IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
miastami dagi66 konkurs Adopcje turniej menager karta liderzy Podróż pokemon deckardpain pokemona Marmoria zmiany azuria cosmo loteria między 2013 Ostrzeżeń emolga Bank pokemony ewolucja Mike Orania

Share | 

[KP] Zuko

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: [KP] Zuko   Sob Maj 24, 2014 4:40 pm

Imię:
Zuko
Nazwisko:
Nikt go nie zna, łącznie z Zuko
Wygląd:

Zacznijmy może od ubioru. Zuko nosi luźne kimono w barwach czerwieni i złota, luźne buty do pół łydki i... to z grubsza tyle. Jest szczupły i choć nie widać po nim to dysponuje dosyć dużą siłą fizyczną, nie wie skąd, ale zna różne sztuki walki. Zdecydowanie czymś co najbardziej się rzuca w oczy to blizna wokół lewego oka, nie ma pewności jak powstała, sam Zuko uważa iż jakiś ognisty pokemon go tak urządził, dlatego też nie ufa stworkom tego typu za grosz, osobą które je trenują zresztą też. Co do fryzury to ta może się często zmieniać, obecnie nie jest ona żadna wymyślna, tylko proste włosy średniej długości i nic poza tym.
Historia:
Świadomość powoli powracała, pierwsze co poczułem to... uderzający ból, gdzieś na głowie, jak się nazywa... a tak, w okolicach oka. Strasznie piecze. Otworzyłem oczy, no... jedno, to drugie nie reagowało. Zaraz jednak zamknąłem je z powrotem, światło było oślepiające. Po kilku sekundach powoli znów je uchyliłem. Oczy przywykły do światła, już nie oślepiało, a oświetlało. Powoli usiadłem na ziemi, rozejrzałem się w koło, polanka, kilka mniejszych i większych lejów, jakby coś wybuchało... jedno drzewo było przewrócone, inne osmalone, kilka metrów na wprost mnie leżał plecak, dookoła drzewa, las... a właściwie kim ja jestem? W głowie pustka, totalna pustka, tylko ten ból. Odruchowo dotknąłem miejsca z którego pulsował, jednak szybko cofnąłem dłoń, bo nieprzyjemne uczucie nasiliło się w kontakcie z moimi palcami. Powoli wstałem, nogi były jak z waty, ledwo się na nich trzymałem. Chwiejnym krokiem podszedłem do plecaka, był poszarpany, jakby od ugryzień, nie miałem siły tego roztrząsać. Przysiadłem przy nim po turecku i podniosłem. Pierwsze co wypadło ze środka to jakaś kartka. Podniosłem ją i okazała się raczej czymś w rodzaju karty kredytowej, stopionej w połowie, właściwie jedyne co było tam czytelne to rubryczka z imieniem i samo imię; "Zuko". Ciekawe do kogo to należało, może do mnie... nie ważne. Co tam jeszcze mamy? Wyjąłem ze środka kolejny świstek, tym razem... zdjęcie. Był na nim jakiś chłopak, chwilę zajęło i dotarło do mnie że ten chłopak to ja. Byłem otoczony pokemonami, dokładnie sześcioma. Jakieś drzewo z czymś w rodzaju twarzy, do tego wielka... kra? Duży ptak, mała roślinka która dymi i unosi się w powietrzu, jeszcze coś czo przypominało krzyżówkę nietoperza i skorpiona. No i szósty pokemon, wielki, błękitny węgorz owijający nas wszystkich. Patrzyłem na to dłuższą chwilę, nie pamiętałem tego, ale z jakiegoś powodu nagle poczułem tęsknotę pomieszaną ze wzruszeniem. Łza spłynęła ze zdrowego oka. Spojrzałem przelotnie na plecak i... leżała tam jakaś kula. Niewielka, biało-czerwona, nie byłem pewny do czego służy, wziąłem ją do rąk i zacząłem obracać, stukać, nawet ją lekko ugryzłem, ale była twarda i metaliczna, uznałem że to nie jedzenie... nagle ze środka wyskoczył jakiś coś... to był jeden z tych pokemonów na zdjęciu! Dymiąca roślina lewitująca w powietrzu! Pokemon chyba się ucieszył na mój widok, ja byłem raczej zdziwiony i nie wiedziałem jak zareagować. Stalibyśmy tak pewno nie wiadomo ile, ale w tę usłyszałem szelest w krzakach. Odwróciłem się i zobaczyłem jakąś dziewczynę wychodzącą z pomiędzy drzew, za nią dumnie kroczył jakiś pokemon z dwoma listkami wyrastającymi z gałązki na głowie, miał na plecach coś jakby skorupę i nieco  przypominał żółwia.
- Jaka słodziśna! - Krzyknęła nieznajoma i w jednym susie znalazła się przy tym nowym pokemonie, którego przed chwila wypuściłem z pokeballa. Ten jednak schował się za moimi plecami.
- Oj - Zmartwiła się nieznajoma.
- Nie chciałam jej straszyć, przepraszam, po prostu rzadko można tu spotkać Phantumpa...
- Phan... tumpa? - Zapytałem powoli.
- No... to twój pokemon, przynajmniej wygląda na twojego. Nie wiesz co złapałeś?
- Złapałem? - Nie mogłem się zdobyć na nic więcej, a niżeli takie durne pytania.
- No... nie łapałeś jej? To nie jest twoja pokemonka?
- Nie... nie wiem.
- Jak możesz nie wiedzieć? Zaraz... co ci się stało, masz mocno poparzone oko! - To stwierdzenie oznaczało że już znam źródło bólu.
- Nie wiem, nie pamiętam.
- Co? A wiesz jak masz na imię? - Jak mam na imię, jak mam na imię... jakoś się muszę nazywać...
- Zuko, jestem Zuko. Ale nic poza tym nie pamiętam, obudziłem się tutaj już w takim stanie, znalazłem ten plecak. - Powiedziałem podnosząc wyżej szczątki plecaka. - Tam był pokeball, a w pokeballu on i to zdjęcie. - To mówiąc pokazałem nieznajomej również zdjęcie, a ta chwilę je analizowała. - To chyba twoje pokemony, twoja drużyna... Turtwig, co ty robisz!? - Krzyknęła nagle, jej pokemon, ten ze skorupą i liśćmi szarpał jakąś szmatkę. Jego trenerka zabrała mu ją i rozłożyła na ziemi, to był czarny materiał z czerwoną literą "R", patrzyła na to przez chwilę, po czym spojrzała na mnie ze współczuciem.
- Wygląda, że okradł cie zespół R... chodźmy do miasta, te oparzenia trzeba opatrzyć, tam będziemy mogli spokojnie pogadać, może policja wie gdzieś o twoich pokemonach, albo przynajmniej powiedzą nam kim jesteś... tak poza tym jestem Gardenia...
Dwa tygodnie później byłem już w pełni sił, Gardenia okazała się liderką sali, a jej pasją były trawiaste pokemony, Phantump też była trawiastym pokemonem. Gardenia nauczyła mnie nieco o nich, niestety okazało się że policjanci nie mieli nic co mogło by mi pomóc, w ostatnim miesiącu nikt nawet nie zgłaszał zaginięcia. Postanowiłem razem z moją dymiącą roślinką wyruszyć w podróż by dowiedzieć się co się stało i odzyskać moje stare pokemony, oraz złapać i wyszkolić nowe.

Cel:
Odzyskać stare pokemony (Travenant, Staraptor, Avalugg, Gyardos, Giscor)
Pokonać wszystkich ognistych liderów i mistrzów E4
Zniszczyć zespół R
Dowiedzieć się jak dokładnie został okradziony i skąd się wzięła jego blizna.

Profesja Główna: 
Trener

Profesja Poboczna:
Tropiciel

Starter: 
Phantump

Umiejętność: 
Natural Cure - po wycofaniu do pokeballa pokemon leczony jest ze szkodliwego statusu. (poparzenie, zatrucie, sen, zamrożenie, paraliż)

Miasto Startowe:
Eterna

Pokemony:
Drużyna

Phantump (samica)

Charakter: Lubi i ufa swojemu trenerowi, ale jest nieufna wobec obcych. Chce być najsilniejszym poke-duchem i stać się Travenantem. Uwielbia treningi i walki. Gdy trener wyczekuje co zrobić, to ona sama decyduje się na jakiś ruch, jednak bardzo rzadko z pożądanym skutkiem.
Umiejętność:
Natural Cure - po wycofaniu do pokeballa pokemon leczony jest ze szkodliwego statusu. (poparzenie, zatrucie, sen, zamrożenie, paraliż)
Ataki:
Tackle
Confuse Ray
Faint Attack
Astonish

Froakie (samiec)

Charakter: Pokemon machina walki. Walki toczone z Oddishami nauczyły go wiele w walce, co oznacza, że jeśli trener nie ma pomysłu na taktykę, to on mu pomoże. Chce być najsilniejszym pokemonem swego trenera i pokonać Phantump. W przyszłości marzy o staniu się Greninją i zyskaniu wielkiego szacunku wśród pokemonów wodnych.
Ataki:
Pound
Growl
Water Pulse 

Growlithe (samiec)

Charakter: Nie zna nowego trenera, więc nie wie jak się przy nim zachować..
Ataki:
Bite
Roar
Ember

Oddish (samiec)

Charakter: Pokemon ten wręcz uwielbia swojego trenera i chciałby, by nauczył go wielu rzeczy. Marzy, by zostać Vileplumem i być silniejszym od Froakiego trenera. Lubi rywalizować z wymienionym już wodnym pokemonem. Lubi i walki, i pokazy. Wadą jednak jest to, że... treningi nie idą mu najlepiej.
Ataki:
Absorb
Acid
Poison Powder 

Throh (samiec)

Charakter: Pokemon niszczyciel. Niszczy wszystko co napotka na swojej drodze. Nie lubi innych pokemonów walczących. Kocha treningi i walki, nienawidzi pokazów. Uwielbia ataki, w których wykorzystuje się pięści. Niezbyt lubi nowego trenera.
Ataki:
Bind
Leer
Fire Punch
Focus Energy
Body Slam

Treecko (samica)

Charakter: Pokemon ten dalej jest samotnikiem. Obecność innych irytuje go, nie potrafi się skupić. Za cel w życiu obrał sobie jedno.. Trening. Zwykle robi to po swojemu, nie słucha poleceń innych, wada jest jedna.. Źle mu to wychodzi. W walkach skłonny jest do słuchania trenera, jeśli jednak znajdzie lepszy sposób na wygraną.. Standardowo.. Robi to po swojemu. Nie lubi trenera, nawet jeśli jest jego prezentem na dzień dziecka!
Ataki:
Pound
Leer
Absorb

Przedmioty:
Pokedex
-45$
x4 pokeball
Szybkie Rolki

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

[KP] Zuko
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1