IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
azuria Mike Bank deckardpain dagi66 pokemony Marmoria menager między ewolucja cosmo Adopcje liderzy pokemon miastami emolga pokemona Podróż loteria Ostrzeżeń 2013 turniej konkurs karta zmiany Orania

Share | 

Sootopolis City

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Sootopolis City   Pon Kwi 28, 2014 9:18 pm

Całkiem ciekawe położenie sprawia, że miasto to jest zarówno trudno dostępne co piękne. Dlatego trudno dostępne? Znajduje się ono na wyspie, która wbrew pozorów otoczona jest wystarczająco wysokimi skałami, by trudno było tu wejść od tak. Trenerzy są zmuszeni zanurkować i poszukać podwodnego wejścia. A gdy im się uda.. Trafią na sam środek jeziora, znajdującego się w centrum miasta. Przed sobą będą mieli Salę Juan i Wallace - Liderów Wodnych Pokemonów. A z lewej i prawej strony domy i standardowo czerwony i niebieski dach.
Znajdzie się tu też starą jak świat jaskinię. Być może szczęśliwcy znajdą ślady pobytu Kyogra i Groudona?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

Liczba postów : 65
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sob Maj 24, 2014 8:16 pm

I tak oto nadszedł kolejny dzień, w tym jakby inaczej, nudnym świecie. Kiedy to ja zjawiłem się w Sootpolis? I jak ja się tu dostałem? Dobrze patrząc niczego nie pamiętam. Jak więc mam się tu odnaleźć? Dać sobie radę w takim świecie? Niech mi ktoś to wszystko wytłumaczy!
Leżałem na trawie.. Usiadłem. Wpatrywałem się w niebo, oglądałem na lewo.. Na prawo. Nie rozumiałem dlaczego mam tu być. Czułem, że to miejsce nie jest dla mnie. Chcę się wydostać.. Wrócić do domu. Własnie.. Dom... Gdzie on był?
Nie wrócisz.
Chcę się do niego dostać. Musi gdzieś być. Może to tu? Może on jest gdzieś tu! W tym mieście.
Nie wrócisz. Nie masz domu.
Wstałem. Wszędzie tylko białe skały, budynki z prawie, że identycznego materiału. Ciekawe miejsce. Ale nie chcę tu być.
Nałożyłem kaptur na głowę. Niebo było zachmurzone.. Pewnie będzie padać. Może i to lepiej?
- Sss.. Ludzie.. - wypowiedziałem pod nosem, widząc tych wszystkich przechadzających się po sklepach, domach. Z czego tak się cieszyli? Przed czym tak uciekali? Za kim gonili? Ten świat jest pełen pytań. A ja nie znam na żadne odpowiedzi. Nawet nie wiem kim jestem. Czy ktoś to wyjaśni?
Ruszyłem przed siebie. Do wyróżniającego się budynku. Wchodzili tam młodzi ludzie. Niektórzy wychodzili szczęśliwi z jakąś błyskotką. Inni z minami przegranych. Może tam znajdę informacje o sobie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sro Maj 28, 2014 9:17 pm

Wkroczyłaś do budynku, którym jak się okazało, była sala wodnych liderów: Wallace i Juana. Przywitali się.
- Witamy w sali Sootopolis. Przybywasz pewnie po odznakę? - zapytał cię Wallace. Niestety, nie było to na razie możliwe. Mając jednego pokemona nie masz możliwości walki z tymi liderami. Tylko jaki był cel przyjścia tu? To już twoja sprawa. W każdym razie Wallace i Juan czekali na twoją odpowiedź. Najczęściej właśnie przeciwnicy obu liderów odpowiadali, że chcą walczyć o tę odznakę. Jednak tym razem wychodzi na to, że dojdzie do wyjątku.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sro Maj 28, 2014 9:22 pm

- Odznakę? Co to właściwie?.. - spytałam. Pewnie w oczach tego.. Kogoś. Wyglądałam co najmniej jak jakiś debil. Zgaduję, że wszyscy w tym miejscu wiedzą co to ta cała odznaka.. Ale nie przyszedłem tu po to.
- Nie przyszedłem po te całą odznakę. Chciałam się ssspytać, co to za miasto.. I w ogóle gdzie ja jestem? Dużo ludzi tu wchodziło, więc myślałam, że to jakiś punkt informacji.. - to jak mówiłam sprawiało jedynie wrażenie totalnego barana. Na luzie.. Jak gdyby nigdy nic. Koleś, który nic nie wie, nawet o samym sobie. Czy mogło być gorzej.
- Ss.. Jeśli nie.. To sssobie pójdę.. - mruknąłem wsadzając ręce w kieszenie i spuszczając głowę. Już szykowałem się do odwrotu..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sro Maj 28, 2014 9:28 pm

Wallace i Juan spojrzeli na ciebie spokojnie, że jakby ich nie zainteresowały twoje słowa. Jednak:
- Znajdujesz się w regionie Hoenn, a dokładniej w Sootopolis City, mieście na wyspie otoczonej skałami. - odpowiedział Juan. - A to jest zwyczajna sala, w której możesz zdobyć odznakę, dzięki której możesz wziąć udział w naszej lidze pokemon. Jest jeszcze 7 różnych sal. - dodał Wallace. Nie wypowiadali się przez następną minutę, aż Juan zwrócił uwagę na twój akcent.
- Ciekawy masz akcent tak w ogóle: Syczenie przy literze S. - powiedział zaskoczony tym Juan. 

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sro Maj 28, 2014 9:40 pm

- Łaaaaa.. A więc to sssą te sssale. - zawołałem. Gdyby mnie to jeszcze interesowało miałbym oczy jak pięć złotych. Ale mnie to nie interesowało i dalej pozostawały tak samo wężowate jakie były.
- Region Hoenn? Fajna nazwa.. - mruknąłem pod nosem. Dobra, fajnie. Ale gdzie znajduje się ten region konkretnie i gdzie ja tak w ogóle mieszkam? Zgaduję, że oni tego nie wiedzą. Przydałaby mi się jakaś wróżka czy cokolwiek.
- Dziękuję. Sssam nie wiem dlaczego, ale już tak mam. - powiedziałem ze sztucznym uśmiechem.
- Człowieku, ssskoro masz zamiar zwracać uwagę na mnie zamknij się. Chcę od wass jedynie załatwić informacje... - warknąłem w myślach, dalej się uśmiechając.
- Czy Sssootpoliss jest daleko od innych miasst? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Sro Maj 28, 2014 9:49 pm

- No, trochę daleko, ale nie aż tak... - odpowiedział Wallace. - ...A teraz pozwolisz, że skończymy? Bo tu już trener czeka na walkę. - dokończył Juan. Faktycznie. Za tobą stał już trener o blond włosach, zakrywających mu oko i stroju karateki z zielonym pasem. Ale to raczej nie było ważne. - Jak coś, potem ewentualnie wróć. - dodał Wallace uprzejmie. W sumie racja. Mieli swoje obowiązki i takim obowiązkiem była właśnie walka z przeciwnikami, którzy chcą zdobyć odznakę u tej dwójki.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Maj 29, 2014 4:05 pm

Skinąłem jedynie głową i udałem się do wyjścia.
- Gambare, kimkolwiek jesteś! - zawołałem radośnie, do gostka, który przyszedł tu po te całą odznakę i opuściłem budynek.
- A niech mu sssię tam noga podwinie.. Meh.. - mruknąłem w myślach złowrogo. Dziwni ludzie, nie wspominając już o ich strojach. Dowiedziałem się co to za miejsce i gdzie jestem. Ale to mi nie wystarczało. Chyba na prawdę, tylko jakaś wróżka będzie w stanie mi powiedzieć, kim jestem i gdzie powinienem się udać. Niech by wszystkich ludzi na świecie szlak trafił.
Rozejrzałem się dokoła, za kolejny cel obrałem sobie budynek z czerwonym dachem. Tam też udawali się ludzie, wychodzący z tego miejsca gdzie zdobywa się odznaki. Może znajdę tam jakąś mapę, pokazującą cały region.. Jak on miał? A tak! Hoenn.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Maj 29, 2014 4:12 pm

Tym razem okazało się, że to było centrum pokemon. Natychmiast gdy wszedłeś, powitała cię siostra Joy. Akurat ma do obsłużenia dwóch klientów. Budynek miał kilka stolików z krzesłami, drugie piętro, a na ścianie wisiała... mapa Hoenn. Było też zaznaczone miejsce gdzie znajdowało się Sootopolis City. Był wprawdzie na wyspie, ale nie aż tak daleko od głównego obszaru regionu Hoenn. Tylko jak się stąd wychodzi? I jak wchodzi? To już trzeba dowiedzieć się samemu. No chyba, iż się wie. 
- Nowy? - zapytał starszy pan z siwymi włosami i czerwonym swetrem na sobie. Miał jeszcze Jeansy i wyglądał na jakieś 60 lat. Może on wie więcej o tym mieście.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Maj 29, 2014 4:27 pm

Fajnie, że z tego przeklętego miejsca, chyba nie ma wyjścia. Jakoś będę musiał sobie poradzić, ale co ja na to poradzę.. Trafiłem tu nawet nie wiem jak, i co najlepsze nie chcę tu być.
Nagle w głowie zabłysnęła mi mała lampka. Też miałem taką Czerwono-białą kulkę! Muszę sprawdzić co to jest. Jednak nie teraz. Spojrzałem na staruszka, co prawda miałem oczy mordercy, jednak szybko zmieniły się one w oczy radosnego chłopczyka.
- O co panu chodzi z tym "nowy"? - spytałem niepewnie. To oczywiste, że jestem nowy w tym mieście. Nawet nie mam pewności, czy przypadkiem nie pojawiłem się tu znikąd, z jakiejś pustki. Może nawet od węża? Wyjaśniałoby to mój akcent..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Maj 29, 2014 4:39 pm

- W sensie, iż dopiero się tu zjawiłeś, no chyba, że już tu byłeś, choć wnioskuję, iż jesteś nowym w tym mieście. - wytłumaczył swoje pytanie starszy pan z wyraźnym głosem. Po chwili siostra Joy skończyła obsługiwać klientów i podeszła do ciebie. 
- W czymś pomóc? - zapytała cię, przerywając na chwilę tę rozmowę. O ile można uznać to za rozmowę. W każdym razie, nieważne.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Maj 29, 2014 4:46 pm

- Sssszczerze to ja sssam nie wiem, czy kiedyś tu byłem... - mruknąłem. A czy ja wyglądam na kogoś, kto mieszka na takim odludziu? Dokoła nic tylko woda.. Chyba wolę jakieś lasy, czy coś.. W każdym razie tutaj czuję się nie za dobrze.
A niech by cie kobieto. Nie przeszkadzaj, gdy cie nie pytają, a tym bardziej nie wołają. Nie widzisz, że staram się wyciągnąć jakieś informacje od tego kolesia?
- W ssssumie to.. Chciałbym tylko wiedzieć jak ssssię z tego miasta wydostać.. - powiedziałem o Różowowłosej. I oby odpowiedziała mi na to pytanie. W końcu chciałem, opuścić to miasto najszybciej jak się dało..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Maj 29, 2014 5:01 pm

- W jeziorze znajduje się jaskinia, dzięki której możesz się dostać do jeziora już bardziej na terenach głównej wyspy. - odpowiedziała uprzejmie siostra Joy. W dodatku wskazała ci na mapie lekko w stronę zachodu od wyspy. - Gdzieś tu się znajdziesz po wypłynięciu. A co do jeziora którym wpłyniesz, leży ono w centrum miasta. - dodała, by ci ułatwić sytuację. Teraz wiesz jak się stąd wydostać. 
- Ewentualnie możesz płynąć przez skały, ale to niebezpieczne. - dodał starszy pan, któremu na chwilę przerwała Siostra Joy, która wróciła się, bo przybył ten trener, którego spotkałaś w sali Wallace i Juana. Chyba nie zdobył tej odznaki, ponieważ był smutny. Ale to raczej nie było najważniejsze.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Maj 29, 2014 5:16 pm

- Łaaaa! A więc to tak sssię ssstąd wydostać! Arigatou! - zawołałem i w mgnieniu oka wybiegłem z budynku. Nareszcie wyrwę się z tej osamotnionej wyspy na środku oceanu. Dzięki ci losie!
Biegłem w kierunku jeziora, przed samym brzegiem zatrzymałem się. No tak. Miałem sprawdzić co ta za dziwna kulka. Wziąłem ją do ręki.. Zacząłem oglądać.
- O co z tym kurde chodzi? - spytałem samego siebie. Gdybym tak jeszcze wiedział. Nagle przez przypadek coś nacisnąłem.. A z wnętrza.. Wylazł, chyba pokemon.
- Eee.. Moshimoshi?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Maj 29, 2014 5:21 pm

Wyszedłeś zwyczajnie z centrum pokemon. Jak się okazuje, zaczyna się robić pochmurno i chyba nawet będzie deszcz. Wypuściłeś pokemona. Przypadkowo, ale wypuściłeś. Był to brązowy konik morski. Już od razu widziałeś w nim agresję, mimo iż nawet nic nie zrobiłeś. Zaczął rozglądać się agresywnie na cały świat. Ciekawe czy się z nim w ogóle dogadasz. Przy okazji znalazłeś jeszcze jakiś czerwony mini-komputerek w swoim wyposażeniu. Tylko co to jest? Tego będzie trzeba się samemu dowiedzieć. Skrelp dopiero teraz spojrzał na ciebie. Znacznie spokojniej, ale nadal z agresją.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Maj 29, 2014 7:45 pm

Siadłem na trawie po turecku. Przyglądałem się temu czerwonemu ustrojstwu.
- A to co do diabła? - spytałem samego siebie i podrapałem się po głowie. Otworzyłem to coś i czekałem jedynie na reakcję. Skąd ja to.. Coś.. Miałem? Nie przypominam sobie bym coś takiego brał. Zaraz.. No tak. Przecież niczego nie pamiętam, prócz tego, że obudziłem się na ziemi w Sootpolis, no i to co potem się działo..
- Ty jesteś?... - popatrzyłem na pokemona pytającymi paczałkami. Jak zareaguje? Wyglądał na wrogo nastawionego.. Czy będzie zdolny atakować?..
- Gomenne... Nic.. Nie pamiętam.. - spuściłem głowę. Mam nadzieję, że stworek nie będzie z tego powodu zły..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Maj 29, 2014 7:57 pm

- Ta kulka to pokeball. - usłyszałeś, a Skrelp patrzył teraz na tego człowieka. Jak się okazało, był to... ten sam trener, którego spotkałeś w sali. - A, dodam, że ten ,,ktoś'' to pokemon, Skrelp dokładniej. Wiem, bo sam mam jego ewolucję. - dodał, wypuszczając coś podobnego do latającego węża. Był to Dragalge - Ten komputerek to pokedex. - dodał, wskazując to czerwone ustrojstwo. Tłumaczyć ci wszystko, jakby był jakimś starszym bratem. Ale po chwili przestał. Pokedex wskazywał twojego pokemona, tłumacząc swym jakże mechanicznym głosem: ,,Skrelp, pokemon udawany wodorost z Kalos''. 

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Maj 29, 2014 8:05 pm

- Nikt cie nie prosił o pomoc.. - mruknąłem sam do siebie. Czemu ten dzieciak polazł za mną? Jaki był tego cel? Że niby był wróżbitą Maciejem czy co?
- Łaaa! Arigatou! - powiedziałem do niego tym udawanym radosnym głosem, o dziwo udawanie wesołego wychodziło mi na prawdę dobrze. Przynajmniej będę mógł spokojnie oszukiwać ludzi.. No i mieć święty spokój.
Popatrzyłem na Udawanego Wodorosta. Serio, trochę go przypominał. I miał fajną nazwę, Skrelp.
- A więc jesteś Ssskrelp. Watashitachi wa yujin dekirudeshou? - spytałem malucha. Z ciekawości czy zna ten, że język. Sam jestem ciekawy skąd go znam. Czemu nie wiedziałem niczego o sobie?
- Jeśli nie wiem.. Ssspytałem "Czy zostaniemy przyjaciółmi?"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Maj 29, 2014 8:11 pm

- Słyszałem to, mam bardzo dobry słuch. - powiedział lekko urażony chłopak. Humor poprawiło mu twoje pytanie o ,,zostanie przyjacielem''.
- Możemy zostać tymi przyjaciółmi. - powiedział spokojnie ,,kolega'', chowając Dragalge. Skrelp nie odpowiedział. Chyba jednak nie zna tego języka - Jestem Chenrike Asakuja. - powiedział karateka. Bo tak wyglądał ten chłopak. Dziwne: Japońskie imię i nazwisko, a na Japończyka nie wygląda. Ale kto tam czasami zrozumie ten świat. Skrelp nadal był lekko wkurzony, ale do Dragalgi miał szacunek. Czyżby wiedział co to ewolucja?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Maj 29, 2014 8:20 pm

- Nie ciebie sssię pytałem.. - fuknąłem odwracając głowę w stronę chłopaka. - Pytałem o to Ssskrelpa. - wypowiadając wszystkie słowa, miałem jedynie obrażoną i naburmuszoną minę. Nie prosiłem go o to by został moim przyjacielem.
Coś mnie olśniło.. Pierwszy pokemon to starter.. I zwykle pochodzi z regionu w jakim się mieszkało. Skoro ten wodorost był z Kalos.. Być może ja też stamtąd pochodzę!
Wstałem z ziemi, wsadzając ręce w kieszenie.
- Watashi wa Kano Shuuya. - przedstawiłem się. Tak nakazywała by grzeczność.
- Wiesz gdzie leży Kalos? Być może to stamtąd pochodzę.. - mruknąłem w jego stronę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Maj 29, 2014 8:25 pm

- Kalos? Jakie Kalos? - zapytał znienacka chłopak. Czyżby nie wiedział co to region Kalos? Skrelp wystrzelił w jego stronę Water Guna, strącając go do jeziora. 
- POMOCY!!! NIE UMIEM PŁYWAĆ!!! - zaczął wrzeszczeć, topiąc się w wodzie. A twój starter tylko się śmiał. Pewien człowiek po drugiej stronie też się śmiał, coś powiedział i odszedł. Dopiero znajomy ci starszy mężczyzna wypuścił Laprasa, który ruszył w stronę tonącego. - Eh, ta młodzież, zero pomocy. - powiedział zirytowany.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Maj 29, 2014 8:35 pm

- Eeee? Ssserio nie wiesz?.. Niech to.. - mruknąłem pod nosem. Kurczę muszę znaleźć kogoś kto będzie to wiedział.. Zaraz! Ten staruszek.
- Ej! Dziadku! Wiesz gdzie jest Kalos? - zawołałem. Może przynajmniej on odpowie mi na to pytanie. Tyle się dzieje a ja dalej nic, a nic nie wiem. Wytłumacz mi to ktoś.
Przestań wypytywać..
Nie przestanę. Chcę się dowiedzieć jak najwięcej się da. I to zrobię. Dlaczego zacząłem się dziwnie czuć?.. Straciłem chęć do czegokolwiek.. Wysłucham przynajmniej tego gdzie jest to całe Kalos. Mam nadzieję, że nie aż tak daleko.
Czemu dalej masz nadzieję?
Skrzyżowałem i położyłem dłonie na ramionach.
- Kuso.. Ale zimno.. - przeszło mi przez myśl. Jakby jakiś wąż zaczął po mnie pełznąć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Maj 29, 2014 8:47 pm

Staruszek spojrzał na ciebie. 
- Strasznie daleko. Ten region jest dalej od innych. - odpowiedział z niechęcia, jakby chciał cię spławić. Lapras w ostatniej chwili uratował tamtego trenera. Ale Sklerp chyba chciał się bawić, ponieważ... znów zrzucił go Water Gunem, lekko się śmiejąc. Staruszek spojrzał na tego Skrelpa.
- Widzę, że on jakiś taki agresywny. - powiedział i znów spojrzał na Laprasa, z którego grzbietu Skrelp znów zrzucił tego trenera, śmiejąc się tak, że aż upadł. W końcu po 5 takich próbach Lapras się wkurzył i stanął tak, że Skrelp nie trafił chłopaka. Lapras powoli wraca do brzegu.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
KanoSakkaku

Female

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Maj 29, 2014 8:55 pm

- Naniii? Aż tak daleko?... - spytałem, ponownie lądując na ziemi. Niech to! Dalej było mi zimno, jakby wąż cały czas po mnie pełzł. Chęci do działania po części wróciły.. Spojrzałem na Skrelpa.
- Ssskrelp... Daj mu już ssspokój. Później się pobawisz. - mruknąłem do niego, trochę od niechcenia.
Nie pojedziesz do Kalos.
Chłód stał się coraz mocniejszy. Co do diaska się dzieje?
- Ej... W-wam też t-tak z-zimnoo?.. - spytałam ich kuląc się na ziemi. Jeśli tylko ja czułem się jak w zamrażarce.. To chyba nie dobrze..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Czw Maj 29, 2014 8:59 pm

Staruszek spojrzał na ciebie. 
- Lol? - powiedział i gdy Lapras zaniósł tego trenera na brzeg, poszedł sobie. To samo trener. Lapras był schowany. A Skrelp patrzył na ciebie tak po prostu. Posłuchał cię. Chmury zaczęły znikać, a pojawiać zaczęło Słońce. Jakiś człowiek spojrzał i powiedział.
- Czasami to ludzie przesadzają. - po czym odszedł, ale po dwóch minutach upadł... ze śmiechu. Jakiś psychopata chyba.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sootopolis City   Today at 11:58 pm

Powrót do góry Go down

Sootopolis City
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next