IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
ewolucja 2013 dagi66 Ostrzeżeń liderzy Orania deckardpain menager między turniej Mike pokemony Marmoria Podróż azuria loteria konkurs zmiany karta cosmo Bank miastami Adopcje pokemon pokemona emolga

Share | 

Sandgem Town

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Sandgem Town   Pią Maj 02, 2014 2:12 pm

To ładne miasteczko położone w pobliżu Twinleaf. Znajdziemy tutaj centrum pokemon, oraz market, lecz nie nastawiajcie się na wielkie zakupy! Można tu kupić tylko pokeballe i jakieś podstawowe leki. Idąc drogą na zachód dotrzemy do jeziora prawdy, zaś jeśli udamy się drogą na północ dotrzemy dość szybko do Jublife. Jak większość miast tego regionu i te otoczone jest lasami. A i jeszcze jedno! W mieście jest też laboratorium prof. Rowana.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 9:53 am

Rozejrzałem się dookoła i skierowałem swoje kroki do centrum pokemon, a raczej ruszyłem poszukać owego budynku. Powinien być gdzieś blisko samego, dosłownego centrum miasta, bo w takich miejscach zazwyczaj stoją centra pokemon, aby podróżni nie musieli błądzić gdy mają pokemona w ciężkim stanie... dajmy na to zatrutego. Przecież tak się często zdarza, nawet jakby Oddishe stwierdziły na początku że jestem ich wrogiem i użyły trującego proszku to sam bym został zatruty, a trujący proszek znał przynajmniej jeden z nich... z takimi rozmyślaniami w głowie szukałem sobie CP wraz z moją bandą.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 10:43 am

Wioska była tak mała, że bez problemu znalazłeś Centrum Pokemon. Był obok sklepu. Od razu wszedłeś do cp. Akurat siostra Joy leczyła pokemony jakiejś trenerki.
- Dzień dobry. - zwróciła się do ciebie Joy. Centrum pokemon było opustoszałe, co się dziwić: przecież była jakaś 6. Dopiero dzień wstał. Byłeś sam z siostrą Joy, tą trenerką i starszym panem czytającym gazetę i posiadającym Dratiniego, który się tobie przyglądał.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 10:46 am

- Dzień dobry. Czy mogła by siostra zająć się moimi pokemonami? I jeszcze mam pytanie czy jest tu jakaś restauracja, czy coś takiego, dawno nic nie jadłem, zresztą moje pokemony też nie... - nu, przydało by się coś zjeść, w końcu martwy trener to słaby trener, a trener który umarł z głodu to frajer nie trener. Trzeba więc zadbać o jaką strawę.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 10:52 am

- Oczywiście, że uleczę pokemony. - powiedziała i czeka na balle. - A co do restauracji, słyszałam, iż ostatnio otworzyli jakąś nową na obrzeżach Sandgem. - dodała siostra Joy. 
- To prawda, dają tam w dodatku bardzo dobre jedzenie. - dodał starszy pan, wychylając swoją twarz zza gazety i głaszcząc swoją Dratini.  

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 10:59 am

Podałem siostrze Joy pokeballe i przyjrzałem się temu węgorzowi.
- Co to za pokemon? Pierwszy raz widzę takiego, nawet nie wiem jakiego jest typu... - zagadnąłem staruszka, pokemon bardzo mi się spodobał, byłem ciekaw jakichś informacji o nim, może takie stworki występują tu gdzieś w pobliżu i mógłbym jednego przyłączyć do drużyny? Nie wyglądał co prawda na siłacza, no ale Phantump na ten przykład też na takiego nie wygląda, ale umie namieszać, kwestia treningu...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 11:06 am

Siostra Joy wzięła balle.
- To jest Dratini, najniższa forma pseudo-legendy z Kanto. Niestety, ja jestem człowiekiem z Kanto, ja tylko na wakacje w Sinnoh. Ale słyszałem, iż podobno w jakimś ukrytym miejscu znajduje się stado Dratinich i Dragonairów, prowadzonych przez Shiny Dragonity. Ale czy to prawda, nie wiem. - odpowiedział na twoje pytanie starszy pan i wrócił do czytania gazety. Dratini już nie patrzył na ciebie.
- Pokemony uleczone. - powiedziała siostra Joy, oddając ci pokeballe z twoimi pokemonami. 

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 11:16 am

- Bardzo pani dziękuje za pomoc, a panu za informację, do widzenia. - Pożegnawszy się wyszedłem z centrum pokemon i skierowałem się na poszukiwania restauracji, byłem naprawdę głodny, moje pokemony pewnie też, więc musimy coś zjeść, nie ma opcji, musimy zjeść. Potem się potrenuje i pomyśli co dalej.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 11:23 am

Wyszedłeś z centrum pokemon i zacząłeś szukać restauracji. Znalazłeś ją bardzo szybko. Jakieś dwie minuty minęły. Była to bardzo ładna restauracja. Pomalowana na czerwono-biało dawała ładną barwę, miała 2 piętra, tabliczkę z napisem ,,Hotelo-restauracja''... zaraz, to jest po części hotel? To było dość dziwne, chociaż pisało na dodatkowej tabliczkę: ,,Funkcjonują one oddzielnie''. Aha, czyli jednak będziesz mógł tu zjeść.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 11:34 am

Zadowolony wraz z moimi pokemonami przekroczyłem progi hotelo - restauracji. Ciekawe co tu mają... nie będę jednak wybrzydzał jestem naprawdę głodny. Rozejrzałem się dookoła szukając lady, stolików, czy czegoś takiego i oczywiście menu! Spis żarcia to podstawa! Jak bym miał zamówić nie wiedząc co mam do wyboru?

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 11:42 am

Było tu tyle stolików, że głowa mała. Usiadłeś przy jednym z nich i kelner podał ci menu. Było tu sporo dań. Od zwykłych ziemniaków, po indyka po szlachecku. Jest w czym wybierać, ponieważ menu miało aż 50 stron. Sporo dań, trzeba przyznać. W dodatku w tle mieli nawet orkiestrę. No, widać iż ta restauracja jest bardzo bogata. Ceny zresztą też: Indyk za 50$. W dodatku bez dodatków.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 11:52 am

Zacząłem szukać czegoś jak najtańszego, nie miałem dużo pieniędzy... kogo ja chce oszukać, mam 5$! Już po mnie... ciekawe czy przejdzie zmywanie w zamian za jedzenie... eh może jest coś taniego? Błagam... a jak nie będę musiał chyba walczyć z liderami o pustym brzuchu i dopiero po tym się najem, wiem że Gardenia za wygraną z nią daje trenerom pieniądze, reszta pewnie też tak robi...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 11:57 am

Znalazłeś. Dwie bardzo maluteńkie kulki ziemniaków za 5$. Trzeba przyznać, drogo to tu jest.
- Co pan zamawia? - przerwał ci kelner czytanie różnych potraw. Raczej za 5$ się tu nie najesz za bardzo. Kelner patrzył na ciebie, czekając na twoją odpowiedź. Nie było innych możliwości. Prawie nic tu chyba nie zjesz.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 12:12 pm

- Sorry, nie stać mnie. - Powiedziałem zrezygnowany, wstałem i wyszedłem z restauracji. Cóż, jak nie po cywilnemu to po średniowiecznemu. Poszedłem na obrzeża miasta, miasto było otoczone lasami, więc postanowiłem poszukać jadalnych jagód. Skoro się tam tymi ziemniokami nie najem to napcham się jagodami, obym tylko znalazł jakieś jadalne.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 12:17 pm

Nie znalazłeś niczego po drodze. Jednak w lesie aż roiło się od jagód. W szczególności tych jadalnych dla ludzi. Były też jagody dla pokemonów. Właśnie!!! Dopiero teraz zwróciłeś uwagę, iż twoje pokemony zniknęły!!! Jednak wyłoniły się. Z jagodami. Widocznie same poszły do lasu już wcześniej, bo wiedziały, że nic nie znajdą w tej restauracji dla siebie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 12:35 pm

- Jesteście tak mądrzy że mnie przerażacie... jedzmy! - Zająłem się czyszczeniem krzaków z jagód, a gdy już wszyscy się napchaliśmy postanowiłem rozpocząć treningi.
- Dobra, mam nadzieję że macie energię by poznać nowe ataki, bo właśnie tym się teraz zajmiemy.
- Phantump, zaczniemy od ciebie. Czas byś poznała atak typu duch który zadaje obrażenia. Ten atak nazywa się straszenie. Musisz się skupić i otoczyć mroczną aurą istoty z zaświatów, a potem staranować przeciwnika, taka akcja, ale z dodatkiem duchowym, rozumiesz? Growlithe, umiesz tworzyć ogień, czas na nowy i silniejszy ognisty atak. Ognisty kieł. Musisz utworzyć ogień, zupełnie jak w przypadku żaru, tylko tym razem nim nie strzelaj, zatrzymaj go na zębach i ugryź przeciwnika... znajdź sobie jakiś porządny patyk do trenowania, Froakie miej na niego oko, jakby się zaczęło palić to ugaś ogień wodnym pulsem, ty potrenujesz potem. Oddish, Treecko, wy potrenujecie razem, a dokładniej ty Oddish potrenujesz Treecko, chce byś nauczył go absorbcji, a ty Treecko proszę słuchaj go, bo ten atak naprawdę ci się przyda, nie dosyć że zadaje obrażenia to cie wyleczy w trakcie walki. - Popatrzyłem na ostatniego pokemona jaki został.
- Throh, dla ciebie coś co nie zadaje obrażeń, ale uwierz że się przyda. Skupienie energii, dzięki temu szansa na cios krytyczny zwiększy się. Musisz się skupić naprawdę mocno na celu, niech celem będzie jedno z drzew, nie masz go atakować, masz się na nim skupić, rozumiesz?

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 2:26 pm

Najedliście się. Pokemony miały siłę ze względu na zjedzone jagody. Phantump zaczęła chyba najlepiej z wszystkich. Stworzyła malutką aurę. Niewielką, ale zawsze dobrze jak na pierwszy raz. Gorwlithe próbował użyć ognistego kła na jakiejś większej gałęzi, ale skończyło się na wystrzeleniu w niego żaru, podpalając liście, które ugasił Froakie. Treecko słuchał Oddisha, no cóż, teoria łatwa, praktyka już znacznie trudniejsza. Nie wyszło mu to w ogóle. Thror za to próbował się skupić, ale rozpraszały go nauki innych i poinformował cię, iż idzie w ciche miejsce, po czym to zrobił.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 2:43 pm

- Skoro tam będzie mu łatwiej to proszę bardzo, ważne by się nauczył. Dobrze, skupcie się, zdaję sobie sprawę że nie są to proste ataki, ale bez nich będzie ciężko. Phantump nieźle ci idzie, otocz się tą aurą, tak by przeciwnik bał się na sam widok, jeśli umiesz to możesz zaświecić oczkami czy coś takiego... no nie wiem, duchy mają swoje metody na straszenie innych, nie? Growlithe, wiesz jak wykonać gryzienie, spróbuj go użyć, ale w ostatniej chwili przed ugryzieniem stwórz ogień, by nie zdążył ci uciec. A tobie Froakie dziękuje że jesteś czujny i nie martw się, jak tylko Growlithe opanuje ten atak i ty potrenujesz. - Po tych słowach przeniosłem wzrok na dwójkę trawiastych pokemonów.
- Oddish, pokaż Treecko też w praktyce jak to wykonywać, żeby zobaczył na czym to polega. Ty Treecko obserwuj uważnie i próbuj, wiem że ten atak nie jest łatwy, ale prócz przydatności samej w sobie jest to też podstawa do silniejszych ataków. Jesteś trawiastym pokemonem, umiesz się łączyć z przyrodą, wczuj się w przeciwnika i wyciągnij z niego nieco życia.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 2:48 pm

Thror zniknął ci z oczu. Phantump znów spróbowała. Jednak skończyło się na tylko o 2% większą aurą. Robi bardzo malutkie postępy widać. Co do Growlithe. Znów spróbował, ale ogień uciekł mu z buzi, znów lądując na gałęzi, którą zgasił Froakie. Oddish pokazał atak Treecko, ale już on sam nie dał rady tego powtórzyć. No dobra, jeden taki malutki postęp był widoczny. Ale naprawdę malutki.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 2:58 pm

- Dobrze, nawet najmniejszy postęp przybliża nas do celu. - Pochwaliłem pokemony, to przecież jeszcze młode osobniki, nie wymagam od nich by od razu się uczyli każdego nowego ataku.
- Growlithe spróbujmy jeszcze inaczej. Ugryź te gałąź i dopiero kiedy będziesz ją trzymał zębami wytwórz w pysku ogień, ale nie wystrzel go przypadkiem. Phantump skup się na uwolnieniu mroku który drzemie we wnętrzu ciebie. Treecko jesteś mądrym pokemonem, opanowanie tego ataku to tylko kwestia czasu, musisz się tylko mocno skupić, Oddish, jeśli masz dla niego jakieś rady to proszę.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 10:33 pm

Phantump ponownie spróbowała, nie dała rady. Growlithe znów podpalił gałąź, tym razem jednak musi szukać nowej. Treecko słuchał Oddisha i powoli mu to wychodziło, ale i tak jeszcze dużo przed nim roboty. Throra pewnie nadal uczy się skupienia, a Froakie ponownie gasił gałąź, podpaloną przez Growlithe. Tak szczerze: Dwa pokemony robią postęy, jeden bez postępów, a jeden niewiadomy.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 10:36 pm

- Phantump, chcesz być najlepszym duchem, a nie umiesz mnie przestraszyć?! Dawaj, przeraź mnie, tak jak tylko duch potrafi, zrób to, tu i teraz, nie myśl, nie zastanawiaj się, idź na żywioł! Wy trenujcie dalej swoje. - Rzuciłem jeszcze pozostałym i czekałem jak zareaguje Phantump, chciałem by w końcu wyzwoliła w sobie instynkt, nie zawsze powinno się polegać tylko na nim, ale są takie sytuacje że warto.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 10:49 pm

Phantump spróbowała. No dobra, poczułeś lekki strach. Ale naprawdę słaby. Co do Growlithe, dalej próbował. Zauważyłeś, iż wyzwolił malutki ogień na zębach, ale zniknął. Froakie ziewnął. Tym razem nie miał co gasić. Treecko powoli się uczył. Wyssał energię z jednego liścia krzaka, ale to o wiele za mało. Widzisz kątem oka, że Thror wraca.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 10:52 pm

- Phantump, odpocznij chwilę i spróbuj pomyśleć co możesz robić źle, może to coś da. Growlithe, więcej ognia, tylko nie daj mu uciec, to ty masz go kontrolować. Co do was dobrze wam idzie. - Ostatnie słowa były pochwałą dla wiadomych trawiastych pokemonów.
- Widzę że już wróciłeś, jak trening? - Zapytałem Throha, byłem ciekawy co sobie wydumał w samotności.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Nie Cze 08, 2014 11:01 pm

Thror użył ataku. Czyli nauczył się go. (jak się nazywał ten atak po angielsku?) Co do Phantump, zaczęła ona nad tym myśleć. Trzeba chyba dać jej czas. Co do Growlithe, znów ogień mu uciekł. Froakie szybko zgasił ten ogień z palącej się gałęzi. Growlithe zaczął także rozmyślać, co może robić źle, iż nie wychodzi mu ta nauka. Treecko wyssał życie z 5 liści. Widać, idzie mu co raz lepiej.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sandgem Town   Today at 12:15 pm

Powrót do góry Go down

Sandgem Town
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next