IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
pokemona emolga Bank zmiany menager Ostrzeżeń Mike dagi66 2013 cosmo liderzy konkurs Marmoria ewolucja karta Orania Podróż pokemony miastami turniej loteria Adopcje między pokemon azuria deckardpain

Share | 

[Walka Pokazowa! 1vs1] Filip vs Wallace

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: [Walka Pokazowa! 1vs1] Filip vs Wallace   Pon Cze 02, 2014 2:30 pm

To było cudne miejsce. Znajdowaliście się... Pod wodą! Konkretnie w wielkiej kuli znajdującą się pod wodą. Była tu morska roślinność, która bez problemu dawała sobie radę w tym miejscu bez wody. W sumie.. Wam mogło się tak zdawać. Wodorosty falowały jak należy, koralowce cieszyły się pełnią życia. A gdzie nie gdzie pływały spokojnie małe pokerybki. Wallace wypuścił Milotick, która bez problemu.. Unosiła się w powietrzu?
- Choć nie widać.. Jest tu woda. Ale taka przystosowana dla pokemonów nie potrafiących oddychać pod wodą. Jedynie typy wodne, mogą tu pływać, reszta będzie po prostu stąpać po ziemi. - oznajmił Wallace i czekał na swojego pokazowego przeciwnika.

Ostatnio zmieniony przez LugiaFly dnia Czw Cze 05, 2014 6:51 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa! 1vs1] Filip vs Wallace   Pon Cze 02, 2014 3:25 pm

- Dobrze wiedzieć, ale on umie pływać! - Krzyknąłem i wypuściłem Dewotta.
- Dewott zacznijmy od małej pokazówki, użyj orężu Posejdona, ale nie atakuj, tylko zaimprowizuj jakiś taniec w wykorzystaniem go, takie jakby układ do walki... walcz z cieniami zwyczajnie! - No... słabo się wysłowiłem, ale co tam, Dewott mnie zna tyle czasu że ogarnie to co nie do ogarnięcia. Tak więc Dewott stojąc w powietrzu (a właściwie to pływając, ale wyglądało jakby stał) zaczął atakować wodę wokoło swoimi dwoma mieczami zrobionymi z wody... z tej normalnej wody, a nie tej dziwnej. Nie było to jednak od zwyczajne uderzanie o powietrze, tylko takie bardziej wymyślne formy ataków, jak z jakichś sztuk walki czy jedi ze star wars... ciężko mi to dokładnie opisać, obejrzyjcie sobie mistrzów wschodnich sztuk walki którzy używają do walki bambusowych kijów, a będziecie wiedzieć o co chodzi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

Liczba postów : 65
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa! 1vs1] Filip vs Wallace   Sro Cze 04, 2014 3:28 pm

Stałem wpatrując się w Dewotta, który to raczył popisać się swoimi umiejętnościami, władania bronią. Nie wyglądało to wcale źle, jednak jakby tak go podszkolić, może i wyszłoby doskonale.
- Smocza Łuska. - rozkazałem. Milotic znając doskonale kombinację. Pokryła się ona Płaszczem, który następnie zaczął lśnić wyglądając niczym smocze łuski. Było to połączenie Mirror Coat, i Smoczego Ogonu, który nie pokrył jedynie części ogona, ale wszystko co pokrywał płaszcz. Milotick, emanowała połączeniem kolorów zielonego i niebieskiego.
- Ukryta Moc. - oznajmiłem. Chwilę po tym, mojego wodnego pokemona zaczęły otaczać kulki Ukrytej Mocy, mieniąc się tymi samymi kolorami co Smocza Łuska, jedynie z dodatkiem Różu. Była to powiem ukryta siła o mocy Wróżki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa! 1vs1] Filip vs Wallace   Sob Cze 07, 2014 6:42 pm

Pięknie! Ale czego się spodziewać, ten facio ma sporo doświadczenia w tego typu walkach, a ja... zero. Właściwie wyzwałem go na pojedynek nie tyle by wygrać, co by poćwiczyć pojedynki tego specyficznego typu, ale... nagrodą za zwycięstwo nie pogardzę.
- Dewott, popisz się celnością! Wodnymi broniami poniszcz mu te kule, tylko nie strzelaj w niego! - Dewott posłuchał, szybka seria z wodnych broni porozwalała błyszczące kulki, te wybuchając tworzyły efekt jakby wybuchały sztuczne ognie, całkiem jak na sylwestra, światło dodatkowo odbijało się od - co tu ukrywać - imponującej zbroi przeciwnika, efekty wizualne dosłownie zapierały dech w piersiach, chociaż trudno określić czyja to zasługa, właściwie wspólna bo przecież bez tej zbroi Milotic i jego ukrytej mocy nic by z tego nie wyszło, jednak to Dewott wywołał obecny efekt.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa! 1vs1] Filip vs Wallace   Nie Cze 08, 2014 8:23 pm

- Całkiem celnie. Ale jak poradzi sobie z tym? - powiedziałem z uśmiechem na twarzy. Niezwykle rzadko zdarzało się by ktoś próbował strzelać w te kule.. Ale cóż ja poradzę.
- Lodowy Pierścień. - Milotic niemal od razu użyła Wodnego Pierścienia (Aqua Ring), najciekawsze jednak było gdy cała smocza skorupa została przekierowana w pierścienie, które zamiast Milotic zaczęły otaczać Dewotta. Chwilę po tym użyła Lodowego Wiatru zamrażając je, i powodując, że zaczęły krążyć o wiele szybciej dokoła Dewotta.
- Teraz Stalowy Ogon. - szybkim ruchem zbliżyła się do przeciwnika, niszcząc wodne pierścienie nieco strasząc wydrę. Odłamki, otaczały ogon. Wyglądały jak kryształy, o wodnej konsystencji i smoczej barwie turkusa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa! 1vs1] Filip vs Wallace   Nie Cze 15, 2014 11:47 pm

Niniejszym Filip przegrywa walkę. Powód - zbyt długie oczekiwanie na odpis.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa! 1vs1] Filip vs Wallace   Today at 12:01 am

Powrót do góry Go down

[Walka Pokazowa! 1vs1] Filip vs Wallace
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pierwsza walka o odznakę