IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Adopcje 2013 turniej Bank dagi66 azuria pokemon zmiany Ostrzeżeń karta liderzy Podróż loteria Orania konkurs cosmo miastami ewolucja pokemony pokemona menager między Mike emolga Marmoria deckardpain

Share | 

Sootopolis City

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Pią Cze 06, 2014 3:11 pm

Płynąłeś. Skała powolutku tonęła. Wypuściłeś Skrelpa. W międzyczasie ujrzałeś nietypową kolumnę. Skrelp chyba... współczuł ci? Dosłownie, przez chwilę wydawało ci się, iż uronił łzę. Nagle popłynął za skalną kolumnę. Po chwili usłyszałeś wodny atak. Nagle kolumna upadła. Wylądowała na innym kamieniu. Teraz, jeśli dobrze to rozegrasz, to jesteś uratowany, ponieważ skała utrzyma cię bez problemu. A jeśli nie: Wpadniesz do wody. Skrelp pojawia się przed tobą i płynie obok twojej skały.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

Liczba postów : 65
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Pią Cze 06, 2014 3:23 pm

Niech cie przebrzydły strachu! Trzymałem się swojego kamienia kurczowo, jakby zaraz miał się rozpłynąć.. Z resztą.. Zaraz to zrobi. Ale zniknie razem ze mną w odmętach głębin. Nie jest dobrze. Mimo, że kolumna zdawała się być tak blisko, strach mnie paraliżował. Nie potrafiłem wyciągnąć ręki w jej kierunku, złapać się.. Ratować.
- Kuso.. - syknąłem cicho.
Kolumna była coraz bliżej mnie, coraz bliżej mojej ręki. W końcu zaryzykowałem, odepchnąłem się od kamienia, skoczyłem na nią, i złapałem się niej, najmocniej jak mogłem, po czym starałem się wdrapać. Byle z dala od wody! Byle z dala od tej przebrzydłej wody! Chcę na ląd! Na ląd! Nie chce głębiej w tę błękitną toń!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Pią Cze 06, 2014 3:51 pm

Udało się. Kolumna była w kształcie kwadratu. Wdrapałeś się. Byłeś uratowany. Skała natychmiast wynurzyła się i uderzyła w inne skały. W dodatku płynąłeś tak szybko, że... byłeś jakieś 30 metrów od plaży. Skrelp stał przy skale, spoglądając na ciebie. Niestety, dostanie się do plaży nie będzie łatwe. Dzieli cię 20 metrów między skałami a lądem. Tam już były dwie większe, pojedyncze skały. A woda głęboka. Tylko jak się dostać na ląd?

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Pią Cze 06, 2014 4:12 pm

Nie ruszę się stąd. Choćby mnie Taurosami ciągnęli! Nic z tego, nic, a nic. Nie zanurzę nogi z powrotem w wodzie, nie puszczę się tej kolumny. Jestem beznadziejny! Jestem tchórzem! Nie potrafię nawet poradzić sobie z własnym strachem.. Niechby to..
- S-ssskrelp.. - powiedziałem drżącym głosem odwracając głowę w kierunku wodorosta.
- P-pomożesz mi sssię sssstąd wydostać?... - spytałem. Miałem nadzieję, że pokemon mi pomoże. Inaczej utknę tutaj i pozostanę do usranej śmierci.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Pią Cze 06, 2014 4:20 pm

Skrelp nagle pokazał ci coś. Otóż przy skałach płynęła jakaś motorówka. Pewnie jacyś samobójcy. Jednak nie rozbili się. Wręcz przeciwnie: Nawet do ciebie podpłynęli. 
- Pomóc ci? - zapytał jakiś 25 latek, który kierował motorówką. Miał czarną czapkę z daszkiem, krótką koszulkę i jeansy. Miał trochę opaloną cerę i kitę z włosów, wystającą z ,,tylnej dziury'' w czapce. Jego oczy były brązowe.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Pią Cze 06, 2014 4:25 pm

- Ty się jeszcze pytasz?! - krzyknąłem, spoglądając na faceta. Pech jednak chciał, że rączka mi się.. Omcknęła. Zaraz straciłem część swojej przyczepności i o mało nie wpadłem do wody na nowo.. W ostatniej chwili chwyciłem się mocniej filaru.
Patrzyłem na wodę, jak na wrzącą lawę. Nie chce w niej lądować! Zabierz mnie stąd gościu, jak najdalej od wody, ja chcę na stały ląd! Nie jakieś wyspy, stały ląd!
- Z-zabierz mnie sssstąd!..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Pią Cze 06, 2014 4:34 pm

- Proszę bardzo. - odpowiedział z lekkim strachem pełnoletni mężczyzna. Wylądowałeś na łodzi. Pech chciał, iż akurat upadłeś na plecy, po czym zacząłeś latać po całym tylnym pokładzie przez zakręty tego człowieka. Po 2 minutach przestało. Nagle gwałtownie zahamował. Człowiek odwrócił się do ciebie. 
- Dotarliśmy do reszty Hoenn. - powiedział z głosem zdziwienia widząc cię leżącego na pokładzie. - Aż tak szybko płynąłem? - zapytał z lekkim śmiechem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Pią Cze 06, 2014 7:39 pm

- Nawet nie zdążyłem usiąść... - powiedziałem. Byłoby bardzo dobrze, gdyby nie to, że mój głos wydobywał się z miejsca nieco ponad podłogą. A ręce i nogi były przed nią.. Co owocowało wypiętym tyłkiem wprost na gostka.. Tak.. Bardzo wygodnie.
Jednak słowa "Reszta Hoenn" spowodowały, że natychmiast podniosłem się do postawy jaką przybiera każdy normalny człowiek, kiedy siedzi. Po czym wstałem.
- Sssstały ląd!! - wrzasnąłem wyskakując na ziemię. Gdybym mógł, zaraz zacząłbym ją całować.. Jednak nie mam zamiaru aż tak się zbłaźnić.
- Tak w ogóle... Ari.. Gatou.. - wymówiłem cicho, po czym zawołałem Skrelpa na ląd.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Pią Cze 06, 2014 8:54 pm

- Ari... Gatou...? - zapytał zdziwiony chłopak, chyba słysząc twoje słowa, po czym odpłynął. Znajdowałeś się na plaży, a jakieś 20 metrów przed tobą znajdował się las. Tam, daleko, z jakieś 30 kilometrów od ciebie było widać bardzo malutki zarys góry. Aż dziwne, iż w ogóle go widziałeś. Ale teraz się tym nie przejmujmy. Motorówka nagle wróciła. 
- To chyba twój Skrelp. - powiedział chłopak, wypuszczając na ląd twojego startera, który od razu podszedł. Motorówka znów sobie popłynęła. W każdym razie jesteś na lądzie.
(pisz w PMM)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Today at 12:05 am

Powrót do góry Go down

Sootopolis City
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3