samą co ty, oczy barwy brązowej i ranę przy wardze.
- Kano, serio, nie spodziewałem się, że mnie nie poznasz. - dodał. Skrelp patrzył zdziwiony na całą sytuację. Nie mógł chyba uwierzyć.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Nie Cze 08, 2014 11:10 pm

- Zaraz? Wujka?... - powiedziałam niezwykle zaskoczony. Kto by pomyślał, że w takim miejscu znajdę wujka.. Nawet nie wiedziałam, że jakiegokolwiek mam. Z resztą, co z tego, że powiedział, że jest moim wujkiem. Teraz każdy mógłby to powiedzieć, przecież niczego nie pamiętam. Taką biedną osobę łatwo wrobić.. Mimo wszystko muszę zachować czujność.
- Aaaa.. Wujek! Cześć! - oznajmiłem nagle, jakbym sobie wszystko przypomniał. I tak dalej mam pustkę w głowie.
- Co tam.. Eee... U ciebie?.. - proszę niech mnie o nic nie pyta, niech mnie nie pyta o coś czego nie pamięta, prędzej wlezę do gardła Kyogra niż mu odpowiem..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Pon Cze 09, 2014 5:06 pm

- A nic. Szukałem cię te 2 lata, aż w końcu znalazłem. Jak mi nie wierzysz, że jestem twoim wujkiem, to tu masz dowód. - powiedział i pokazał ci zdjęcie z sobą, twoim tatą i tobą samym w wieku 5 lat. Odwrócił zdjęcie, był widoczny znak wodny ,,Oryginał''. Czyli to było prawdziwe zdjęcie. Skrelp powoli do was szedł, podlewitowywał, latał... Walić to, w każdym razie się zbliżał. Po chwili wyłonili się ci dwaj inni. Ale dawniej nieznany ci wujek pokazał im ręką, by odeszli. Uczynili to.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Pon Cze 09, 2014 5:19 pm

A więc tak wyglądał mój ojciec.. I tak wyglądałem ja gdy byłem mały.. Słodziak był ze mnie! Co tu dużo kryć, z resztą dalej jestem słodki! No. Oczywiście teraz mam pełne uzębienie..
Szukał mnie przez dwa lata? Ciekawe.. Fajnie, że mnie szukał.. Szkoda tylko, że nie miałem o tym bladego pojęcia, i nawet teraz nie wiem kim dokładnie jest..
- A no widzisz.. Ty szukasz mnie, a ja tu! - oznajmiłem, by nie pozostawiać dziwnej pustki w trakcie, której oboje nie wiedzielibyśmy co mówić. Chociaż.. On pewnie by wiedział. Zaczął wypytywać o coś o czym nie mam bladego pojęcia..
To jedyna deska ratunku.
Zamknij się! Co ty możesz wiedzieć o ratowaniu..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Pon Cze 09, 2014 9:47 pm

- No, zdziwiłem się. Ale skoro sam zdecydowałeś się ruszyć do Hoenn, to ja ci nie przeszkadzam w podróży. - powiedział twój wujek, nałożył kaptur i odszedł. Skrelp patrzył na niego dziwnym wzrokiem, jakby miał powiedzieć ,,dziwny typ'', po czym podszedł do ciebie. Ciekawe tylko, po co oni cię szukali? Pewnie nie raz jeszcze ich spotkasz. 
- A, bym zapomniał. - znów zobaczyłeś swojego wujka. - Wąż w tobie nie da się łatwo wyplenić. Musisz go przezwyciężyć. - dodał, po czym znów odszedł.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Pon Cze 09, 2014 9:59 pm

- Dzięki za radę. - powiedziałam, jedynie zaciągając kaptur mocniej na głowę, by przysłonić doszczętnie swoją twarz. Poczekałem odwrócony w jego kierunku aż zniknie, i gdy w końcu to zrobił odwróciłem się do swojego Skrelpa..
- Dziwny gość.. - mruknąłem. Dziwny czy nie.. Skoro gada, że jest moim wujkiem nic nie poradzę. Rodzina rodziną.. I tak jej nie pamiętam. Nie pamiętam niczego. Dalej wiem za mało. Stanowczo za mało.
Jedno mnie zaciekawiło. Wąż? W środku mnie? Jakim niby cudem? Nie czuję żadnego w sobie, czyżby to był ten dziwaczny głos? Czyżbym dlatego gadał jak wąż? I na dodatek zachowywał się jak on.. Niech by to!
Wreszcie się domyśliłeś. Moja zabawko..
Nie jestem zabawką! A już na pewno nie jakiegoś durnego węża!
- Sssskrelp idziemy. - warknąłem, wpadając w podły humor. Ruszyłem przed siebie, po czym wskoczyłem na pierwsze lepsze drzewo, żeby rozejrzeć się nieco po okolicy, po czym udać najkrótszą drogą do miasta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Pon Cze 09, 2014 10:10 pm

Szedłeś drogą, a Skrelp przebywał obok ciebie. W końcu zaczął na ciebie czekać, kiedy to wszedłeś na drzewo. Rozejrzałeś się. Było widać maluteńką panoramę Slateport. Było z ok.2 kilometry od ciebie. Czeka cię więc długa droga, ze względu na brak szybszego środka transportu. No ale trudno, musisz dać jakoś radę. Skrelp za to posłusznie na ciebie czekał. Nagle coś dziabnęło cię w głowę od tyłu. Spadłeś. Od razu Skrelp wystrzelił celnego Water Guna, trafiając... Taillowa. Poke-ptak spadł.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Wto Cze 10, 2014 4:26 pm

Taillow.. Przypomina ptaka. Konkretnie jaskółkę. Fajny, nie pogardzę nim. Jednak teraz muszę się na prawdę powstrzymać. Nie mam zamiaru polować na pokemony. Nie jestem w końcu potworem... Jednak czy dam radę nad tym zapanować?
- Sssskrelp.. Może na nim poćwiczysz walkę.. Użyj Armatki Wodnej, i zademonstruj co jeszcze znasz. - oznajmiłem czekając na reakcję podwładnego. Ciągle odwracałem wzrok od Taillowa. Gdy tylko na niego spojrzałem, zaraz miałem ochotę go złapać i zrobić z niego przekąskę. Muszę przestać spotykać wszystkie stworzenia jakie nadają się doskonale na przekąskę.
Wstałem z ziemi jak gdyby nigdy nic i czekałem jedynie na rezultat tej walki. Jednak chciałbym się nieco więcej dowiedzieć o tym ptaszku, dlatego wyciągnąłem Pokedex i zeskanowałem go.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Wto Cze 10, 2014 4:44 pm

Taillow dostał armatką wodną i uciekł. Mimo wszystko pokedex zeskanował go: ,,Taillow, pokemon mała jaskółka. Jest typu normalno-latającego.'' - powiedział pokedex. Nie dał za dużo informacji. Ale czego się spodziewać po najniższej jego wersji? Nawet pisze ,,V.1'' na jego pokrywie. Skrelp miał ochotę gonić Taillowa, ale za późno, poke-ptak już na dobre zwiał. Ale jest jeden plus: wiesz gdzie mniej więcej leży Slateport, co możesz teraz wykorzystać. Jedyny problem leży w drodze. Nigdy nie wiadomo, czy nie spotkasz jakiejś większej przeszkody na drodze. Przecież już na początku spotkałeś drzewa, jednak przeszedłeś je bez problemu. Nieważne, Skrelp powoli szedł, zawiedziony tym, że jego pierwszy jak na razie przeciwnik tak po prostu sobie uciekł.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Wto Cze 10, 2014 4:50 pm

- Eh.. Ssssami tchórze na świecie.. - warknąłem, odwracając się na pięcie w kierunku w jakim widziałem Slateport.
- Jeszcze znajdziemy jakiś przeciwników.. Wtedy ssssię popiszesz.. - dodałem cicho, ruszając przed siebie. Niezwykle denerwujące jest to, że wszystko na tym świecie ucieka od nas.. Czemu tak się dzieje? Aż tak się boją Skrelpa? A może to ode mnie bije jakaś dziwna aura odstraszając a ich? Świat ciągle zdaje się być jedną wielką dziwną niewiadomą jakiej sensu nigdy nie odkryję. Najpierw musiałbym zrozumieć swoje istnienie tutaj, skąd dokładnie pochodzę. Sam Skrelp z Kalos nie wystarcza. Co jednak mogę na to poradzić?
Szedłem przed siebie ze spuszczoną głową, od czasu do czasu patrząc gdzie idę, i z rękami w kieszeniach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Wto Cze 10, 2014 5:03 pm

Szedłeś sobie spokojnie. Nagle następny grzmot, który spowodował, że Skrelp się przestraszył. Dopiero teraz zwróciłeś uwagę, że burza nadal jest i staje się coraz gwałtowniejsza. Utrudnienie sprawia jeszcze wiatr. Był niczym huragan. Dziwne to było. W krzakach ujrzałeś czerwone oczy, które znikły. Może to był dziwny pokemon, lub coś innego. Ale co? Następny grzmot spowodował lawinę, która tu idzie, obijając się o stromą górę. Sytuacja staje się coraz gorsza. Skrelp, widząc lawinę wystrzelił water guna w jeden z mniejszych głazów, który toczył się strasznie szybko, niszcząc go, po czym zaczął uciekać, coś tam mówiąc do ciebie swym pokemonowym językiem. Chyba ostrzeżenie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Wto Cze 10, 2014 5:20 pm

Wredna pogoda.. Nawet ona nie jest po mojej stronie. Ech.. Nic tylko wleźć pod ziemię i wąchać kwiatki od spodu. Choć nawet to było by całkowicie niemożliwe, przez co nawet pod ziemią nie miałoby się co robić. I jak tu być szczęśliwym. No właśnie. Nie da się.
Jedno tylko spowodowało, że zacząłem biec. Uciekająca Skrelp sprawił, że zdałem sobie nieco sprawę z zagrożenia. Nie mam zamiaru spotkać się z lawiną sam na sam. Nie chcę tutaj zginąć nie wiedząc nawet niczego o sobie samym!
Biegłem ile sił w nogach za Skrelp, nie chciałem zostawić jej samej, z resztą widziałem jak bardzo się bała. Zdawała się być twardym stworzeniem, jednak jak widać jest nieco inaczej.
Spróbuj zginąć, a będę cie męczył w twoim następnym wcieleniu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Wto Cze 10, 2014 5:28 pm

Biegliście ile sił w płucach. No dobra, Skrelp lewitował, ale to różnicy nie robiło. Też się męczył. Lawina była coraz bliżej. Nagle korzeń drzewa spowodował iż się potknąłeś. Wydawało się, że to koniec, ale... lawina była dwa metry za tobą. Byłeś uratowany. Burza nagle rozpłynęła się. Dopiero teraz zwróciłeś uwagę, iż to nie grzmot był powodem lawiny. Głazy, które zagrodziły drogę, miały ślad jakiegoś ataku. Skrelp coś powiedział swym jakże pokemonowym językiem. Widziałeś tam człowieka. Zielona koszula, czarne spodnie i niewidoczna twarz. Nie widzisz nawet jego karnacji. Był tam z jakimś pokemonem wężem. Na pewno nie z Ekansem czy Arbokiem. Nie ten wygląd. Po chwili zaczął odchodzić, chowając swojego Servine. Nie wiesz kto to był, ale on chyba chciał twej śmierci. Skrelp chyba wolał iść jak najszybciej do Slateport.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Wto Cze 10, 2014 7:49 pm

Niech was wszystkich na tym świecie szlak trafi. Tak mogę jedynie skomentować gniew jaki zaczynał się jedynie zwiększać. Co oni wszyscy ode mnie chcieli, że aż tak uprzykrzali moje biedne życie, chłopaka z amnezją, który w środku ma jakiegoś dziwacznego węża, który próbuje mną zawładnąć. Piękne życie szesnastolatka. Na prawdę. Jedynie pożałować..
- Kuso.. - warknąłem pod nosem wstając z ziemi. Nawet przyroda jest przeciw mnie.
Dłużej nie przeciągając ruszyłem w stronę Slateport City. Chcę tam dotrzeć jak najszybciej i mieć święty spokój.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Wto Cze 10, 2014 8:14 pm

Droga była długa. Szedłeś sobie spokojnie. Akurat był las, ostatnia przeszkoda do SlatePort. I zarazem najdłuższa, bo trwająca 1 kilometr. Skrelp posłusznie za tobą szedł. Po chwili z lasu wyłoniła się postać jakiegoś... drzewa? Dosłownie, przez chwilę wydawało ci się, że widzisz chodzące drzewo. Dopiero teraz zwróciłeś uwagę: Był to pokemon. Dokładniej Sudowodo. Spojrzał na ciebie i na Skrelpa, który od razu z zdziwieniem patrzył na tego pokemona. Sudowodo jednak nie atakował. Tylko spoglądaliście na siebie, nic nie robiąc i nic nie mówiąc.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Wto Cze 10, 2014 8:25 pm

- Sssskrelp. Armatka Wodna. - oznajmiłem, po czym wyciągnąłem Pokedex. Może to stworzenie nie ucieknie od razu, a zechce walczyć? W sumie, i tak na tej monotonnej drodze przyda się coś ciekawego. A Skrelp bez wątpienia chce się choć trochę wykazać. Więc jej na to pozwólmy i niech się biedna wykaże. Tyle ofiar uciekło.. Pewnie jest niezwykle zła.. Dlatego teraz niech się nieco poznęca nad drzewem. Dziwnym drzewem. Ale mniejsza z tym.
- Pokaż mi przy okazji, resztę ssssswoich ruchów. Chcę je wreszcie poznać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Wto Cze 10, 2014 8:34 pm

Pokedex powiedział tylko: ,,Sudowodoo, pokemon imitacja. Jest typu kamiennego''. Skrelp użył armatki wodnej. Trafił, ale pokemon imitacja nie odczuł tego aż tak bardzo, jak na kamienny typ od wodnego ataku przystało, co zadziwiło Skrelpa, który chwilkę później dostał potężnym Wood Hammerem, prawie będąc znokautowanym. Trzeba przyznać, Sudowoodo jest silny. Dostał po chwili Tacklem, po czym... ziewnął. Widać, nie zrobiło to na nim większego wrażenia. Skrelp użył Smokescreen. Teraz nic nie widzisz, ale słyszysz odgłosy walki.

Sudowoodo - 80%
Skrelp - 50%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Podróż Między Miastami   Today at 8:05 am

Powrót do góry Go down

Podróż Między Miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Podróż Castiela Po Europie 2
» Podróż Castiela Po Europie 1