IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Mike między emolga konkurs zmiany liderzy loteria turniej Orania dagi66 menager Podróż azuria karta cosmo deckardpain Adopcje Ostrzeżeń Marmoria 2013 pokemona miastami ewolucja Bank pokemon pokemony

Share | 

Sootopolis City

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
KanoSakkaku

Female

Liczba postów : 65
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sob Maj 31, 2014 10:47 am

A temu co odbiło? Nie moją winą był, że mi zimno.. Nawet nie wiem dlaczego. Ja tam nie dostałem Armatką Wodną, żeby zaraz marznąć przez wodę.. No ale i nie jest wcale zimno, bo widzę jak ludzie chodzą ubrani..
- Co jest do diaska.. - warknąłem w myślach. Rozejrzałem się za Skrelpem, gdy tylko napotkałem go wzrokiem stwierdziłem
- Pomożesz mi wydostać ssssię z tego miasta? - wstałem z ziemi, ciągle trzymając skrzyżowane ręce starając się zatrzymać uciekające ciepło. Jednak nic z tego.. Dalej zamarzam..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sob Maj 31, 2014 11:29 am

Skrelp spojrzał na ciebie przecząco i wszedł do jeziora popływać. Tamten mężczyzna wstał, ale dalej się śmiał. Choć, czy to ważne? Raczej nie. Ważniejsze było by jakoś spróbować namówić Skrelpa do współpracy. Tylko jak? To już trzeba samemu wymyślić.
- Można pomóc? - usłyszałeś głos i zauważyłeś tego staruszka z centrum pokemon, z którym wcześniej rozmawiałeś kilka minut, kiedy przerwała ci siostra Joy.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sob Maj 31, 2014 2:55 pm

- Sssskrelp.. - syknąłem złowrogo. Jak śmiał mi się sprzeciwić? Jak śmiał sprzeciwić się memu rozkazowi. Wzbierała we mnie złość. Już zaczynałem szukać w głowie pomysłu, w jaki sposób to zrobić.. Gdy to rozmyślanie przerwał mi ten wredny gostek.
- Chcę ssssię ssstąd wydostać.. O! - warknąłem w jego stronę. Jeśli i on tego nie wie.. W takim razie ja nie wiem co im zrobię. Lać patykiem... Rzucać kamieniami prosto w ich głowy.. Drobne kary, które powinny zadziałać i przekonać ich, że jednak należy słuchać się DOWODZĄCEGO. I to nie byle jakiego..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sob Maj 31, 2014 3:08 pm

Staruszek nie wystraszył się. 
- To czemu po prostu nie popłyniesz sam? Ta droga nie jest wcale długa. Gorzej będzie, jak będziesz musiał wypłynąć do brzegu, chociaż... to też nie jest aż takie trudne. No dobra, jedyny problem to odnaleźć potem to przejście. - odpowiedział spokojnie. To już przekonywało cię, że on nie tylko na zewnątrz się ciebie nie bał. - Ewentualnie możesz przejść przez skały otaczające wyspę. Ale to jest najtrudniejsze zadanie. - dodał staruszek, po czym odszedł. Skrelp dalej najspokojniej się bawił, nie przejmując się tobą.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sob Maj 31, 2014 3:19 pm

Dlatego właśnie chciałem wykorzystać tego parszywego wodorosta. Ja tam nie będę co chwilę wypływał na powierzchnię, żeby zaczerpnąć powietrza, a potem znów nurkować, by znaleźć wyjście z tego przeklętego okręgu kamieni. Dlaczego akurat tu muszę być?! Nie mogłem obudzić się na Bahamach?!
- Ssskrelp! - warknąłem do niego. - Baczność, albo kamieniem w łeb! - oznajmiłem, podrzucając nie za dużym kamyczkiem. Normalnie rzucił bym większym, ale on ma dla mnie jeszcze długo popracować.
- Marsz pod wodę znaleźć wyjście! Jeśli już to zrobisz, wracaj na brzeg i podaj mi jego położenie! Już ruchy! - zachowywałem się niczym Generał wydający rozkazy podwładnym. I lepiej, żeby Skrelp mnie nie lekceważył.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sob Maj 31, 2014 3:32 pm

- Eh, kiedy to narodziła się taka agresja wśród trenerów, ja się pytam? Za moich czasów tak nie było po prostu. - usłyszałeś głos staruszka, który był 10 metrów od ciebie i akurat zaczął rozmawiać z tamtym, który miał Laprasa, który uratował tego japońskiego trenera. Skrelp zanurkował ,,posłusznie'', jednak po 2 sekundach wynurzył się z śmiechem. On se chyba jaja z ciebie robił. Wychodzi na to, iż go takim czymś nie zmusisz. Po chwili zanurkował posłusznie z strachem, widząc kamień. Nie wiadomo, ale chyba wcześniej nie zwrócił na niego uwagi.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sob Maj 31, 2014 3:49 pm

- Zamknij się ty stary dziadzie.. Nikt cie o zdanie nie pytał.. - mruknąłem w myślach, zaciskając dłoń na kamieniu, którym chętnie cisnął bym w tego dziadka, który ciągle się wtrąca! Niech pilnuje własnego nosa, bo mu go jeszcze urwę! O!
- Nic innego na niego nie działa.. Hehe.. - zawołałem przyjaźnie, machając do dziada ręką, jakbym się z nim żegnał... Niech on żegna się z życiem..
Siadłem na brzegu czekając na Skrelpa. Wodny pokemon szybko znajdzie te przebrzydłe wyjście..
I gdzie pójdziesz?
Gdzie pójdę.. Przed siebie. Prosto przed siebie. Wszystkiego o sobie dowiem się w trakcie wędrówki.. Muszę znaleźć drogę do Kalos. I to koniecznie.
Nie znajdziesz.
Skąd ta pewność? Może jednak mi się uda?.. W ogóle.. Co to był za głos? Brzmiał jak wąż. Eh.. Ja to mam jednak nasrane w bani..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sob Maj 31, 2014 3:57 pm

Siedziałeś tak z 3 godziny, czekając na Skrelpa. Ciekawe, co mu zajęło tak długo? 
- Nie, żeby coś, ale na co czekasz, skoro Skrelp jest obok? - zapytał staruszek z śmiechem, trzymając parasol. Widać starszy pan lubi cię wkurzać. Faktycznie, obok był Skrelp, który się śmiał, po czym natychmiast zanurzył się pod wodę, nie czekając na kamień. Staruszek zrobił to samo, tyle, iż uciekając do centrum pokemon. W dodatku połowę tego czasu czekałeś na deszczu, który na obecne 10 minut zamienił się w ulewę. 3 godziny życia stracone na głupim czekaniu na startera, który... właśnie, kiedy on się wynurzył? Powinieneś usłyszeć jak wypływa z wody.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sob Maj 31, 2014 4:05 pm

- Urgggg!! Zaraz ssszlak mnie trafi!! - wrzasnąłem wstając z ziemi, dłońmi czochrając włosy i drąc się w kierunku przebrzydłego nieba. Za jakie kufa grzechy mnie to spotyka.
Mówiłem, że nic ci się nie uda.
Zamknij się ty przebrzydły głosie, siedzący mi w głowie. Kim ty u licha w ogóle byłeś co?! Jakim prawem siedziałeś mi w głowie!
Chwyciłem kamień i cisnąłem nim prosto w wodę. Niech, że piorun wszystkich na tym świecie trafi! A w szczególności Skrelpa i tego starucha! Zeusie, nawet nie wiesz jak wdzięczny będę!
Rozejrzałem się po okolicy jeziora, by znaleźć jakieśkolwiek drzewo. A gdy ja zauważam, od razu idę w jego kierunku. Lepsze to niż nic, a w pobliżu tych wszystkich ludzi nie mam zamiaru siedzieć!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sob Maj 31, 2014 4:14 pm

Usiadłeś sobie pod drzewem, opierając się plecami o nie. Dopiero teraz Skrelp wrócił mówiąc jakąś dobrą wiadomość. Tylko jaką? Nie rozumiałeś pokemonowego, co utrudniało sprawę. Dopiero teraz zauważyłeś kogoś. Tajemniczego człowieka z czarnym całkowicie ubiorem. Jego twarz zakrywał czarny kaptur, a strój nie mókł. Tylko jakim cudem? Dopiero teraz zwróciłeś uwagę na tajemniczą rękawicę z dziwnym symbolem węża, oplatającym ją. Skrelp spojrzał na niego. Wystraszył się go i schował za drzewem. Kto to był? Jedno było pewne: Chyba cię śledził, ponieważ po chwili zatrzymał się, spoglądając w twoją stronę tą zakrytą kapturem twarzą.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sob Maj 31, 2014 4:23 pm

Kim żeś był ty zakapturzony człowieku? Co się tak na mnie gapisz? Nie widziałeś przemokniętego, chłopaka mającego dość ludzkości i zachowującego się niczym wąż?
- Co się lampisz.. - mruknąłem w kierunku tego dziwaka, posyłając mu wężowate spojrzenie, bardziej jadowite niż ugryzienie kobry. Chwilę po tym, naciągnąłem kaptur na głowę, by skryć się w jego mroku i ukryć swoje spojrzenie, które z chwili na chwilę coraz bardziej przypominało oczy węża niż oczy zwykłego człowieka. Skuliłem się.
- Ssskrelp.. Do mnie.. - warknąłem i wyciągnąłem czerwono-białą kulkę. Instynktownie dotknąłem nią stworka by schować go do środka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sob Maj 31, 2014 4:30 pm

Gdy miałeś do niego powiedzieć, to zniknął w wyniku idącego tłumu. Tylko... jak on to zrobił? Naciągnąłeś kaptur, po czym Skrelp został schowany do balla. Nie widziałeś w ogóle tego człowieka. Przez pięć minut. Nagle pojawił się jakieś 50 metrów przed tobą, razem z dwoma innymi typami. Właściwie, czy to był on? Ci po bokach tego pośrodku nie różnili się niczym. Tylko ten pośrodku miał lekkie skrawki zbroi na nogach, a na ręce miał złote węże. Wszyscy ludzie patrzyli na nich lekko przerażeni i zaczęli się powoli cofać. Skrelp w międzyczasie został schowany do balla. 
- Znaleziony. - usłyszałeś cicho. Kto to był? 
- Tylko nie oni!!! - słyszałeś krzyki ludzi, którzy uciekali. Widocznie ci kolesie musieli tworzyć strach wśród ludzi.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Pon Cze 02, 2014 8:01 pm

Znaleziony? Co to był za głos.. Co to byli za ludzie. Węże na ich dłoniach zdawały być się tak znajome.. Jednak zarazem tak bardzo obce. Widziane za potworną mgłą, która zakrywała wszelkie możliwe obrazy w moim umyśle.
Ludzie zaczęli uciekać. Tylko skąd ich tu nagle tak dużo się wzięło? Może to ja ich po prostu nie widziałem.. Kimkolwiek są.. Wydają mi się znajomi.. Ale i tak bardzo obcy. Czemu tak się dzieje?
Straciłeś pamięć.
Tak wiem o tym! Mimo to stracić pamięć, nie oznacza nie wiedzieć. Oznacza jedynie, że ma się to w głowie, jest zakodowane w szarych komórkach.. Jednak nie potrafi się tego wygrzebać i tyle.
- Kuso.. - syknąłem cicho, szybko wstając z ziemi. Wsadziłem ręce do kieszeni. Przywarłem plecami do drzewa.
- Dajcie mi spokój.. - warczałem w myślach jak wściekły wąż. Ruszyłem z miejsca, wymijając drzewo, biegnąc w kierunku do jakiego przed chwilą stałem plecami. Do tego kręcąc zygzaki niczym żmija, chcąc przy okazji ominąć ataki, jakimi mogliby chcieć mnie powstrzymać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Wto Cze 03, 2014 6:54 pm

Z rękawic tego pośrodku wypadły dwa pokeballe. Wyrzucił je tak celnie, że przed tobą ukazały się dwa Ekanse, które tak zagrodziły ci drogę, iż musisz szukać innej drogi ucieczki przed nimi. Ta trójka szła dalej w twoją stronę.
- Zatrzymaj się. - usłyszałeś od strony tej trójki. Któryś z nich to musiał powiedzieć. Ale to nie było ważne. Te Ekanse wyróżniały się czymś. Były Shiny i w dodatku był szybsze od innych. Co utrudniało tylko ucieczkę. Na dodatek ci po bokach także wyjęli po dwa pokeballe. Ludzi już tu nie było. Ulewa zmieniła się w burzę z potężnymi opadami. Byliście tylko we czterech, oczywiście, pomijając Ekanse.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Wto Cze 03, 2014 8:04 pm

Durne węże. Nic tylko utrudniają mi w tym momencie życie. Nie potrafię się jednak się na nie wściekać. Są zbyt piękne, by to zrobić. Te mądre oczy.. To spojrzenie.. Całe ciało. Urggg.. Aż mi się coś w środku zaczęło przewracać. Niech to! Zaraz zamiast walczyć, zacznę je oglądać, macać i Bóg jeden wie co jeszcze!
- Złazić mi z drogi! - syknąłem, w ich kierunku pchając się na nie na tarana. Chcą czy nie, są mniejsze od człowieka. No i nie mają na tyle dobrej przyczepności by się utrzymać. Z resztą.. Czy mam lepszy wybór, skoro tylko utrudniają ucieczkę? I tak już wystarczy, że poruszały się szybciej niż powinny.
Niech tylko spróbują nie posłuchać rozkazu. Może i są cudnymi istotami.. Ale zostaną zgniecione niczym robale, podeptane, są pokemonami, i potrafią używać rzeczy jakich nie potrafi człowiek, jednak mimo wszystko dalej są słabe!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sro Cze 04, 2014 8:33 pm

Węże zostały pokonane. Jednak ci nagle... rozpłynęli się. Razem z Shiny Ekansami. Ludzie wrócili, jednak nadal widać było lekki strach. Ciągle się rozglądali.
- Ech, znowu wężowi. Ci to lubią wkurzać. - powiedział starszy pan z wzrokiem wkurzenia. Czyli on coś wie na ich temat. Rozglądałeś się, ale już ich nie zobaczyłeś. Widocznie zniknęli na serio. Pytanie tylko, jak?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sro Cze 04, 2014 8:44 pm

Rozglądałem się niespokojnie. Nie możliwe jest by rozpłynąć się w powietrzu..
Wężowaci.. O co z tym chodziło? Jednak, jeśli ci ludzie powiązani są z wężami, bez wątpienia dobrze się kamuflują. Nie ma co tu dużo mówić. W końcu wąż musi umieć się kamuflować jeśli chce się najeść.
- O co im od diaska chodziło?.. - mruknąłem do samego siebie pod nosem. Szkoda tylko, że ja nie znam na to odpowiedzi. Z resztą.. Nawet jak się postaram to jej nie zdobędę. Na pewno nie w mojej głowie.
Dziwny głos ucichł. Pocieszyło mnie to. Postanowiłem jak najbardziej oddalić się od tego miejsca. Szedłem dalej przed siebie.
Chyba jednak wybiorę drogę przez skały, jeśli chcę się stąd wydostać.. I to bez pomocy tego bezużytecznego Skrelpa, który nie raczy pomóc.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Cze 05, 2014 3:29 pm

Ruszyłeś natychmiast przez skały. Szedłeś chwilę przez wodę, aż doszedłeś do nich. Były wysokie, przynajmniej 3 twoje wysokości. Wszedłeś na jedną, z lekkim zmęczeniem, ale byłeś na czubku. Miałeś szczęście, akurat znajdowałeś się przed regionem Hoenn. Widoczny był zarys lądu, z plażą na czele. Dzieliło cię od niego skupisko skał. Wtedy poczułeś dreszcz.
- Więc jesteś tu. - słychać było głos w formie lekkiego syczenia. Odwróciłeś się i ujrzałeś jednego z wężowych. Był 5 metrów od ciebie i miał zielone węże na rękawicach. W dłoni widniał pokeball.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Cze 05, 2014 8:17 pm

- Odpierwiastkuj ssssię ode mnie! - syknąłem, w jego kierunku posyłając mu wkurzone spojrzenie. Jak tak można bez przerwy łazić za człowiekiem i nie dawać mu świętego spokoju. Przecież to niedorzeczne. I denerwujące przy okazji! Żeby tego mało!
Zaraz zacząłem rozglądać się za jedyną deską ratunku, czyli za jakimś porządnym przejściem na drugą stronę skał. Muszę jak najszybciej się ulotnić inaczej, licho wie co ten gościu sobie wymyśli.
Jednak mimo wszystko.. Dalej mam wrażenie, że go znam. Dlatego w moich oczach ciągle widniała ciekawość.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Cze 05, 2014 8:21 pm

- Ucieczka nie jest najlepszym pomysłem. - powiedział zakapturzony człowiek. Zaraz, czy on ci czyta w myślach? Na to wychodzi skoro nagle powiedział coś. Zauważyłeś drogę skalną z pięciu kamieni. Jak się okazuje, tam było wyjście. Jednak trzeba się spieszyć. Wężowy zbliżył się o dwa kroki. Wypuścił pokemona. Przed tobą ukazał się Ekans, który natychmiast stanął ci na drodze szybko, jak tamte dwa, kiedy pierwszy raz ich spotkałeś.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Cze 05, 2014 8:30 pm

Niech was wszystkich trzaśnie grom z jasnego nieba! Czemu nie dajecie mi świętego spokoju! I czemu ten dziwak czyta mi w myślach! Niech go trzaśnie dwa razy, tak dla świętego spokoju.
- Dajcie mi wszyscy święty sssspokój.. - wysyczałem przez zaciśnięte zęby. Mam ich dość. Nawet ten dziwaczny głos w mojej głowie się zamknął. A teraz znów pojawia się durny Shiny Ekans. Niech sobie idzie być żółtym gdzie indziej!
- Złaź mi z drogi! - warknąłem idąc przed siebie na tarana, tak jak poprzednio, zdepczę go jeśli będzie trzeba. Jestem cięższy! Więc nie poczuje wagę mojej nogi!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Cze 05, 2014 8:34 pm

Ekans odskoczył i zaczął cię gonić. Wskoczyłeś na dwa kamienie, ale wtedy grzmot, który trzasnął strasznie blisko tak cię wystraszył, że wpadłeś do wody. Deszcz wrócił do formy ulewy.
- Po co uciekasz? - zapytał cię ten człowiek, o ile to coś było rasy ludzkiej, powoli podchodząc. Łatwo nie będzie mu uciec. Nigdy nie wiadomo też, czy przypadkiem reszta nie jest w pobliżu. - Kano, nie rozumiem cię. - dodał ten coś z kapturem. Czyli on zna twoje imię. Tylko skąd?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Cze 05, 2014 8:40 pm

Zimnaaa! Wręcz lodowata! Chwyciłem się najbliższej skały, jaką miałem w pobliżu. Wpadłem do wody i zaraz ogarnął mnie strach.. Co jest do diaska?! Tylko mi nie mówcie, że.. Nie umiem pływać! Geniusz, jestem geniuszem! Chciałem uciec z wyspy, ale nie umiem pływać. Niechby to.
- Kuso.. Sssskąd znasz moje imię?.. - warknąłem, nawet nie odwracając głowy. Utknąłem. Nie mam co uciekać. Nie ma możliwości bym puścił się tej skały. I nie znajdę pomocy u Skrelpa. Prędzej pozostawi mnie na pastwę losu.
Własnie.. Dobre pytanie. Czemu uciekam? Wydaje mi się znajomy, zna moje imię.. A ja uciekam. I to tylko i wyłączenie przez strach. Tak odrażającą część ludzkiej duszy.. Tylko czy moja była w pełni ludzka? Od przebudzenia, ani razu nie poczułem się jak człowiek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Pią Cze 06, 2014 2:24 pm

- Zapomniałeś? Przecież ścigamy cię od dwóch lat. - odpowiedział głos tego kogoś. Zbliżał się powoli. W dodatku zza skały wyłonił się drugi wężowy. Ten pierwszy coś powiedział i drugi ktoś zaczął wracać w stronę miasta. Ekansa już nie było. Chyba go schował. Niespodziewanie skała której się trzymałeś urwała się pod twoim ciężarem i zacząłeś mu zwiewać. Wężowy zatrzymał się.
- Jeszcze cię dorwiemy!!! - powiedział swym głosem z lekką irytacją i... puf, zniknął.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Pią Cze 06, 2014 2:58 pm

- Ścigamy ssssię od dwóch lat? O czym ty do diaska mówisz?! - krzyknąłem, zanim znikł. O co chodzi? Przychodzi nagle jakiś koleś, mówi, że ścigamy się od dwóch lat, znika, a ja nic, a nic nie pamiętam. Nawet nie wiem o co mu chodzi z tym ściganiem! Wiem, że wyglądał dla mnie znajomo, ale czy to ma znaczenie skoro nie mogę sobie przypomnieć jego durnej twarzy?
Jednak nie to jest teraz moim problemem.. Ja NIE UMIEM pływać! A siedzę w wodzie! Jedyna deska ratunku siedzi w tej dziwne kulce, a ja.. Boję się jedną ręką puścić kamienia... Kuso!
Jeśli sięgnę ręką po czerwono-białe coś, mogę zlecieć, a wtedy będzie źle. Jeśli jednak tego nie zrobię, ten kamień pójdzie na dno razem ze mną! Cholera.. Durne dylematy!
Wolę ryzykować by się ratować, niż czekać aż zatonę. Sięgnąłem po kulę i wypuściłem Skrelpa, mówiąc tylko jedno "Pomóż!"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Today at 11:59 pm

Powrót do góry Go down

Sootopolis City
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next