IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
liderzy zmiany Bank konkurs pokemony Mike Ostrzeżeń loteria ewolucja Orania karta cosmo pokemon między turniej miastami pokemona menager emolga Adopcje azuria deckardpain Marmoria Podróż 2013 dagi66

Share | 

Eterna City

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 10:19 pm

- Znajdę ich,znajdę i odbiję... ale przede mną dużo pracy, może uda mi się wytrenować pokemona przynajmniej w połowie tak silnego jak ty Greninja. - Nie, nie zwracałem się do trenera, a bezpośrednio do jego pokemona, wspaniałego pokemona.
- Teraz... teraz musimy ruszać, trenować, doskonalić umiejętności, prawda Phantump? - Spojrzałem jeszcze z szacunkiem na wodnego pokemona.
- Do widzenia i jeszcze raz dziękujemy, ja i Phantump. - Po tych słowach wyszedłem i skierowałem swoje kroki przed siebie, prosto przed siebie, wypatrywałem pokemonów, ale teraz bliżej ziemi...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 10:25 pm

Starszy pan i Greninja cię pożegnali i znów zabarykadowali drzwi. Szukałeś pokemonów. Była noc, więc ich niestety nie widziałeś. No dobra, przed tobą pojawił się Gastly, ale chyba niezbyt się tobą zainteresował, bo poleciał sobie na polanę z wysoką trawą i zniknął. Phantump za to lewitowała obok ciebie zadowolona.
- Pamiętasz nas? - usłyszałeś głos za sobą i ujrzałeś... tak. To był John Zancardo z wypuszczonym Turtwigiem. Obok niego stali dwaj inni z latarkami, które cię oświetlały. Phantump patrzyła na nich z złością.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 10:30 pm

- Mylący atak, przywal temu żółwiowi! - Krzyknąłem skoro tylko ujrzałem tych zakurzonych frajerów, bez jaj, już te ptaki były bardziej straszne.
- Szybko zmień pozycję mylącym atakiem by zrobić unik, a potem confuse ray, byle celnie! Jest noc, twój żywioł! Lewituj w mroku gdzie się skryjesz i atakuj raz za razem mylącym atakiem, po czym od razu wracaj! - Turtwig jako pokemon jest groźny, lecz raczej niezbyt dla kombinacji trawa - duch...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 11:51 pm

Turtwig dostał bardzo celnie. Odrzuciło go to. Próbował kontratakować, ale nie trafiał twej Phantump, która trafiła go kolejnymi pięcioma Faint Attackami. Turtwig był ranny i miał oberwać kolejnym Faint Attackiem, ale został schowany.
- Zakapturzony Jeremy, zakapturzony Alonse, zaciemnienie. - powiedział Zancardo i obaj zakapturzeni zgasili swoje latarki. Po tym już ich nie zobaczyłeś. Phantump wraca do ciebie.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 12:11 am

Zwiali, albo się tu czają...
- Lepiej tutaj widzisz, szukaj pokemonów i bądź czujna i staraj się trzymać w moim polu widzenia, dobrze Phantump? - Pytanie było właściwie retoryczne, byłem niemal pewny że Phantump się ze mną zgodzi.
- Kieruj nas też powoli do miasta, ale bądź czujna, bo ja tutaj naprawdę słabo widzisz, ty jesteś duchem, duchy zazwyczaj grasują w ciemności, mam nadzieję że ty się tu dobrze orientujesz...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 8:27 am

Phantump od razu cię poinformowała, że obecnie z powodu ciemności było trochę duchowych pokemonów. Poinformowała cię o dwóch Gastlych i jakimś Dusklopsie, które ze sobą walczyły. Po za tym było też kilka trawiastych. Oddishe, Cherubi, Turtwig... Zaraz, Turtwig?
- Zapomniałeś tego. - usłyszałeś znienacka głos Debrasso, odwróciłeś się i w ręce dostało ci się zdjęcie z twoim poprzednim teamem, które u niego zostawiłeś. Obok staruszka był Greninja, który od razu wystrzelił Water Pulse w Turtwiga, który uniknął ataku.
- Wykryli nas. - usłyszałeś cicho głos jednego z zakapturzonych. Tylko gdzie oni byli? Phantump nie mogła ich zlokalizować.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 10:56 am

- Oh dziękuje! - Wykrzyknąłem odbierając zdjęcie. - Sam nie wiem jak mogłem go zapomnieć... a tymi to się nie ma co przejmować, wyglądają na jeszcze słabszych ode mnie... Phantump, wspominałaś o Odishach? - Zapytałem z zainteresowaniem mego pokemona, Odish mógł był przydatnym pokemonem, poza tym z reguły ten gatunek jest raczej dosyć pokojowy, więc może przynajmniej on mnie nie zaatakuje...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 11:03 am

Greninja dalej atakował Turtwiga. Kiedy wziąłeś zdjęcie Debrasso poszedł w stronę miasta.
- Szczerze, to życzę powodzenia. - powiedział i zniknął ci z oczu. To samo Greninja i Turtwig. Sam Phantump nie widzi żadnych ludzi oprócz ciebie. W każdym razie co do Oddisha to widział małe stadko na tej polanie po lewej. Z 4 sztuki prowadzone przez Vilepluma. Razem 5 pokemonów. Poinformowała też o dwóch Cherubi i jakimiś dwoma Gastly które walczyły z Dusclopsem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 11:10 am

- Dobra, spróbujmy najpierw z tymi Oddishami... - powiedziałem i ostrożnie ruszyłem w stronę, w której ponoć miały być trawiasto - trujące pokemony. - Jak się zbliżymy n dwa metry to powiedz, nie jestem pewny czy ich wypatrzę, w końcu kamuflowanie się na nocnej łące to ich specjalność. - Powiedziałem do starterki. Nie chciałem przypadkiem nadepnąć na któregoś z dzikich pokemonów, bo po tym na pewno by mi nie odpuściły...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 11:17 am

Ruszyłeś w stronę polany. Miałeś szczęście. Księżyc odbijał Słońce i dzięki trochę słabemu ,,światłu'' wypatrzyłeś Oddishe, prowadzone przez Vileplume. One zwróciły na ciebie uwagę. Vileplume powiedział coś po pokemonowemu i Oddishe uformowały kwadrat z Vileplumem na czele. Vileplume coś mówi do ciebie, ale rozumiesz z tego tyle, co Polak z Hiszpańskiego. Phantump zatrzymała się. One nie patrzyły na ciebie. One patrzyły na... 5 Froakie, które atakowały ich. O co chodzi? Nie wiadomo, ale dopiero teraz, z lekkiego wzniesienia na tej polanie zauważyłeś jezioro. Czyżby Froakie były stamtąd?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 11:25 am

Tu otwierała się szansa na złapanie zarówno Froakie, jak i Oddisha... trzeba to tylko dobrze rozegrać.
- Zaatakuj mylącym atakiem Froakie, atakuj ich jak najwięcej. - Ja w tym czasie szykowałem balla, obstawiałem że Froakie szybko padną, w końcu to dzikie wodne pokemony, mała szansa że mogły znać jakiś atak zagrażający trawiastym pokemonom...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 11:34 am

,,Batalia'' się rozpoczęła. Phantump zaatakowała dwa Froakie mylącymi atakami, by po chwili zostać odrzucona Water Pulsem. Widać, nie będzie łatwo. Oddishe zaatakowały. Poison Powder zatruł jednego z Froakie, a na dobitkę oberwał mylącym atakiem twojej starterki i dostał Absorbem od Oddisha, który dostał dwoma Poundami. Vileplume stał na boku i atakował Petal Blizzardem. Bitwa była zdominowana przez ciebie i Oddishe. W końcu zatruty wcześniej Froakie padł w walce z Phantump, a reszta zaczęła się wycofywać raniona przez Oddishe i Vilepluma. Rzuciłeś ball w pokonanego, zapikało dwa razy, piknęło 3. Udało się: Froakie należy do ciebie!!! Vileplume podziękował ci za pomoc, jednak widać, że coś go niepokoi.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 12:53 pm

- Jej, złapałem pierwszego pokemona! Świetnie się spisałaś Phantump... Vileplume, coś się stało? Wygraliśmy, a ty wyglądasz na strapionego... - W tej chwili byłem bardzo szczęśliwy, złapałem świetnego pokemona, Froakie... oby kiedyś był tak silny jak Greninja Dobrasso, ale jeśli ma się tak stać przed nami wiele pracy... ale to później, może uda się złapać też Oddisha, kto wie...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 8:05 pm

Vileplume wskazał za ciebie. Dopiero teraz dostrzegłeś sporą grupę Frogadierów. Z dwadzieścia takich pokemonów szło w waszą stronę. Widać to było wsparcie, ale spóźnili się ,,trochę''. Vileplume nakazał odwrót Oddishom i tobie zresztą też, bo wie, jacy oni są silni. Natychmiast zaczęli uciekać. Phantump chciała chyba walczyć, ale przeciwko 20 takim nie miała szans.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 8:08 pm

- Zostaw Phantump, za dużo ich... zmywajmy się i to daleko. - Pomyślałem że odpuszczę sobie Oddishe, za dużo biegania za nimi. Oddaliłem się gdzieś mniej więcej w stronę miasta, chciałem iść nad to jeziorko, poszukać innych wodnych pokemonów, ale pewno by mnie zaraz te żaby zaatakowały.
- Phantump, chciałabyś jeszcze jeden atak wytrenować? Zapytałem mojej starterki.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 8:14 pm

Gdy tak sobie szedłeś, to Frogadiery rozdzieliły się. 19 z nich pobiegło za Oddishami, jeden za wami. Wygląda na to, że chyba z jednym zawalczyć będzie trzeba. Jest jednak jeden plus: Jeden to nie dwudziestu. Z nim Phantump powinna mieć szanse. Ale zauważmy, iż możesz się oddalić. Istnieje możliwość, że ten Frogadier nie wejdzie za tobą do miasta. Jest tyle możliwości. To już od ciebie zależy, co zrobisz.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 8:29 pm

Widząc że ten jeden mnie śledzi odwróciłem się nagle.
- Froakie, wyjdź! Należałeś do ich grupy, czy tak? Spróbuj proszę powiedzieć mu że walczyłem z wami tylko by dołączyć do drużyny jednego z was, bo uważam że Froakie i ich ewolucje to przydatne pokemony, padło na ciebie, ale na razie to nie aż tak istotne, spróbuj z nim pogadać proszę. - Jakby co, mogłem walczyć, chciałem wykorzystać przewagę liczebną, która wyrównała by przewagę siłową, wolałem jednak załatwić to pokojowo, o ile się da.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 8:33 pm

Wypuściłeś Froakie, jednak chyba zapomniałeś o jednym... że Froakie był niezdolny do walki i się jeszcze nie obudził. Frogadier słysząc twoje słowa i widząc pokonanego Froakie rozszerzył oczy i rzucił się na ciebie. Jednak został odrzucony Faint Attackiem twej starterki. Nagle jakiś inny Frogadier, w dodatku Shiny, co nie zauważyłeś na początku, się pojawił i powiedział coś. Frogadier wypowiedział jakąś kwestię do ciebie i odszedł. Musiało to być coś obraźliwego, bo twoja Phantump się zirytowała.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 8:45 pm

- Spoko młoda, kontrolujmy się. Dzięki za interwencję... nie chce mi się iść do miasta. - Wyjąłem potion i przyklęknąłem przy Froakie. Podałem mu Potiona, nie miał walczyć, chciałem by miał trochę sił na trening, on też powinien poznać nowy atak, wygląda na pokemona który lubi walczyć, a dobre ataki pomogą mu w każdej walce.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 8:54 pm

Froakie wstał. Jednak wygląda na to, iż będzie musiał iść do cp, ponieważ nie ma sił na trening. Nagle widzisz Oddisha który po ciebie biegnie. Był tak poobijany, że aż dziwne było iż biegał. Zaczął mówić swoim językiem, a ty oczywiście nic nie rozumiałeś. Mogłeś wywnioskować po jego minie, iż to nie wygląda dobrze, ponieważ miał przestraszoną minę, a Phantump także była przerażona.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 9:52 pm

Schowałem Froakie do pokeballa i wziąłem na ręce Oddisha.
- Wiejemy... - szepnąłem do Phantump i Oddisha i tak też zrobiłem, zacząłem jak najszybciej biec w stronę miasta.
- Leć przy ziemi Phantump, Greninja są pokemonami na wpół mrocznymi, przypuszczam że nieźle widzą w ciemności... - powiedziałem w biegu, starałem się biec w pochyle, jakby trasa była pod ostrzałem snajpera, jednocześnie nie chciałem się przewrócić, co było trudne zważywszy na ciemność, trudny teren i Oddisha na rękach, nie chciałem jednak zawieźć, nie mogłem... pierwszy dzień a tyle się dzieje!

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 9:55 pm

Zacząłeś bardzo szybko biec. Oddish nagle wyrwał ci się z rąk. Phantump w ostatniej chwili cię zatrzymała, ponieważ jeszcze jeden milimetr, a twoja twarz wylądowała by na słupie z napisem ,,Eterna wita''. Oddish podszedł i narysował jakieś dwie postacie, prawdopodobnie Frogadiery, oraz coś w podobie Vileplumów i Oddishów które szły w stronę jeziora, otoczone przez wodne pokemony. Tylko o co chodzi?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 10:00 pm

- Chyba rozumiem... - powiedziałem przyglądając się obrazkowi.
- Oni porwali twoje stado, rodzinę, czy jak wy to nazywacie... no w każdym razie resztę tej waszej bandy. Musisz się czuć strasznie... pomogę ci, ale nie teraz. Nie zrozum mnie źle, zwyczajnie nic nie zdziałamy biegnąc tam teraz. Pójdziemy do centrum pokemon, wyleczycie się wszyscy, w pełni sił tam pójdziemy, najpierw Froakie spróbuje negocjacji, a jeśli to się nie uda to dopiero przejdziemy do walki. - Mówiąc to ruszyłem w stronę centrum i gestem wskazałem by pokemony podążyły za mną.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 10:03 pm

Oddish dodał coś jeszcze. Nie wiesz o co chodzi, ale to wywołało wrażenie u Phantump. Powiedziała ci coś. Jeśli dobrze zrozumiałeś, to prawdopodobnie to była tylko mała garstka zwiadowców, a cała reszta jest w Eternie, wojując z tą grupą Froakich i ich ewolucji. Wszedłeś do centrum pokemon, a siostra Joy powitała cię i od razu widząc poobijanego Oddisha ruszyła w twoją stronę.
- Co mu się stało? - zapytała.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Nie Maj 25, 2014 10:07 pm

- Nie wiem dokładnie, pewnie pobiły go Froakie i ich ewolucje, jego... stado z nimi wojuje. Moje pokemony też przy tym ucierpiały, jednego Froakie złapałem... w każdym razie przyda im się pomoc medyczna bo obiecałem temu maluchowi - tu miałem na myśli Oddisha - że pomogę mu odbić jego stado, które, jeśli dobrze rozumiem, złapały Greninje i spółka. Mała, sorry... - ostatnie było skierowane do Phantump którą schowałem do balla, wszystkie trzy pokeballe podałem siostrze Joy.
- Dla ciebie też mam pokeball, jeśli... jeśli chcesz. - Powiedziałem patrząc na Oddisha. (szok?)

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Eterna City   Today at 8:02 am

Powrót do góry Go down

Eterna City
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next