IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
między dagi66 Adopcje liderzy Orania Mike pokemona turniej menager pokemon Marmoria emolga konkurs Bank azuria cosmo 2013 deckardpain loteria Ostrzeżeń miastami Podróż ewolucja zmiany pokemony karta

Share | 

[Walka pokazowa 1vs.1] Lugia vs. Wallace!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: [Walka pokazowa 1vs.1] Lugia vs. Wallace!   Sob Maj 31, 2014 4:38 pm

Miejsce w którym miała się odbyć walka było piękne, jakby z jakiegoś snu... Arena znajdowała się w dolinie, na odcinku rzeki w którym leżało sporo głazów, po których można było skakać. Z wysokich urwisk spadały wodospady, słońce jasno świeciło tworząc kilka tęczy z kropelek tychże wodospadów. DO tego pod skalnymi ścianami siedziały Darmanitany w formie zen, a nad areną na różnych wysokościach utrzymywały się wyspy złożone z ziemi, na których hasały małe pokemony. Zwisały z nich liany, były na nich drzewa, krzaki i wysokie trawy... jeju, przecież to wyspy latające w powietrzu! Ale... jak?!

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: [Walka pokazowa 1vs.1] Lugia vs. Wallace!   Sob Maj 31, 2014 4:59 pm

- Niczym najpiękniejszy z płomieni. Rozpal ogień w sercach przeciwników! Ninetales. - wymówiłam wypuszczając swojego lisa o dziewięciu ogonach. Znał trzy ruchy pokazowe, a jednego ledwo co się uczył. Cienisty Feniks.. Moja przepustka do wygranej. Jak mam jednak zaprezentować jego piękno skoro jest to tak ciężka kombinacja, której nikt nie jest w stanie kontrolować..
- Ninetales, pokaż błysk swych ogonów, niech rozjaśnią je Ogniki. By następnie ukazać ciemniejszą stronę ognia. - dziewięć rozjaśnionych ogonów. Cóż.. To dopiero początek, ledwo zaczęłam wymyślać nowe kombinacje.. Ninetales uniósł i rozłożył swe ogony, niczym wachlarz, a światełka zaczęły powoli się pokazywać, jedno za drugim. Pokemon lekko poruszył ogonami, by pokazać, że w pełni kontroluje położenie płomyczków. Zniżył łeb i przyjął bardziej złowrogą postawę. Wtedy jasne płomienie, zaczęły ciemnieć. I powoli podążały w kierunku Milotic, co najlepsze.. W rytm walca. Jeden mały ognik, pozostał na środkowym ogonie lisa. Po czym znikł, pozostawiając na chwilę dymek. Niczym zgaszona świeca.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: [Walka pokazowa 1vs.1] Lugia vs. Wallace!   Nie Cze 01, 2014 12:30 pm

Spokojnie obserwowałem sobie poczynania mojej przeciwniczki oceniając wstępnie możliwości jej pokemona. Błyszczący ogniem ogon był raczej klasyczny, ale zmiana koloru płomieni... ciekawe. Kiedy to ogniki zaczęły podążać w stronę mojej Milotic stwierdziłem że czas też coś pokazać.
- Miłosny ogon. - Wydałem nie typową komendę, Milotic jednak dobrze wiedziała o co chodzi. Użyła wodnego ogonu i otoczyła swój atak sercami wytworzonymi z przyciągania, po czym machnęła tą kombinacją tworząc na pół minutki małą tęczę za swym ogonem, taki efekt powstawał tylko jeśli światło świeciło z odpowiedniego miejsca. Do tego kilka serduszek oddzieliło się i zniszczyło ogniki tworząc niewielkie eksplozje.
- Teraz zaświeć własnym blaskiem, święta zasłona! - Ten atak już sam w sobie pięknie wyglądał, sprawiał że ciało użytkownika przez chwilę pięknie błyszczało.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: [Walka pokazowa 1vs.1] Lugia vs. Wallace!   Nie Cze 01, 2014 12:49 pm

Dla Milotic obie kombinacje były kombinacjami jak najbardziej doskonałymi. Trudno będzie wygrać z pokemonem, który już sam w sobie jest piękny i olśniewa swoim wyglądem. W każdym razie wyczyny Miloticka, i tak nie przypadłyby mi do gustu. Za dużo w tym jasności i serduszek.
- Ninetales. Niech Feniksy zakręcą pirueta! - oznajmiłam. Mój kochany lis, gwałtownie rozłożył uprzednio złożone ogony, jak to zawsze po wykonaniu ruchu, z pyska zaczął wyciekać płomień kierujący się właśnie ku nim. Początkowo była to jedynie bezwładna masa. Jednak jak na ognistego ptaka przystało, po chwili z płomieni zaczęła formować się sylwetka. Feniks wystrzelił niczym z procy przecinając niebo i powietrze. Żar płomieni towarzyszył mu. Lis cicho zawył, a ptak zmienił kierunek lotu, aż w końcu zaczął wywijać przeróżne akrobacje, w tym piruety. Po czym na sam koniec, zanim jego płomienie się wyczerpały, krążył dokoła Ninetalesa. Wraz ze znikaniem, na lisa spadał mały żar, powodujący niezwykłe lśnienie futra.
- Hexowe Ogniki. - rozkazałam ponownie. Ognisty pokemon utworzył je niemal tak samo jak poprzednio, tym razem jednak pojawiały się w różnej kolejności i miejscach. Rozpoczęły taniec dokoła żółtej sierści, powodując, że Żar jaki spadł z "ginącego" feniksa mienił się ciemnymi kolorami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: [Walka pokazowa 1vs.1] Lugia vs. Wallace!   Sob Cze 07, 2014 6:58 pm

- Przyznaję że twój pokemon ma klasę, zrobiło się tutaj jednak za gorąco przez te jego popisy, nie sądzisz? - Zapytałem z chytrym uśmiechem na ustach.
- Niech posypie się śnieg! - Krzyknąłem i Milotic użyła hiden power o typie lodowym, kule poszybowały w niebo, po chwili spadł śnieg, piękny śnieg, małe jasne punkciki jakby świeciły wychwytując najmniejsze nawet promienie światła i odbijając je.
- Podoba się nowa aura? Pewnie zastanawiasz się jak to możliwe, pozwól iż wyjaśnię. Milotic zaraz po wysłaniu kul w niebo użyła też tańca deszczu, lodowy atak wpadł w chmury zmieniając deszcz w śnieg, który jest dużo ładniejszy. Teraz Milotic pozbądźmy się tych ogników. - Na te słowa moja towarzyszka użyła kilku twisterów, były one mniejsze i słabsze niż przeciętne, bo i siła była nam niepotrzebna. Wciągały one śnieg, każde tornado skierowało się do innego ognika i każdy ognik został wciągnięty do środka, gdzie po chwili wybuchał. Sam wybuch nie był widoczny, stwarzał tylko chwilowe błyski w odcieniach fioletu, które odbijały się na płatkach śniegu w tornadach, po kilku sekundach same tornada rozpłynęły się w powietrzu, ognia już nie było i arena wyglądała jak dawniej z tą różnicą że teraz padał śnieg.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: [Walka pokazowa 1vs.1] Lugia vs. Wallace!   Nie Cze 08, 2014 2:20 pm

- Jest stanowczo za zimno.. - powiedziałam jak obrażone dziecko, jednak na mojej twarzy widniał uśmieszek. Może czas pobawić się czymś czego jeszcze nie robiłam? Czemu by nie. Ninetales na pewno się ucieszy.
- Ninetales! Użyj Pozazmysłowości. - pokemon jakby wiedział co robić, użył ruchu, który już od początku nauki był zawsze promieniem stworzonym z jakby pierścieni. Zaczął nim zbierać śnieg, który w środku trzymał się doskonale i nie topniał, a mienił się jeszcze bardziej. Lis skierował promień nad siebie, po czym gwałtownie zaprzestał używania. Zaczął na niego spadać puszek o barwach tęczy znów podkreślając jego piękno.
- A teraz Wallace, pozwól, że wrócimy do ciepłych klimatów. Feniks. - jeden wystrzelony w niego wystarczył by rozwiać chmury, i wrócić ciepłe słoneczko stworzone przez umiejętność Ninetalesa - Suszę. Oczywiście, feniks nie żyje wiecznie. Więc gdy skończyło się jego zadanie, popiół niczym brokat spadł na calutką arenę niczym ten śnieg wytworzony przez Miloticka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [Walka pokazowa 1vs.1] Lugia vs. Wallace!   Today at 12:15 pm

Powrót do góry Go down

[Walka pokazowa 1vs.1] Lugia vs. Wallace!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pierwsza walka o odznakę