IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Podróż Bank ewolucja turniej liderzy Marmoria 2013 azuria pokemon miastami zmiany cosmo pokemona dagi66 Orania pokemony deckardpain menager konkurs Mike loteria Ostrzeżeń Adopcje emolga karta między

Share | 

Sandgem Town

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 11:08 pm

//Sam dodam ;p//

- Świetnie, skoro znasz już nowy atak to możesz sobie odpocząć, albo spróbować nauczyć się jeszcze jednego, twoja decyzja. - Poinformowałem Throha, po czym popatrzyłem po pokemonach.
- Treecko świetnie ci idzie, trochę praktyki i ci będzie świetnie wychodzić więc po prostu ćwicz, a ty Oddish chyba już nie jesteś potrzebny, liczę że Treecko sam dojdzie co dalej, potrzebuje tylko czasu. Zajmijmy się twoim treningiem Oddish, pamiętasz jeszcze jak oddzielałeś truciznę od pyłu? Znów to poćwiczymy, chodzi o wytworzenie pyłu który sparaliżuje przeciwników, a nie zatruje... wy myślcie, jak do czegoś dojdziecie to próbujcie.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Pon Cze 09, 2014 4:58 pm

Thror dalej chciał się uczyć. Nauka tego ataku w ogóle go nie zmęczyła, a wręcz przeciwnie. Odprężyła. Co do Growlithe, dalej nie mógł wpaść jak to zrobić. Froakie ponownie musiał interweniować z akcją gaśniczą. Co do Oddisha: Znów spróbował. Jedna czwarta pyłku była już bezbarwna. Robi postępy. Co do Treecko, wyssał życie z 5 gałązek. Niedługo się nauczy, to widać gołym okiem.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Sro Cze 11, 2014 7:10 pm

- Throh, ten atak to będzie body slam, czyli po polsku cios ciałem, zasadniczo nie jest zbyt trudny, cała sztuka to upaść tak żeby nie bolało, resztę załatwi masa, której dzięki mięśniom masz sporo, mięśnie są ciężkie... wracając do ataku, musisz skoczyć na przeciwnika i go przygnieść, przy odrobinie szczęścia ściśniesz też kluczowe nerwy i rywal zostanie sparaliżowany. Na razie poćwicz upadanie, musisz to robić tak żebyś sam poczuł jak najmniej, ale jednocześnie musisz upadać z dużym impetem, bo to się przełoży na siłę ataku. - Gdy skończyłem już tłumaczyć odetchnąłem, pochwaliłem resztę i podeszłem do Growlithe.
- Mały, ogień ci ucieka, zrób tak, złap gałąź gryzieniem, ale nawet nie próbuj wytwarzać ognia, jak ją będziesz trzymać mocno wtedy wytwarzasz ogień, tyle żeby zaczęła się palić i kończysz, puszczasz gałąź. Powtarzaj w ten sposób zmniejszając odstęp czasowy między złapaniem a ogniem, w końcu ogień będziesz rozpalać ułamek sekundy po złapaniu i to już będzie dobry atak.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Czw Cze 12, 2014 4:44 pm

Thror próbował. Upadał jednak za słabo. Może trzeba mu znaleźć jakiegoś dobrego ,,przeciwnika''. Ale przejdźmy dalej. Treecko opanował Absorba, jednak na razie chce odpocząć. Oddish czeka na atak do nauki. Phantump miała już pełną aurę po 2 minutach, ale ta mu uciekła. Najgorzej radził sobie Growlithe. Starał się jak najsilniej, ale nie dawał rady. Może ten przedwczesny Ember mu to spowodował? Nie wiadomo. Ale coś mu spowalniało naukę. Znów podpalił gałąź i Froakie z znużeniem musiał ją gasić.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Pią Cze 13, 2014 4:55 pm

- Growlithe, ty na razie sobie odpocznij, to nie ma sensu, sam muszę pomyśleć w czym tkwi problem, a poza tym Froakie też powinien potrenować, na razie to chyba tylko wytrenował szybkość gaszenia ognia... tak czy inaczej teraz ty Grolithe pomożesz Throhowi. - Oznajmiłem ognistemu pokemonowi.
- Słyszysz Throh, Growlithe pomoże ci trenowaniu ciosu ciałem, staraj się go przygwoździć do ziemi... ty Treecko odpocznij jak chcesz, nie chowam cie do balla, bo podejrzewam że w lesie ci się podoba, w końcu to twoje naturalne środowisko. Oddish, musisz wytworzyć pyłek który sparaliżuje przeciwnika, nie wiem do końca jak to działa, niektóre pokemony po prostu potrafią wytwarzać taki pył, tak samo jak te jego trującą odmianę którą opanowałeś będąc dzikim pokemonem. Phantump, postaraj się szybciej atakować, chodzi mi zarówno o zbieranie energii, jak i o sam atak, jak będziesz za długo czekała to wszystko pójdzie na marne. - Popatrzyłem po pokemonach i skupiłem się na żabie.
- Froakie wiem że się naczekałeś, teraz w końcu będziesz mógł wykorzystać swoją energię i szybkość. Chcę byś opanował atak, który nazywa się po prostu szybki atak. Ma raczej średnią siłę, ale jest tak szybki że może pomagać przy unikach, poza tym gdy go użyjesz masz gwarancję że uderzysz pierwszy. Pewnie się zastanawiasz na czym on polega? Właściwie... jest łatwy, musisz tylko z dużą prędkością staranować przeciwnika, na razie twoim przeciwnikiem będzie jakieś drzewo, szybkość to jeden z większych atutów twojego gatunku, sądzę że łatwo ci pójdzie.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Wto Cze 17, 2014 4:32 pm

Growlithe zgodził się, ale trochę niechętnie. Thror zaczął. Poszło nawet dobrze, gdyby tylko nie to, że Growlithe chyba mu trochę przeszkodził i ugryzł go Bitem. Froakie ruszył na drzewo i wyszło prawie dobrze. Jedyny problem był taki, iż lekko wyhamował przed drzewem. Co do Treecko, to sobie chodził po drzewach, ale nie za daleko. Chciał, byś w razie czego miał go na oku. Oddish dalej próbował. Nadal jednak z tym samym skutkiem. Powtórzył... i stworzył maluteńki obłoczek paraliżującego pyłu. Ale reszta, to albo brak barwy, lub trucizna. Czeka go jeszcze trochę treningu.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Sro Cze 18, 2014 3:53 pm

- Bitem się możesz bronić, ty Throh z tego co wiem niezbyt odczuwasz taki atak, w końcu to atak mroczny, a te nie zadają zbyt dużych obrażeń pokemonom walczącym. Throh próbuj dalej, idziesz w dobrym kierunku, wydaje mi się że wystarczy że trochę to poćwiczysz. Ciebie to samo się tyczy Oddish, musisz dalej trenować, rozumiem że to może nie być łatwe, ale w końcu ci wyjdzie, a atak może się jeszcze nie raz przyda, bo paraliż to niezły status. Froakie, po co te hamulce? - Zapytałem z lekkim wrzutem.
- Ja wiem że biegniesz w drzewo, ale sądzisz że jak twardy może być przeciwnik? Możesz walczyć no na przykład z Onixem, to wielki skalny węgorz składający się z samych skał, uderzenie w niego to jak uderzenie w skałę. Uwierz mi, jest wiele pokemonów twardszych niż takie drzewo. Więc teraz przełam ten opór psychiczny i przywal na pełnej prędkości!

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Pią Cze 20, 2014 1:14 pm

Throrowi powoli wychodziło. Chociaż nie wiadomo, czy jego siła nie wzrosła przez skupienie mocy. Nieważne. Mimo wszystko szedł w bardzo dobrym kierunku. Oddish ponownie spróbował i już efekt poison powdera prawie zniknął. Została mała plamka fioletu, ale jednak żółtego pyłu było jeszcze mniej. Pozostałość to bezbarwny pył. O ile to jest pył. Treecko dalej się bawił, a Froakie wysłuchał cię, po czym zaatakował drzewo. Oczywiście, znów zwolnił. Widocznie nie udało mu się tym razem pokonać jego lęku przed zderzeniem z twardym ,,przeciwnikiem''. Widać, tylko Froakie nie robi efektów. O, Phantump. Nagle się przeraziłeś. No jasne, nauczył się ataku straszenie. (zaraz dodam)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Pią Cze 20, 2014 2:46 pm

- Kurczę, niezły pomysł by uderzyć z zaskoczenia. - Powiedziałem do Phantump, po czym uspokoiłem się nieco i spojrzałem po pozostałych...
- A więc tak, ty Throh i Oddish, wam nie będę powtarzał po raz kolejny tego samego, bo to sensu nie ma. Idziecie w dobrym kierunku i musicie jedynie nabrać wprawy w tych atakach więc trenujcie dalej. Froakie... skoro nie chcesz uderzać w drzewo, to zacznijmy od czegoś mniej twardego... rozpędź się i przywal we mnie na pełnej prędkości, zobaczmy jak ci to wyjdzie... - mówiąc to ustawiłem się na przeciwko żaby gotowy do przyjęcia ataku.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Pią Cze 20, 2014 2:56 pm

Phantump była szczęśliwa, że jej się udało i zaczęła się przyglądać trenującym. Thror zbliżał się do nauczenia. Udało się mu sparaliżować w dodatku Growlithe, który już nie mógł się bronić. Dlatego też zmienił przeciwnika na głaz, którego, o dziwo, wcześniej nie zauważyłeś. Co do Oddisha, to on próbował i wyplenił już fioletowy proszek, po czym zaczął zamieniać go powolutku na żółty. Oboje robią widać bardzo dobre postępy. Froakie pobiegł na ciebie i uderzył. Nie było to jednak tak mocne jak myślałeś. Przez chwilę wydawało ci się, że zwolnił. Ale słabiej. Może nie chciał ci zrobić krzywdy. Nagle Treecko do ciebie pobiegł. Puknął cię w nogę, po czym wskazał palcem las obok. W tle widniał... znajomy Gliscor. Wydawał ci się dziwnie podobny do już ci znanego z wcześniejszych lat. A raczej dni. Patrzył na was wszystkich z ukrycia. Ale dlaczego?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 22, 2014 5:43 pm

(Jeśli chodzi ci o Gliscora którego miałem kiedyś to ja go nie mogę pamiętać bo moja postać straciła pamięć ;p)

Chwilę patrzyłem na skorpiona, który dziwnym zrządzeniem losu skrzyżował swe geny z nietoperzem. Ukrywał się... wyglądał groźnie, lepiej takiego nie drażnić, taki pokemon mógł przywodzić dużemu stadu Gligarów, a jakby oni nas zaatakowali... skoro chce być niewidoczny, niech myśli że tak jest. Popatrzyłem też po drzewach otaczających chowającego się pokemona, nie robiłem tego zbyt dokładnie, żeby wyglądało na podziwianie widoków, jednocześnie starałem się wypatrzeć czy pokemon nie ma tam jakiegoś wsparcia...
- Ładny las Treecko, masz całkowitą rację... - powiedziałem nadnaturalnie głośno do mojego trawiastego pokemona i posłałem mu porozumiewawcze spojrzenie, oby zrozumiał o co mi chodzi.
- No, Growlithe odpocznij sobie w pokeballu, niedługo pójdziemy do cp i będziesz jak nowy. - Mówiąc to schowałem ognistego pokemona do pokeballa i pochwaliłem resztę polecając by dalej ćwiczyli. Froakiemu powiedziałem by przerzucił się z powrotem do trenowania na drzewie i by atakował mocno, a co ważniejsze szybko. Po tym kucnąłem obok Treecko.
- Brawo. - Szepnąłem. - Ale nie dajmy poznać że wiemy że on tam siedzi... Treecko nie leń się, pobiegaj po drzewach to se kondycję przećwiczysz. - Ostatnie zdanie wypowiedziałem głośniej, tak by i tajemniczy obserwator usłyszał.
- Pobiegaj, ale nie dla kondycji, sprawdź czy on nie ma wsparcia, ale go nie drażnij, jak zaatakuje biegnij do nas, krzycz, cokolwiek, ale nie podejmuj walki, taki pok nie może być słaby, a ty jeszcze do mocarzy nie należysz. - Wszystko to wypowiadałem szeptem, a potem wstałem i dodałem głośniej.
- No, biegaj, biegaj.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Pon Cze 23, 2014 5:47 pm

(Przypominam ci o zdjęciu)
Wypowiedziałeś wszystkie te słowa. Treecko skumał o co chodzi. Gliscor dalej na was jednak patrzył. Wszyscy ćwiczyli: Thror się już nauczył ataku znanego jako Body Slam, Oddish powoli zwiększał zawartość paraliżującego pyłku, tylko Froakie nie robił postępów. Treecko zrozumiał i zaczął tam biegać. Wrócił jednak po 5 minutach. Cały poobijany. Mówił coś o jeszcze 5 innych, silnych pokemonach. Z trudem uciekł od tych potężnych stworzeń. Gliscor, który wcześniej was obserwował, zniknął.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Pon Cze 23, 2014 5:58 pm

Pięć pokemonów, w tym Gliscor, który wygląda jak... ten. Przyjrzałem się fotografii.
- Treecko, czy były tam takie właśnie pokemony? - Zapytałem i pokazałem pokemonowi owe zdjęcie.
- Napatrz się spokojnie i odpocznij sobie... - popatrzyłem po pokemonach.
- Bardzo ładnie, ale Froakie, szybkość, szybkość i raz jeszcze szybkość. Musisz to zrobić na pełnej prędkości, przywalić w te drzewo całą prędkością! Jesteś szybkim pokemonem, jednym z najszybszych na świecie, chyba nie chcesz przynieść hańby swojemu gatunkowi? Pomyśl jak wiele silnych pokemonów korzystało z tego ataku, na pewno bardzo wiele, na pewno nawet najsilniejsze Greninja z twojego starego stada znają, albo przynajmniej znały ten atak, a ty co? Dawaj, pokaż że też nie masz najmniejszej skazy, przywal w to drzewo!

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Pon Cze 23, 2014 6:30 pm

Treecko pokiwał głową, że nie. Chociaż jeszcze raz spojrzał i wskazał Trevenanta. Po tym upadł niezdolny do walki, mimo nie uczestniczenia w żadnej walce. Mimo wszystko znasz dwa pokemony z sześciu: Gliscora i Trevenanta. Ale pozostałych nie znasz. Widocznie o nich nie wiesz. Tym razem już nie widzisz Gliscora. Widocznie ten człowiek, który nim i resztą kierował odszedł. Po chwili Phantump spojrzała groźnie na znajomego ci człowieka. Tak... to Zancardo.
- Teraz ci się odpłacę za moich towarzyszy. - powiedział i wypuścił... nie, to nie był Turtwig. To był GROTLE!!! Tylko jakim cudem on ewoluował tego pokemona tak szybko?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Wto Cze 24, 2014 6:46 pm

- Widzę że ewoluował... wiesz, ja też mam nowych przyjaciół. Throh, uderz go z body slam, a potem od razu ognista pięść, całą serią! Ciekawe jak to zniesie, podobno te poki mają wysoką obronę... - naprawdę ciekawe, czysto trawiasty pokemon dostanie serią ognistych pięści, wątpię czy się po tym szybko podniesie...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Sro Cze 25, 2014 5:07 pm

Grotle przyjął na spokojnie Body Slam, który ostatecznie nie sparaliżował go. Ognistej pięści już nie. Jednak nie dał się. Po dwóch ognistych pięściach oddał Throrowi Bitem i odrzucił go. Thror upadł, ale szybko wstał. Był jednak zaskoczony siłą rzutu tego Grotle. Po chwili Grotle wystrzelił Razor Leaf. Thror zniszczył to jednak bez problemu dwiema ognistymi pięściami.

Grotle - 80%
Thror - 80%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Today at 8:04 am

Powrót do góry Go down

Sandgem Town
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2