IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Maj 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
ewolucja menager konkurs pokemony Podróż zmiany pokemon między karta miastami Mike liderzy Orania Marmoria azuria Adopcje Ostrzeżeń deckardpain loteria dagi66 turniej emolga pokemona Bank cosmo 2013
Zmiana konta

Share | 

Eterna Forest

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Eterna Forest   Czw Maj 01, 2014 6:08 pm

Las ten rozciąga się na drodze z Sandgem do Eterny. To bardzo gęsty i stary bór w którym żyje wiele trawiastych stworków, stosunkowo często można tu spotkać Eevee i Leafeony, a to dlatego że gdzieś w tym lesie znajduje się moss rock, który ewolułuje wspomniane wcześniej Eevee w ich trawiaste ewolucje. Oczywiście nie liczcie na to że idąc drogą będziecie co sekundę wpadać na Leafeona... w każdym razei jakby tego wszystkiego było mało można tu też spotkać Gardenię, czyli liderkę pokemonów trawiastych z Eterny, przychodzi tutaj często by potrenować, lub obserwować swoje ulubione pokemony w ich naturalnym środowisku.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

Liczba postów : 192
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Eterna Forest   Czw Cze 05, 2014 4:07 pm

Rozglądałem się dookoła... widząc tak różne pokemony stwierdziłem iż właściwie Pikachu stracił w tym momencie swój priorytet.
- Growlithe, odpuśćmy sobie tego Pikachu, jak go nie znajdziemy to trudno... poszukajmy lepiej robaków, przydadzą się na Gardenię, ty też z nią będziesz walczył o odznakę, jak tylko nauczysz się kilku ataków bo widzisz to liderka specjalizująca się w trawiastych pokemonach, takich jak Pchantump i Oddish, są one wrażliwe na ogień, powietrze, robaki i jeszcze jakiś typ... wyleciało mi z głowy jaki. (wiem że lód, ale udaje początkującego nie? xD) - Mówiąc to zastanawiałem się do jakich pokemonów zagadać... pamiętam że Gardenia mówiła mi kiedyś że Deerlingi i ich ewolucje są płochliwe, Oddisha już miałem, chociaż... Gardenia miała takiego małego pokemona który wyglądał jak ubrany w spódniczkę z trawy, on chyba ewoluował z Oddisha, a jeśli tak to ta cebulka ma dwie ewolucje... a zresztą, poszukam lepiej robali, one przydadzą mi się do pokonania jej, poza tym jakaś larwa pewnie nie będzie problematyczna...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Eterna Forest   Czw Cze 05, 2014 4:25 pm

Jak się okazało, jakaś larwa była problematyczna. O dziwo nie mogłeś ich znaleźć. Pokemonów trawiastych i ptaków było od groma. A poke-robaków mało. Co było bardzo dziwne. W końcu Growlithe zaczął szczekać na drzewo. Okazało się, iż z jego dziupli wyszedł pokemon pająk: Spinarak. Patrzył on złowrogo na twojego Growlithe, który nie mógł go sięgnąć. Co się dziwić, sam ledwo go widziałeś. W dzień też miałbyś problem. Drzewo było strasznie wysokie, a dziupla była na jakimś 15 metrze. Poke-pająk przestał i wrócił do niej, zalepiając lekko na obrzeżach usiany siecią otwór właśnie tym samym. Chyba próbuje się odizolować od świata. Ale mu to nie wychodzi.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna Forest   Czw Cze 05, 2014 4:29 pm

- Eh... jakbym miał latającego pokemona, ale tak to nie ma co, jedynie Phantump miała by szansę się tak dostać, ale by się jeszcze w sieci zaplątała. Cóż, szukajmy dalej Growlithe, nie ma co sobie gardła niszczyć na drzewo... - powiedziałem do pokemona i zacząłem przeszukiwać pobliskie krzaki, robak przecież je liście... zazwyczaj. Jak je liście, to pewnie i jagody czy inne owoce, a takie znajdzie nie tylko na drzewie, ale i na krzaku, a krzak jest dla mnie bardziej dostępny niż drzewo.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna Forest   Czw Cze 05, 2014 5:05 pm

Przeszukałeś ledwo dwa krzaki i już znalazłeś kolejnego Spinaraka. Ten spojrzał na was i wystrzelił String Shot w twoją twarz. Growlithe jednak uniemożliwił mu ucieczkę, trafiając go Bitem. Zdjąłeś sieć i zobaczyłeś, jak Growlithe i Spinarak chodzili w koło, mierząc siebie wzrokiem. Growlithe czekał na twoją komendę, Spinarak oczekiwał chyba ataku ze strony twojego pokemona.

Spinarak - 80%
Growlithe - 100%

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna Forest   Sob Cze 07, 2014 5:06 pm

- Dlatego chciałem potrenować, jakbyś znał ember było by dużo łatwiej, ale nie ma co się nad sobą użalać, walczmy! Udaj że atakujesz gryzieniem, ale zamiast tego przeskocz nad nim i zaatakuj gryzieniem z tyłu! Jak go dorwiesz to gryź go cały czas i nie odpuszczaj! - No co? Growlithe znał tylko gryzienie i ryk, a przecież chce złapać tego pokemona, a nie się go pozbyć, więc używanie ryku było by bez sensu...

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna Forest   Sob Cze 07, 2014 10:20 pm

Spinarak był jednak bardzo mądry. Nie nabrał się i gdy tylko Growlithe go przeskoczył, to sam odskoczył, przylepiając nogę ognistego pokemona do ziemi. Growlithe zerwał to bez problemu, ale na pewno będzie spowolniony. Nie będzie łatwo go pokonać. Spinarak w dodatku wszedł na drzewo, jednak na jedną z niższych gałęzi, śmiejąc się. To zaczyna lekko wkurzać Growlithe, sądząc po jego minie. Jednak czeka, prawdopodobnie na twoje komendy.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna Forest   Sob Cze 07, 2014 10:23 pm

- Growlithe, to dobry moment byś przerodził swą złość w siłę! Postaraj się przerodzić powietrze w swych płucach w płomień i wystrzelić w postaci niewielkich, ale gorących kuleczek! Taki atak nazywany jest żarem i wierz mi iż nie raz ci się przyda, twój ognisty charakter powinien pomóc w nauczeniu się ataku! - Widać po nim że lubi walczyć, więc proszę mi nie wmawiać że nie lubi!
- Jakby ten pająk postanowił ci przeszkodzić to unik i postaraj się go dosięgnąć gryzieniem!

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna Forest   Sob Cze 07, 2014 10:30 pm

Growlithe idealnie wystrzelił Ember. Jednak Spinarak tego uniknął. Był pod wrażeniem, ponieważ ledwo go uniknął, w dodatku spadł, przez co dostał Bite, ale ten oddał Growlithowi Poison Stingiem. Na szczęście nie zatruło ci Growlithe. Ale czego się spodziewać od tych 30% szans na zatrucie? Była możliwość nie bycia zatrutym. Growlithe miał dołożyć sam z siebie emberem w Spinaraka, ale poke-pająk zwiał na kolejne drzewo.

Growlithe - 95%
Spinarak - 85%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna Forest   Sob Cze 07, 2014 10:33 pm

- Świetnie! To było po prostu świetne! Jestem z ciebie dumny, ale walka jeszcze się nie skończyła! Teraz kiedy mamy w arsenale atak dystansowy jego skakanie po drzewach będzie mniej kłopotliwe! Zaatakuj żarem, atakuj tym ruchem do puki nie zejdzie, albo co lepsze nie spadnie z drzewa i wtedy gryzienie, jego ewentualne ataki spalaj żarem! - Nie spodziewałem się że wyjdzie za pierwszym podejściem, więc byłem nieco zaskoczony, ale nie zmienia to tego iż byłem też bardzo szczęśliwy i dumny z faktu posiadania tak kumatego pokemona.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna Forest   Sob Cze 07, 2014 10:42 pm

Growlithe zaczął naparzać Emberami w Spinaraka .Ten skakał po drzewach. Po chwili... zniknął. Zaraz, jeśli teraz podpalałeś drzewa, to co będzie... aha, mądre, właśnie teraz zamknąłeś sobie drogę ucieczki tymi drzewami.
- Umiesz szanować przyrodę? - usłyszałeś i zobaczyłeś... członka zespołu R z... znajomym ci Trevenantem. Phantump spojrzała na tego pokemona z szacunkiem. Teraz wiedziała w co ewoluuje. Po chwili Blastoise ugasił ogień.
- A teraz zmiataj stąd, nie opłaca mi się cię obrabiać. - dodał i odszedł.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna Forest   Sob Cze 07, 2014 10:45 pm

- Sam bym zgasił ten pożar, od tego mam Froakie w składzie... - powiedziałem cicho. Przepełniał mnie gniew, miałem ochotę go zaatakować, ale... nie miałem szans, wątpliwe by Growlithe nawet z przewagą typu powalił jego Teraventa, a nawet jeśli dobrze by mu szło Blastoil by go powalił jednym ruchem... postanowiłem poszukać dalej jakichś robali.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna Forest   Sob Cze 07, 2014 10:48 pm

Niestety, poke-robale na widok tak dużego ognia chyba zwiały daleko. Po chwili słyszałeś odgłosy, aż w końcu zobaczyłeś strażaków z Blastoisami, Wartortlami i Squirtlami.
- Gdzie ten pożar? - zapytali cię niespodziewanie. Chyba nie wiedzieli o tym, iż ugaszono go jakieś kilka minut temu przez tamtego człowieka z zespołu Rakiet, którzy nie są za dobrzy na rakiety. (Yyy, nie czytałeś tych słów) Strażacy czekali na twoją odpowiedź.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna Forest   Sob Cze 07, 2014 10:52 pm

- Nie ma pożaru. - Odparłem sucho i skierowałem się w kierunku Eterny, byłem w naprawdę kiepskim nastroju i chwilowo nie chciałem oglądać żadnych ludzi, więc z przeproszeniem odpiereskortuj ode mnie tych strażaków ty tam w górze bo ich trawą poszczuje... chciałem wrócić do Eterny, potrenować i iść do Gardeni by wyzwać ją na walkę, nie miałem robaka... pech, miałem walczącego pokemona z ognistym atakiem, miałem też ognistego pokemona i pokemona trująco - trawiastego... damy radę.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna Forest   Sob Cze 07, 2014 10:58 pm

Niestety, strażacy, którzy jednak ci chyba nie uwierzyli i poszli w stronę ognia, zmylili ci kierunki. Przez to wyszedłeś przy Sandgem zamiast wracać do Eterny. Jednak jeszcze tam nie wszedłeś. Teraz twoja decyzja: Albo iść do Sandgem, albo wrócić do Eterny. Twój wybór, MG nie będzie ci tu ingerował. Twoje pokemony spojrzały na ciebie, czekając gdzie pójdziesz.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

PisanieTemat: Re: Eterna Forest   Sob Cze 07, 2014 11:13 pm

- A co za różnica gdzie będziemy trenować? Chodźcie, odpoczniemy chwile w centrum pokemon... dawno nic nie jedliśmy i potrenujemy trochę, wszyscy powinniście się przygotować na nadchodzące starcia, bo i dla tych z was co nie zawalczą w Eternie znajdą się inne walki, choćby z Roarkiem w Oreburgh, on specjalizuje się w kamiennych pokemonach z tego co mówiła mi Gardenia, a dla Treecko, Froakie, Phantump czy Throwa pokonanie kamiennych pokemonów nie powinno być trudne. Niestety ty Growlithe lepiej byś z takimi nie walczył, bo każdy kamienny atak odczuwałbyś podwójnie... rozgadałem się, chodźmy już.

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Eterna Forest   Nie Cze 08, 2014 7:33 am

Pokemony uważnie cię posłuchały. Growlithe trochę się zasmucił, ale co się dziwić, skoro on lubi walki.
Po tym wszedłeś do Sandgem. Najbardziej w oczy rzucało ci się centrum pokemon i laboratorium profesora Rowana. Był też sklep. Reszta to zwykłe domy. Widać było bardzo dokładnie: Zwyczajna wioseczka. (pisz w Sandgem)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Eterna Forest   

Powrót do góry Go down

Eterna Forest
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1