IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
2013 zmiany Bank pokemona Marmoria cosmo Adopcje azuria loteria Ostrzeżeń ewolucja deckardpain karta konkurs turniej pokemony Podróż emolga pokemon między Orania dagi66 liderzy menager Mike miastami

Share | 

Eterna City

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Eterna City   Czw Maj 01, 2014 6:19 pm

Dość spore miasto w którym znajdziemy kilka ciekawych miejsc. Dla każdego trenera zdecydowanie najważniejsza będzie sala trawiastych pokemonów, której liderką jest Gardenia. Prócz tego jest tu też letnia rezydencja prof. Oaka, który chętnie służy radą każdemu trenerowi, a trzeba wiedzieć że jest to człowiek który zna się naprawdę dobrze na pokemonach. W samym centrum miasta wznosi się wspaniały pomnik Dialgii. Dla fanów historii w mieście jest również muzeum. Jeśli chodzi o samo położenie, Eterna mieści się między Eterna Forest, a górą Cornet.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 5:31 pm

Powoli odchodziłem w stronę pobliskiego, sławnego na cały świat lasu Eterny. Po raz ostatni spojrzałem na salę w Eternie i znów pomachałem na pożegnanie Gardeni, wiedziałem że niebawem powrócę tu by zawalczyć o jej odznakę. Phantump nie siedziała w pokeballu, lewitowała sobie obok mnie. Zastanawiałem się od czego zacząć, Gardenia twierdziła że mimo potencjału moja towarzyszka jest jeszcze słaba i przydałby jej się trening... ma rację, z drugiej strony w grupie raźniej, więc może złapać jakiegoś pokemona? Nie ważne, najpierw chciałem dojść do lasu, gdzie drzewa dawały zbawienny cień.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 5:48 pm

Odchodziłeś w stronę lasu Eterna. Pomachałeś liderce sali, Gardenii i szedłeś przez miasto by za kilka minut znaleźć się w wymienionym już lesie. A jednak tam nie wszedłeś. Drogę zagrodził ci jakiś mężczyzna w czarnym płaszczu i kapturze, który zakrywał mu całkowicie twarz. Ręce były przykryte starannie brązowymi rękawiczkami. Jedna z nich była w rękawie. Phantump patrzyła na niego z wielką nieufnością i lekkim strachem. Co się dziwić, ten człowiek mierzył prawie 190 cm wzrostu.
- Witaj, panie trener. - powiedział oschle, zdejmując kaptur. Tajemniczy człowiek miał czarne włosy i czarną cerę, a jego brązowe oczy patrzyły na ciebie. Z ręki wyjął pokeball. Raz go podrzucił i wypuścił znajdującego się w nim pokemona.
Turtwig, wybieram cię. - wypowiedział, wypuszczając tego pokemona. Wzrok poke-żółwika był groźny. Phantump nadal lewitowała obok ciebie, teraz patrząc na Turtwiga.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 5:56 pm

Chciałem odpowiedzieć "witaj panie murzyn" ale powstrzymałem się.
- Czego chcesz? - Odparłem miast tego mierząc go wzrokiem, w pierwszej chwili sprawiał wrażenie silnego trenera, ale... tylko Turtwig. Nie żeby Turtwig nie mógłby być silny, jednak większe wrażenie zawsze robi pokemon który przeszedł ewolucję, o ile rzecz jasna takową posiada. Phantump wyraźnie się go bała, ale to norma, ona boi się każdego kto jest obcy, może ma to związek z wydarzeniami TAMTEGO dnia?

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 6:08 pm

Mężczyzna zaśmiał się. Po 2 sekundach przestał.
- Jestem John Zancardo. Jestem liderem mini-grupy przestępczej znanej jako ,,Zakapturzeni''. Więcej raczej nie musisz wiedzieć, szczególnie, że mam przewagę liczebną. A raczej nie mam, bo oni nie walczą. - odpowiedział energicznie i po bokach tego mężczyzny pojawili się dwaj inni zakapturzeni, którzy mieli ręce z tyłu. Turtwig jakby szykował się do walki. Widać, że chyba chcą cię okraść wy zwykłej walce. Do której nie dojdzie bo w tem Body Slamem Turtwiga pokonał jakiś Walrein. 
- O nie, znowu ten agent. - powiedział któryś z zakapturzonych. Zancardo schował swego poke-żółwika. - Jeszcze się spotkamy, zobaczysz. - zapewnił cię i uciekł szybkością szybszą niż Usain Bolt do Eterna Forest, razem z dwoma kolegami. Wtem pojawił się ten agent. Miał on niebieską koszulę z odznaką i jeansy. Mierzył z jakieś 175 cm. Jego włosy były jasno brązowe, oczy przysłonione miał za to okularami przeciwsłonecznymi.
- Znowu mi uciekli. - wypowiedział sam do siebie agent z lekką irytacją, której na jego wyrazie twarzy nie było widać. Wręcz przeciwnie, jego twarz była spokojna jak morze w słoneczne dni bez wiatru.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 7:40 pm

- Dziękuje... - odparłem... agentowi, tak go nazwał ten zakurzony, czy jakoś tak. Złodzieje mnie po prostu prześladują! Miałem ochotę iść do tego lasu, ale puki mam tylko moją Phantump wolę nie ryzykować że znów mnie ktoś napadnie. Postanowiłem ruszyć w kierunku góry Cornet, na samą górę nie będę wchodził, ale może spotkam jakieś pokemony u jej podnóża, albo przynajmniej będę mógł tam potrenować... się zobaczy.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 7:47 pm

- Pomoc w razie napadnięcia to mój obowiązek. - powiedział agent z dalszą irytacją, po czym ruszył w stronę lasu by gonić ,,Zakapturzonych''. Za to ty w międzyczasie ruszyłeś w stronę góry Cornet. Następne 5 minut po spokojnym mieście i byłeś jakieś 50 metrów od góry. Akurat znajdowałeś się na polanie, przez którą wiodła ścieżka.
- Pika, pika. - usłyszałeś za sobą. Odwróciłeś się i ujrzałeś... tak, Pikachu. Jednak nie zachciało mu się czekać i uciekło w pobliskie wysokie krzaki. Na niebie widziałeś przy okazji różne Pidgeye, Fearowy, Taillowy itp. Po prostu jeśli szukać poke-ptaka to normalnie było co łapać. Co może jednak nie być łatwe.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 8:06 pm

- Z tymi w górze to lepiej nie zaczynajmy, jesteś trawiastym pokemonem, jak się uweźmie jaki z dziobaniem czy czym podobnym to niestety byś dużo ucierpiała, nie ma co ryzykować. - Powiedziałem do mojej starterki.
- Hm... może potrenujemy? Nawet dam ci wybrać atak, może być astonish, słaby atak typu duch, albo mylący atak, atak mroczny, dwa razy silniejszy niż astonish, a w dodatku nim zawsze trafisz cel. Możesz wybrać który atak wolisz poznać najpierw...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 8:11 pm

Phantump myślała kilka sekund, aż zdecydowała się na Mylący atak. No cóż, atak który zawsze trafia. Te słowa musiały wywrzeć wpływ na jej decyzje. Dosłownie po chwili zapytała co musi robić. Teraz twoja kolej by opisać co musi robić twoja starterka. Po chwili na twoim ramieniu usiadł Taillow, dziabnął cię w ucho i jakby z śmiechem odleciał w stronę Eterny. Jaki był jego cel? Nie wiadomo.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 8:16 pm

Popatrzyłem w stronę odlatującego Tailowa, fajny pokemon... eh, do treningu!
- Phantump, skoro się zdecydowałaś to słuchaj uważnie. Mylący atak to atak fizyczny, oznacza to iż musisz wejść w kontakt bezpośredni z przeciwnikiem, to akurat dobrze, bo twój gatunek podobno dysponuje większą siłą fizyczną niż atakiem specjalnym... czy to prawda to zobaczymy w walce, a teraz przejdę już do opisywania ataku. Będziesz trenować na mnie, nie martw się, nic mi nie będzie. Wiesz jak wykonać akcję, teraz też musisz ją wykonać, ale musisz przy tym tak namotać bym nie zdołał jej zablokować, ani uniknąć. - Mówiąc to ustawiłem się w pozycji bojowej z zamiarem blokowania ataków i ich unikania, nie wiem skąd, ale wiem jak robić takie rzeczy i już widzę że jest to przydatne choćby w trakcie treningu. Przecież ataku takiego jak ten Phantump nie nauczyła by się atakując słup...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 8:21 pm

Phantump uważnie cię posłuchała. Jej wzrok był wpatrzony na ciebie. Gdy skończyłeś, zaczęła. Wygląda na to, że nie obędzie się bez dłuższej nauki. Otóż nauka była... totalną rozpaczą. Na spokojnie zablokowałeś jej trzy ataki. No, ale kto jej obiecywał, iż będzie łatwo? Nikt. Więc teraz będzie się musiała uczyć. Poszedł czwarty atak. Tym razem nie tyle, że bez zaskoczenia, to na dobitkę jeszcze spudłowała i przypadkowo wylądowała na Starlym. Phantump schowała się za ciebie. Starly spojrzał, uchylił na bok łepek, po czym... odfrunął. Widocznie nic się nie stało.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 8:26 pm

- Oj, sporo nauki przed nami. Nie używaj do tego siły, to jak z... aikido. Nie możesz wkładać w to brutalnej siły, bo to nic nie da. Rozluźnij się i skup na tym co masz zrobić, to atak na myślenie, nie siłę. Jesteś pokemonem który potrafi lewitować, możesz przelecieć mi między nogami i walnąć w plecy, lub zaatakować z góry. Chodzi o to by w ostatniej chwili zmienić miejsce docelowe ciosu, tak by przeciwnik się go nie spodziewał. Dawaj dalej, jestem pewny że dasz radę. - Ponownie przygotowałem się na blokowanie.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 8:29 pm

Phantump próbowała przelecieć między twoimi nogami, jednak była za wolna i ostatecznie zdążyłeś ,,zamknąć'' nogi. Phantump cofnęła się i spojrzała na ciebie. Byliście wpatrzeni w siebie. Phantump tym razem zaatakowała od góry. Co prawie się udało. Gdy leciała w stronę głowy natychmiast próbowała wymanewrować. Z maluteńkim trudem się obroniłeś. Mimo wszystko leciutka poprawa jest.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 8:33 pm

- Dobrze, ale to atak w którym trener nie może dokładnie opisać wykonania... musisz sama wpaść na pomysł jak uderzyć, musisz myśleć. To nie jest akcja czy confuse ray, tu nie można powtarzać mechanicznie jednej sekwencji, za każdym razem musisz zaatakować inaczej, z innej strony, szybko sprawnie, zaskoczyć wroga. Jeśli uderzysz trzy razy tak samo, to za czwartym każdy to zablokuje bo się nauczy reguły. Pamiętaj, w walce trzeba myśleć, a nie atakować byle jak, stawiaj na jakość, a nie ilość... - powiedziałem, dalej byłem przygotowany do bloków.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 8:37 pm

Phantump słuchała cię, i gdy skończyłeś, zaatakowała. Leciała szybko w twoją stronę. Prawie cię minęła. Próba była dość pomysłowa. Gdy miałeś już blokować atak, ona zrobiła obrót przed tobą i zaatakowała. Nie pomyślała tylko, żeby zaatakować od tyłu, bo właśnie atak od frontu spowodował, iż obroniłeś atak. Phantump się cofała, kiedy ujrzała... stadko Taillowów i Starlych, które na was leciały. Czyżby jednak ten Starly to pamiętał. Phantump natychmiast zaatakowała pierwszego Taillowa i... udało się. Zaatakowała drugiego. Też trafiła. To samo z trzecim. To oznaczało tylko jedno: PHANTUMP UCZY SIĘ FAINT ATTACK!!! (już dodaję)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 8:46 pm

- Super... ale zmień taktykę! Zacznij się kręcić w koło i ostrzelaj ich confuse ray, w ten sposób powinnaś trafić przynajmniej większość! Po tym znów seria mylących ataków, ciągle zmieniaj miejsce pobytu, w ostateczności po prostu akcja, przede wszystkim nie daj się trafić! - Ja sam tym czasem przygotowałem pokeball i wypatrywałem niezdolnego do walki Tailowa, lub Starly, wypatrzywszy takiego staram się go złapać do pokeballa.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 8:52 pm

Niestety, Taillowy i Starly obsypały twoją Phantump atakami. Udało jej się wprawdzie pokonać jakiegoś Starly'ego, jednak zanim zdążyłeś chociaż mrugnąć, złapały go trzy Taillowy. Phantump upadła niezdolna do walki całkowicie. Taillowy i Starly spoglądają na ciebie wkurzonym wzrokiem. Nagle szybko cię zaatakowaly, nim zdążyłeś się choćby obronić czy schować Phantump. Upadłeś. Obraz zaczął się rozmazywać Wydawało się, że to koniec, ale...
- Greninja, Hydro Pomp. - usłyszałeś i wiele Starly i Taillowów padło. Straciłeś przytomność.
Zbudziłeś się w jakiejś chatce. Widziałeś tylko drewniany sufit i słyszałeś piosenkę śpiewaną przez człowieka, który był gdzieś na drugim końcu tej chaty. Tylko kto to był?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 8:57 pm

Co jest... gdzie jestem i co tutaj robię, kto mnie tu przetransportował, gdzie jest Phantupm? Właśnie takie myśli, a raczej wyłącznie pytanie kotłowały mi się w głowie, powoli podniosłem się.
- Halo, jest tutaj ktoś? - Niby słyszałem śpiew... ale przecież równie dobrze to może być radio, no nie? Eh... pięknie zaczynam przygodę, nie ma co... ale przynajmniej ataku się nauczyła.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 9:03 pm

Był tu człowiek. Był to sędziwy pan o brodzie długiej niczym broda Gandalfa. Ciekawe było, że chata była ogromna, a co tu było? łóżko, krzesło, wieszak i to wszystko. Nie ma w tej chatce nic. Za tobą stał za to... Greninja. Phantump była sobie za to w kącie i spała. Starszy pan wstał, widząc cię i podszedł, podpierając się na lasce.
- Jestem Debrasso, zwykły pan z tym oto Greninją. - powiedział starszym głosem do ciebie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 9:09 pm

- Dobrasso... dziękuje ci za pomoc,ja jestem początkującym trenerem, na razie mam tylko te małą która tam śpi... - mówiąc to uśmiechnąłem się do Phantump.
- Właśnie trenowaliśmy tam na łące, Phantump raz przypadkiem trafiła jednego Starly i... chyba to sobie zapamiętał i się wkurzył, efekty tej złości widział pan sam...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 9:12 pm

- Aha, czyli wiem czemu oblężają mi chatę. - powiedział i wrócił się do krzesła. Nagle przez szyby ujrzałeś armię Taillowów i Starly, które bezskutecznie próbowały wybić szyby.
- Dzięki tobie mam gwarancję, że te szyby są niezniszczalne. - dodał z uśmiechem i wrócił do śpiewania. Greninja usiadł sobie na łóżku, śmiejąc się z pobliskich Starly.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 9:27 pm

Spojrzałem zrezygnowany przez okno, potem na staruszka, na Phantump... niech ona się wyśpi. W końcu na żabę...
- Ma pan imponującego pokemona... - powiedziałem i wyjąłem z kieszeni fotkę z moim porwanym składem. Przyglądałem im się długo...
- Często w okolicy kręci się zespół R? - Zapytałem niespodziewanie Dobrasso, nie odrywałem wzroku od fotografi.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 9:32 pm

- Rzadko... a co? - odpowiedział Debrasso, spoglądając na ciebie. Nagle ogromna grupa Taillowów uderzyła w drzwi, wyważając je. Od razu się wdarły, ale Greninja rozwalił je Hydro Pompą. Hałas obudził Phantump która przeraziła się. 
- Nieźle musiałeś je wkurzyć. Bo widzę, że leci tu następna chmara. 4 razy większa. - powiedział staruszek wyglądając za drzwi. Greninja zabarykadował je krzesłem. Ptaki napierały na nie. Bez skutku. Ciężkie musi to być krzesło widocznie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 9:36 pm

- Widzi pan to zdjęcie... -powiedziałem i pokazałem fotografię. - Powiedziałem że jestem początkujący, to... nie do końca prawda. Straciłem pamięć, najprawdopodobniej napadli mnie rocketsi, zabrali wszystkie pokemony, prócz Phantump... na tym zdjęciu są właśnie moje pokemony, te porwane... chciałbym je odzyskać. Nie pamiętam ich nawet zbyt dobrze, pamiętam jednak że były dla mnie kimś bardzo ważnym, teraz mam tylko ją. - Powiedziałem i przywołałem gestem Phantump.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna City   Sob Maj 24, 2014 10:14 pm

Phantump podleciała. Debrasso patrzył na zdjęcie, po czym na ciebie z współczuciem.
- Współczuje panu. - dodał z smutkiem staruszek. Greninja też lekko zapłakał. Odgłosy ucichły. pokemon-ninja odsunął krzesło i otworzył drzwi. Ptaków ani śladu.
- Wreszcie zrozumiały, że nie mają szans z takimi jak mój Greninja. - powiedział starszy pan z głosem triumfu, jednak z smutkiem na twarzy.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Eterna City   Today at 8:06 am

Powrót do góry Go down

Eterna City
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next