IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Orania między 2013 miastami turniej pokemona Podróż Marmoria emolga menager cosmo Ostrzeżeń liderzy dagi66 konkurs karta azuria pokemony deckardpain zmiany loteria pokemon Adopcje ewolucja Mike Bank

Share | 

Eterna City

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 10:12 pm

- Dobrze rozumiem cię. Jakieś 3 lata temu pokemony nie Oddishowe i nie Froakowe przeszły przez miasto z strachem. Do teraz to pamiętam. Teraz często się zdarza widzieć jak ze sobą obie rasy pokemonów walczą. - opowiedziała krótką historię siostra Joy, lecząc pokemony. Oddish lekko się wystraszył i po jego minie zrozumiałeś, że widocznie nie chce dołączać do twojej drużyny.
- Zajmę się nim. - dodała i biorąc go na ręce zaniosła go do leczenia.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 10:31 pm

- No trudno... nie zmuszę go... - powiedziałem z lekkim zawodem, tak wytrwały pokemon z pewnością byłby świetnym wojownikiem, a tacy będą mi potrzebni kiedy będę się mierzył z zespołem R. Zresztą rozumiem go, stracił właśnie wszystkich bliskich... swoją drogą, bardzo ciekawe z jakiego powodu, czemu te dwa gatunki się tak ze sobą biją...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 10:35 pm

- Jednak nie był taki ranny. - usłyszałeś głos siostry Joy, po czym wyszłą ona z zaplecza razem z Oddishem, który był jak nowy. Byłeś już gotowy do wyruszenia do jeziora Froakich. 
- Widzę, że spotkałeś ofiarę walk Odishów i Froakich. - usłyszałeś znajomy, starszy głos za sobą i zobaczyłeś... Debrasso. Greninja stał sobie obok swego pana, a Oddish na jego widok schował się za twoją nogą.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 10:47 pm

- Spokojnie Oddish, to dobry człowiek i jego pokemon też jest dobry. - Uspokoiłem trawiastego pokemona.
- Tak, przy okazji złapałem nowego towarzysza. - Mówiąc to wypuściłem Froakie. - Zastanawia mnie... dlaczego oni walczą? - Pytanie nie było skierowane do nikogo konkretnego, w ten sposób liczyłem że spróbuje mi odpowiedzieć każdy kto zna odpowiedź. Chciałem jeszcze chwilę odpocząć, w końcu tyle się działo dzisiaj przez cały dzień...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 10:52 pm

- Konflikt zaczął się, kiedy to władca Oddishów, Shiny Vileplume zaatakował Froakich. Po tym rozegrała się bitwa w lesie Eterny, a obecnie panuje względny pokój. Chociaż, wnioskując z twojej ,,opowieści'', którą przypadkowo usłyszałem, 2 wojna już się zaczęła. - odpowiedział na twoje pytanie odpowiedział inny nieznajomy. A raczej znajomy bo to Zancardo. Phantump spojrzała na niego złowrogo.
- Dobra, to ja idę. - dodał wystraszony i wyszedł.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 11:09 pm

- Już się ciebie boją... - powiedziałem z lekkim rozbawieniem do mej trawiastej podopiecznej.
- Więc... biją się bo jeden z Vileplume kiedyś zaatakował Froakie... nigdy nie zrozumiem wojny, to bez sensu... ale obiecałem Oddishowi że uwolnię jego przyjaciół i tak będzie. Froakie, najpierw ty spróbujesz... dyplomatycznie, jeszcze niedawno byłeś wojownikiem w stanie czynnym, ty chyba się z nimi najlepiej dogadasz...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 11:15 pm

Froakie zrozumiał. Ruszyliście w stronę jeziora. Widząc was Frogadier miał już atakować, ale Froakie coś powiedział i Frogadier was przepuścił. Cóż, to pewnie jego znajomy. Nieważne. Znalazłeś się przed obliczem Shiny Greninji. W klatce z twardego drewna obok niego były zamknięte Oddishe z Vileplumem. Froakie zaczął jakąś rozmowę z królem, bo tak można było nazwać tego przywódcę Froakich. Reszta tylko patrzyła, ukradkiem słuchając tej rozmowy, która chyba trochę potrwa. Phantump patrzyła lekko przerażona, widząc te wszystkie pokemony, a Oddish to już totalnie schował się za tobą.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 11:18 pm

- Nie daj po sobie poznać strachu, liczę że Froakie załatwi to pokojowo, ale jeśli dojdzie do walki to nie daj im przewagi psychicznej, bez niej walka jest przegrana. Strach jest tym co nas niszczy, blokuje zdolności i myślenie, a przecież tak naprawdę boimy się tego co jest w naszej głowie, co się może stać, co jest tylko jedną z możliwości, z setek możliwości... - wyszeptałem do Phantump, chcąc ją podnieść na duchu. Sam się bałem, a jak inaczej. Starałem się jednak nie dać po sobie poznać i cierpliwie czekałem na koniec rozmowy.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 11:22 pm

Froakie nagle przytaknął i powiedział coś po pokemonowemu. Podskoczył do ciebie i wskoczył na ramię, po czym zaczął coś mówić. Jeśli dobrze zrozumiałeś: Coś za coś. Shiny Greninja chciał, żebyś wykonał zadanie związane z konfliktem straży na rzece, który już trwa tydzień. Jeśli uspokoisz go, Oddishe razem z Vileplume będą wolne. W międzyczasie ,,monarcha'' Froakich wyczekiwał na twoją odpowiedź. Co do Phantump, była już spokojniejsza.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 11:26 pm

- Hm... wykonam zadanie, ale nie do końca rozumiem o co chodzi. Proszę o dokładniejsze instrukcje... możliwie jaśnie przekazane, zbyt dobrze to ja nie rozumiem co mówią pokemony, jestem człowiekiem... chyba że macie w plemieniu pokemona mówiącego w moim języku - w co szczerze wątpiłem, akurat, uwaga bo będzie jeszcze nosił okularki i słownik pod pachą...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 11:30 pm

Shiny Greninja przywołał Chatota. Ten przyleciał i wylądował ci na ramieniu. Okazuje się, że zna ludzki język.
- Wyjaśnię ci to w szybki sposób: Tydzień temu jeden z strażników wywołał strajk. Spowodowało to osłabienie obrony w pobliżu lasu Eterny i może to strasznie utrudnić naszą sytuację w razie powrotu wojny. Twoje zadanie jest proste: Uspokoić strażników. - powiedział, co kilka słów mówiąc coś po pokemonowemu. Czyli dobrze zrozumiałeś słowa Froakiego. Chatot odleciał do króla i patrzył na ciebie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 11:34 pm

- Nie masz okularków i książki, ale prawisz zrozumiale... dobrze, podejmuję się tego zadania i postaram się je wypełnić. Proszę tylko jeszcze o przewodnika który mnie tam zaprowadzi, chyba że... ty znasz drogę? - Ostatnie skierowałem do mego prywatnego Froakie, tego złapanego. Wiedziałem że to może nie być łatwe, ale nic lepszego mi nie pozostawało, przecież nie będę z nimi wszystkimi walczył...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 11:39 pm

Froakie pokiwał głową, że wie i ruszyliście za nim. W końcu przybyliście. To co zobaczyliście było niesamowite. Kilka powalonych drzew. Nagle jakiś Frogadier wyskoczył na was, jednak nie zaatakował, widząc Froakie. Zaczęła się między nimi kłótnia, której wyniku nie rozstrzygnęli. W końcu Froakie stanął za tobą i zaczął cię pchać w stronę Frogadiera. A raczej próbował, bo byłeś dla niego za ciężki.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 11:42 pm

- Zejdź nam z drogi! - Rzekłem głosem nieznoszącym sprzeciwu.
- Wasz przywódca, shiny Greninja przysyła tu mnie i moją drużynę abyśmy zniszczyli bunt i zrobimy to, słowem bądź pięścią. Dobrze ci radzę nie stawiaj oporu, byśmy nie byli zmuszeni do użycia siły i prowadź nas do przywódcy tej jednostki. - Mówiąc to świdrowałem pokemona zabójczym spojrzeniem, chciałem na nim wywrzeć presję psychiczną, jednak wiedziałem iż to nie będzie łatwe... jak cała ta akcja.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 11:45 pm

Frogadier spojrzał na ciebie wzrokiem ,,Really? Tylko po to przyszedłeś?'' Po czym dłonią jakby chciał kogoś przywołać. Wtedy przyszło blisko 15 Frogadierów, a jeden z nich, lekko większy niż inni wyszedł przed innych i spojrzał na ciebie wzrokiem ,,Czego chcesz?''. Wszystkie twoje pokemony schowały się za ciebie ze strachu, bo taka prawda, ten Frogadier robił wrażenie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 11:50 pm

- To ty tu dowodzisz? Mam nadzieję że rozmiar odzwierciedla inteligencję, bo nie zwykłem pertraktować z pół główkami... w każdym razie wielki Shiny Grninja jest z was wielce nie zadowolony, a jak on jest nie zadowolony, oj źle... czyżbyś chciał aby przysłał tutaj pół armii? Przecież by zgnietli całą strażnicę i nikt by nie zareagował. Ja na szczęście jestem wielkoduszny i przybyłem tu by przekonać was bardziej pokojowo do zmiany swojego nastawienia puki nie jest za późno...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Pon Maj 26, 2014 2:07 pm

Frogadier spojrzał na ciebie wzrokiem ,,Ta... coś jeszcze?''. Twoje słowa chyba nie wywarły wrażenia na nim. Nagle wystrzelił wielki Hydro Pomp w drzewo, przełamując je. Czyżby chciał pokazać ci swoją siłę? Trudno określić jego intencje. Jednak jeśli o to chodziło, oznaczało, iż wywołało to wrażenie, bo twoje pokemony aż zaczęły patrzeć z ogromnym przerażeniem. Siła tego ,,przywódcy'' była imponująca. W dodatku pobliskie dwie Starevie widząc tą sytuację odleciały stąd, pewnie myśląc, że jakaś bitwa jest. Nagle Frogadiery zaczęły... odchodzić. Tylko ,,przywódca'' tego buntu, czy jak by to oni nazwali pozostał.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Pią Maj 30, 2014 5:22 pm

Co jest? O co chodziło? Może to było wyzwanie do walki? Ale nie takiej od bitwy na całego, tylko takiej prawdziwej jeden, na jeden... pokemony mi nie pomagają, nie powinni okazywać strachu, mogą się bać, ale jeśli to okazują to przeciwnik ma przewagę psychiczną... eh, no nic, ostatecznie ja też się boję, trzymam jednak tak zwany poker face...
- Hmm... no nie powiem, na drwala to się nadajesz, ale twoim kolegą się to chyba nie spodobało, poszli sobie... więc jak? Możesz się teraz poddać... może nawet bez większych konsekwencji, lub możesz walczyć, pewnie mnie pokonać... no bo co ja jestem, moje pokemony nie porażają siłą (niestety), ale za to narazisz się shiny Greninja i jego całej armii, zresztą bądź pewny iż ten mały Oddish który mi towarzyszy również przywiódł by tu swą armię, zostałbyś sam z kupką wojsk przeciw dwu armią... zastanów się dobrze co wolisz...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Pią Maj 30, 2014 5:29 pm

Wielki Frogadier, czy jak go nazwać, z śmiejącą się z ciebie twarzą, poszedł sobie. Przy okazji coś wymamrotał. Ale co? To tylko twoje pokemony wiedzą. No dobra, na pewno była to obraza, bo Phantump i Froakie się zdenerwowały. Oddish nie zareagował, pewnie dlatego, iż chyba nie słuchał ze strachu przed Frogadierem. Zastanawiające było tylko, dlaczego były tu zniszczone drzewa? Patrząc na wszystkie te zniszczenia, wyglądały one jakby były od... 3 lat. W dodatku tam trochę dalej widniał zarys Eterna Forest.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Pią Maj 30, 2014 5:45 pm

"Twoje zadanie jet proste, uspokoić strażników..." usłyszałem w głowie echo Chaota...
- Proste, taaaak... bardzo proste kurde. - Powiedziałem pod nosem i przyjrzałem się drzewom, które leżały tutaj poniszczone... o co chodzi? Eh... najchętniej rzuciłbym to wszystko w kąt, zostawił te dwa walczące plemiona i ruszył sobie w świat, ale... nie mogę. Nic z tego, Oddish na mnie liczy.
- Muszę zebrać myśli, chodźcie, pospacerujemy po lesie... - powiedziałem do kieszonkowych stworków i ruszyłem dokładnie w stronę lasu Eterny.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Pią Maj 30, 2014 5:49 pm

Miałeś przejść do lasu, kiedy... ujrzałeś pokonaną armię Frogadierów. Z 13 takich pokemonów leżało niezdolnych do walki. W tle, z tyłu walczył jeszcze ten wielki Frogadier i dwóch pozostałych z armią Glommów z Vileplumem. Teraz chyba dopiero buntownik zrozumiał, iż jednak mógł się nie buntować. Ale już za późno. Teraz musi walczyć sam z tą dwójką przeciwko grupce wrogów.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Pią Maj 30, 2014 5:53 pm

- Pomyślmy... jeśli go pokonają to się uspokoi... ale z drugiej strony to władca się nie ucieszy jak stracimy te bazę... Oddish, mam plan. - W tym momencie wypuściłem Growlithe.
- Oddish wskocz na jego grzbiet, podbiegniecie do nich i ty Oddish pogadasz z nimi, powiedz im że muszą odejść, abyśmy mogl uwolnić te twoją grupę, ty Growlithe udawaj że szykujesz się do walki, teoretycznie możesz znać ogniste ataki, nikt nie wie że ich nie znasz, rycz tylko używając roar, tak by Frogadier nie słyszał o czym oni gadają, niech pomyśli że się wystraszyli. Jeszcze jedno, nie odchodźcie daleko, jak on się po tym nie podda, to zaatakujecie i dobijecie go.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Pią Maj 30, 2014 5:59 pm

Plan zadziałał. Pokemony przerwały walkę, a Gloomy z Vileplumami zaczęły rozmowę, udając wystraszenie, widząc Growlithe i dały prowizoryczną ucieczkę. Growlithe za to ich gonił, dalej rycząc. Frogadier podszedł do ciebie i powiedział, iż kończy bunt, przy okazji prosząc by przysłał tu kilka Greninji. Czyli wykonałeś zadanie. Jest jednak jeden problem, którego nie przewidziałeś: Growlithe chyba za bardzo wczuł się w rolę i oddalił się tak daleko razem z armią trawiastych pokemonów, iż nie słyszysz nawet jego Roarów.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 31, 2014 2:16 pm

- Świetnie, zaraz powrócę do wielkiego shiny Greninji i przekażę mu iż wrócił ci rozsądek. - Odrzekłem do pokemona, miałem ochotę rzucić się w pogoń za moim pokemonem, ale udałem że wszystko jest pod kontrolą... jak coś w najgorszym przypadku poproszę o pomoc w odszukaniu go tych Oddishów co ich zaraz uwolnią... tak czy inaczej wraz z Froakie i Phantump ruszyłem na powrót do miejsca gdzie ostatnio widziałem shiny Greninje.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 31, 2014 2:48 pm

Ruszyłeś. Shiny Greninja był tam gdzie zwykle. Jak się okazało, twój Oddish i Growlithe już po drodze do was dołączyli. Po prostu Growlithe przestał szczekać. Oddish wyglądał jakby zrobił coś inaczej w tym twoim planie. Tylko co? No trudno, to nie było najważniejsze. Podziałało i tyle. Doszedłeś wreszcie do Shiny Greninji. Dostał informację od Chatota tego Frogadiera, co było widoczne, ponieważ odleciał w tamtą stronę. Klatka była... pusta. Chatot króla podleciał do ciebie. 
- Minutę temu dostaliśmy informację od Wielkiego Frogadiera o zakończeniu buntu dzięki tobie. Vileplume i Oddishe został wypuszczone kilka sekund temu. - powiedział i wrócił do króla. Faktycznie, tam, na wzgórzu widziałeś zarysy dawnych więźniów. Oddish natychmiast do nich pognał, jednak nie był chyba tak bardzo szczęśliwy.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Eterna City   Today at 12:09 pm

Powrót do góry Go down

Eterna City
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next