IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Luty 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Marmoria między miastami turniej testuje emolga Adopcje deckardpain Orania karta Bank ewolucja menager Ostrzeżeń pokemony loteria zmiany Mike dagi66 pokemona Podróż pokemon 2013 liderzy azuria cosmo
Zmiana konta

Share | 

[Walka Pokazowa! 1vs1] Filip vs Wallace

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: [Walka Pokazowa! 1vs1] Filip vs Wallace   Pon Cze 02, 2014 2:30 pm

To było cudne miejsce. Znajdowaliście się... Pod wodą! Konkretnie w wielkiej kuli znajdującą się pod wodą. Była tu morska roślinność, która bez problemu dawała sobie radę w tym miejscu bez wody. W sumie.. Wam mogło się tak zdawać. Wodorosty falowały jak należy, koralowce cieszyły się pełnią życia. A gdzie nie gdzie pływały spokojnie małe pokerybki. Wallace wypuścił Milotick, która bez problemu.. Unosiła się w powietrzu?
- Choć nie widać.. Jest tu woda. Ale taka przystosowana dla pokemonów nie potrafiących oddychać pod wodą. Jedynie typy wodne, mogą tu pływać, reszta będzie po prostu stąpać po ziemi. - oznajmił Wallace i czekał na swojego pokazowego przeciwnika.

Ostatnio zmieniony przez LugiaFly dnia Czw Cze 05, 2014 6:51 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa! 1vs1] Filip vs Wallace   Pon Cze 02, 2014 3:25 pm

- Dobrze wiedzieć, ale on umie pływać! - Krzyknąłem i wypuściłem Dewotta.
- Dewott zacznijmy od małej pokazówki, użyj orężu Posejdona, ale nie atakuj, tylko zaimprowizuj jakiś taniec w wykorzystaniem go, takie jakby układ do walki... walcz z cieniami zwyczajnie! - No... słabo się wysłowiłem, ale co tam, Dewott mnie zna tyle czasu że ogarnie to co nie do ogarnięcia. Tak więc Dewott stojąc w powietrzu (a właściwie to pływając, ale wyglądało jakby stał) zaczął atakować wodę wokoło swoimi dwoma mieczami zrobionymi z wody... z tej normalnej wody, a nie tej dziwnej. Nie było to jednak od zwyczajne uderzanie o powietrze, tylko takie bardziej wymyślne formy ataków, jak z jakichś sztuk walki czy jedi ze star wars... ciężko mi to dokładnie opisać, obejrzyjcie sobie mistrzów wschodnich sztuk walki którzy używają do walki bambusowych kijów, a będziecie wiedzieć o co chodzi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

Liczba postów : 65
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa! 1vs1] Filip vs Wallace   Sro Cze 04, 2014 3:28 pm

Stałem wpatrując się w Dewotta, który to raczył popisać się swoimi umiejętnościami, władania bronią. Nie wyglądało to wcale źle, jednak jakby tak go podszkolić, może i wyszłoby doskonale.
- Smocza Łuska. - rozkazałem. Milotic znając doskonale kombinację. Pokryła się ona Płaszczem, który następnie zaczął lśnić wyglądając niczym smocze łuski. Było to połączenie Mirror Coat, i Smoczego Ogonu, który nie pokrył jedynie części ogona, ale wszystko co pokrywał płaszcz. Milotick, emanowała połączeniem kolorów zielonego i niebieskiego.
- Ukryta Moc. - oznajmiłem. Chwilę po tym, mojego wodnego pokemona zaczęły otaczać kulki Ukrytej Mocy, mieniąc się tymi samymi kolorami co Smocza Łuska, jedynie z dodatkiem Różu. Była to powiem ukryta siła o mocy Wróżki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa! 1vs1] Filip vs Wallace   Sob Cze 07, 2014 6:42 pm

Pięknie! Ale czego się spodziewać, ten facio ma sporo doświadczenia w tego typu walkach, a ja... zero. Właściwie wyzwałem go na pojedynek nie tyle by wygrać, co by poćwiczyć pojedynki tego specyficznego typu, ale... nagrodą za zwycięstwo nie pogardzę.
- Dewott, popisz się celnością! Wodnymi broniami poniszcz mu te kule, tylko nie strzelaj w niego! - Dewott posłuchał, szybka seria z wodnych broni porozwalała błyszczące kulki, te wybuchając tworzyły efekt jakby wybuchały sztuczne ognie, całkiem jak na sylwestra, światło dodatkowo odbijało się od - co tu ukrywać - imponującej zbroi przeciwnika, efekty wizualne dosłownie zapierały dech w piersiach, chociaż trudno określić czyja to zasługa, właściwie wspólna bo przecież bez tej zbroi Milotic i jego ukrytej mocy nic by z tego nie wyszło, jednak to Dewott wywołał obecny efekt.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa! 1vs1] Filip vs Wallace   Nie Cze 08, 2014 8:23 pm

- Całkiem celnie. Ale jak poradzi sobie z tym? - powiedziałem z uśmiechem na twarzy. Niezwykle rzadko zdarzało się by ktoś próbował strzelać w te kule.. Ale cóż ja poradzę.
- Lodowy Pierścień. - Milotic niemal od razu użyła Wodnego Pierścienia (Aqua Ring), najciekawsze jednak było gdy cała smocza skorupa została przekierowana w pierścienie, które zamiast Milotic zaczęły otaczać Dewotta. Chwilę po tym użyła Lodowego Wiatru zamrażając je, i powodując, że zaczęły krążyć o wiele szybciej dokoła Dewotta.
- Teraz Stalowy Ogon. - szybkim ruchem zbliżyła się do przeciwnika, niszcząc wodne pierścienie nieco strasząc wydrę. Odłamki, otaczały ogon. Wyglądały jak kryształy, o wodnej konsystencji i smoczej barwie turkusa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa! 1vs1] Filip vs Wallace   Nie Cze 15, 2014 11:47 pm

Niniejszym Filip przegrywa walkę. Powód - zbyt długie oczekiwanie na odpis.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [Walka Pokazowa! 1vs1] Filip vs Wallace   

Powrót do góry Go down

[Walka Pokazowa! 1vs1] Filip vs Wallace
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pierwsza walka o odznakę