IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Bank Adopcje karta loteria menager Podróż 2013 liderzy Ostrzeżeń ewolucja konkurs Orania Marmoria cosmo pokemon dagi66 zmiany między pokemona deckardpain turniej azuria miastami Mike emolga pokemony

Share | 

Eterna City

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 31, 2014 2:58 pm

- Dziękuje za dotrzymanie umowy, uczciwy z ciebie władca. - Przyznałem shiny żabie.
- No... Froakie pożegnaj się ze swymi kolegami, za chwilę ruszamy w drogę. - Powiedziałem do mojej prywatnej żaby... szkoda że jednak nie zdobyłem Oddisha... chociaż, może jeszcze do nich pójdę i spróbuję jakiegoś zwerbować... tak, to dobry pomysł! Więc jak tylko Froakie skończył się żegnać ruszyłem w kierunku gdzie odeszli niedawni więźniowie.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 31, 2014 3:03 pm

Froakie pożegnał się z jakimiś 13 przedstawicielami swojego gatunku i swojego dawnego władcę. Trzeba przyznać, dużo miał przyjaciół. Szybko dogoniłeś Oddishe i Vilepluma. Oddish z którym ruszyłeś na tę wyprawę aż się rzucił na ciebie z radości. Vileplume chyba zrozumiał i po chwili coś powiedział po pokemonowemu i wskazał twój pas, a dokładniej: Pokeball. Po chwili Oddisha. Oddish pokiwał głową. Wszystko jasne, on po tej wyprawie zachciał do ciebie dołączyć. Dlatego był taki smutny, gdy szedł do swoich. Widocznie musiało go korcić poznawanie świata.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 31, 2014 3:11 pm

- No, więc wskakuj mały. - Powiedziałem i dotknąłem go pokeballem, nie musiałem się długo wahać, przecież proponowałem mu już raz dołączenie, wtedy w centrum pokemon, po tej całej akcji moja sympatia do niego tylko wzrosła... szkoda tylko że te dwa plemiona które polubiłem wciąż będą walczyć... eh... wszystkiego nie mogę naprawić, walczą od wielu lat. Jeden człowiek tego nie zmieni, a szkoda...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 31, 2014 3:17 pm

Pokeball bez problemu zapikał 3 razy, co oznaczało, iż Oddish jest już w twoim teamie. Vileplume i Oddishe... zniknęły? A jednak jeszcze są. Gdy pokeball pikał, oni oddalali się. Byli już w połowie drogi do lasu Eterny. Czyli twój cel pozyskania i Froakiego i Oddisha został zakończony.
- Dobrze się spisałeś, chłopcze. - usłyszałeś głos i za sobą zobaczyłeś... Debrasso z Greninją. - Widzę, iż bardzo pomogłeś. Może ten konflikt zakończy się bardzo szybko dzięki tobie. - dodawał starszy pan, a Greninja patrzył na wschód słońca za tobą. Dopiero teraz zrozumiałeś, iż wstaje ranek.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 31, 2014 3:30 pm

- Nie wiem... jeśli tak to świetnie, ale ja się wolę już w to nie mieszać, jeszcze pogorszę... - spojrzałem na pokemony i pokeball z tym nowo złapanym.
- Czas na trening... Dobrasso, czy twój Greninja zna szybki atak? A jeśli tak czy mógłby nauczyć tego ataku mojego Froakie? Wydaje mi się że dosyć przydatny atak... co do was, ty Phantump poćwiczysz straszenie, czyli Astonish, musisz otoczyć się mroczną aurą i staranować przeciwnika jak przy używaniu akcji, najbardziej liczy się ten mrok, ta siła duchów... poćwicz gromadzenie go wokół siebie. Growlithe, ty musisz poznać atak ognisty, ember. Powinno pójść ci łatwo, ten atak polega na wydobyciu z siebie kulek ognia i wystrzeleniu w przeciwnika. Musisz się skupić i przeobrazić oddech w ogień, wschodzące słońce nam sprzyja, to ono daje siłę ogniu... - wypuściłem też Oddisha.
- Oddish, chciałbym abyś i ty poznał nowy atak, dokładniej paraliżujący pył. Ten atak jest podobny do poison powder, ale tym razem zamiast dołożyć do pyłu truciznę postaraj się by paraliżował on. Na razie ćwicz tylko wydzielenie od pyłku trucizny, tak by... zwyczajnie nie był trujący... ewentualnie możesz spróbować wytworzyć toksyny które zamiast odbierać zdrowie będą paraliżować, jak wolisz...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 31, 2014 3:42 pm

Pokemony po wysłuchaniu cię miał już trenować, kiedy... usnęły. No dobra, Oddish był jeszcze w miarę wypoczęty. No i Phantump, ale ona była zbyt zmęczona, by się uczyć ataku.
- Ciekawe, czy ten Froakie, Growlithe i Phantump spały przez tę noc. - zażartował Debrasso. To raczej nie było śmieszne, ale rozśmieszyło to Greninja. - Ja ci nie przeszkadzam. - dodał i razem z wodnym pokemonem oddalił się. Oddish próbował zmienić pył, ale wychodziło to co zwykle. No dobra, jeden z tych pyłków był bezbarwny i poleciał na Phantump, nic jej nie robiąc. Czeka was trudna nauka.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 31, 2014 3:53 pm

- Eh... dopiero jak ich widzę to sobie uświadomiłem że też jestem zmęczony... Oddish, przełóżmy ten trening, chyba że bardzo ci zależy to możesz poćwiczyć sam, a ja sobie odpocznę. Jak już wypoczniemy to potrenujemy na poważnieeeee - ups, wymsknęło się ziewnięcie. - Sorry, tak czy inaczej muszę odpocząć. - Powiedziałem uśmiechając się przepraszająco i ułożyłem się do snu obok moich pokemonów.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 31, 2014 4:19 pm

Oddish też usnął. Phantump także zresztą. Tak sobie spałeś aż... budzi cię blask księżyca. Wymieniony naturalny satelita był ułożony idealnie na górze. Chyba była północ. Tylko co cię zbudziło? Usłyszałeś odgłos ataku.
- Zwiewamy stąd szefie!!! - usłyszałeś głos i odgłos chowanego pokemona, po czym odwróciłeś się. Ujrzałeś Zancardo i jego przy... towarzyszy, którzy zwiewali po tym, jak Phantump ich zaatakowała. Ten człowiek serio lubi wkurzać.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 31, 2014 4:29 pm

- Północ... w sumie można spać do rana, z taką ochroną jak ty nic nas nie zaskoczy... wszyscy są? - Zapytałem i obejrzałem czy nikogo z moich pokemonów nie brakuje, jeśli są wszyscy to wracam do snu, a jeśli nie to... będę się martwił jak ich nie będzie, ten... nie pamiętam jak mu tam nie był silnym trenerem, tylko takiego udawał... właściwie jego napaści były niezłym treningiem dla Phantump, w końcu aby być silna musi walczyć!

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 31, 2014 4:35 pm

Okazało się, że brakuje Growlithe. Słyszałeś wycie u Johna Zancardo. Więc jednak kogoś z twoich pokemonów porwali i zaczęli uciekać przez te równiny. Phantump zaczyna ich gonić. To samo Froakie i Oddish. Ciekawe było, dlaczego spałeś blisko 18 godzin. To w sumie jednak nie było ważne. Ważniejsze było, gdzie ten człowiek ucieka. 
- Eh, jak zwykle ktoś musiał mnie uprzedzić. - usłyszałeś, po czym zobaczyłeś... agenta, którego spotkałeś na samym początku podróży. Pewnie znowu goni tego Zancarda.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 31, 2014 4:43 pm

- Sorry, nie mam czasu gadać. - Rzuciłem do agenta i rzuciłem się w pogoń za Johnem, jak go dorwę to on tego nie przeżyje!
- Phantump leć wysoko i wypatruj go, jak już go zobaczysz to powiadom nas o tym! Nie mógł daleko uciec, znajdziemy go! - Starałem się biec za wyciem Growlithe, już ja mu dam porywać mi pokemona, złapać, zabić, oskalpować! Zaraz pożałuje że się urodził, a jak się spróbuje stawiać to se pogada z Phantump, Froakie i Oddishem, ciekawe co wtedy zrobi!

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 31, 2014 4:57 pm

Razem z agentem zacząłeś gonić Zancardo. Słyszałeś bardzo głośno wycie twojego pokemona, aż... Growlithe ucichł.
- Szefie, lepiej użyć naszej szybkości, niż się chować. - usłyszałeś cicho.
- Racja. - usłyszałeś głośniej i Zancardo razem z dwoma koleżkami wyszedł zza zarośli. Jednego z jego towarzyszy zamroził Walrein, drugiego złapał agent.
- Masz tego swojego Growlithe. - powiedział John i wypuścił z rąk Growlithe, który do ciebie pobiegł. On sam zniknął ci z widoku. Pogoń kosztowała jednak ciebie i twoje pokemony sporo sił.
- Dobra, czas iść na komisariat, panowie. - usłyszałeś słowa agenta, który zaczął iść z dwoma schwytanymi więźniami, pilnowanymi przez Walreina. Byli prawdopodobnie oburzeni ucieczką Zancardo.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 31, 2014 5:01 pm

- Idźcie... a wy odpocznijcie. - Schowałem wszystkie moje pokemony oprócz Growlithe.
- Biegniemy za nim mały, nie odpuścimy mu tak łatwo! - Powiedziałem do ognistego stworka i rzuciłem się w dalszy pościg. Growlithe to szybkie pokemony, nieraz używane w policji do pościgów, mam nadzieję iż ten mój nie jest jakiś wybrakowany. Chciałem dorwać tego Johna i oddać policji by mieć z nim spokój raz na zawsze...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 31, 2014 5:08 pm

Zancardo biegł szybko, jednak Growlithe był szybszy. Już prawie go dogonił. Gdyby nie ta jego peleryna.
-  To mnie tylko obciąża. - powiedział John, zrzucając ją. Zauważyłeś, że ma żółtą podkoszulkę. Ale kogo to obchodzi. Pech chciał, że peleryna spadła na Growlithe, zatrzymując go. A ty byłeś nie tyle, że zmęczony, to w dodatku wolniejszy od tego wcielenia prędkości. Growlithe strzepnął z siebie pelerynę, ale nie gonił już Zancarda. Nie widział go już. To samo ty. Jednak wam umknął.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Cze 01, 2014 12:06 pm

- Eh... trudno, następnym razem tak łatwo się nie wywinie. - Powiedziałem zawiedziony i schowałem Growlithe do balla, po czym rozejrzałem się wkoło by poszukać wzrokiem pokemonów, serce od adrenaliny biło mi tak że chwilowo tak czy siak bym nie zasnął, chciałem wprawdzie potrenować z pokemonami, lecz na razie niech jeszcze odpoczną. Ja po tak długim śnie nie byłem zmęczony, tylko zasapany, ale krótki spacer i wszystko powinno wrócić do normy.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Cze 01, 2014 9:23 pm

Rozglądałeś się. Nie widziałeś pokemonów. W wyższych krzakach w pobliżu drzew jednak ruszał się jakiś listek. Widocznie jakiś pokemon tam buszuje. Dopiero teraz zwróciłeś uwagę na znajdujące się wyżej Zubaty, Golbaty i Crobaty. Było to duże skupisko. Przynajmniej 30 pokemonów tych trzech gatunków, które spokojnie latały na górze. Pewnie wyszły z jaskiń góry Cornet i żerują nocą, co jest najbardziej możliwą opcją.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Pon Cze 02, 2014 3:20 pm

Zostawię je, te pokemony najczęściej reagują atakiem jak się je zaczepia, a mają przewagę liczebną... chociaż Corbaty na wolności to niecodzienne zjawisko, one ewolułują przez szczęście, a takie pokemony ciężko spotkać w dziczy. No nic, może jakbym miał elektrycznego pokemona... mocnego elektrycznego pokemona... a tak... zobaczmy co buszuje w tych krzakach gdzie podejrzanie ruszają się liście!

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Wto Cze 03, 2014 6:47 pm

Wszedłeś w krzaki. Zubaty, słysząc odgłos trawy, którą właśnie nadepnąłeś, zwiały. Podszedłeś do pokemona. Jak się okazało, był to...
- Pika pika? - tak: Pikachu. Jednak nie raczył za czekać i pobiegł do lasu. Crobaty i Golbaty patrzą na ciebie. Nie atakują, ale pilnują cię wzrokiem. Nagle przestały, pewnie uznając, iż nie stanowisz dla nich zagrożenia. Kilka sekund później odleciały na dalszy żer.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sro Cze 04, 2014 3:48 pm

- Pikachu... spotkałem tu jednego, może jest ich więcej... ale one się dobrze chowają... wiem. Growlithe. - Powiedziawszy to wypuściłem wspomnianego pokemona.
- Jesteś mi potrzebny mały, nie martw się, raczej nie powinno to być męczące, chce żebyś trochę powęszył, spróbuj znaleźć Pikachu, wiem że co najmniej jeden się tutaj kręci, a one zwykle działają w stadach, więc pewnie gdzieś się tu kręcą. - Jak tylko wytłumaczyłem mojemu pokemonowi o co chodzi zacząłem się rozglądać w poszukiwaniu pokemonów, nie koniecznie Pikchau.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Czw Cze 05, 2014 3:11 pm

Growlithe posłuchał cię, ale lekko się zawahał. Weszliście do lasu. Widać było piękne drzewa i krzaki, mimo iż była jeszcze noc. W dodatku było tu kilka innych pokemonów: Deerlingi z Sawsbuckami, Cherubi i ich ewolucje, Oddishe z Gloomami i Vileplumem, Trevenant... zaraz, Trevenant? Przez chwilę jakieś 50 metrów od ciebie widziałeś Treventanta, który zniknął. Nie mogło ci się wydawać, ponieważ Growlithe był ze strachu za tobą.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Eterna City   Today at 8:03 am

Powrót do góry Go down

Eterna City
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4