IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
2013 zmiany Bank Marmoria Adopcje pokemon karta miastami liderzy Orania Ostrzeżeń turniej Mike cosmo konkurs loteria dagi66 menager deckardpain między emolga Podróż pokemony pokemona azuria ewolucja

Share | 

[KP] Avis Kage

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: [KP] Avis Kage   Wto Mar 18, 2014 6:45 pm

Imię: Avis "Kage", prawdziwe imię i nazwisko niestety nie są znane.

Nazwisko: Nieznane

Wygląd:

Dość wysoka dziewczyna, która śni się po nocach większej części męskiej populacji. Nie trzeba chyba wspominać o jej wyraźnie zaznaczonych atutach, ale przechodząc do rzeczy, szczupła, o jasnej karnacji skóry. Wbrew pozorom nie naznaczona zbyt wieloma bliznami. Nasza droga Avis może się pochwalić ładną twarzyczką. Gładka skóra, duże zielone oczy, farbowane na czerwono, długie włosy. Na pewno nie przegapisz jednej, długiej blizny na oku. Cóż, mając na uwadze to, że pakowała się w wiele śmierdzących spraw, naprawdę miała szczęście, ponieważ to jedyna widoczna skaza. Idąc dalej widzimy całkiem dobrze zbudowane, acz kol wiek szczupłe ciało. Na plecach nosi czarny tatuaż przestawiający ostrze, oznaka jej dawnej przynależności do "Ostrzy". Zazwyczaj skąpo ubrana, w czarne odzienie, we którym da się ukryć broń, choćby najmniejszy nożyk.

Historia:

Avis, pseudonim: Kage, lat osiemnaście, skazana za liczne morderstwa, zabójstwa i inne równie poważne wykroczenia.

Przewróciłam oczami, wysłuchując ciągle powtarzanego wywodu w transmisji radiowej. Któż się spodziewał, że tak młodziutka dziewczyna dopuści się aż tak wielu przestępstw... Cóż, niestety zostałam złapana na gorącym uczynku. Kim ja jestem? Nie wiem, nie znam swoich rodziców, albo rodzeństwa o ile jakieś miałam. Moim domem była ulica, gdzie walka o przetrwanie była na porządku dziennym. Ludzie potrafili się pozabijać o jakąś tam spleśniałą kromkę chleba, niektórzy jedli nawet własne odchody. W każdym razie wiesz, że miałam ciekawe dzieciństwo. Wtedy po raz pierwszy trzymałam w dłoniach broń. Jednak nie umiałam zabijać, w końcu byłam tylko małym, głupim dzieckiem. To się zaczęło zmieniać, gdzy w wieku młodzieńczym dołączyłam do "Ostrzy". Takiej tak grupy szczeniaków, która postanowiła sobie pomagać. Ot tak, w pewnym momencie niewinna grupa sierot przekształciła się w grupę morderców i zabójców. To tam zaczęłam zabijać jak się powinno.

- Jesteś gotów? - Podniósł na mnie wzrok. - Wiesz, co się stanie gdy zawiedziemy...
- Nie ma się czego obawiać, Isaac. Jesteśmy elitą, jak mamy zepsuć tak banalną akcję? - Uśmiechnęłam się łobuzersko spoglądając z ukrycia na nasz cel. Mija już czwarty rok, od kiedy dołączyłam do "Ostrzy". Kto by się domyślił, co się stanie ze niewinnymi nastolatkami, gdy w ich ręce wpadnie broń. Nie zajęło mi również wiele czasu dołączenie do elity. Elitę w tym wypadku tworzy grupa najlepszych, zaufanych członków. Wiele z nich stało się zdolnymi kieszonkowcami, bokserami, a nawet paru z nich uchodzi za sprawnych skrytobójców, jak ja, lub Isaac. Kimże jest Isaac? Dołączył do organizacji niemal w tym samym czasie. Równie szybko zdobył również pozycję pośród elity. Jednak nie myśl, że zwyczajnie mieliśmy szczęście. Otóż, zdobyliśmy to wspólnymi siłami. Niby postanowiliśmy działać razem ze względu na wspólne zyski, lecz to tylko kwestia czasu, gdy to między nami coś zaiskrzy. Wtedy, zauważyłam swą samotność, którą zamiatałam cały czas dosłownie pod dywan. Lecz on spadł mi z nieba. Po raz pierwszy... Nie wiem czy w ogóle kogokolwiek lubiłam tak bardzo jak jego. Pamiętasz może początek? Polowaliśmy na ważny cel, ot bogacz, którego mieliśmy obrabować, ewentualnie podciąć żyły i zwiać. Cóż, nie wszystko poszło zgodnie z planem... Albo nie będę owijać w bawełnę, to była pułapka zastawiona specjalnie dla nas. Nie myśl sobie, że nie byliśmy sławni! Isaac zdołał jakoś uciec. Pewnie pomyślał, że jestem martwa. Jednak tylko straciłam przytomność.

Skoro wiesz już o mnie co nieco, coś ci zdradzę na uszko; Ludzie to wyjątkowo idiotyczne zwierzęta. Zdradzają, zabijają i pozwalają istnieć marginesowi... Ba, nie umieją upilnować tak upierdliwego ułomka, jakim jestem. Uśmiechnęłam się szeroko, uwielbiam zapach wolności. Wystarczyła tylko chwila, tylko jeden ostry przedmiot... I wierny pokemon.

Cel:
- Przetrwać
- Nie dać się znowu schwytać
- Odnaleźć Isaaca

Profesja Główna: Trener

Profesja Poboczna: Złodziej

Starter: Sneasel (samica)

Umiejętność: Inner Focus - Pokemon nie może stchórzyć.

Miasto Startowe: Goldenrod City

Pokemony:

Sneasel

Charakter:
Sneasel podobnie jak jej trenerka nie miała zbyt łatwego startu w życiu. Ciągle, ktoś ją nękał.. Uważał za słabszą. Może i była mała, ale to nie oznaczało, że była słaba. Potrafiła w pojedynkę dostać się do gniazd pokeptactwa, gdzie inne pokemony tego gatunku musiały współpracować. Potrafiła pokonać silniejszych od siebie wykorzystując spryt. Jednak to wszystko sprawiło, że nie potrafi działać zespołowo. Wszystko robi samotnie.. Walczy, trenuje, odpoczywa, je. Nie ufa wielu osobą, ani nawet pokemonom. Jest tylko jeden.. Tyci wyjątek. Avis. Zwykle stara się ją naśladować, i niezwykle ją lubi. Mimo wszystko nie okazuje tego, by zachować to samowystarczalne oblicze.
Umiejętność:
Inner Focus - Pokemon nie może stchórzyć.
Ataki:
Scratch
Leer
Taunt

Przedmioty:
Pokedex
x5 Pokeball
x1 Premierball
x1 Potion

100$
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora